Автор Тема: А яке молоко вживаєте Ви?  (Прочитано 10006 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Online gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +272/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Re: А яке молоко вживаєте Ви?
« Reply #102 : 26 Липень 2013, 13:38:11 »
я купляю ямницьке молоко. я там працюю і точно знаю що там хімії нема тому не боюся своїй дитині дати це молоко.
Ятакож за це молоко, а ще я не дуже люблю творог, а ямницький є такий сир схожий на творог, але такими конусоподібними шматками по 200-300 гр. його продають - я купляла і мені також дуже сподобався.купляла в Тростянецькому на Пасічній.

"Ми з чоловіком молока не п"ємо, тільки Настя інколи, вже декілька років приносить додому одна жінка, яка живе недалеко від нас, приносить обов"язково в скляних банках, якщо в неї нема, а до чогось треба, то купую Молокію, на базарі ніколи б не купила, краще тоді взагалі без молока обійтися."
Тепер розумію, що ви, Оксана, можете й без молока прожити.А в мене так немає в сім'ї. Я їм щоранку каші (правда, безмолочні), дитина три рази їх вживає - роблю на молоці з додаванням меду й масла, крупи даю щодня-інша(крім того, багато іншої різноманітної їжі - просто по трошки, але всього їсть, а як страва -то переважно каші-супи-картопля-риба), а мама, то взагалі щодня додому приносить не менше 1.5 л дом. молока, купляє -пробує в жіночок на базарчику і взагалі мені здається, що молоко-це справді здорове харчування і все, що з нього роблять.Інша вже справа, що не все молоко і не всі продукти молочні, які представленні на нашому ринку- справді підуть нам на користь.Я також за дом. кефір, сир, масло (хто його робить власноручно-молодець).Просто от в мене - навпаки от така ну вже дуже молочна сім' я:)Тому ми без молока ну ніяк.Як дехто хліб щодня купляє.Так ми ск. себе пам'ятаю...Та що говорити...Ще навіть я в школу не ходила йшла на базарчик до д.Юри (такий дядя в нас на базарчику тоді колись продавав привозне незнаю звідки саме, молочко) по молочко і пили ми його просто з свіжим хлібчиком.Це часто був наш сніданок.Або з плетенкою-ням-ням.Згадала дитинство.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #103 : 26 Липень 2013, 13:41:30 »
Цитувати
Мене заставляли пити козяче молоко коли хворіла Коклюшем, але добровільно при здоровому глузді я б не пила
Настя то ти легко відбулась, у нас в селі при Коклюші водять діток до тих людей у яких є коні, щоб вони дихали запахами свіжих екскрементів...кажуть дуже допомагає :xmm

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #104 : 26 Липень 2013, 13:55:46 »
Цитувати
щоб вони дихали запахами свіжих екскрементів...

Ого d30 А то тілки конячі какашки треба нюхати, свої не мають такої лікувальної дії??? d27

Online gruzinochku

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #105 : 26 Липень 2013, 13:59:13 »
Ховрашка, ну тобі ++++++++++5 z5за жіночку-корову.Ну й розсмішила ти мене.................... :)А чому Люда, ти вважаєш, що немає необхідності пити молочко чи щось готувати з нього?Як на мене з давніх-давен щось є в цьому "Пейте дети молоко - будете здоровы".Звичайно, в наш теперішній час перечитавши як роблять молокопродукцію на наших заводах, то нічого купляти й вживати не хочеться.Але я пам'ятаю себе на перших місяцях вагітності, коли я відмовилась повністю від м'яса і споживала фрукти-овочі-каші і пила молоко,ъла багато сиру і я коли дивилась в дзеркало до...такого харчування і після-то це було дуже замітно.Яка різниця.Колір шкіри, обличчя світилось і т.д.Але я не любитель аж дуже молоч. продуктів, то потім вже не так було:(((Як менше стала їсти сиру й пити молочко.

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #106 : 26 Липень 2013, 14:02:37 »
Цитувати
на перших місяцях вагітності, коли я відмовилась повністю від м'яса

А чому відмовилася від м"яса???  :xmm

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #107 : 26 Липень 2013, 14:06:46 »
Цитувати
А то тілки конячі какашки треба нюхати, свої не мають такої лікувальної дії??
Настя, ну ти як скажеш z5 прям як Мідору d140 d140   незнаю, я ттт..таким не хворіла тому не перевіряла.
От, треба наших лікарів попитати чим зумовлений цей лікувальний ефект :xmm

Online gruzinochku

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #108 : 26 Липень 2013, 14:09:56 »
Настя, більше року була вегетеріанкою.Тепер знаю точно, що це не для мене.Під 9-ий місяць почала потрохи додавати шинку, вітчину в салати і потім вже 1 раз в тиждень м'ясо і так далі все частіше.Тепер максиму 2-3 дня без м'яса. Вже дуже я його люблю.
"вперше чую щоб хтось молоко з базару пив сирим "
щодо цієї фрази-колись в дитинстві мама кип'ятила молочко тільки тоді, коли вже всі в сім'ї попили такого з хлібчиком. І то, що залишилось-вона кип'ятила чи варила кашу.Але ви самі знаєте, що часи змінились.і вже більше 10-ти років ми не п'ємо сирого молока, а так як я до кип'яченого не звикла, то взагалі його не п'ю.Бо таке сирим я не можу наважитись випити...Ну ніяк не йде.Боюсь, прям якийсь бар'єр страху.

Offline *Аля*

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +415/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Неля
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
« Reply #109 : 26 Липень 2013, 14:14:28 »
Цитувати
Ось молоко з магазину "Казкове",Тернопіль-виробник,жирність 3,4%,на смак ніби добре.Трохи не допили свіжим,поставила склянку молока на підвіконник,щоб скисло.Воно стоїть вже 5-й день при кімнатній температурі і не скисає!!!!До того ще 3 дні було у холодильнику! Це скільки ж там хімії,що воно не скисає?
у мене такого ще не було-завжди скисало будь-яке магазинне молоко! і ще іноді з нього і "творог" робила  d104
вживаю переважно магазинне ("казкове"),бо бриджуся домашнього (воно мені смердить) і я не знаю на скільки чистоплотна була та доярка...
а у доні від домашнього одразу починається пронос.... d111

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +482/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #110 : 26 Липень 2013, 14:32:35 »
Цитувати
"Пейте дети молоко - будете здоровы"
Це хіба якщо більше не було чого їсти, то молоко було спасінням. Але насправді якщо збалансовано і різноманітно харчуватися, то нестачі в молоці організм аж ніяк не відчує. Я молоко і молочні продукти перестала вживати ще як мені було десь років 5, а до того мене періодично заставляли його пити, але воно мені завжди було противним, тому коли стала старша, то заставити мене вже було не можливо. І із здоров"ям в мене все добре, хворію рідко, в дитинстві взагалі не хворіла, гемоглобін завжди високий, ніяких штучних вітамінів не вживаю, але я їм багато овочів, фруктів, м"са, риби, будь-яку зелень просто обожнюю, певно і траву би їла, якщо гарно її оливковою олією з лимоном заправити d27

Online Маша86

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +854/-1
  • Моя сім"я- моє ЩАСТЯ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вадимчик - Павлик
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
« Reply #111 : 26 Липень 2013, 15:07:29 »
Я молоко з дитинства не люблю, ненеавиділа колись просто. Зате кефір,ряжанку,йогурти, творог та сметану обожнюю. Так само і синочок, за своє життя він коров*ячого молока може випив до літри, максимум. Може комусь це здасться дивним,бо знаю,що діти п*ють його як воду.Але він всі кисломолочні продукти їсть, а молоко не любить і все. Тому  я про це навіть не думаю і не переймаюсь.
СП Іспанських брендів
Залишки з СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Pozutuvchuk

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +250/-0
  • До мене на "Ти"
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Василинка 14.01.2010р Яночка 16.01.2014р
  • Ваше справжнє ім’я: Мар’яна
« Reply #112 : 26 Липень 2013, 17:03:49 »

Цитувати
дівчат, а як ви ставитесь до козячого молока? чи даєте своїм дітям
В мене мала на даний час п"є козяче молочко(ли період коли в селі літом ) ходимо до сусідки то вона свіженьке нам лиє у бутилочку d141  воно є корисним може хтось і вважає смішним але доля правди є .Давня знакома захворіла хворобою що не дуже і легко вилікувати то старі бабці порадили пити ранішнє козяче молоко і при тому що таблетки не пила і вилікувалася ним
А коровляче молоко п"ємо домашнє купуємо у сусідки ,як ні магазине Богородчанське .
Быть мамой – не просто работа, Быть мамой – не просто мечта… Стать самой родной для кого-то Доверил мне Бог неспроста…

0665446308

Offline 1985kris

• Своя Мамка
  • Репутація: +80/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #113 : 09 Грудень 2013, 19:10:13 »
Ми купуємо домашнє молоко. Малий любить тільки молоко від цієї корови, на день випиває мінімум пів літра, а ще кашку на молочці, творожок домашній та йогурт (я сама роблю). А от сметану я більше люблю з магазину, домашня дуже жирна

Offline Регіна177

• Активна Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Женічка,Марійка
  • Ваше справжнє ім’я: Регіна
« Reply #114 : 30 Січень 2014, 22:19:31 »
Ми купуєм домашнє молоко у провіреної тітоньки, а якщо магазинне, то надаю перевагу "Селянському"

Offline Танюша)

• Активна Мамка
  • Репутація: +75/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олічка
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #115 : 30 Січень 2014, 23:25:44 »
 Ми п"єм домашнє молоко,але коли наша тьтінька загуляє d30 то купляємо молочко фірми ,, Молокія" або франківське, а сметану - ,,Здорово'' богородчанську або ямницьку.

Offline Geleta

• Активна Мамка
  • Репутація: +32/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #116 : 30 Січень 2014, 23:32:40 »
Ми купуємо Молокія казкове)

Offline Оксана09

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марія, Люба
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #117 : 31 Січень 2014, 11:37:54 »
Я молока від 'хороших' бабусь недовіряю, був гіркий досвід, зараз переважно купую 'Простоквашино'!

Offline Yevgeniya

• Активна Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Орест, д.н. 25.06.13
  • Ваше справжнє ім’я: Євгенія
« Reply #118 : 13 Лютий 2014, 16:22:58 »
Я люблю тільки домашнє молоко. Ми купуємо у різних жінок на базарі, але шукаємо одну, яка би завжди нам приносила свіженьке.  :xo-xo