Автор Тема: А яке молоко вживаєте Ви?  (Прочитано 9987 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +469/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Re: А яке молоко вживаєте Ви?
« Reply #17 : 24 Березень 2013, 01:14:52 »
Моя дитина молоко не п"є і не бачу в цьому необхідності. А чоловік собі купляє виключно Богородчанського молокозаводу або Ямницьке. Колись купляли Молокію, але маємо знайому, котра там працює, то каже, що молока в тому молоці дууууже малий відсоток, а про їх сметану, то навіть нема мови, щоб купляти.

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #18 : 24 Березень 2013, 08:41:16 »
Цитувати
Романія, а Ви думаєте що та жінка яка продає молоко в бутилці тільки від мінеральної води, бутилки з дому бере, то ж скільки тій бідній жінці треба водички випити, щоб пляшок стільки назбирати????
не думаю щоб люди з мусорки брали бутилки на молоко d104 це ж яким дибілом треба бути d110 d110 d110 щоб брати на мусорці і потім продавати з тих бутилок молоко
Цитувати
Колись купляли Молокію, але маємо знайому, котра там працює, то каже, що молока в тому молоці дууууже малий відсоток,
це не тільки в молокії це в кожному молокозаводному молоці так, подумайте самі скільки це ж треба мати худоби щоб скільки було молока, в Україні напевно молокозаводів в 100раз більше ніж корівників d30 мій чоловік колись працював на молокозаводі  казав що якби я бачила що там робиться то я б ніколи не пила ні кефір ні йогурти  d30 казав що були такі виипадки що в то молоко навіть щурі падали d106 правда той молокозавод де він працював збанкрутував і його закрили, але не думаю що інші чимось ліпші  d112
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Knopo4ka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +157/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик, Артемчик
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #19 : 24 Березень 2013, 11:41:51 »
Домашнє молоко не купую ніколи, перевіреної жіночки, якій би повністю довіряла, не маю, а ризикувати не хочу. Та й запах домашнього молока не люблю з дитинства. Купую завжди або "Казкове", або "Селянське" в термоупаковці

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #20 : 24 Березень 2013, 13:47:30 »
Цитувати
не думаю щоб люди з мусорки брали бутилки на молоко  це ж яким дибілом треба бути    щоб брати на мусорці і потім продавати з тих бутилок молоко

А я не думаю, а знаю.... ті люди що збирають по смітниках пластикові бутилки, думаєте мають на меті собі будиночок на воді побудувати???  z5 z5 z5

Offline Knopo4ka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +157/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик, Артемчик
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #21 : 24 Березень 2013, 13:53:12 »
Цитувати
не думаю щоб люди з мусорки брали бутилки на молоко не знаю це ж яким дибілом треба бути щоб брати на мусорці і потім продавати з тих бутилок молоко
Я раніше неодноразово бачила, як продавщиці з Гранд-базару з мусорок витягали бутилки пластикові. Знайома раз зробила їм зауваження, то такого про себе наслухалась d16 d16 d16

Offline Pozutuvchuk

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +250/-0
  • До мене на "Ти"
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Василинка 14.01.2010р Яночка 16.01.2014р
  • Ваше справжнє ім’я: Мар’яна
« Reply #22 : 24 Березень 2013, 14:00:21 »
а ми п"ємо домашнє молочко беремо у сусідки а в рідкісних випадка купуємо у магазині ;)
Быть мамой – не просто работа, Быть мамой – не просто мечта… Стать самой родной для кого-то Доверил мне Бог неспроста…

0665446308

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #23 : 24 Березень 2013, 14:11:05 »
Так, щодо пляшок з мусорки, то це дійсно правда, думаю багато хто з нас бачив, як жінки витягують з цих металевих кубіків, що призначені для пластмаси пляшки....
Цитувати
це не тільки в молокії це в кожному молокозаводному молоці так, подумайте самі скільки це ж треба мати худоби щоб скільки було молока, в Україні напевно молокозаводів в 100раз більше ніж корівників  мій чоловік колись працював на молокозаводі  казав що якби я бачила що там робиться то я б ніколи не пила ні кефір ні йогурти   казав що були такі виипадки що в то молоко навіть щурі падали  правда той молокозавод де він працював збанкрутував і його закрили, але не думаю що інші чимось ліпші
І це ніби також всі розуміють, але всеодно купують молоко в магазині, ще й роблять з нього йогурти для дітей. Чесно цього не зрозумію Ніколи. Думаю,якщо дуже захотіти, то можна знайти перевірену жіночку-корову і брати в неї натуральне молоко. А не всякі порошки! Я тільки за домашнє!

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #24 : 24 Березень 2013, 14:18:41 »
Цитувати
Думаю,якщо дуже захотіти, то можна знайти перевірену жіночку-корову і брати в неї натуральне молоко.

Так, можна - їздити в село і з дому в жінки напряму брати.....
Бо ті котрі роками продають на ринку, вони вже бізнес-леді, і мені особисто, просто нереально просто до неї підійти, і сказати, будь ласочка я годую дитину цим молоком, не наливайте мені в пластикові пляшки, іншим можете наливати, а от особисто мені в чисті лийте...

Ні ну теоретично, можна звичайно якось там знайти таку ну дуже вже чесну жіночку, але у них це вже налагоджений бізнес....
І прекрасно знаю, що молоко на ринку жовте і солоденьки (ніби жирне d111), не спорю не у всіх, а сметана густенька (ніби також жирна) з спеціальним загущувачем!!
Я не "за" магазинне, більш ніж впевнена що там нааабагато більше всякого-превсякого, але і тій жінці, яка дивиться на мене добрими-предобрими очима, і каже що молочко прямо з-під коровки, бери дитині, а вже третя дня, жара на вулиці несносна, а молочко і не збирається зкисати d111

Offline trisch

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +257/-0
  • душа погрузилась в осень....
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Януся і Юляся
  • Ваше справжнє ім’я: оля
« Reply #25 : 24 Березень 2013, 15:04:04 »
Незнаю,,,я робила з домашнього йогурт,сир,біфівіт
(не купованого на базарі)-100 відсотково провірене молоко-то у мене жодного разу не получився смачний продукт,,якимись комками-ні мені ні малій не посмакувало d104Думаю,що воно зажирне d104

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +482/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #26 : 24 Березень 2013, 15:06:36 »
Так, домашнє молоко дуже жирне, я якщо даю малій пити, то обов"язково розводжу водою.

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +379/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #27 : 24 Березень 2013, 15:13:34 »
Цитувати
Незнаю,,,я робила з домашнього йогурт,сир,біфівіт
(не купованого на базарі)-100 відсотково провірене молоко-то у мене жодного разу не получився смачний продукт,,якимись комками-ні мені ні малій не посмакувало Думаю,що воно зажирне

щоб не виходило комочками, збивайте в блендері, так як це роблять з магазинним молоком, кефіром і йогуртом  ;)

а на рахунок пластикових пляшок....не знаю. бачила і я що жінки з мусорки беруть......але я молоко завжди кип"ячу, ніколи б сирого молока не вживала купленого з базару......навіть були випадки, що купляла Казкове, то все рівно кип"ячу......і вважаю що куплене на базарі все рівно ліпше ніж магазинне   d112

селяни майже не здають молоко на завод, бо їм за це платять копійки........так, що майже все молоко порошкове.......я той порошок на зубах чую, бо знаю смак справжнього домашнього молока  ;)
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #28 : 24 Березень 2013, 15:16:16 »
а творог один раз купляла в магазині......то не занала куди його діти маю  d106

краще піду на базарі в бабки куплю, можна ж попробувати, не подобається  то й не купляю.......а магзинний хіба для кота б купила, але навіть моя кицька його не хотіла їсти  d112
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +482/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #29 : 24 Березень 2013, 15:23:53 »
Цитувати
а творог один раз купляла в магазині......то не занала куди його діти маю 
краще піду на базарі в бабки куплю, можна ж попробувати, не подобається  то й не купляю.......а магзинний хіба для кота б купила, але навіть моя кицька його не хотіла їсти
Молоко я ніколи ніяке не пробую, тому про порошок не можу сказати, а от творог магазинний я люблю, звичайно не весь, але є смачні. В бабки не купила би ніколи, бо я страшенно гидлива, мені краще без чогось обійтися, ніж я уявлю як якась бабка той творог робила d106
Цитувати
але я молоко завжди кип"ячу, ніколи б сирого молока не вживала купленого з базару......навіть були випадки, що купляла Казкове, то все рівно кип"ячу
Так само кип"ячу будь-яке молоко, взагалі навряд чи хтось сире молоко вживає d143

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #30 : 24 Березень 2013, 15:26:38 »
Оксана та бабка хоч ті баняки миє, а от що робиться на виробництві - то страшно думати  d16

в один і той самий казан по декілька раз заливають без миття, та ще й щурі як коні бігають  d111

Offline trisch

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #31 : 24 Березень 2013, 15:29:19 »
Я домашнє молоко сама пити не можу,,,хіба до кави,,,,а так воно мені якесь жирне,,,а творог люблю і магазинний,особливо в таких пакетах,як масло в пачці,що маститься"сир кисломолочний",,,а малій ніякого молока не даю взагалі,тільки кисломолочку,,,

Offline trisch

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #32 : 24 Березень 2013, 15:31:14 »
Цитувати
Оксана та бабка хоч ті баняки миє, а от що робиться на виробництві - то страшно думати 

в один і той самий казан по декілька раз заливають без миття, та ще й щурі як коні бігають 
Ну ще залежить яка бабка і які у неі руки,,,а з ран на руках,задерках на нігтях теж може багато чого до молока потрапити,,,тут палка в двох кінцях d143

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #33 : 24 Березень 2013, 15:33:59 »
Цитувати
Ну ще залежить яка бабка і які у неі руки,,,а з ран на руках,задерках на нігтях теж може багато чого до молока потрапити,,,тут палка в двох кінцях

та то зрозуміло....нажаль в такому суспільстві ми живемо, що самі не знаємо що їмо  :(