Автор Тема: Оптимальний вік для народження першої дитини  (Прочитано 28746 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Inna

• Активна Мамка
  • Репутація: +23/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
Я народила у 26 - були проблеми на початку вагітності, лежала на збереженні(тоді ще було 25 - то лікар(трохи кумедний такий) мені сказав - "а що ти хотіла - є різниця, що повести теличку до бичка в 1,7 місяців, а що - у 2,5 років?!" z5 z5 z5
Мама двох чудових діток!

Offline Бембі

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліда
Думаю, шо проблеми можуть бути якщо перша вагітність десь після 35, і то не завжди, просто треба спостерігатись у лікаря

Offline @Tasja@

• Активна Мамка
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуся - 6 рочків, Іруня - 3 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Ооо,для мене це теж болюча тема!Я народила першу дитину в 19,другу в 21,нещодавно взнала що знову   d101,отже втретє я стану мамою приблизно за 1-2 дні до свого 25 річчя.На рахунок карєри:працюю в туристичній фірмі без перерви на декретні відпустки,фінансова незалежу навіть від чоловіка,маю дві закінчені вищі освіти,і двох чудових донечок,без яких я не уявляю свого життя.За спиною мене осуджує дуже багато людей,навіть дуже близькі родичі,але я вже звикла до цього і навчилась не звертати увагу. z4
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline лана лістат

• люблю своїх хлопчиків
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +112/-0
  • Ангели є на землі і це мій Синуля)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маркус,5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Руслана-Катерина
я народила в 20,5роки,так як і моя мама,я задоволена!я встигаю і навчанням займатись і синулі достатньо часу приділяти і додатковим заробітком займатися :)

Offline Wikusya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +197/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Цитувати
(теж не була в декреті - весь час працювала  )
Як у тебе виходить справлятися і з роботою і з діточками, хтось напевно помагає. А не шкодуєш про те, що за роботою втрачаєш так багато прекрасних моментів з життя своєї малечі? Для мене це дуже сумна тема - і  з донечкою хочу час проводити, а робота більшість того часу забирає, так що бачимось тільки вечорами :(
Але я всеодно захоплююсь твоє мужністю, зараз не кожен наважиться на трьох діточок, і ще й працюючи :)

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +246/-0
  • Нахожусь в прекрасном возрасте:и хочу и знаю как
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: іллюша солодкий кокось мамусин
  • Ваше справжнє ім’я: віктуся
Дівчатка яке значення має коли народжувати у 18 чи 38.....головне щоб ви усвідомлено хотіли бути мамусею...і все це найголовніше....І якщо так то в будь-якому віці мамусі є хорошими мамусями.....

Offline iraabush

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +334/-1
  • Не маю доступу до ОП. Номер телефону - пост1 в СП
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим і Ростислав
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Я старшого синулю народила в 24, потім через два роки планували другу лялю, але не вийшло :(, трапився викидень. Другого синусю народила в 28,5 і було вже фізично трохи важко. Справді, це питання фізичної та духовної готовності ортанізму кожної з нас.

Offline Zhychok

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +237/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша
  • Ваше справжнє ім’я: Женя
Я народила в 22, заміж вийшла в 19, добрі люди говорили, що зальот, потім обламались  d27 після чого почали питати, що чого це ще дітей нема? Інтересно коли це на суспільну думку самий оптимальний вік? я так зрозуміла, шо це якийсь дуже короткий проміжок часу, певно 21 рік і все z5

Offline Bjanko88

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +71/-0
  • Юлія
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Романія 20,09,2009
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
 Я також вважаю що вік мами немає великого значення,(недавно по ТСН показували жіночку  в нас на Україні, яка в 66 років народила донечку і ще наголосили, що аналізи в неї були набагато ліпші ніж у молодої мами) головне бути готовому фізично та морально, тоді все буде добре!!! я вийшла заміж в 20, рік пожили для себе і в 21 я нородила донечку, може б я так швидко і ненароджувала та чоловік дуже хотів донечки і дуже мене просив. я закінчила навчання і вже працювала, зара сумую трохи за роботою бо дуже її любила , та виховання донечки це найкраща моя робота на даний час, десь приблизно 2-3 місяці тому я часто задумувалась про другу дитину d101, та зара точно знаю що поки ще зарано я почала розуміти що можу фізично невпоратись моя доня ще то шило, та і криза трохи зачепила нас треба мені їти на роботу десь на осінь мабуть  d130 як ціцю лишим  :)

Offline Kirsten

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Владислава
Звісно,я теж вважаю,що для кожної жінки є свій оптимальний вік,коли вона планує дитину,вирішує,що вже час.А є зовсім навпаки,коли нічого не плануєш,а нарождуються такі янголята=)
Мені здається,що вища освіта і робота-не головне.Кожна жінка сама повинна обирати для себе.В мене є знайомі,які під час навчання,чи одразу після навчання народжували,сиділи у декреті до того часу,поки діти не йшли до садочку чи до школи,а потім робили успішні кар`єри=)

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Я планувала виходити заміж і народжувати дитину коли закінчу навчання і влаштуюся на роботу. Так і сталося, в 21,5 я вийшла заміж, а в 22,5 народила донечку, в мене вже була вища освіта і постійна робота. Хоча якби дитина получилася незапланованою, то я нічого страшного в цьому не бачу, і звичайно я її б народжувала у будь-якому віці.

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
Цитувати
недавно по ТСН показували жіночку  в нас на Україні, яка в 66 років народила донечку і ще наголосили, що аналізи в неї були набагато ліпші ніж у молодої мами
Хай не ображаються на мене жінки, які народжують після 50, але це вже занадто. От ситуація. Вона народила в 66. Коли дитині буде 10, їй вже 76, а це справжня старість. Моїй бабусі 71, то вже правнуку 7. А це дитині було б Та ще й дожити треба.

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
Тільки що писала. А по телевізору реклама. Пам*ятаєте - "це не сестра, це моя мама". От і я так думаю, краще вже виглядати як сестра, ніж як бабуся чи прабабуся для власної дитини.
Віку після певної к-сті років вже не сховати.

Offline Olli Polli

• omnia mea mecum porto! :)
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +100/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Юлій, 5 міс
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Згідна з тобою, Ірена!
А я неавіть і не можу точно сказати, коли краще.. Я от першу дитину народила в 25 (майже). То психологічно - це напевно найкращий вік, бо мені вже ні подружки ні гульки ні дискотеки не в голові, я вже достатньо попрацювала і вже інакше будую стосунки з чоловіком, ніж раніше.. мудрості з роками стає більше і стриманості. Але я думаю, що якби родила в 18-20, то напевно сам процес родів був би легшим (хоча, не факт...). Ну, принаймні в роддомі ті дівчата, що були такого віку всі дуже легко родили. Але вік - це поняття дуже суб'єктивне: одна в 20 років може бути вже поміркована і з певним життєвим досвідом за плечима, а інша і в 30 - ще дурочка, якій не дитина в голові, а гульки....

Offline Wikusya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +197/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Цитувати
От і так думаю, краще вже виглядати як сестра, ніж як бабуся чи прабабуся для власної дитини
В яблучко! z4

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Ми якось на роботі теж про ту жінку говорили, через 10 років вона вже може бути немічною бабусею, і хто буде доглядати за нею, і за дитиною, це вже дійсно занадто, тим більше з нашим рівнем життя.

Offline Zhychok

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +237/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша
  • Ваше справжнє ім’я: Женя
Ага, або ще краще, який в нас середній вік по смертності?
Скільки та тьотка жити зібралась?
Вибачте за грубість, але це занадто