Автор Тема: Клуб шопоголіків (наші покупочки і "хотілочки") - 3  (Прочитано 19944 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline inkognito2014

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Влад Влад
  • Ваше справжнє ім’я: Владислав
А що за машина в Хмельницький, легкова чи бус чи вантажівка)

Offline Ірина*

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрій 17
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Привіт! машина легкова, але більшенька(Шевроле Такума).Їдемо на базар, ходимо скільки хочемо. Мрію поїхати з 12 на 13 грудня, з п"ятниці на суботу.

Offline Lapylia:

• Активна Мамка
  • Репутація: +14/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
всім привіт може хтось такі штани зустрічав на просторах інтернет магазинів ,наперед дякую,     Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline nadinka_m

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +371/-0
    • Награды
Цитувати
всім привіт може хтось такі штани зустрічав на просторах інтернет магазинів ,наперед дякую,     Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
інші кольори
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Сашка

• Свідома Мамка
  • Репутація: +25/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
Дівчата зібралася купити платя ,зайшла в магазин поміряла платя а потім подивилася ціна 2000грн.А тепер сижу і думаю чи дорого може тепер такі ціни??? І незнаю чи хочу я платя???

Offline Eva__

• Свідома Мамка
  • Репутація: +62/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
Цитувати
Дівчата зібралася купити платя ,зайшла в магазин поміряла платя а потім подивилася ціна 2900грн.А тепер сижу і думаю чи дорого може тепер такі ціни??? І незнаю чи хочу я платя???

і це не стеля, останній раз, коли мені сподобалося плаття - звичайний собі трикотаж, ну червоне, ну з квіткою - 4000 і це ще до скачка євро. Я звикла до цін європейських сайтів, як на мене 2900 за плаття це дорого, мені здається в нас в Франківську на якийсь китайський чи турецький дешевняк луплять ціни як за супер-пупер бренд. Біля Фуршету є магазин з "брендовим" одягом, там навіть футболочки дешевше 1500грн не коштують, а тітка-продавчиня, коли я переглядала речі, каже мені - ви руками за річ не беріть, бо якщо кожен буде торкатися руками, то ...  mish, я питаю - а чим? ногами? міряти як? теж руками не торкатись?  mish Пропало усіляке бажання дивитися ті речі  d105 Понакупляють на розпродажах останні розміри по 1-5 євро і потім отакі понти  d111

Offline мамуся Анастасійки

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +410/-3
    • Награды
Цитувати
Дівчата зібралася купити платя ,зайшла в магазин поміряла платя а потім подивилася ціна 2900грн.А тепер сижу і думаю чи дорого може тепер такі ціни??? І незнаю чи хочу я платя???

d16Дешевше купити плаття у наших Сп є дуже красиві d9,бачила ціни від 270 грн і вище,але не 2900,це вже занадто. mish

Offline Сашка

• Свідома Мамка
    • Награды
Яку треба мати зарплату щоб купити таке платя,а ще треба туфлі.

Offline sunsun

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +255/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: валентина
ну можливо форумчанка має можливість купити, але якщо б я і маладохід понад 10 тис. в місяць ніколи б не купила таке дороге плаття,я взагалі за одяг не можу чисто психологічно дозволити собі купити надто дорогу річ, ну купиш те плаття, підеш десь на весілля в ресторан... але не хочеться в одному і тому ж платті ходити на всі свята.

Offline Сашка

• Свідома Мамка
    • Награды
І я про те що дати такі гроші за платя і одягнути його раз і чекати наступного разу :oox Краще вже якісь сережки купити і кожен день носити.

Offline куклочка

• Своя Мамка
  • Репутація: +23/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
2900,00 за плаття, як на мене то за дорого, можливо це вечірнє плаття на весілля і то я б не купляла, а не хочете таке собі пошити, вийде на 1000 -1500,00 грн дешевше. Собівартість такого плаття може бути дуже мала. Я восени була зайшла в Техас і було там не погане плаття за 1200,00 от думаю подивлюсь, я лише доторкнулась  і бачу - затяжка, я була в шоці, з якої воно тканини і як його носити?

Offline Сашка

• Свідома Мамка
    • Награды
Дівчата платя класичне чорне вище коліна .Якби платя бало вечірнє супер пупер пошитя,то ще думала б.А зараз краще шити хто має гарну кравчиню.А в магазині що непоміряєш то тканина ніяка то вже шви порвалися ,то замочки відпоролися.

Offline Сянка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +337/-2
  • мир создан для того, чтобы я в нем мурликала
    • Награды
може хтось знає, де можна купити декоративну клітку для пташки?

Offline Сашка

• Свідома Мамка
    • Награды
Клітку можна подивитися в Дон Педро,колись там бачила.

Offline shupeniyk

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +164/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуся і Валерія
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
Цитувати
може хтось знає, де можна купити декоративну клітку для пташки?
глянь в Оле турі, Бастіоні, ще колись бачила в якомусь з магазинчиків на Січових стрільців, в районі зупинки пошта, точніше вже не згадаю.

може хтось зустрічав таку футболку?

Offline Нотка

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роман, Марко, Дарина
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Я теж по інтернету замовляла плаття ,на весілля, обійшлось 620 гривень, і то я вважаю що це задорого, бо матеріальчик так собі...

Offline Olena_U

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Кіра, Артем
  • Ваше справжнє ім’я: Олена
Тиждень тому отримала сукню, замовляла у дівчини з вк. Тиждень пройшов ще не вдягала, чоловік почав пресувати "що, купила, щоб лежало?" Сподіваюсь, що ні і вдягну його кудись, а може на Новий рік. Треба глянути який колір в цьому році Нового Року.