Автор Тема: Відгуки про державні медичні установи Івано-Франківська.  (Прочитано 3630 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Дівчата, ви хоч за довідки 1-2грн, а мені колись на Тичини невролог мало того що поставила діагноз не правильний, ще сказала куди я маю іти зробити малій нейросонограму, де купити ліки і  що прийом у них платний 50грн d107 я дала, в кабінеті була сама,чоловік з малою чекали в коридорі , вона нам поставила гідроцефальний синдром і сказала що у 1рік буде потрібно робити дитині операцію на голову d107 я з того відчаю була готова дати не лише 50грн, дитина народилася здоровою, а тут мені якась тьотка каже що дитині операція потрібна d111
Вже  на вулиці я чоловіку сказала про платний прийом  і аж тоді він мене спамятав  d129

Ми одразу почали шукати ін спеціалістів, в нас дійсно були проблеми, але далеко не те що вона понаписувала  d111 за місяць ми все пролікували  і забули ! Потім не пам'ятаю якого милого ми йшли ще раз на Тичини де вона почала чоловіку висказувати своє "фе", типу чого ми звернулися до іншого лікаря і т.д.  Чоловік не змовчав  і промив їй добряче мізки, більше ми  на Тичини не ходили ніколи! 
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Софіко

• Активна Мамка
  • Репутація: +25/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Наталя,важко уявити ,що ви пережили,почувши такий діагноз!Ваш чоловік правильно зробив ,що промив їй мозок.Хоча ,на жаль,розуму і компетентності це не додає.
На Тичини  ми теж попадали на подібних "спеціалістів" .Дерматолог(старша жіночка) моїй дитині постійно ставила не правильні діагнози і відповідно неефективно лікувала.Окулістка (по російсько -українськи розмовляюча)теж лікар ніякий.Визначила гостроту зору 0,6 і 0,5 при тому,що дитина бачила на 1,0(не хотіла довго бавитись і показувати наступні рядки d107)Через тиждень ми прийшли повторно,мала все бачила повністю,то вона написала уже в довідці 0,8,щоб не вигдядати вже зовсім по дурному.Інфекціоністка теж якось сказала нам не вірити аналізу,в якому виявлені глисти(ціп"як) і дати просто для профілактики пірантел  d107 .

Offline Мурмулядка

• Нема настрою - з'їж шоколадку. Не допомогло- запий коньяком!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +42/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: мої дітки
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
я взагалі ні по яких питаннях не ходжу в ту полікліклініку на Тичини. в мене про неї лише негативні спогади і лікарі там... а останньою краплею було як ЛОР (там є така єдна) досить того, що дитину не вилікувала, так я ще й на кожному прийомі мені звіздюлєй виписувала d105. теж мені спеціалісти. а аналізи там пишуть "середньопотолочне"
Я особистість творча - хочу творю, хочу витворяю!

Offline LenusikCiplya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +59/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юра , Олександр
  • Ваше справжнє ім’я: Єлена
А в моєі знайомоі теж була ситуація з невропатологом на Тичини( незнаю прізвища), просто поставила діагноз- у вас дитина даун, бо їй здалося, що він не так якось виглядає.Хлопчику зараз 10 років, да там таким діагнозом і не пахло.Може це одна й та сама лікарка :xmm

Offline KerriАвтор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +72/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Деяким лікарям я на Тичини, та й і в інших мед закладах просто дивуюсь. Десь ще в 2010 році у моєї доньки були напади сильного головного болю з нудотою та рвотою. Сама по книжках я запідозрила, що то мігрень і початок характерний якраз для підліткового віку, років з 12. Пішла до невропатолога, то був чоловік. На Тичини. Він, якось ніби вибачаючись, сказав що він з Богородчанів, на підміні. Я розповіла все детально, а він дивиться як баран і каже: а дитина ничим не могла отруїтися? Я кажу, що точно, ні! Потім він далі перепитує, а може, це отруєння було? Потім призначив ліки, які дітям давати взагалі по інструкції не можна! Що тут казати. Більшість наших лікарів тупі барани!  :no-no
В мене тоді навіть нету ще не було,  я сама поставила дитині діагноз, а появився вдома інтернет, проконсультувалась з лікарем з Росії (політику давайте не будемо чіпати), то попався мудрий дядько, все мені пояснив і призначив дитині ліки. Сказав, як попереджати напади і що такє взагалі мігрень...
А на рахунок рукавичок. В мене був супер випадок! Я до гінеколога прийшла в ЖК, поставила на стіл свої рукавиці, вони їх кинула в шухляду, а взяла свої, з початої пачки...
А лаборантам певно, в лом перед кожним пацієнтом міняти рукавички, це ж в них час забирає! mish

Offline томік

• Бізнес Мамка
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +61/-0
    • Награды
Цитувати
Недавно хворіли і просили довідку в школу на Тичини (не липову!), то за клаптик паперу 8*10 см просили гривню
Я також плачу за довідки 1гр., в своїй поліклініці, вони беруть не на ксерокси а на каву я точно знаю. Довідки лікарям  бугалтерія видає. Прийде 15 чоловік за довідками заплатять по 1гр., за тиждень щось назбирають, а скаржитися комусь за такі гроші то смішно, звичайно що лікар на цих грошах не збагатіє, але на транспорт і в кабінет купити чай, цукор хватає d27.

Offline Мурмулядка

• Нема настрою - з'їж шоколадку. Не допомогло- запий коньяком!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +42/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: мої дітки
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
а ще мене вбиваюьть ті комісії на Тичини (2 міс., 6 міс., 1 рік, перед садком і школою)  mish. Зі старшою було два випадки: один раз мені у невпропаталога бабахнули печатку в карточку, не задаючи ніяких питань, а я кажу, що в мене є питання по вашому профілю, а та мені: "Ну то зараз прийде лікар і вам відповість", а іншого разу таке було в дерматолога - я їй про плямку на нозі в дитини, а вона мені: "сьогодні лікаря нема, буде в такий-то день"  d111. то або відмініть ті довбані огляди, з яких користі, як із козлі молока, або поставте печатки в реєстратурі та й хай б’ють всім автоматично, що здоровий. тепер із меншим взагалі не ходжу на ті комісії, лиш болячок по чергах можна назбирати :no-no
Я особистість творча - хочу творю, хочу витворяю!

Offline lsk2406

• Активна Мамка
  • Репутація: +35/-0
  • Орхоман"ячка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Нестор 2009, Злата 2011, Захар 2013
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Цитувати
а ще мене вбиваюьть ті комісії на Тичини (2 міс., 6 міс., 1 рік, перед садком і школою)  . Зі старшою було два випадки: один раз мені у невпропаталога бабахнули печатку в карточку, не задаючи ніяких питань, а я кажу, що в мене є питання по вашому профілю, а та мені: "Ну то зараз прийде лікар і вам відповість", а іншого разу таке було в дерматолога - я їй про плямку на нозі в дитини, а вона мені: "сьогодні лікаря нема, буде в такий-то день"  . то або відмініть ті довбані огляди, з яких користі, як із козлі молока, або поставте печатки в реєстратурі та й хай б’ють всім автоматично, що здоровий. тепер із меншим взагалі не ходжу на ті комісії, лиш болячок по чергах можна назбирати
Згідна на всі 100%! Ці всі комісії - сплошна фікція! Особливо мене бісить зішкріб на гострики! Усі мами кажуть, що їх ніколи не знаходять! Тоді навіщо маринувати дітей і батьків у шалених чергах! d12

Offline KerriАвтор темы

• Своя Мамка
    • Награды
Цитувати
Особливо мене бісить зішкріб на гострики! Усі мами кажуть, що їх ніколи не знаходять! Тоді навіщо маринувати дітей і батьків у шалених чергах!
Саме смішне, що дати тих зішкрібів переписують у листок щеплень дитини в картці при переводі в підлітковий кабінет. Яка цінна інформація!

Offline masha-misha

• Своя Мамка
  • Репутація: +165/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марійка
Я також недавно проходила комісію перед підготовкою на Тичини,то всі лікарі крім ортопеда,стоматолого і дерматолога(яка одним оком глянула на живіт)  нічого не перевіряли,хоча і черги не було,я ніколи дітей туди не водила,якщо щось непокоіть везу в обл.дитячу

Offline Улянчик

• Активна Мамка
  • Репутація: +66/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олег, Андрій
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Колись зі старшим сином проходила комісію перед школою. У всіх кабінетах штампували печатки. В окуліста і думала застриматися хоча би на 5 хв., дуже хотіла перевірити зір. Так от, лікарка мені відповіла, щоб я в інший день (коли немає комісії) прийшла з талончиком і тоді вона приділить увагу моїй дитині. Для чого тоді потрібна та комісія  d104?

Offline Натуля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +129/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Нелічка та Тімошка
Ой дівчата, я теж можу сказати про Тичини. Коли малому було 2-3 міс ми стояли на обліку у невропатолога. Приходимо ми якось до лікарки(така старша прізвище забула) так от мало того що вона сказала мені "дивно, але він розвивається нормально, того що узд у вас недобре" я попросила іі мені пояснити в чому справа, то вона сказала не ввічливим тоном "знаєте, коли моя мама лежала в лікарні то вона нічого не питала і ій нічого не казали, а просто лікували" Ну я в шоці була  mish це що получається пацієнти перед лікарем взагалі прав немають?

Дитячі очі говорять: "Я тебе пам'ятаю, я тобі вірю, я тебе люблю! Будь-ласка і ти мене люби..."

Offline KerriАвтор темы

• Своя Мамка
    • Награды
Це наші лікарі законів не хочуть знати! По нашому законодавству пацієнт має право знати свій діагноз. Зрештою,ми же не тварини, яку до ветеринара привели... Лікарі часто просто користуються необізнаністю наших людей, призначаючи деколи непотрібні  дорогі аналізи та ліки.

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +380/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Цитувати
ми стояли на обліку у невропатолога. Приходимо ми якось до лікарки(така старша прізвище забула) так от мало того що вона сказала мені "дивно, але він розвивається нормально, того що узд у вас недобре" я попросила іі мені пояснити в чому справа, то вона сказала не ввічливим тоном "знаєте, коли моя мама лежала в лікарні то вона нічого не питала і ій нічого не казали, а просто лікували" Ну я в шоці була   це що получається пацієнти перед лікарем взагалі прав немають?

її прізвище Сіда ......невропатолог той ще....я кажу що вона давно "видохлася" як лікар і як людина напевно тоже, постійно чимось невдоволена і змучена......пару раз в неї була, охота відпала повністю з нею спілкуватися.....
тай взагалі замітила, що в поліклініці мало хороших лікарів (я в плані відношення до лююдей)  таке враження, що прийшла не на прийом, а додому до неї......і що вже їй щось винна тільки за те, що зайшла в кабінет   :(
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
Цитувати
її прізвище Сіда
о, точно! це та сама що і нам поставила діагноз mish
я не могла згадати прізвища!

Offline Alenka-28

• Активна Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
Цитувати
Колись зі старшим сином проходила комісію перед школою. У всіх кабінетах штампували печатки. В окуліста і думала застриматися хоча би на 5 хв., дуже хотіла перевірити зір. Так от, лікарка мені відповіла, щоб я в інший день (коли немає комісії) прийшла з талончиком і тоді вона приділить увагу моїй дитині. Для чого тоді потрібна та комісія
А нам завжди перевіряють зір.Мабуть залежить від лікаря, на якого попадете.

Offline Натуля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +129/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Нелічка та Тімошка
Цитувати
... Лікарі часто просто користуються необізнаністю наших людей, призначаючи деколи непотрібні  дорогі аналізи та ліки.
так це точно. Вони ще й всіх люблять під "одну гребенку мести" (як украінською сказати?  d143) луплять всім антибіотики та інтерферони, щоб з себе відповідальність зняти. І так постійно коли прийдем. То я ходжу щоб тільки послухали, а інтерферон та а/б давала останній раз більше року назад, і знаєте, діти перестали так важко хворіти  d112 І тепер чудово розумію свою подругу, яка розпрощалася з поліклінікою дуже давно і водить свою малу до приватноі лікарки. І каже що вже 4 роки вона не дає дитині а/б і одужання проходить значно легше тому що імунітет працює так як треба

Дитячі очі говорять: "Я тебе пам'ятаю, я тобі вірю, я тебе люблю! Будь-ласка і ти мене люби..."