Автор Тема: Стоматологи Івано-Франківська. Імплантація зубів. Ділимось досвідом.  (Прочитано 117773 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Цитувати
Славатинського Ярослава Дем"яновича
Моя мама теж у нього давно лікує і задоволена :)

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
Марта, та приватники переважно всі працюють.
Я вже бровки зробила, тепер треба за зубки братися z5

Offline barambosya

• Життя прекрасне і я цьому підтвердження!!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +174/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
В "Ефекті" Лєна Шакірова точно до обіду працює, але тре певно дзвонити, чи не зайнята...В "Орісі" на Лепкого теж до обіду 100% працюють.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
ех, іду завтра, щось чи нерв розболівся чи що.... як завжди  - в п’ятницю увечері, щоб на вихідні було веселіше d30 :/

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Я теж розпочала свої "візити" до стоматолога. Неприємне це діло :(, але що поробиш..

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Дівчата, а скільки приблизно зараз виходить пломбування зуба. А то в Медервісі мені такі суми називають  d16 Зуб із пломбуванням каналів більше 800 грн. І це не реставрація, а саме пломбування. Дирочка невеличка, а ціна.  d111

Offline Катріна

• Своя Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
Я сама до столатолога тьху-тьху- тільи на консультації... Але знаю, що є хороший стоматолог є біля Червоного Хреста, це по вул Незалежності. як до Антошки, тільки ближче до центру. :) І недорого!

Offline Жасмин

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +306/-0
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ
    • Награды
Цитувати
Дівчата, а скільки приблизно зараз виходить пломбування зуба. А то в Медервісі мені такі суми називають  ой-йо-йой Зуб із пломбуванням каналів більше 800 грн. І це не реставрація, а саме пломбування. Дирочка невеличка, а ціна.
мені в березні місяці таке бломбування зуба з каналами вийщло більше 900 грн, тому 800 це ще нормальок  :) Тому що здається, що дирочка не велика, але як до тих каналів почнуть добиратися, то весь зуб буде суцільна величезна дира.

Offline Жасмин

• Досвідчена Мамка
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ
    • Награды
І до речі, хочу написати до якого стоматолога нікому не раджу звертатися, бо безсовісний, принаймні зі мною так поступив. Іншими словами "кинув мене під танк". Це Семеген Віктор Мирославович і його донька. Вони мають свою клініку на Бандери,10. Я ледве "дуба не дала" і це на повному серйозі я вам говорю.

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
    • Награды
От якраз це пломбування каналів мене і турбує. Як знати, потрібно воно чи ні? А то навіть мій малий каже, що мама "тебе розводять на гроші".

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Жасмин, там виходить так. Кожен канал близько 250 грн. відповідно множимо на 2 або 3. А ще сама пломба, а ще лікування. І + ще багато чого можна нарахувати. Тому у  800 грн. напевно "вписатися" буде важко.

Online _Татьянка_

• Я сама ЩАСЛИВА МАМА
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +343/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 9 років, 8 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Дівчата звідки такі суми 800 гривень. Це певно якісь дуже круті стоматологи. Наша форумчанка недавно лікувала зуби то у стоматолога пломби від 150-200 гривень разом з пломбуванням каналів. А 800-900 ну це вже надто круто як на мене

Offline Жасмин

• Досвідчена Мамка
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ
    • Награды
Ну, дивіться, дівчата. Я лікувалася в Масляк Ірини Романівни. Так, вона дорога, але як робить зуб, то на 7-8 років. Зараз наведу приклад і про її роботу, також на собі перевірену.
Так от, за перший прийом вона взяла 100 грн. за лікарство яке туди поклала, щоб вбити нерв, ну і мабуть за те що щось там бурувала і робила. На другий раз вона мені чистила і пломбувала канали (їх було 4 здається і один з них кривезний, який багато проблем давав і відповідно потребував хорошого спеціалівста і апаратури, що не менш важливо,). Тоді вона взяла 500. І на третій раз за пломбу вона взяла 300 з чимось грн. Але вона і рентген зуба робила, і уколи знеболючі, які також входили у цю вартість. Зуб зробила ідеально, у роті навіть не видно, що він лікований.

Offline Жасмин

• Досвідчена Мамка
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ
    • Награды
Одразу після цього зуба я вирішила полікувати ще один. Який був лікований у цієї Масляк 7 чи 8 років тому. Він мене до цього часу не турбував, але я побачила, що там щось чорнілось і тому вирішила не допускати до посліднього через гіркий досвід, який був перед тим. У цього Семегена  d110
Але було скрутно з грошима і вирішила, що до Масляк не піду, а піду у поліклініку на стометрівці до лікарки, якої ходить моя мама. Знала, що буде значно дешевше. Так от, вияснилось, що в цьому зубі від того часу, як він був лікований у Масляк аж ліки всохлися в каналах. Це до роботи не має відношення, було зроблено прекрасно, але ніщо не вічне. Але цей зуб не турбув мене довгі роки!
Так от, знову робота та сама, що і з попереднім зубом: пломбування каналів, лікарство на зубі і постійна пломба. Винесло мене це в 340 грн здається. Але цей зуб не рівняти з попереднім. В роті відразу замітний (так, це не є важливо ... Але  :) ) І ще я порівнювала відразу чим коритсувалися ці лікарки при лікуванні зуба, бо проміжок між лікуваннями був не значний, може якихось 2 тижні. То ясна річ, що в приватній клініці все набагато новіше, краще, зручніше для роботи лікаря і для пацієнта. Матеріали для лікування, теж думаю кращі.
Але поживу - побачу. Скільки який зуб протягне  :) Ліковані майже одночасно у різних лікарів. Колись і напишу вам про результат  ;)

Offline Жасмин

• Досвідчена Мамка
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ
    • Награды
Ну, і розповім вам історію про Семегена і всіх інших лікарів, які були задіяні в цій історії.
Мене почав боліти зуб, я довго не могла зібратись до лікаря. Вся моя сім"я ходила до Семегена, він ще в госпіталі приймає. Колись була дуже хорошої про нього думки. Всім радила до нього звертатись, бо лікар хороший і не дуже дорогий. Але скажу, що я немаю як такої практики відвідувати стоматологів, бо зуби ніби тттт. А це напевно після родів пішло-поїхало, що попала в три зуби  d30.
А, а цей зуб був вже лікований 2 роки тому у цього Семегена, ну і вирішила, що він його колись лікував, то і зараз йду до нього. На той час моїй малій було 7 міс., вона на грудному, я немаю як вирватись на довше і я просилась до нього якось поза чергою, щоб не чекати. Він на томість посадив мене до своєї дочки. Вона мені бурувала-бурувала, мучилась бідолаха і так і не змогла РОЗПЛОМБУВАТИ канали, які колись пломбував її ТАТУСЬ. Вони ж то нічого мені такого не казали, це вже потім в інших лікарів, у Масляк, вияснилось, що то запломбовано наглухо таким матеріалом, що тільки під мікроскопом можна пробувати його розпломбовувати. А він не в усіх далеко лікарів є. Тим часом, у мене під тим зубом почало набирати гною. Це був четвер, коли я вперше до них прийшла. Його дочка сказала прийти у понеділок, що вона щось розпломбувала і треба почекати. У п"ятницю мене болить сильніше, дзвоню до них, вони - чекайте до понеділка. В ніч на суботу я ледве переночувала, в суботу вони вихідні, мобільних їх я немаю, але все ж таки попробувала подзв у їхню клініку і попала на Семегена. Я йому пояснюю, що в мене набирає, мене болить сильнезно, а він - в мене вихідний. Ну, норсмально??? Я почала наполягати і він крізь зуби погодився шоб я через пів години підійшла до нього. Знову почав бурувати. По ідеї, якби він розпломбував канали, то був би відтік, гній би виходив. Одним словом, нічого він мені так і не зробив кращого (але я ж не знала, по його словам - він дав відтік). Правда, тоді він мені залишив свій мобільний. Але толку з того!!! На вечір я "набухаю", дзвоню до нього, а він, ну то напевно треба видаляти, йдіть до чергового. Я пішла. Але лікар подивився і не захотів за це братися. По-перше, бо йщло до ночі і він не хотів зі мною возитися, бо то і пробу треба зробити і понаблюдати після видалення. Сказав мені, що хто мені це почав робити, то нехай і закінчує. Це такий Водославський був на зміні. Я дзвоню до Семегена і йому це переказую. На мою думку, він би мав мене тут же прийняти і зробити все що треба. А він мені, ну чекайте до понеділка. А .об ва.. ..ть!!!!! (вибачте) то що мені вмерти чи що? Вихідні - приватники закриті, куди йти??? Неділя. Я не спала всю ніч. Переживала страшенно. Добре що хоч то нижній зуб був. Після обіду знову пішла до чергового. І знову попала на того самого! Виявляється він ще когось заміняв, тому діжурив дві сутки. І знову нічого. Як я його просила вирвати мені зуб, а він все ніяк не погоджувався. Знову дзвонила до Семегена, просила його, а він мені: "підходіть завтра!". Дякувати Богу, понеділок. Я пішла да Масляк І.Р. Вона мені подивилася, почистила купу гною і відправила ще на консультацію в клініку Оріс на Лепкого. І там подивився лікар, потім вони двоє по телефону порадились і відправили мене в Пасічну в лікарню до хірургів. Бо цей зуб вже був дуже небезпечним і вони вирішили, щоб виривали мені його там у Щелепно-лицьовій хірургії. Лікар який виривав зуб був в шоці. Сказав, що дуже довго я з цим зубом, відколи він почав наривати, відходила. Мені тоді не обійшлося ще і тижнем лікування антибіотиками після видалення зуба. Інакше не можна було. Слава Богу! Все закінчилося. А Семеген так і не передзвонив, і не поцікавився, чому я до нього в понеділок не прийшла ......

Offline Жасмин

• Досвідчена Мамка
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ
    • Награды
Шкода було зуба, якщо б відразу його добре почали лікувати, то можна було б врятувати. То був перший зубчик, якого мені вирвали  d18

Offline nadja_fr

• Свідома Мамка
  • Репутація: +6/-0
  • Мій солоденький синочок)))
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярослав 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
Десь 4 роки тому лікувала зуби в Слободян в стоматполіклініці, що на сотці, ніби все нормально.