Автор Тема: Відгуки про приватні клініки нашого міста  (Прочитано 52953 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Online Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +483/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Цитувати
Я не бачу сенсу лікуватись в приватній клініці якщо це можна зробити в державній наприклад якщо той лікар працює і там і там то краще іти в державну, а аналізи які потрібні можна здати в приватній клініці
Так, але якщо це поліклініка, то державій доведеться простоювати в чергах в холодних коридлорах годинами. В приватній хоч можна записатись на певну годину.
І я такої ж думки. Краще я заплачу офіційно в касу за прийом, але щоб були нормальні умови і не вистоювати черги, а прийти на конкретну годину. Якщо лікар працює і там, і там, то я завжди йду в приватну.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Kerri

• Своя Мамка
  • Репутація: +72/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Цитувати
Я також Медекс ворогу не пораджу
Цитувати
я забрала результати тих аналізів не оплатила і пішла
Мені також Медекс не подобаєтся.Там лікарі тільки шукають, як розкрутити пацієнта на гроші, бо до них мало ходять.В Медсервіз більше йдуть. А в Медексі, щоб заробити, призначають то додаткові УЗД, то інші обстеження.То кажуть, що консультація лікаря безплатна.А потім лікар говорить: Ви у мене багато часу забрали, оплатіть прийом в касі.Бо інакше не віддам Ваше УЗД.Я також,раз не заплатила за прийом та пішла. Я думала,що то я одна така,надурила іх. d100

Offline Irlando4ka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +76/-0
  • Tiny but mighty
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Мені також не подобається Медекс. Більше нагадує якийсь бізнес-центр, де основна мета заробити. Вартість аналіз в 2 рази вища, УЗД в 1,5 рази. Дуже насторожила, що коли там була тричі - пацієнтів практично немає. Ну, і це не дивно. Про Медсервіс теж чула деякі негативні відгуки, але чомусь там завжи черги, особливо на УЗД. Може розташування більш вигідне, але як би біло так зле - напевно люди б і не ходили.

Offline irushka783

• Свідома Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Костя 10 років
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
Я в інші клініки не ходила. Але аналізи не раз здавала в Арніці, це на молодіжній. То вони мене так з аналізами крові підвели, причому тато мій там же завав, то вони теж не правильно зробили. А потім вибачалися. В мене з ШОЄ сильно помилились( написали 6, а в мене 20 було).  d111. А татові то з цукром. Не пам"ятаю точного показника, але лікар сказала що з такими показниками можна цукровий діабет ставити. він після того пару раз перездавав в іншій клініці і все добре було.

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ната
в Арніці краще не здавати аналізи бо вони використовують дешеві реактиви

Offline гуцулочка

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: надія
Була у Верамеді- розчарувалася... все швидко,галопом(треба ж побільше жінок оглянути і побільше грошей заробити) і справді дорого... ціни наперед не кажуть(мовляв, ми не знаємо, що там ваш огляд виявить, яка процедура і скільки буде тривати і т.д.) а найбільше мене озлило, що жіночка-адміністратор оглянула мої молочні залози(я не потребувала цього огляду,але думаю,так треба), а потім вписала 180 додаткових гривень у квитанцію...

Offline Маша86

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +855/-1
  • Моя сім"я- моє ЩАСТЯ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вадимчик - Павлик
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
Цитувати
що жіночка-адміністратор оглянула мої молочні залози(я не потребувала цього огляду,але думаю,так треба), а потім вписала 180 додаткових гривень у квитанцію...
Дорого адміністратор бере за огляд d27
І сміх і гріх,мене так колись у 2003 році на 500 грн Медсервсі розкрутив різними аналізами і оглядами.
СП Іспанських брендів
Залишки з СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline гуцулочка

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: надія
а найгірше те,що я заплатила 1000 грн(правда з аналізами) за кріодеструкцію псевдоерозії і вже тиждень мажеться і кровить по трохи... сказали з Верамеду,що поколоти дицинон і попити глюконаткальцію,якщо не поможе,то приїхати 3 січня до них--- і знову додаткові гроші.дівчата,хіба так повинно бути- контрольний огляд після лікування у них коштує майже пів суми процедур. знайома після лікування заплатила 270грн за простий гінекологічний огляд.... бачу з попередніх повідомлень, тут на форумі є багато "клієнтів-пацієнтів" Верамеду. напишіть ваші відгуки? може мене просто так "оглянули на гроші",бо по мені видно,що я приїжджа і "з села", хоча не скажу,що я "селючка" в поганому значенні цього слова. чи так і є в приватних закладах? але одне точно, що огляд і процедура були у швидких темпах(бо багато жінок ще в черзі) і що з не відчуваю задовільного стану після ВСЬОГО. можливо прийдеться їхати ще раз.

Online Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
гуцулочка, а ви в якого лікаря там були?

Offline trisch

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +259/-0
  • душа погрузилась в осень....
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Януся і Юляся
  • Ваше справжнє ім’я: оля
Ооого ну і суми!!!! d107огляд молочних залоз 180грн,та ще й адміністратор проводить????? d143 d130 d130він хоч лікар??? d16може хтось просто ваші груди помацати захотів???? d27

Offline Янінка

• Свідома Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Яніна
Була у Верамеді- розчарувалася... все швидко,галопом(треба ж побільше жінок оглянути і побільше грошей заробити) і справді дорого... ціни наперед не кажуть(мовляв, ми не знаємо, що там ваш огляд виявить, яка процедура і скільки буде тривати і т.д.) а найбільше мене озлило, що жіночка-адміністратор оглянула мої молочні залози(я не потребувала цього огляду,але думаю,так треба), а потім вписала 180 додаткових гривень у квитанцію...
ця жіночка-адміністратор (якщо старша така) то це дружина власника цієї клініки, вона теж гінеколог з багаторічним досвідом, то для неї чоловік (до речі, теж класний лікар) відкрив цей "Верамед". вона, здається, теж практикує і в онкодиспансері (хоча точно не знаю де саме). так, там дорого, але чесно кажучи, в порівнянні з багатьма приватними клініками нашого міста, мені там більше подобається. мене в "медсервісі" більше розводили на гроші ніж тут.
До речі, дівчата, хто робив кріо в верамеді, скільки це вам коштувало (а то я не знаю скільки грошей брати, щоб не довелось бігти додому добирати :8) ?

Offline Янінка

• Свідома Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Яніна
а найгірше те,що я заплатила 1000 грн(правда з аналізами) за кріодеструкцію псевдоерозії
Sorry, не бачила  d100

Online Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
Якщо то така з темним волоссям, звати її Віра, по батькові не пам"ятаю, то вона працює ще в нас в лікарні, знаю, що то її клініка, то пацієнтів в неї майже нема, думаю це про щось говорить d112

Online Олюськ@

• Коли береш - наповнюєш руку, коли даєш - наповнюєш серце.
  • Своя Мамка
  • Репутація: +107/-3
  • До мене - на "ти"
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Про власника клініки Долика С.С.і про інших спеціалістів, чула лише хороші відгуки від вдячних пацієнтів і від лікарів,а тут таке читаю d107.Можливо там дорожче,ніж в інших клініках,але ціна повністю відповідає якості надання медичної допомоги  z4

Offline Budzya

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ксенія
Дівчата, і правда, хороші медичні послуги, як і іншиий товар, коштують не дешево, адже тут нема дисконту і Б\в, чому за брендовий якісний одяг ми глтлві платити, а за якісні медичні послуги ні???

Offline Kerri

• Своя Мамка
  • Репутація: +72/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Це тільки в мене так? Чому тема Відгуки про приватні медичні установи перейшла у Відгуки про гінекологів Івано-франківська???

Offline Ромашка 21

• Новенька
  • *
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віталіна
Була в "Екстрамеді" в Кучеренка, дуже багато відгуків хороших про нього чула, що до репродукції, d102 кажуть хороший, от і повірила, в котре переконалася що неможна сліпо вірити "рекламі", Кучеренко поставив діагноз ендоментіоз, :(сказав треба лікувати гормонами пройшла у них же УЗД, сказали ніяких ознак ендометріозу немає, d143 коли знову прийшла до нього сказав, що якщо УЗД не підтвердило , але він впевнений, що саме через ендометріоз я не вагітнію, і перечислив що "будемо робити"  d107, непам"ятаю вже що він там казав , лише пам"ятаю , про лапароскопію, і гормональний коктельчик, d16 вийшла звідти повністю розбита, звернулася ще до двох лікарів ДІАГНОЗ НЕ ПІДТВЕРДИВСЯ!!! Та я не заспокоїлася, думала не може такий спеціаліст помилитися, зробила Гистероскопию, ДІАГНОЗ НЕ ПІДТВЕРДИВСЯ і це вже 100%, більше ніколи не піду в "Екстрамед" до Кучеренка, по перше, туди записуватися треба за 2 тижні вперед, по друге коли назначають лікування, інколи виникають якісь побічні реакції і потрібна додаткова консультація, потрібно чекати 2 тижні, тай для них головне кількість народжених дітей з їхньою допомогою,це для них головна реклама, а всі "але" ...про це вже ніхто не говорить,а найгірше Кучеренко помиляється, моя подружка одночасно зі мною ходила, теж більше в" Екстрамед" не йде!!!