Автор Тема: Відгуки про приватні клініки нашого міста  (Прочитано 52952 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Lika85

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +9/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Lilia
Я теж ходжу в Екстрамед, але до Чурпій Н. і  теж зараз постало питання ЕКО, поки домовились ще трохи полікувати чоловіка. А моя подруга(не дуже близька) пішла до Кучеренка, теж за порадами коліжанок, то перевірили чоловіка і її, і чоловік зараз лікується, бо має проблеми - ліків виписали на 6 тисяч, а їй зробили вже чистку труб, хоч невідомо чи лікування допоможе чоловіку, і лікар сказав, що будемо пробувати інсемінацію, а якщо не вийде, то -ЕКО. От в мене закрадається думка, що дійсно якось Кучеренко це все швидко хоче зробити, чоловік лікується тільки 1 місяць, для чого було чистити труби вже, коли не відомо, чи лікування буде вдале. Просто викачує гроші. :/
В епоху спорту і синтетики
людей велика ряснота.
Нехай тендітні пальці етики
торкнуть вам серце і уста.
#ЛінаКостенко#

Offline MoniK

• найщасливіша дружина та мамуся!
  • Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +2/-0
  • Зародження життя-це безцінний дар небес!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тімур
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Я особисто ходжу в Есктрамед вже досить довгий час і там мене задовільняє все z4  В медсервіс ходила декілька разів просто здавала заг аналіз крові і робили ніби нормльно d104   теж чула про цей заклад багато негативного але я особисто нічого про нього не можу сказати
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

З чого починається Щастя?
З смужок на тесті твоєму,
З УЗД що сердечко покаже,
З того, що тепер ви вдвох... :)

Offline Аня2009

• Своя Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Аня
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Привіт! Хочу спитати про Альтмед, що в Пасічній, можливо, хтось звертався туди? А саме цікавить як там узд роблять?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline zoryanchyk

• Активна Мамка
  • Репутація: +65/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: zoryanchyk
В Альтмеді здавали неодноразово аналізи - результати виглядали досить достовірними.
В Арніці (що на Миру ) дійсно не викликає довіри оцінка ними результатів загальних аналізів - після перездавання аналізів у інших закладах розбіжності з результатами у Арніці суттєві.
В Екстрамеді спостерігаюсь у Кучеренка, 10 міс. тому лікувала там  ерозію шийки матки (проводили мені фульгурацію ш/м) - лікування пройшло успішно.
В Асклепії проходила УЗД у лікаря  Гошко Лілі - дивиться вона уважно.

Offline Yuliya1983

• Активна Мамка
  • Репутація: +48/-0
    • UAdim.com
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія,Святослав,Ростислав
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
на УЗД ХОДИМ в Екстамед ,а аналізи в Діамебі ,задоволені.

Offline Olga21

• Щастя - це жити для тих, кого любиш, і знати, що хтось живе заради тебе…
  • Своя Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марія і Настя
В медсервісі один раз робила УЗД і після того всього, що мені там наговорили - більше туди не піду. А у Варамеді працює дуже хороший кардіолог - спеціалізується по вагітних.
When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile.

Offline irushka783

• Свідома Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Костя 10 років
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
Дівчатка хто здавав аналізи на Тичини в МедАналі. я раніше робила вроді нормально. Як на вашу думку там результати достовірні d104?

Offline Наталі-наталі

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • ПРОСТО ПОСУД
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Дівчата,а хтось здавав на TORCH в Медсервісі?Просто там здавала моя знайома,то виявили хламідії,хоча вона впевнена,що цього не може бути.Стало цікаво чи справді так,чи просто розкручують на гроші d130

Offline Lika85

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
На ТОРЧ краще перездати в іншій клініці, ато вони мені підозрілі. Думаю хоч хламідії перездати, щоб знати вже точно.
людей велика ряснота.
#ЛінаКостенко#

Offline i_rene

• Свідома Мамка
  • Репутація: +134/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Цитувати
А у Варамеді працює дуже хороший кардіолог - спеціалізується по вагітних.
була я в того кардіолога, лікаря від Бога, як можна знайти в неті
перед пологами він мені мав зробити кардіограму, дати своє заключення, а він тільки переписав дані з мого листа узд на свій, от і все заключення! Відвалила купу грошей за то, просто вже не хотіла сваритись, бо дитинці нащо зайві мої нерви..? та і моя гінеколог, що тоді мене вела, швидш за все має з ним якусь домовленість  d109

Offline Оля 87

• Активна Мамка
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим 2,5роки
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
я робила такий експеремент брала кал дитини і поділила його на 3 частини віднесла в Медсервіс Діамед і в санстанцію і всі результати були різні тепер я не знаю кому вірити

Offline Lika85

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
Вийшло кумедно d143, але думаю що в санстанції мають робити добре, хіба ще раз перездати.
людей велика ряснота.
#ЛінаКостенко#

Offline Olga21

• Щастя - це жити для тих, кого любиш, і знати, що хтось живе заради тебе…
  • Своя Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марія і Настя
Цитувати
А у Варамеді працює дуже хороший кардіолог - спеціалізується по вагітних.
була я в того кардіолога, лікаря від Бога, як можна знайти в неті
перед пологами він мені мав зробити кардіограму, дати своє заключення, а він тільки переписав дані з мого листа узд на свій, от і все заключення! Відвалила купу грошей за то, просто вже не хотіла сваритись, бо дитинці нащо зайві мої нерви..? та і моя гінеколог, що тоді мене вела, швидш за все має з ним якусь домовленість  d109

А мені він допоміг. Маю вроджену ваду серця і під час вагітності дуже переживала, щоб мені не стало гірше, бо нагрузка на серце збільшується. То він мені все зрозуміло пояснив, що в моєму випадку робити,  і заспокоїв. І взяв гроші тільки як за кардіограму, а за прийом не взяв.
When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile.

Offline nafanya

• Активна Мамка
  • Репутація: +10/-3
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володя 10років
Дівчата, ходила вчора в "Арніку" на УЗД - я задоволена.  d41 Ціна така ж як у медсервісі, а от сам сервіс набагато кращий. Сьогодні йду на прийом до гінеколога теж в Арніку. Пізніше напишу про враження лікаря...  :)

Offline horo6aya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1026/-0
    • Жіночий онлайн-журнал Bestiya.Net
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся
  • Ваше справжнє ім’я: Валентинка
я маю величезний досвід з клініками (лікування безпліддя 6 років), тож напишу про кожну.

МедСервіс - погоджуюсь з більшістю відгуків і нікому не пораджу цю клініку. Робили мені жахливі аналізи (маю таку звичку, якщо аналізи погані - завжди здаю ще в двох місцях.. у мене були дуже страшні діагнози, тож грошей не шкодувала на пересдачу). Хоча вони ніби були одні з перших і в ті роки особливо-то і вибору не було.

Медекс - робили так 4 перші щеплення для дитини, але робили по протекції близьких друзів, тож по ставленню нічого не скажу. Але ціни звичайно завищені.

КДЦ - всю третю вагітність ходила на УЗД до Костенко і була дуже задоволена і ставленням, і проведенням процедури.

Екстрамед - це мій вибір )) Лікувалася у Чурпій (у неї ж вела дві свої вагітності), проводила ряд процедур у Кучеренко (онко). Зайвих аналізів мені не назначали, часто словесна консультація мною навіть не оплачувалась.

на рахунок того, для чого йти в приватну структуру, якщо той самий лікар приймає у державній поліклініці. мені дуже зручно записатися на певну годину, спокійно приїхати, в назначену годину зайти в кабінет і т.д.. а не сидіти по 2 години в черзі під кабінетом.

Offline nafanya

• Активна Мамка
  • Репутація: +10/-3
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володя 10років
Що ж, уже двічі була в Арніці... Я задоволена  d41 Лікарка дуже приємна, взяла три аналізи - результат був через 3 дні. Я вже собі думала, що у мене катастрофа  d16, а вона каже що я  d110 то ж усе лікується! Лікування назначила по кишені. Після курсу лікування (20 днів) прийду ще раз до неї...

Offline Сашка

• Свідома Мамка
  • Репутація: +25/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
Зверніться до Ігора Богдановича клініка Майоран дуже хороший лікар !!!!!