Автор Тема: Порадьте гарного косметолога  (Прочитано 34424 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Nin4ikoАвтор темы

• Активна Мамка
  • Репутація: +22/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, 2 роки 5 міс
  • Ваше справжнє ім’я: Ніна
Порадьте гарного косметолога
« : 11 Березень 2011, 00:34:09 »
Дівчата, може знаєте в місті гарного косметолога чи дерматолога, щоб глянули шкіру обличчя і полікували від розширених пор, прищиків і т.д.

Offline Наталя 15

• Активна Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша, 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
Re: Порадьте гарного косметолога
« Reply #1 : 11 Березень 2011, 21:17:05 »
Хімейчук Людмила Орестівна. Проводить прийом в салоні "Сьоме небо",що на Шевченка. Надзвичайно розумний і привітний лікар,з задоволенням відповідає на всі запитання. Особисто мені дуже допомогла. Негативні емоції викликала такий дерматолог-косметолог як Шакірова і її салон "Ефект",де жахливе ставлення доклієнтів і якись конвеєр. Мені її дівчата помилково спалили верхні шари шкіри,виправдовуючи себе тим,що це типу вийшов ефект сильного пілінгу,якого мені за 2 дні до Нового року аж ніяк не треба було

Offline нюшенька

• Свідома Мамка
  • Репутація: +117/-0
  • Если лошадь сдохла – слезь
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашулька
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #2 : 11 Березень 2011, 21:35:35 »
в  "Ефекті"  обслуговування,  як  в  радянському  союзі,  раз  там  була - більше  не  хочу  z5 Хоча  тріснуті  капіляри  мені  видалили  класно,  без  сліду z4  Але  обслуговування......... більше  туди  не  ходжу.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Веснулька

• Своя Мамка
  • Репутація: +64/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #3 : 12 Березень 2011, 10:29:05 »
Перший раз в своєму житті,і напевно останній ходила на механічну чистку обличчя в "Ефект"(знайома порадила до кого звернутись,я уже не пам"ятаю,бо пройшло трохи часу).Цю процедуру я вирішила зробити десь 2 місяці перед весіллям,добре,що не 2 тижні d41Дівчата,це був жах-мене так поскидало маленькими червоними прищиками,яких я не мала і в 16 років.Так,що я мала роботи на 2 місяці.Відношення до клієнта-ніяке,чомусь тоді ще й у них води не було,одним словом більше туди не піду.Тому ця тема досить актуальна,важко знайти хорошого професіонала,який не зашкодить.

Offline iraabush

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +334/-1
  • Не маю доступу до ОП. Номер телефону - пост1 в СП
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим і Ростислав
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #4 : 12 Березень 2011, 13:10:56 »
Я хожу в Ефект з 2003 року. Спочатку звернулася через проблемну шкіру.Результат був чудовий, після огляду і чистки шкіри та маски (5 сеансів) про цю проблему забула назавжди.  z4
Зараз хожу час від часу на чистку шкіри і маски. Ходжу до Оксани, впринципі задоволена.
Обслуговування там дійсно специфічне, не таке як в АРСі чи інших нових салонах: особливу дуже "привітна" їх адміністратор. Іноді коли до неї звертаєшся відчуття ніби ти прийшла до неї додому і вона не розуміє, що з неї хочуть.
 Попри це Шакірова чудовий спеціаліст, я їй вдясна за поради і лікування

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
« Reply #5 : 12 Березень 2011, 13:27:26 »
я була у Персона Грата на Гаркуші, але десь рік тому. Відношення до клієнтів там хороше, всі привітні. Косметолога звали Лариса Марківна, прізвище не пам"ятаю. Власне, той період якраз співпав з тим, що я натрапила на один форум, де поради давала їзраїльська косметологиня, і я, читаючи те, та співставляючи зі своїми спостереженнями про свою шкіру, поробила деякі висновки. Ну от прийшла до ЛМ, а вона подивилась та й каже, мовляв, догляд у вас неправильний. Ну ясно, що неправильний, бо я як лиш не підбираю собі умивалки та креми - а шкіра явно не в порядку. Ну і питаюсь, а ЯК підбирати, хоч би орієнтовно, на що звертати увагу, написи там чи інгредієнти якісь - вона гордо каже, мовляв, я з масовою чи аптечною косметикою не знайома.  d107 Ну,я  так зорзуміла, вони не проти, аби я до них часто навідувалася, бо ж доглядаю за собою неправильно, тому і робота буде завжди. Добре, що я знайшла для себе вівсянку і багато проблем відпало  d41
Поза тим, процедури у ЛМ мені сподобалися, вона все робить акуратно та дбайливо, сама жіночка приємна. Чистку робила, але не радикальну, бо не потрібно було. Пілінг робила, але з послабленою пробною концентрацією, бо ж я годую постійно, малому тоді лиш 3 місяці було. Враження суперові, я б ще раз пішла, але фінанси не дозволяють. Словом, враження двоякі, чи то я просто забагато хотіла  d104

Сказали спасибо: ...Я...

Offline мамусічка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр ангелочок)
  • Ваше справжнє ім’я: антоніна
« Reply #6 : 17 Березень 2011, 22:28:27 »
я зараз хожу в салон київ, до Анжеліки Миколаївної, тільки була 2 рази , а ефект дійсно видно, в мене дуже проблемна шкіра, вона сама провізор косметолог, і зразу подивившись на мене сказала  чому в мене висипи, дійсно діагноз підтвердився, тому зараз лікуюся внутрішньо і паралельно зовнішньо, мені сподобалося те що незнаючи причини висипань вона лікувати не буде.

Offline Сонячна

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ігорчик 6 років
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #7 : 09 Квітень 2011, 22:24:34 »
 z4Мені дуже подобається косметолог Галя ,зараз відкрила свій салон ,і працює на  косметиці крістіна d30

Сказали спасибо: Оксана5

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #8 : 10 Квітень 2011, 08:29:40 »
а що за салон і де?
дівчата, а косметолог, по ідеї, може порадити, на що звертати увагу при виборі доглядової косметики?

Offline Венера

• Своя Мамка
  • Репутація: +170/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Аня
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #9 : 10 Квітень 2011, 12:31:01 »
Цитувати
дівчата, а косметолог, по ідеї, може порадити, на що звертати увагу при виборі доглядової косметики?

По ідеї може, але вони не дуже хочуть це робити і вдвох словах про це не розкажеш. Скажуть щось типу: "дивіться щоб не було спирту, бо він сушить; силіконів, бо вони закупорюють пори"

Як на мене то краще посидіти  в неті, почитати відгуки про косметику, про інгредієнти і тоді вже щось купувати.

Offline Олька

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +182/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #10 : 10 Квітень 2011, 16:07:47 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] тут можна знайти відгути майже про всю косметику, коли мені якась інфа потрібна, зразу йду сюди. Може комусь пригодиться
Решила прибраться в шкафу: всё оттуда вывалила, перемерила, накрасилась, натанцевалась. Всё - устала.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #11 : 10 Квітень 2011, 18:50:31 »
ну так, я сама там багатезно чого почитала, навіть постила туди. І ще купа таких сайтів є, якщо треба, теж дам посилання. Можна зорієнтуватись, але це ж все любительство.. Ми більше орієнтуємось приблизно, попадаємо не на той засіб, шкодимо шкірі, потім стараємось то виправити... Ну а косметолог має більше "в темі" бути, вона ж ("косметологичка) вчилась на те, бо маски можу і я собі, теоретично, купити Крістіну та й накладати. Імхо, кабінет косметології -- це має бути щось більше, аніж зустріч дівчини із проблемами шкіри і тітки, що купила проф. косметику і дає користуватися іншим.

Offline Олька

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +182/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #12 : 10 Квітень 2011, 19:54:15 »
Цитувати
купити Крістіну
а де в нас Крістіна продається???
Решила прибраться в шкафу: всё оттуда вывалила, перемерила, накрасилась, натанцевалась. Всё - устала.

Offline Adelita

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +226/-0
  • Тримаю на ручках свій скарб)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис
« Reply #13 : 10 Квітень 2011, 20:56:19 »
я би в Ефект більше не пішла.  я хотіла перед днем народженням порядок зробити з личком, та адміністраторша рідша хамка, як згадаю як вона мене записувати не хотіла - бо в неї настрою  не було, і їй було впадло ...
Я від тоді туда ні ногою... d128

Я потім почала ходити в Арс. До Євгенівни Степанівни. Жіночка старша, і дуже толкова, кольшня радянська лікарка. Один сеанс і більше ніж пів року спокою) додатково ще треба болтушку купити і бодягову мазь ( її стає на дуже довго).

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #14 : 10 Квітень 2011, 21:27:22 »
Цитувати
купити Крістіну
а де в нас Крістіна продається???
через інтернет-магазин, я кілька бачила українських сайтів.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #15 : 10 Квітень 2011, 21:29:05 »
додатково ще треба болтушку купити і бодягову мазь ( її стає на дуже довго).
бодягову мазь - це не від постакне часом? я знаю, роблять маски з бодяги, правда, вони мені ніякого ефекту не дають, зате раз якось зробила, то я вся червона була, а ефекту того, що мав бути, все рівно не було.

Offline Adelita

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +226/-0
  • Тримаю на ручках свій скарб)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис
« Reply #16 : 10 Квітень 2011, 21:34:54 »
від неї лице не має бути червоне. В мене і мама її накладала. я не знаю від якої вона фірми. бодягову маль дають в пластиковому стаканчику. Принцип такий: ввечері  нанести болтушку. а через пів години нанести бодягову маль. потім помасажувати через пів години лице, щоб мазь впиталася і не змивати. Ранком можна змити. Вона підсушує ранки після чистки лиця.

це не та бодяга-порошок що в аптеці продається. від тої точно будеш червона як рак.  d30 і шкіра злізе...