Автор Тема: Порадьте хорошого ендокринолога(щитовидна залоза) не обов'язково в Ів-Фр  (Прочитано 25664 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline inna32

• Свідома Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
Дівчата, однозначно з щитовидкою не можна запускати. Якщо аденома або великий вузол, то він з часом з доброякісного може перейти в злоякісний стан. В мене була аденома, я її видаляла в Київі у Гульчія, бо вона була дуже велика і ні від яких препаратів не зникла би! Скрипник на Пасічній мені не сподобалася. Раджу вислухати думку декількох енокринологів і профести "фільтрацію" для себе. Однозначно відладити харчування, вживати більше продуктів, які містять йод або мультивітаміни. Прочитати про свою хворобу в неті. Щодо Івасіва, то навіть у Київі кажуть, що хороший спеціаліст по УЗД щитовидки, тому перше УЗД, гормони, а потім до лікаря. На вул.Зорія(бічна Бандери) кажуть, що приїзжа. в клініку "Вера-мед" спеціаліст 1 раз в 3 місяці з Києва, дізнаюся більше - напишу!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: milka-2010

Offline Тетяна371

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +913/-4
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка 4 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка!
У мене збільшена щитовидна залога і ендокринолог поставив діагноз ще коли була вагітна - зоб 1-го ступеня і порадила пити Йодомарин. Зарас дитині майже пів року, я годую груддю, зі щитовидкою те саме, хоч і приймаю дальше вітаміни. Порадьте можливо кращий засіб і чи не впливає це на дитину?

GrandTrend-мода доступна кожному. Оргзбір 8% на все Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Kerri

• Своя Мамка
  • Репутація: +72/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Тетяна! Вам потрібно знову звернутися до ендокринолога.Можливо,що збільшення щитовидної залози під час вагітності було природнім процесом тому,що при вагітності щитовидна залоза функціонує за двох: виробляє гормони і для Вас,і для плоду. Зараз пройдіть УЗД щитовидної залози,лікар Вам за потреби скаже, які аналізи гормонів щитовидки Вам треба буде здати. Тоді поставлять точний діагноз і тільки після цього обстеження можно буде призначати препарати для лікування чи профілактики. :)

Offline Тетяна371

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +913/-4
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка 4 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Дякую за відповідь! Під час вагітності мене направили були на аналіз гормонів щитовидки, вони були в нормі, одного гормону навіть було забагато, але ендокринолог сказав дальше пити вітаміни, оскільки я пю їх не для себе а для дитини. А тепер напевне дійсно треба сходити до ендокринолога і запитати чи їх пити дальше, і чи немає в цьому ніякої шкоди для дитини

GrandTrend-мода доступна кожному. Оргзбір 8% на все Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Олежикова мама

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +9/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олег
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
Мене теж турбує питання зобу :( Порадьте хто знає хорошого едокринолога

Offline Cinderella

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +54/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стасік
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
дівчата, і я сьогодні випадково пішла на УЗД і чуть не впала. В мене 3 вузла з підвищеним кровопостачанням, і всі від 1см до 1,6см. куди тепер йти, навіть не знаю що робити, треба здавати гормони і переробити ще УЗД в Івасіва, бо я робила в Екстрамеді d111

Offline Wikusya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +193/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Думаю треба спочатку до Івасіва, а потім можна до Скрипник Надії Василівни або Бабанко на Пасічній, цих ендокринологів мені порадила моя гінеколог, казала, що хороші, щоб не звертатись зразу у Київ
В мене теж такий вузол з краєвим кровопостачанням, ніяк не обстежусь, так боюсь  d16

Offline Cinderella

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +54/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стасік
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
о, згадала, мені також цю Бабанко чи Бабенко рекомендували, а в Івасіва напевно такі черги d143 . Так Віка, в мене також якийсь такий зоб, а тільки що дочиталась, що в 2 вузлах є ділянки кистозної дегенерації. і звідки воно на мою голову взялось d109

Offline Олежикова мама

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
Дівчата, хто ходив до Івасіва на УЗД, до нього потрібно іти з направленням від лікаря чи по попередньому запису???
Хотілося б маму відвести, їй поставили діагноз токсичний зоб,  і маєм сумніви щодо  попереднього УЗД.

Offline Lika85

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Lilia
Я хожу на обстеження до Івасіва. То в реєстратурі на Пасічні потрібно мати направлення від лікаря (де ви прописані), бо інакше талончик не видають, потім по цьому талончику викликають в кабінет. Короче треба в черзі сидіти до 2-3-х годин, там постійно купа людей, і всі йдуть до нього. Можете підійти до медсестри і запитати чи вони за гроші приймуть без талончика, але на скільки я знаю вони не дуже хочуть таке робити.
В епоху спорту і синтетики
людей велика ряснота.
Нехай тендітні пальці етики
торкнуть вам серце і уста.
#ЛінаКостенко#

Offline Олежикова мама

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
Зара, дякую за консультацію. І ще скажіть, а  в направленні має бути чітко вказаний лікар, до якого направляють на УЗД, чи просто загальне?

Offline Lika85

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Lilia
Направлення загальне. В мене пише в направленні, що пацієнт направляється в обласну лікарню до ендокринолога, з метою лікування і обстеження. Забула ще сказати, що в реєстратурі такі кур...и сидять, в них там кожного року різні правила. Підіть із направленням в реєстратуру, і скажіть що вам потрібно пройти узд, але обов"язково скажіть що хочете до Івасіва, вони можуть спочатку направити вас до лікаря, щоб той дав вам талончик на узд, короче там d38...треба понервуватись, але можете попробувати їх вговорити за 50 грн., що вам треба тільки обстеження.
В епоху спорту і синтетики
людей велика ряснота.
Нехай тендітні пальці етики
торкнуть вам серце і уста.
#ЛінаКостенко#

Offline Олежикова мама

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
ОК! Будемо пробувати...

Offline gattita

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Антоніна
Подруга лікується від складної форми збою гормонів щитовидної залози в Київського лікаря,але знайшла його тут ,він здається кожні три місяця до Обласної лікарні приїздить. Якщо потрібно вам я попрошу його номер чи запитаю коли він має приїхати і як до нього попасти.

Offline Wikusya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +193/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Антоніна, дізнайтесь будь-ласка, я думаю, що це Гульчій, але все ж

Offline Олежикова мама

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
Антоніна, і мене це цікавить. Як дізнаєтесь, відпишіть, будь ласка, в приват... і ще скільки коштує така консультація?

Offline anna2404

• Новенька
  • *
  • Репутація: +1/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрій
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
можу порадити в приват . вартість десь 60 грн.