Автор Тема: Порадьте хорошого ендокринолога(щитовидна залоза) не обов'язково в Ів-Фр  (Прочитано 25635 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline setya

• Своя Мамка
  • Репутація: +45/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимко, Денисик
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Мені радили Скрипник в обл. лікарні..але кажуть, що вона хоче аналізи тільки з Синево, а узд Івасіва...доречі, хто здавав аналізи, то які саме і де? Дивилась в Синево, то там розширений для щитовидки 720 грн., але то може всі і не треба..в обласній скільки коштує цікаво...
Не терплю, когда от меня чего-то ждут. У меня сразу же появляется желание сделать все наоборот.  
Ж.П.Сартр.

Offline sonia

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Софія
Тіна ті до кого ви все таки пішли на узд? Бо також не можу вирішити до кого йти.

Offline Anna_87

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
Дівчата,привіт! Підкажіть,будь ласка, може хтось був у Киїівському міському ендокринологічному центрі на Рейтарській,22..скільки там коштує консультація хірурга? Бо щось прочитала,що там платно, а напряму у лікаря спитати ніяково заздалегідь.. d100
П.С. Аналізи гормонів і УЗД вже на руках.

Offline НеТвояМрія

• Активна Мамка
  • Репутація: +8/-0
    • Награды
Дівчата , хтось має мобільний тел . Гульчія М.В. бо в приймальню не можу дозвонитися , а той номер що  він давав 3 роки тому - не активний
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Lika85

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +9/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Lilia
Була у Києві в інституті ендокринології ім. Комісаренка на консультації в хірурга і робила пункцію (маю робити операцію на зоб), дівчата не порівняти їхнє ставлення із нашими лікарями. Якщо маєте проблеми серйозні із щитовидкою - їдьте і не пошкодуєте, діагноз поставлять зразу.
В епоху спорту і синтетики
людей велика ряснота.
Нехай тендітні пальці етики
торкнуть вам серце і уста.
#ЛінаКостенко#

Сказали спасибо: milka-2010

Offline milka-2010

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +99/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Дівчата, ніхто не стикався з Київським міським клінічним ендокринологічним центром, де головним лікарем є Гульчій Микола Васильович? кажуть він входить в 5 кращих ендокринологів Європи... Думаю до нього їхати на операцію в Київ (сам він до речі, з Долинського району). Може хтось чув про нього відгуки? Бо чула тільки найкращі, і що відношення до пацієнтів дуже хороше в цій клініці, і все офіційно в касу.  :xmm   

Offline совонька

• Свідома Мамка
  • Репутація: +35/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 2 хлопці та дівчинка
  • Ваше справжнє ім’я: олександра
Цитувати
Дівчата, ніхто не стикався з Київським міським клінічним ендокринологічним центром, де головним лікарем є Гульчій Микола Васильович? кажуть він входить в 5 кращих ендокринологів Європи... Думаю до нього їхати на операцію в Київ (сам він до речі, з Долинського району). Може хтось чув про нього відгуки? Бо чула тільки найкращі, і що відношення до пацієнтів дуже хороше в цій клініці, і все офіційно в касу.

Моя мама оперувалась у нього 3 роки тому. Їхала туди сама, сама лежала.

Offline НеТвояМрія

• Активна Мамка
    • Награды
Я таки видалила щитовидку . Операцію зробили в Тернополі в проф.Шідловського. Зробив все дуже акуратно і якісно.Відношення до пацієнтів суперове . Неймовірно задоволення що оперувалася саме в цього лікаря.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline совонька

• Свідома Мамка
  • Репутація: +35/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 2 хлопці та дівчинка
  • Ваше справжнє ім’я: олександра
Цитувати
Дівчата, ніхто не стикався з Київським міським клінічним ендокринологічним центром, де головним лікарем є Гульчій Микола Васильович? кажуть він входить в 5 кращих ендокринологів Європи... Думаю до нього їхати на операцію в Київ (сам він до речі, з Долинського району). Може хтось чув про нього відгуки? Бо чула тільки найкращі, і що відношення до пацієнтів дуже хороше в цій клініці, і все офіційно в касу. 

Я продовжу про Гульчія. Мама все платила в касу. Відношення гарне. В ті гроші входять і всі ліки і досить пристойне харчування. Персонал уважний. За всіма дивляться. Ні біля кого ніхто не сидить. Оперуються люди з усієї країни. Він оперує особисто,а вже далі займається інший, бо там конвєр. До речі після операції навіть антибіотик не призначали. І шовчик у мами зовсім непомітний.

Подумала і додала ще: 24 Травень 2016, 16:16:18
То все обійшлося в 5тис грн. а в нас обласній кажуть про 10-15тис.

Offline НеТвояМрія

• Активна Мамка
    • Награды
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Цитувати

Я продовжу про Гульчія. Мама все платила в касу. Відношення гарне. В ті гроші входять і всі ліки і досить пристойне харчування. Персонал уважний. За всіма дивляться. Ні біля кого ніхто не сидить. Оперуються люди з усієї країни. Він оперує особисто,а вже далі займається інший, бо там конвєр. До речі після операції навіть антибіотик не призначали. І шовчик у мами зовсім непомітний.

Подумала і додала ще: [time]24 Травень 2016, 16:16:18[/time]
То все обійшлося в 5тис грн. а в нас обласній кажуть про 10-15тис.
Зараз там уже зовсім інші розцінки ((( Ми зверталися до Миколи Васильовича на Рейтарську але подумавши та порівнявши розцінки поїхали в Тернопіль . Там до речі також платиться в касу .

Offline milka-2010

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Я таки зупинилась у виборі на Гульчію і сьогодні записалась до нього на червень, там тепер офіційно в касу 6 тис.грн, все включено-операція, анестезія, ліки, процедури, проживання, харчування, все, що треба, як каже совонька. Тільки мені знайомі казали, що харчування не дуже (певне зараз спортилося), всі ходять їсти в кафе, там близько в Пузату хату на Хрещатику або ще кудись (клініка в центрі), і хворі вже на 2-3-й день після операції йдуть собі гуляти по Києву. А Гульчію після операції мої знайомі давали 1 -2 тис грн (в подяку). З аналізами і узд в тій клініці, та проїздом до Києва кажуть до 10 тис вкладаються. Мені вже за ту клініку і Гульчія всі вуха прожужали, що це найкращий в Україні та Європі (його запрошують на роботу в Ізраїль), і тому я довго не думала у виборі. А з моїми серйозними діагнозами шукати, де ще дешевше  краще не треба, мені головне якість.
 Якщо по цінах, то для порівняння у нашому онкодиспансері професор Скрипко тільки собі в кишеню бере 10тис (і там ще за все окремо платити, наркоз, ліки, і кожному... всі голодними очима тільки дивляться, це мені розказували), а якщо при ускладненні чула розцінки до 35 тис. І то я вже побачила його ставлення до людей, не хочеться до нього більше звертатися, хоча як лікар теж толковий, але людяності ноль, одні понти. Хоча на консультацію до нього раджу, бо була в багатьох, є з чим порівняти,а в Київ чи ще кудись без серйозних проблем не обовязково їздити на консультації... і УЗД теж в онкодиспансері раджу робити, коли Скрипко приймає по понеділках, бо на інші УЗД він навіть не дивиться (в Пасічній Івасів половини не побачив, що в мене, мовчу за інших уздистів у нашому місті)... А якщо комусь треба операцію, краще таки у Франківську не наважуватись напевне, бо таки дорого, та й справді нормальних хірургів в цьому напрямку у нас 1-2 на місто...
Про Тернопіль ні від кого більше не чула, можливо якщо шось не дуже серйозне, то можна знайти багато толкових лікарів в Україні, і той же Скрипко, і можливо в Тернополі чи ще десь, але якщо серйозне- то всі радять лише Гульчія.  d104

Offline НеТвояМрія

• Активна Мамка
    • Награды
Я таки зупинилась у виборі на Гульчію і сьогодні записалась до нього на червень, там тепер офіційно в касу 6 тис.грн, все включено-операція, анестезія, ліки, процедури, проживання, харчування, все, що треба, як каже совонька. Тільки мені знайомі казали, що харчування не дуже (певне зараз спортилося), всі ходять їсти в кафе, там близько в Пузату хату на Хрещатику або ще кудись (клініка в центрі), і хворі вже на 2-3-й день після операції йдуть собі гуляти по Києву. А Гульчію після операції мої знайомі давали 1 -2 тис грн. З аналізами і узд в тій клініці, та проїздом до Києва кажуть до 10 тис вкладаються. Мені вже за ту клініку і Гульчія всі вуха прожужали, що це найкращий в Україні та Європі (його запрошують на роботу в Ізраїль), і тому я довго не думала у виборі. А з моїми серйозними діагнозами шукати, де ще дешевше  краще не треба, мені головне якість.
 Якщо по цінах, то для порівняння у нашому онкодиспансері професор Скрипко тільки собі в кишеню бере 10тис (і там ще за все окремо платити, наркоз, ліки, і кожному... всі голодними очима тільки дивляться, це мені розказували), а якщо при ускладненні чула розцінки до 35 тис. І то я вже побачила його ставлення до людей, не хочеться до нього більше звертатися, хоча як лікар теж толковий, але людяності ноль, одні понти. Хоча на консультацію до нього раджу, бо була в багатьох, є з чим порівняти, і УЗД теж в онко раджу робити, коли Скрипко приймає по понеділках, бо на інші УЗД він навіть не дивиться (в Пасічній Івасів половини не побачив, що в мене, мовчу за інших уздистів у нашому місті)... А якщо комусь треба операцію, краще таки у Франківську не наважуватись напевне, бо таки дорого, та й справді нормальних хірургів в цьому напрямку у нас 1-2 на місто...
Про Тернопіль ні від кого більше не чула, можливо якщо шось не дуже серйозне, то можна знайти багато толкових лікарів в Україні, і той же Скрипко, і можливо в Тернополі чи ще десь, але якщо серйозне- то всі радять лише Гульчія.  d104
Ну в мене була проблема серйозніше нема куди - підозра на анапластичний рак ЩЗ . Зараз все ок . Перед тим як зупинитися на проф.Шідловському консультувалася в Львові, Одесі , Чернівцях та Києві . Ключовим моментом стало саме скурпульозне відношення лікаря до проблеми і сила силезна позитивних відгуків .До речі до нього оперуватся приїздять навіть з закордону .

Offline milka-2010

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Та в мене теж цілий букет, не знаю чи ще не пізно взагалі мені щось робити...як то кажуть надія вмирає останньою... Гульчій моїй знайомій навіть метастази ловив майже до грудей! і вона жива, тому це для мене таки показник. Вже побачу, як воно буде.

Offline НеТвояМрія

• Активна Мамка
    • Награды
Та в мене теж цілий букет, не знаю чи ще не пізно взагалі мені щось робити...як то кажуть надія вмирає останньою... Гульчій моїй знайомій навіть метастази ловив майже до грудей! і вона жива, тому це для мене таки показник. Вже побачу, як воно буде.
Той тип раку ЩЗ що дає метастази на жаль не піддається лікуванню (((Гульчій "побачив" у мене метастази в лімфовузлах , які на ділі виявилися накопиченням йоду ... Тому я скептично ставлюся до того що він там щось "ловив" . Хоч , як людина він взагальному справив на мене позитивне враження

Offline milka-2010

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Ох, не знаю, то важко десь вгадати...у мене лімфи набрякли, вже ледве говорю, Скрипко сказав, що то не його парафія, хай інші мені там пункції роблять та лікують. Крім того в мене 3 пухлини. Він біопсію взяв лише з одного вузла- і то за третім проколом, ніяк матеріал не брався, бо далеко...а дві другі пухлини в недоступних місцях, він не міг добратись- десь під трохеєю і під ключицею, так розумію то вже навіть і не щитовидка...короче повний комплект. А Івасів на узд лише вузел побачив, і то навіть не послав мене на біопсію, щоб його перевірити.
А що Гульчій вам відмовив в операції, бо вже "метастази" чи що?

Offline НеТвояМрія

• Активна Мамка
    • Награды
Ох, не знаю, то важко десь вгадати...у мене лімфи набрякли, вже ледве говорю, Скрипко сказав, що то не його парафія, хай інші мені там пункції роблять та лікують. Крім того в мене 3 пухлини. Він біопсію взяв лише з одного вузла- і то за третім проколом, ніяк матеріал не брався, бо далеко...а дві другі пухлини в недоступних місцях, він не міг добратись- десь під трохеєю і під ключицею, так розумію то вже навіть і не щитовидка...короче повний комплект. А Івасів на узд лише вузел побачив, і то навіть не послав мене на біопсію, щоб його перевірити.
А що Гульчій вам відмовив в операції, бо вже "метастази" чи що?

Та ні ...не відмовив звісно. Навпаки дуже шустренько мене скерував до  себе на операцію . Мене напрягло те що він не призначив мені повторну пункцію , а на основі результатів тієї що робили мені в Львові і результатів узд на якому він і присутній не був , оприділив що то є 100% рак . І єдинний шанс для мене продовжити своє життя на  якийсь там термін є видалення щитовидки і шийних лімфатичних вузлів , так  як вони вже уражені метастазами . Так як по суті діагноз рак я вже чула до того , то я якось не піддалася паніці і поїхала ще в Тернопіль . Особливо втрачати мені було нічого так як страшніше за анапластичний рак щитовидки лише саркома ЩЗ ...Ну тобто шансів вийти з нього живим менше 1%. Там мені поробили додаткові обстеження , онкомаркери здала ... ну і лікар сказав  що малюсінький шанс в мене є ) хоч  оперуюча бригада готувалася до найгіршого  . Під час операції були задіяні онкологи які  оперативно робили гістологію пухлини прямо під час операції , так як лікар не хотів мені дарма видаляти лімфовузли . Потім ту пухлину вони ще передавали в Київський Інститут  Раку ,щоб вже на 100% перконатися що вона доброякісна і  що мені не потрібна буде променева чи терапія радіоактивним йодом .

Offline milka-2010

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Ох, ужас, співчуваю вам, що довелося пережити, що тільки я не наслухалась за ці дні. Я взагалі про якісь проблеми з щитовидкою взнала лише 2 місяці назад, і тут таке...Скрипко сказав пухлина як мінімум 5 років вже є...онкомаркери до речі в мене всі добрі, але він сказав, що то даремна трата грошей ті аналізи, бо рак щитовидки може визначити лише біопсія, а не жоден аналіз на рак. Я ще чекаю на свій вердикт після пункції, але Скрипко зразу сказав, щоб зайшов хтось із моїх родичів, що все погано бачить і без результатів пункції, та що в будь-якому разі має бути обширна операція на ті 3 пухлини (куди він навіть не міг добратись для біопсії) і лімфи. Тому я вже записалась до Гульчія, щоб не втрачати часу, і паралельно ще чекаю результатів. А за лімфи думаю зразу у Києві обслідуватись, щоб двічі мене тут і там не пунктували знову.
 То вам лімфи і саму щитовидку не видалили, таки вдалося зберегти? І який діагноз насправді поставив тернопільський лікар?
А що таке гістологія пухлини під час операції?
Щодо львівської чи франківської пункції, то матеріали  ж по суті відправляються у Київ, і тому так довго треба чекати на результати. Можливо тому Гульчій вже двічі це діло не перевіряє, бо вся Україна ці пункції відправляє в той київський інститут раку, я так розумію  :xmm Мені теж казали, що він пункції повторно не робить, а вже на місці під час операції розбирається, і що сумнівне- відразу на місці роблять експертизу тих тканин і пухлин, і потім рішають що видаляти, а що ні. Ну якось так.
Як давно вам зробили ту операцію, до речі?