Автор Тема: Порадьте хорошого ендокринолога(щитовидна залоза) не обов'язково в Ів-Фр  (Прочитано 25595 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline НеТвояМрія

• Активна Мамка
  • Репутація: +8/-0
    • Награды
Оперували мене в квітні.А проблеми зі щитовидкою з 2009 р . Спочатку ставили мені вузловий зоб 1 ст . Три роки тому я вже лікувалася у Гульчія але на жаль терапевтичне лікування не дало результатів і мої вузли виросли до 3ст. І то ще б нічого страшного  але після перенесеного сильного стресу один з вузлів за 6 місяців виріс в к-ка разів і став об"ємом   більше 5 см . Отут уже почалися мої проблеми ...Щитовидку видалили повністю так як 2 частини її були уражені вузлами . Але знаю що цей професор один з небагатьох хто практикує при сприятливих умовах видалення лиш однієї долі ЩЗ(інша переймає її функцію ) і тоді людина живе без  гормонів.Також він має клініку яка спеціалізується на нетрадиційному лікуванні ЩЗ в тому числі і лазером. У мене нажаль був не той випадок , тому я на еутироксі. У Львові пункцію роблять в онко на Гашека . В Тернополі теж її роблять місцеві онкологи . У нас результат був за 4 години . На Київ передають лише гістологію і то не завжди (якщо є сумніви). Як мені казали ...якщо великий вузол чи аденома вони роблять кілька проколів голкою ,щоб взяти матеріал зі всіх сторін так як пухлина може не бути вся уражена раковими клітинами. А в Львові мені робили лиш один прокол . Онкомаркери (зокрема підвищені кальцитоніни) інформативні лише для виявлення чи спростування медулярного раку щитовидки . Інші типи раку ШЗ онкомаркери не показжуть .Що таке експресс-гістологія ...ну це в процесі операції хірурги передають шматок пухлини патоморфологам ,а ті в свою чергу під мікроскопом розглятають чи є там ракові клітини . Мені це потрібно було для того щоб якщо пухлина ракова- одразу видаляти і шийні лімфовузли ...
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: milka-2010

Offline milka-2010

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +99/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
То в мене ще є надія, що не модулярний, бо аналізи добрі, кальцитонін менше 2 (при нормі 11,5), РЕА (раково-ембріональний антиген)- 0,360 -по нормативах онкодиспансеру. А вузел в мене один зліва (який ще Івасів побачив), і він за 2 місяці мені виріс на 2мм, має чуть менше 2см, але погано що росте, тому мене зразу в онко відправили. І це ще пів біди, бо найбільше я переживаю за ті другі пухлини під трахеєю і ключицею, що мені в онко Скрипко побачив і уздистка, бо то по ходу вже напевне не щитовидка, і він туди ні добратись не міг без операції, і нічого сказати неможливо, чи взяти біопсію, вони менше 1см обидві. А от  за лімфи мені вже троє лікарів сказали, що вони тверді і їм не подобаються, а куди з ними  йти я ще не знаю. Тому думаю вже той Гульчій на місці розбереться.
А щодо щитовидки я переживаю, бо маю автоімунний тіреоідит зправа, вона не функціонує по ходу, то не знаю чи збережуть мені її повністю, бо вузел зліва. В мене там взагалі крім пухлин ще 3 діагноза поставили, я їх навіть запамятати не можу)) вузловий зоб теж 1 ст. У мене щитовидка виявляється ще чуть лі не змалку, але я ніколи не лікувалась, не знала, поки аж зараз...тому мені всі лікарі дивуються, як я лише зараз до них звернулась, і що пухлина вже мінімум 5 років є... d24 Гульчій теж всю щитовидку без потреби не видаляє, кому як. Буду надіятись на краще...
Про вашого лікаря теж вчора почитала трохи, є різні відгуки, більше хороші, і теж про лазер класна практика, але не знати чи мені то підійде, цікаво б також для порівняння і в нього провіритись, але все впирається в гроші і час...До речі, я в понеділок чула як Скрипко при мені одній жінці попонував лазером попрактикуватись, казав то всюди 10тис,  а він на ній потренується безкоштовно  d107 так що скоро певне і до нас дійде така практика))

Offline НеТвояМрія

• Активна Мамка
  • Репутація: +8/-0
    • Награды
Вузол в районі ключиці навряд чи має відношення до щитовидки . Тому вам краще шукати профільного спеціаліста , а краще кількох . Щоб бути впевненому в поставленому діагнозі , тому що всі іноді помиляються ... Інститут Раку , до речі , в тому плані не  рекомендують ...З приводу щитовидки , то у вас все не виглядає так страшно  :xmm  Треба надіятись на краще і все буде добре . Навіть якщо і ставлять діагноз раку щз , то він в дуже великій більшості є папілярний і має дуже сприятливий прогноз . Практично усі доживають до глибокої старості і швидко вертаються до  нормального життя : працюють , народжують дітей .... Бажаю , щоб ваші страхи не підтвердилися і вас чекали лише добрі новини !!!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: milka-2010

Online Wikusya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +193/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Дівчатка, Вас послухала, аж волосся дибки стало, треба йти на УЗД, бо маю вузол, а вже три роки його не обстежувала mish
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Linda

• Свідома Мамка
  • Репутація: +40/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юлія Софія
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Відмічусь в цій темі,бо актуальна і для мене :(

Подумала і додала ще: 25 Травень 2016, 16:32:30
Дівчата мені порадили в Пасічній Орленко Айну Григорівну, може хтось стикався з нею, напишіть відгук.

Offline совонька

• Свідома Мамка
  • Репутація: +35/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 2 хлопці та дівчинка
  • Ваше справжнє ім’я: олександра
Цитувати
Дівчата мені порадили в Пасічній Орленко Айну Григорівну, може хтось стикався з нею, напишіть відгук.
Мама моя до неї ходила, казала, що досить грамотна.

Offline milka-2010

• Досвідчена Мамка
    • Награды
НеТвояМрія, дуже дякую за підтримку і теплі слова! Вам теж бажаю тільки міцного здоров'я і не мати поводів ходити до лікарів! :flv

Цитувати
Дівчатка, Вас послухала, аж волосся дибки стало, треба йти на УЗД, бо маю вузол, а вже три роки його не обстежувала
У кого є вузли бажано робити УЗД щороку, провіряючи, чи вони не збільшуються в розмірах. Якщо він не рухається, то не страшно, можна все життя з ним прожити, а як тільки змінюється в розмірах- відразу треба перевіряти, чи доброякісне та вирізають, щоб не перейшло в злоякісне. Хоча тут теж є різні думки, хтось і бджолами лікується...

Цитувати
Я до Орленко ходила лише двічі. Вона якраз і направила мене на перевірку онкомаркерів і пункції по результатах другого УЗД в Івасіва, бо вузел  збільшився на 2мм за 2 місяці (хоча Івасів не бачив ще дві пухлини).
А Скрипко в онко сказав, що Орленко працює також і в них, що хороша лікарка, то вона виявляється і там, і на Пасічній. Вроді вона нормальна, але нічого мені толком розказати і пояснити на хлопський лад не могла, як би мені хотілось, її висновки я сама розбиралась по її написаному на листочку і шукала що це значить в інтернеті))). А пішла я після неї в сумнівах у тій Пасічній до завідуючої, професора Скрипник, так та мені всі діагнози по поличках нормально розклала, все чітко пояснила...Хоча і чула різні відгуки про Скрипник,  але я в неї була лише раз, от теж відправила мене зробити аналізи на кальцитонін і РЕА, та пункцію, тобто підтвердила те, що Орленко мені назначила, і так я поїхала на Чукалівку до Скрипко, щоб вже не бігати по різних лабораторіях та клініках)
А ще чим мені Скрипник сподобалась, що не назначала мені ніяких ліків, як Орленко, поки я не здам на онкомаркери і не зроблю пункцію, і сказала зробити це якнайшвидше, бо це серйозно, вона строгіша тьотка. А Орленко більш мякіша, і типу хочеш піди, не хочеш не йди, це твоє право, ну попий ще вітамінок, прийдеш через 3 місяці, а там таки прийдеться здати на онко...якось так...тобто я б знову час втратила...
Я мало з ними обома контактувала, наразі важко судити хто краща як професіонал...

Сказали спасибо: НеТвояМрія

Offline milka-2010

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Дівчата, приїхала я сьогодні з Києва від Гульчія...словом, не треба мені ніякої операції наразі, поки доброякісне трогати не треба (результати біопсії в онко показали доброякісне d41)...Але прибила б тих наших лікарів, вони всіх би різали  зразу d111
Щодо наших, тепер точно можу радити УЗД робити тільки у Івасіва, АЛЕ не на Пісічній, а в клініці святого Луки (що біля Духовної семінарії), там той же Івасів по середам і пятницям після обіду робить УЗД (по запису), але там супер сучасне обладнання, не в порівняння тим пасічнянським, і він може навіть зразу робити еластографію- показувати структуру вузлів, утворень, чи вони доброякісні чи злоякісні, при потребі  :bo
Івасів раніше в Пасічній мені бачив лише 1 вузел, потім в онкодиспансері мені Скрипко побачив 3 пухлини, а потім мене направила Скрипник ще до Івасіва на контрольний, але на новий апарат в ту клініку святого Луки, то він там вже на кращому обладнанні мінімум 7 вузлів побачив, але виділив лише 2 більших і сказав, що структура і тканина у них хороша, немає ніякої необхідності в операції. Це також мені підтвердили в Києві. ;)

Сказали спасибо: TinaTi

Offline setya

• Своя Мамка
  • Репутація: +45/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимко, Денисик
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Дівчата, приїхала я сьогодні з Києва від Гульчія...словом, не треба мені ніякої операції наразі, поки доброякісне трогати не треба (результати біопсії в онко показали доброякісне d41)...Але прибила б тих наших лікарів, вони всіх би різали  зразу d111
Щодо наших, тепер точно можу радити УЗД робити тільки у Івасіва, АЛЕ не на Пісічній, а в клініці святого Луки (що біля Духовної семінарії), там той же Івасів по середам і пятницям після обіду робить УЗД (по запису), але там супер сучасне обладнання, не в порівняння тим пасічнянським, і він може навіть зразу робити еластографію- показувати структуру вузлів, утворень, чи вони доброякісні чи злоякісні, при потребі  :bo
Івасів раніше в Пасічній мені бачив лише 1 вузел, потім в онкодиспансері мені Скрипко побачив 3 пухлини, а потім мене направила Скрипник ще до Івасіва на контрольний, але на новий апарат в ту клініку святого Луки, то він там вже на кращому обладнанні мінімум 7 вузлів побачив, але виділив лише 2 більших і сказав, що структура і тканина у них хороша, немає ніякої необхідності в операції. Це також мені підтвердили в Києві. ;)
Скажіть,будь-ласка, скільки там узд коштує  в тій клініці і чи треба направлення? І ще-до Скрипник ви як підходили: на прийом чи так (і як розраховувались)? 
Не терплю, когда от меня чего-то ждут. У меня сразу же появляется желание сделать все наоборот.  
Ж.П.Сартр.

Сказали спасибо: тіна12

Offline milka-2010

• Досвідчена Мамка
    • Награды
setya, до Скрипник я ходжу в Пасічну, то просто на кишеню даю 100грн за кожну консультацію. Хтось дає і 200, хто як, а я і мої знайомі по 100    ;). Вона, до речі, також в тій клініці святого Луки підробляє, по пятницях з 15 до 19год десь, але там вже все офіційно, треба в касу платити, я там на прийом до неї не йшла, тому не знаю офіційних тарифів, здається теж 100грн, чула краєм вуха.
А щодо УЗД в Івасіва, то на Пасічній він робить по понеділках, вівторках і пятницях зранку десь до 14год, вічно шалені черги, я даю йому в кишеню або секретарці на виході 50грн (вона сама каже про 50грн на благодійність,якщо хочу, то я уточнюю,що йому вже дала)),  але там простіше обладнання, я казала. А от в тій клініці св.Луки (сама лише тиждень назад взнала), Івасів працює по середах з 16 до 18год, і по пятницях з 15 до 19год (але дзвоніть туди і уточняйте графік, бо я могла добре не запамятати). І там чітко по запису, черг майже немає, бо в кожного своя година, в нього все розписано наперед, дзвоніть певне за тиждень в адміністрацію клініки. Саме УЗД там коштує 120грн, а якщо еластографія -я заплатила 160грн, мені без роздруковки розширеної, бо маю гарний прогноз, а якщо будуть підозри на рак і треба з роздруковкою-то 180 здається- це все офіційно в касу, і йому особисто нічого не треба давати.
Думаю на УЗД направлення не обовязкове, я і на Пасічну і в св.Луки ходила без всяких направлень, принаймі там можете уточнити.

Offline Ксеня86

• Активна Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Аня, 5р
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
А Івасів тільки узд щитовитки робить, бо мені чоловікові треба повністю обстеження і узд щитовитки і ОЧП і нирки

Offline ...Я...

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +170/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Назар, Злата
  • Ваше справжнє ім’я: Яна
Не тільки щитовидки. Нам навіть малого дивився, треба було, щоб хтось толковий глянув,
Тема:Чистка обличчя, Пілінги, Воскова депіляція та інші послуги косметолога.

Професійна  коспетика на розпив. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: Ксеня86

Offline Меган

• Активна Мамка
  • Репутація: +12/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: -
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
я теж уже декілька років маю проблеми зі щитовидкою,і наші франківські лікарі розводять руками.порадили мені професора кафедри ендокринології Плешаніва Євгена Валентиновича.працює він у Львівському Національному Медичному Університеті,і приймає людей в 4-ій комунальній міській лікарні,м.Львів,вул.Свенціцького,3

Online Wikusya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Мені порадили Кобринську Наталію Яремівну в інституті ендокринології у Києві (молода, але луже толкова лікарка, хірург-ендокринолог), ніяк не можу зібратись  mish Вона казала, щоб приїхати один раз на обстеження туди, все за день зроблять і ввечері можна повертатись додому, а наступні рази може консультувати по скайпу, або у Франківську, коли буде тут (вона звідси родом)

Offline Lika85

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +9/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Lilia
Доречі, я оперувалась в інституті імені Комісаренка і знаю, що Кобринська не є ендокринологом, а лише асистент біля лікарів вищої категорії. Операції власні мабуть також виконує, але я б краще на вашому місці пішла до ендокринолога-хірурга.
В епоху спорту і синтетики
людей велика ряснота.
Нехай тендітні пальці етики
торкнуть вам серце і уста.
#ЛінаКостенко#

Online Wikusya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
мені власне її і порекомендували як хірурга-ендокринолога, вона робила операцію знайомій після того, як її у Коломиї мало не залікували до смерті, тепер постійно з нею на звязку, але я особисто ще не була, тому буду вдячна ще за відгуки про неї

Подумала і додала ще: 21 Лютий 2017, 14:23:39
Надіюсь що до операції в моєму випадку не дійде, але консультація потрібна :)

Offline Lika85

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +9/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Lilia
Мені також рекомендували її люди, які робили в неї операцію. Звичайно я перед тим як їхати туди захотіла почитати про неї, що люди пишуть. Натрапила на її біографію, де чітко вказано, що вона навчалася в мед інституті на хірурга загального профілю, що це дуже талановитий хірург, але ж ніяк не ендокринолог. Тепер працює в тому інституті, відповідно і вчиться ендокринолоії.
В епоху спорту і синтетики
людей велика ряснота.
Нехай тендітні пальці етики
торкнуть вам серце і уста.
#ЛінаКостенко#