Автор Тема: Стокові магазини  (Прочитано 18651 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Re: Стокові магазини
« Reply #17 : 05 Грудень 2012, 20:00:21 »
я теж якраз сьогодні була, припухла від цін. Але я  по звичайних магазинах давно не ходила, не знаю, може там ще вищі  d107 d107 d107

Offline Slava

• Свідома Мамка
  • Репутація: +20/-1
    • Награды
« Reply #18 : 05 Грудень 2012, 21:46:26 »
ви б не по стоках і секондах ходили, а по нормальних магазинах,типу тисячу дрібниць, універмаг і т.д.....і там реально можена купити по-перше НОВЕ,по-друге ДЕШЕВО бо заваялося..по-третє БЕЗ СЕКОНДОВСЬКОГО СМОРОДУ...по-четверте ГРІЄ ДУШУ ЩО ТО РІЧ.....
Краще зробити і жаліти ніж не зробити і жаліти...

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #19 : 05 Грудень 2012, 21:50:26 »
Цитувати
ви б не по стоках і секондах ходили, а по нормальних магазинах,типу тисячу дрібниць, універмаг і т.д.....і там реально можена купити по-перше НОВЕ,по-друге ДЕШЕВО бо заваялося..по-третє БЕЗ СЕКОНДОВСЬКОГО СМОРОДУ...по-четверте ГРІЄ ДУШУ ЩО ТО РІЧ.....
В жодному з цих магазинів нема фірмових речей d128, там тільки китайський, турецький і т. д. шарпотреп базарного типу d112, а на стоках можна знайти дійсно ексклюзивні речі, але я віддаю перевагу закордонним СП, бо не маю можливості весь час ходити по стоках.

Offline Slava

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #20 : 05 Грудень 2012, 21:56:54 »
нуу...ніхто не буде лізти навиворіть і дивитися ярлик d27 чи то еспріт чи то крістіна агілєра...краще я буду ходити в китайському  2місяці і НОВОМУ ніж розшарпаному і зіпраному еспріт z5

Offline Slava

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #21 : 05 Грудень 2012, 21:58:53 »
в мене є турецькі джинси за 180грн і з МАНГО СП ..МАНГО зіпралися..а турецьким ніц не бракує..причому і ті і ті прані вручну...так що - тут бабка надвоє казала

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
« Reply #22 : 05 Грудень 2012, 22:02:20 »
Та то видно здалеку, не треба дивитися на етикетки d112, а сток і секонд хенд - це різні речі, секонд так само не люблю, але нові фірмові речі можна купити на розпродажах, а базарного я терпіти не можу, не купую і не ношу.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
« Reply #23 : 05 Грудень 2012, 22:04:08 »
Цитувати
в мене є турецькі джинси за 180грн і з МАНГО СП ..МАНГО зіпралися..а турецьким ніц не бракує..причому і ті і ті прані вручну...так що - тут бабка надвоє казала
З Манго чи Манго аутлету?

Offline Slava

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #24 : 05 Грудень 2012, 22:07:30 »
Цитувати
базарного я терпіти не можу, не купую і не ношу.
базарне я теж не ношу і навіть не переплачую їм і ніколи не дивлюся...хіба колготки шкарпеточки дитині.....
Цитувати
З Манго чи Манго аутлету? 
а манго аутлеу...але всеодно іноземне...сток якись..фірма якась..не китай же...

Offline Slava

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #25 : 05 Грудень 2012, 22:12:06 »
а ті стоки дійсно луплять ціни з стлі,бачать що люди вежуться.....ті закупщики отримують той товар якось через червоний хрест і збивають з людйей чесних бабоси d104

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
« Reply #26 : 05 Грудень 2012, 22:12:59 »
Цитувати
а манго аутлеу...але всеодно іноземне...сток якись..фірма якась..не китай же...
В цьому дуже велика різниця, я була на складах Манго аутлету і інших стоках, то там з тим одягом просто щось страшне, за кордоном одяг ніхто не цінує, він просто валяється як попало і де попало необмежений час,купити його можна за копійки, але треба поритися, після таких умов будь-яка тканина може втратити свої властивості, то вже як пощастить. Така сама ситуація і коли починаються розпродажі, одяг впав, його ніхто не піднімає, просто топчуться зверху, потім то все згрібають і воно йде в сток.

Offline Slava

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #27 : 05 Грудень 2012, 22:18:09 »
незнаю...незамічала на тих джинсах з манго аутлет чиїхось слідів z5

Offline ТІНКА

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Каролінка
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #28 : 05 Грудень 2012, 22:39:47 »
я сьогодні ходила малій по взуття зимове....пройшлась по стоках наших...ціни дійно там високі і мені чогось захотілось з магазину взяти річ нову ,як вище писали без того смородуі майже за ті самі гроші  d112
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
« Reply #29 : 06 Грудень 2012, 10:18:51 »
ну я новий собі піджачок купувала, літній котоновий, 160 грн дала, саме такий як шукала і знайшла чисто випадково. Ясно, що новий з СП так би не коштував,а ел мені вистачає... Так само ті пуховики, кому як, хто що цінує, можна і на базарі купити і носити. Я он свій ношу вже 3 рік і нічого йому нема... Не знаю, просто на стоках можна цікавіші речі купити, а можна і ні... Коротше, я за те, щоб без фанатизму та зайвих предубєждєній ставитись як до базарів, так  і до стоків чи секондів.

Offline Ароматна

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +440/-18
  • мама
    • Награды
« Reply #30 : 06 Грудень 2012, 10:24:51 »
Цитувати
я за те, щоб без фанатизму та зайвих предубєждєній ставитись як до базарів, так  і до стоків чи секондів
ППКС, маю речі з базару, секонду, стокові, з закордонних СП, Італію свекруха привозить. Але одяг для мене, то просто лашка, яка може зіпратися, стати тісною (бо люблю булочки на роботі поїсти) чи завеликою, може вийти з моди і т.п. В моїй сім"ї немає культу одягу. Можемо роками носити одне й те саме, а є настрій, то й прикупити щось гарненьке.
 d27

...Яке воно щастя, тепер точно знаю,
Коли дві любові в одну доливають,
Приходить до тями в небеснім горнятку,
Частинка від мами, частинка від татка...

Offline MandarunkaАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +242/-0
    • Награды
« Reply #31 : 06 Грудень 2012, 10:50:57 »
Цитувати
нуу...ніхто не буде лізти навиворіть і дивитися ярлик хі-хі-хі
для мене суть не в тому, чи хтось там побачить, що то фірма чи ні, а сама якість тканини, пошиття і т.д., те ,як річ відносно цих параметрів на мені сидітиме і наскільки приємна буде до тіла, одяг це чи взуття...тому я за фірмові нові речі z4 Правда, в стокових щоб знайти нормальну річ також треба добре пошукати d111

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
« Reply #32 : 06 Грудень 2012, 11:59:18 »
Цитувати
а ті стоки дійсно луплять ціни з стлі,бачать що люди вежуться.....ті закупщики отримують той товар якось через червоний хрест і збивають з людйей чесних бабоси
а ви знаєте які націнки ставлять в магазинах,Універмагах і т.д.,як мінімум 100%То навіть можна зрівняти з нашими СП які дівчата роблять з украінських
Цитувати
сайтів.
В цьому дуже велика різниця, я була на складах Манго аутлету і інших стоках, то там з тим одягом просто щось страшне, за кордоном одяг ніхто не цінує, він просто валяється як попало і де попало необмежений час,купити його можна за копійки, але треба поритися, після таких умов будь-яка тканина може втратити свої властивості, то вже як пощастить. Така сама ситуація і коли починаються розпродажі, одяг впав, його ніхто не піднімає, просто топчуться зверху, потім то все згрібають і воно йде в сток.
100% я як перший раз попала за кордоном в магазин,то я піднімала ті речі,і вішала на місце z5а потім теж перестала це робити.
Я наприклад люблю взуття купляти на стоку,шкіряні класні чоботи там можна купити за 400грн,в якому магазині таке є d104І вже писала десь,що купили чоловіку Екко туфлі за 200 з чимось гривень нові,а в Інтертопі такі самі 1050грн. d112

Offline MandarunkaАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +242/-0
    • Награды
« Reply #33 : 06 Грудень 2012, 12:09:36 »
Наташа, ти писала вище, що була в стоковому, що біля 1000 дрібниць, і що там високі ціни, а які зависокі, як у Факторі? І чи гарні там речі, який вибір? Є взуття, верхній одяг? Зорієнтуй, будь ласка.