Author Topic: Хто ваш дитячий лікар (педіатр)?  (Read 181013 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Awards
Хто ваш дитячий лікар (педіатр)?
« on: 22 September 2009, 23:16:20 »
Кому ви довіряєте здоров’я своєї дитини? А до кого навіть і близько не хочете йти, а тим більше вести свою малечу?
Свою крихітку ви водите до "знайомого" педіатра чи участкового?
В цій темі обговорення педіатрів, їх ставлення до ваших дітей і до батьків.

Offline Roksana

• АвтоЕксперт
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +256/-5
    • Awards
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володінька 9 років
Re: Хто ваш дитячий лікар (педіатр)?
« Reply #1 on: 13 December 2009, 17:21:38 »
Ми лікуємося у приватного лікаря...бо з відділковими лікарями нам не заладилося...
[You are not allowed to view links. Register or Login]

Offline Сніжана

• Активна Мамка
  • Репутація: +7/-0
    • Awards
« Reply #2 on: 13 December 2009, 22:52:58 »
На рахунок відділкових лікарів у мене взагалі складається враження, що це просто ще одна ланка бюрократичної машини. Їх абсолютно не цікавить здоровя вашої дитини. Вони просто ходять на роботу як в якусь державну шаражку. Щоб трудодень відбути.

The following users thanked this post: Irisha245, MashkaPopuk

Offline Vika

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +2/-0
  • Двічі матуся!
    • Awards
« Reply #3 on: 15 December 2009, 19:39:54 »
Roksana, а розкажи що у вас за лікар, хтось порекомендував чи ви самі знайшли? Задоволені лікарем?

The following users thanked this post: Roxy13

Offline Roksana

• АвтоЕксперт
  • Досвідчена Мамка
    • Awards
« Reply #4 on: 17 December 2009, 14:55:12 »
Roksana, а розкажи що у вас за лікар, хтось порекомендував чи ви самі знайшли? Задоволені лікарем?
Ми ходимо до Магуряк Галини Іванівни...вона приймає на Мазепи заду міської лікарні...вона педіатр від Бога....нам звичайні поліклінічні лікарі вже такий страшний діагноз ставили...а вона спростувала і зайнялася нами....нам уже набагато краще стало..тіки от їсти дитя моє ніц не хоче....
ЇЇ нам порекомендували....і дуже нею задоволені...

Offline Luanita

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +3/-0
  • Щаслива вагітна
    • Awards
« Reply #5 on: 17 December 2009, 21:38:02 »
Roksana, привіт, а що за діагноз вам ставили? І як ви попали до цієї лікарки. Ви домовились з нею чи як? А то я вже починаю думати до якого лікаря нам звернутись

Offline Roksana

• АвтоЕксперт
  • Досвідчена Мамка
    • Awards
« Reply #6 on: 18 December 2009, 13:51:10 »
Roksana, привіт, а що за діагноз вам ставили? І як ви попали до цієї лікарки. Ви домовились з нею чи як? А то я вже починаю думати до якого лікаря нам звернутись
Нам ставили судомний синдром. І виписували фенобарбітал-це страшенний наркотик, можете в неті про нього прочитати, але ми його Слава Богу не приймали....бо коли прочитала листок вкладиш то перелякалася....Галину Іванівну нам пореклмендував тесть він працює з її чоловіком (чи працював непамятаю) до неї можна записатися але запис десь на 3 міс наперед вже записані ліди...тому краще записуватися у живу чергу....це ви приходиде зранку десь приблизно о 8 годині стаєте в чергу  і в 9 години вони починають записувати, і після першої години проходите зі своїм номерочком....ми декілька разів попадали приблизно біля 22.00 години....а приймає вона поки люди не закінчаться....навіть до 2-3 ночі...вона приймає понеділок середа пятниця...Раджу жо неї вона хороший спеціаліст...бо ми пройшли блисько 10 невропатологів ....і ніхто нам не допоміг...а дільнича педіатр сказала що горло хворе і виписала сперй....потім ми пішли до Г.І. вона сказала що з горлом все ок. і що спреї до року не можна назнчати....тепер не хочу ходити до дільничної ...вона ніякий спеціаліст....

Offline МамаЛєни

• Активна Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Awards
« Reply #7 on: 22 December 2009, 16:36:22 »
Оце точно, про лікарів можна легенди складати d27 Гарні лікарі - рідкість. Альонка, а ви як шукали лікаря? По знайомству чи це родич ваш?

Offline Альонка???

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +158/-0
  • Консультант-психолог
    • Awards
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #8 on: 22 December 2009, 16:49:26 »
Я народжувала у Лисці, моя подруга там народжувала, то і я слідом за нею. І не жалкую. І цей педіатр був присутній при моїх пологах. Потім ми бачили як він прискіпливо оглядає нашого маленького щодня, дає поради, навіть декілька разів дзвонив нам , будучи вдома, питав як справи. І я вам скажу для нас було це так дивно. За час перебування в роддомі ми з ним познайомились ближче і попросились до нього. Приїжаємо раз в місяць, якщо немає потреби частіше, на огляд.

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Awards
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #9 on: 24 January 2010, 14:11:56 »
А нам пощастило з дільничою, але не лікаркою, а медцестрою. Вона і толкова, все нам розказує, показує. Коли ми мали робит АКДП, в 3 місяці, то сказала, щоб ми ще не робили, тому що погана вакцина.
А якщо виникають якісь серйозніші проблеми, то ми маємо свого педіатра, вона працює в обласному пологовому будинку.

Offline мамуська

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +11/-0
    • Awards
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #10 on: 26 January 2010, 20:57:43 »
Ми перевелися до залізничної поліклініки і я так цим задоволена! d41Там всі, починаючи з жінки, що сидить в реєстратурі і закінчуючи прибиральницею, дуже приємні. Знають всіх пацієнтів по імені. Наша лікарка мені дуже подобається. Ніколи не виписує купи новомодних ліків. З діагнозом ще ні разу не помилилася(ТТТ) Шкода, що їх час від часу закривати збираються. А за Магуряк дійсно чула тільки найкраще. Приймає до останнього пацієнта. Знайомі нещодавно до неї в пів одинадцятій ночі на прийом попали. Єдиний мінус- великі черги.

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Awards
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #11 on: 28 January 2010, 21:50:18 »
Мені з одного боку повезло, а з іншого не зовсім, у нас педіатр бабуся, правда вона вже пенсіонерка, та принаймі довіряти можна. Одне але, це - свекруха d16

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Awards
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #12 on: 09 February 2010, 21:55:53 »
Привітик,я теж в нашої дільничної не лічусь, маєм власного лікаря.Я теж лічилася у Магуряк, але в її дочки, вона там же приймає навпроти кабінет, бо до мами черги страшнючі,була задоволена d30

Offline bvlgari

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +147/-0
    • Awards
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр-7 років.Анастасії-5років
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #13 on: 10 February 2010, 00:34:55 »
Нам також пощастило з педіатром,вона була присутня у нас на родах і так склались обставини що вона заміняла завідуючу ОПЦ через день після родів,після огляду вона сказала що в малого жовтушка я думаючи що це бозна що почала ридати,так ми і познайомились і з того часу ми разом вже майже 5 років. Коли наша Зоряна Ростиславівна завагітніла я недуже хотіла її турбувати то нас так долікували що ми тиждень пробули під капельницями.

Offline Chokolat

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Awards
« Reply #14 on: 10 February 2010, 00:40:41 »
нічого собі d107. А хто це вас так лікував  що довів до капельниць?

Offline bvlgari

• Досвідчена Мамка
    • Awards
« Reply #15 on: 10 February 2010, 14:04:46 »
Дуже відомий у Франківську лікар,завідувач дитячого відділення,вона і вдруге нас хотіла покласти до лікарні(з запаленням), але після першого шоку який перенесли діти я вирішила ще проконсультуватись з іншими спеціалістами,які сказали що там і натяку на запалення немає.А Марта взагалі сказала що лізуть зуби(через два вони справді вилізли).Мені дуже хотілось вернутись до лікарки(є підходящий смайлик) d105

Offline bvlgari

• Досвідчена Мамка
    • Awards
« Reply #16 on: 11 February 2010, 15:08:25 »
Альонка,ходжу тільки тоді коли малому в садок треба довідку взяти і прививки робити,і то перед прививками проходимо огляд в іншого лікаря? Коли народився малий 4,5 роки тому в нас на дільниці була молодий лікар така класна, але вона перевелася в Пасічну :(.З тих пір я неходжу до дільничного лікаря d16