Автор Тема: Порадьте, що робити (посварилась з власником собаки)  (Прочитано 2165 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline FantazzyАвтор темы

• Активна Мамка
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
минулого тижня йшли в спортзал через двір 5-поверхового будинку. ми туди завжди ходимо, двір не закритий, звичайний собі. і мені дорогу перебіг стаф. я взагалі собак люблю і не боюсь, але дьорнулась від того, що не чекала. собаку вигулювало 2 хлопця (років 18-20). чоловік звісно попросив собаку взяти на поводок, на що почув просто історичну фразу "він ще маленький, йому 1 рік, він ЩЕ не кусається" (ага, сафорлширтер"єр і не кусається). мені зірвало дах трохи і я сказала хлопцям все, що я з приводу цього думаю. сказала, розвернулась та й пішла. позаду почула, що жіночки, які сиділи на лавочці таки хлопцям казали за поводок... завтра знову йти тою дорогою... сижу, думаю - як я маю себе повести, якщо собака знову буде без поводка...

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
Бачила недавно, як одна матуся-божий одуванчик з дитиною справилася з такою ситуацією. Це був той випадок, коли ягня перетворилося на лева: матуся так визвірилася на власника собаки, що всі навколо завмерли. d140 Сказала, що якщо вона ще раз побачить того пса коло своєї дитини, то сама з"їсть і пса, і його власника. d30 Не повірити їй тоді було важко
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline naddy.b

• Своя Мамка
  • Репутація: +28/-0
  • Користувач забанений!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
У нас в будинку (на 20 квартир, з яких 5- офіси) живе 4 шавки. Я регулярно сварюся з власниками, бо ті, знаючи, що ввечері дітки (в будинку двоє манюнь) рано лягають спатки, випускають своє кодло скопом (і страшним гавкотом) гуляти. Як чую гав-гав, хочеться когось прибити...

• Активна Мамка
    • Награды
Романія, ну от я на них визвірилась, та й чоловік підтримав... ніби і жіночки біля під"їзду теж шось там піддакували... але ж завтра знову йти тією дорогою. от думаю, що робити, якщо пес знову буде без поводка. чоловік пригрозив їм міліцією (бо дільничі мають такими речами займатись). але це пусті погрози. а обходити двір не хочеться - втрата часу і врешті-решт втрата гідності (хоча, яка там гідність, як я на них "визвірилась"   d105). вже роздрукувала витяг з правил утримання домашніх тварин (хоч вони і 1980 року, але ще чинні). буду напирати на Закон. там буде видно...  d130
не розумію я таких власників. сама мала собак, ніколи їх не спускала з поводка, ще й у дворі, де купа перехожих і малих дітей.

Offline irchik

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
мене якось така собака (сусідська) вкусила дуже сильно, шрам на пів ноги залишився, і шо ми з хазяїном не сварились-безрезультатно, далі пес бігає без намордника і поводка по вулиці. І заяву в міліцію я писала, і толку нема ніякого, мені здається шо дільничі навіть не розглядають такі справи  d111
я тепер ту вулицю де собака бігаю обхожу, бо уже боюсь d104

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
Fantazzy, ну якщо мова зайшла про пусті погрози, то можна делікатно натякнути господареві, що намордник захищає не тільки людей, а й саму собаку, яку можуть чимось не тим нагодувати...
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

• Активна Мамка
    • Награды
Романія, я вже про це думала. Взяти шматочок ковбаски і пригостити пса. А хазяїна попередити, що не завжди шматочки бувають безпечні. Але я якась боягузка - знаю, як можна зробити, а як до діла доходить, боюсь. Подивлюсь, може я марно панікую і хлопці завтра будуть чемні.

• Активна Мамка
    • Награды
Упс. Подвоїлось

Offline naddy.b

• Своя Мамка
  • Користувач забанений!
    • Награды
Я своїм сусідам, чий пес регулярно заходив до нас на кухню ритись у смітнику (через відкриті балконні двері) і гадив на коврик прямо сказала, що я знаю простий спосіб зробити, щоб їхній щурик до нас не ходив. І взагалі не ходив  :/ то їх моментально попустило. Пару раз випрали наш коврик і тепер самі слідкують, куди хто ходить.

Але я вмію таким тоном говорити, ніби отрута вже в кишені  z5 і вони мені повірили...

Offline Метелик

• Щаслива, тому що двічі мама !
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +727/-0
  • До мене тільки на ти!
    • Місце, де я творю!
    • Награды
Надя в мене схожі проблеми, але з котами- в моїх сусідів їх 3 і коли весна приходить то хоч не дихай у дворі так намічено...Сусідам намагались щось казати, але їм байдуже, кажуть бити коли застукаємо на гарячому- мені ті коти вже так набридли, тільки винесу коляску  йду до хати по малого, а кітка вже в колясці і попробуй того кота догнати щоб вдарити...Я не жорстока і тварин люблю, але тим котам так би врізала !Ось виговорилась не по темі  d27
Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline naddy.b

• Своя Мамка
  • Користувач забанений!
    • Награды
Якщо не по темі, то до мого брата колись сусідський кіт лазив на балкон (в будинку балкони не склені), і влаштував там туалет. Пробували говорити з власником - без результатів. Братові надоїло щодня какахи прибирати, погрожував кота з балкона спустити, але рука би не піднялась, бо дуже котів любить. Але як сильно допекло, то одного дня спакував кота у рюкзав і відвіз на бурову за 300 км. Коту там біди не було, годували його салом і ковбасами, а от в туалет з того часу ходив у степ (діло було на сході). Хазяїн нічого не казав, сам все зрозумів.

Offline Метелик

• Щаслива, тому що двічі мама !
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +727/-0
  • До мене тільки на ти!
    • Місце, де я творю!
    • Награды
мені получається треба велику сумку, щоб 3 кота туди запхати.... d27 d27 d27 d27

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline naddy.b

• Своя Мамка
  • Користувач забанений!
    • Награды
по черзі, вивозити в село, де їх ніхто в біду не дасть  d104 то може і жорстоко, але я вважаю, що раз господарі не можуть собі дати лад зі своїми тваринами, то нема чого заводити. У моєї мами всі коти, які жити в неї у різні часи, свої справи робили на вулиці, на нашій грядці, де крім квітів і м"яти і так нічого не росло.

І взагалі у нормальних країнах домашніх котів і собак прийнято каструвати, щоб не виникало подібних проблем.

Я колись після операції мусила розробляти стопу і заодно виганяти солі з колін (відклались за 7 місяців пиття кальцеміну). Робила я це просто - спочатку шила на ніжній машинці, а влітку на стадіоні каталась на роликах (вночі, бо було мені вже за 20, то діти ззирались страшно). Одного дня мені напереріз кинувся собацюра, добре, що встигла загальмувати. А якби збив з ніг? А я після операції і перелому ноги...

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла

Розповім свою історію:
У нас теж спарений балкон з сусідами. Одного разу виходжу і дивлюся на підлозі лежить здоровенна купа г... Так ніби доросла людина це зробила d16 Думаю може злодій був на балконі, але в хаті все ціле, та й нащо б злодієві робити таке паскудство у мене на балконі d104 Потім підстерегла сусідську кітку - це вона таким чином до мого кота залицялася z5 d140 d30
А коли мені було років 15, я пішла до подруги в сусідній під"їзд. Стою чекаю на ліфт, тут відчиняються двері ліфта, вискакує шавка і бігом кусає мене за ногу. У мене здоровенний крововилив під шкіру і чотири дірки в нозі d16 Їду в травмпункт, там мені обробляють рану і розпитують про собаку. Я знала чия то собака і сказала адресу. Лікарі пообіцяли що перевірять ту псіну на сказ і вирішать робити мені 40 уколів в живіт чи ні. d130 Результат: того двортер"єра на сказ ніхто не перевіряв, собачка через якийсь час померла своєю смертю від старості, а мені уколи ніхто не робив. Це добре, що все добре закінчилося, а могло бути й гірше d16

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline niiio

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +2/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Дмитрий
Сказати "якщо побачу завтра пса без намордніка і повідка пристрілю " з пнєвмата. Я думаю вони будуть після цього гуляти будуть десь інде.

• Активна Мамка
    • Награды
Еее... Та я про "пристрілю" обережна, бо стріляю добре, тому не погрожую таким.  Сьогодні вечір Х, будем бачити, чим це скінчиться.