Автор Тема: Потрібна юридична консультація!!!  (Прочитано 26285 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ната80

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3 роки 5 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Re: Потрібна юридична консультація!!!
« Reply #34 : 17 Лютий 2012, 18:11:48 »
Цитувати
З 1 лютого мені сказали що йде скорочення і я піднього попадаю, мені сказали написати заяву на звільнення на 3 лютого
у зв"язку з скороченням ніхто заяву не пише. заяву пишуть тільки за власним бажанням або угодою сторін. За 3 місяці до дати звільнення у зв"язку з скороченням, вас мали письмово повідомити під розписку. А У вас це получається за власним бажанням або угодою сторін. І ніхто виплачувати вам 3 оклади не буде, якщо це не скорочення. Будуть тільки компенсація за невикористану відпустку  і остання з\та

Offline Karolinaaa

• Як чудово бути мамою!!!
  • Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мілана
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #35 : 22 Лютий 2012, 02:17:49 »
Сказали написати заяву, за згодою двох сторін,а причини звільнення скорочення. 31 січня вечором подзвонили і сказали. що я попадаю під скорочення, я тоді була вихідна, сказали 3 числа написати заяву, ніхто нікого письмово, а тим більше за здалегідь не попереджав, просто поставили перед фактом!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #36 : 22 Лютий 2012, 14:59:39 »
Колись в чоловіка була схожа ситуація, то він звертався в управління по захисту праці, і колишні роботодавці виплатили йому недовиплачену з/п і ще компенсацію здається, тільки щоб він свою заяву забрав. Там правда трохи інша ситуація була, але дівчатка юристи думаю вам порадять, що краще зробити :)

Offline NourElShams

• Своя Мамка
  • Репутація: +23/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #37 : 17 Червень 2012, 16:55:34 »
Дівчатка, а у мене така незручна ситуація. Не знаю що робити і як себе вести на роботі. Зайшла непогану роботу, працюю уже 4 місяці і 4 місяці вагітна. На роботі ще не знають,бо не дуже замітно, робота сидяча, а коли кудись встаю то втянуюживіт. Перші 2 місяці працювала неофіційно, як на випробувальнму терміні. З травня вже офіційно. Дізналась що вагітна коли вже працювала пару тижнів. Що я тепер маю робити? Краще самій принести довідку і повідомити роботодавця про вагітність, чи чекати поки все саме стане явним і поводитись як ні в чому не бувало?Робота подобається і не хочу її втрачати.

Offline zabenja

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +115/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #38 : 17 Червень 2012, 18:43:50 »
Попробуйте спочатку поговорити з роботодавцем, можливо він вас зрозуміє. А якщо ні, то зразу скаже свою думку. Але не варто приховувати, бо в кінці я думаю, що до вас може змінитись відношення за обман.

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
« Reply #39 : 17 Червень 2012, 19:15:09 »
Цитувати
NourElShams: коли кудись встаю то втянуюживіт
Нічого нікуди не втягуйте, бо нашкодите дитині! d128 Підійдіть до роботодавця і скажіть, що так сталося... що Ви підете в декрет, але Вам дорога ця робота і до того часу Ви чесно і сумлінно будете працювати і не підведете ;)
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline sanja

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +646/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #40 : 17 Червень 2012, 21:03:13 »
у нас на роботі колись була така ситуація - прийшла дівчина, попрацювала тиждень і зрозуміла, що вагітна - то вона зразу пішла до директора, все розказала, але там термін був реально маленький - то її зрозуміли і вона спокійно працювала до декрету))) а після вже не знаю, бо я сама в декрет пішла

Offline NourElShams

• Своя Мамка
  • Репутація: +23/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #41 : 18 Червень 2012, 08:06:40 »
А треба мати якусь довідку з ЖК щоб повідомити про вагітність???Чи животика достатньо??? Та я і після декрету хочу на цій роботі далі працювати...думаю за 4 місяці моєї відсутності їм не буде дуже важко без ще одного працівника....А потім десь під кінець зими і я вернусь)))

Offline Неждана

• Своя Мамка
  • Репутація: +153/-1
  • Вона з тих рідкісних жінок, які не вміють звикати.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик і Яночка
  • Ваше справжнє ім’я: неждана
« Reply #42 : 18 Червень 2012, 08:36:19 »
довідки про вагітність не треба, варто лише повідомити роботодавця про ваш стан, думаю це буде найвірніший вчинок, за чинним законодавством ваші права захищені звільнити вас ніхто не може, але так чи інакше відверта розмова з керівництвом просто необхідна, ви можете разом обговорити ваші дії, повідомити до якого часу ви будете працювати і тд.....

Offline llb

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #43 : 20 Червень 2012, 15:10:58 »
оброго дня. Прошу консультації.
 Є приватизований будинок на 2 співвласників - мати і сина. Також приватизована земля (10 соток) - є кадастровий номер. На території є ще один будинок, в якому ніхто не живе. Мати хоче частину землі і той будинок без номера подарувати внукові помершого другого сина.
 як це зробити , щоб не постадав інший син і не була поділена хата, в якій вони проживають ?

Offline llb

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #44 : 21 Червень 2012, 11:49:43 »
Цитувати
А кому належить будинок без номера? Яке цільове призначення приватизованої землі (обслуговування приватизованого будинку чи іншого)?

призначення землі - на обслуговування будинку з номером.
інший,без номера - просто будівля, яка вказана на карті

Offline iruna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +365/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: іра
« Reply #45 : 21 Червень 2012, 11:57:54 »
Цитувати
оброго дня. Прошу консультації.
 Є приватизований будинок на 2 співвласників - мати і сина. Також приватизована земля (10 соток) - є кадастровий номер. На території є ще один будинок, в якому ніхто не живе. Мати хоче частину землі і той будинок без номера подарувати внукові помершого другого сина.
 як це зробити , щоб не постадав інший син і не була поділена хата, в якій вони проживають ?

потрібно виокремити частину землі під будинком окремим актом, далі присвоїти номер в архітектурі є відділ приблизно 250 грн він коштуватиме напишете заяву, далі просто віддаруєте чи оформите договір купівля продажу символічний. так всі інтереси будуть збережені ...

я думаю коли присвоїться номер то і той будинок тобто земля під ним матиме таке ж призначення, б ови пишете що 10 соток під обслуговування d130
тримаю на руках два щастя.

Offline iruna

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #46 : 21 Червень 2012, 13:13:48 »
Цитувати
Насправді тут справа дещо складніша: для того щоб виокремити частину землі під будинок без номера і подарувати його як окремий об'єкт права власності, потрібно оформити на нього власність

він вже є у власності !!просто не зазначено що це саме тобто споруда яка???? а схематично є на карті , просто потрібно привести в порядок тобто подати документи з узаконенням як будинок...

я думаю варто підійти або до земельників або в архітектуру, бо мала таку справу то просто споруду на карті вивели як будинок присвоїли номер і все бабусі подаоувала внукові..правда там ще були нюанси..

Цитувати
чому передує введення цього будинку в експлуатацію,

тут згідна, можливо при введенні і в експлуатацію, йому нададуть статусу будинку, відповідно присвоять номер бо ж земля є у власності дарувальника, ну от залишиться оформити споруду ??? d130

Offline iruna

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #47 : 21 Червень 2012, 13:58:29 »
впринципі процес не складний, можна самому спробувати... d130

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
« Reply #48 : 25 Червень 2012, 19:38:27 »
допоможіть, будь-ласка - скільки коштує оформити довіреність на автомобіль? d138

Offline Wikusya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +191/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #49 : 25 Червень 2012, 23:41:23 »
Прошу поради у юристів
Ситуація складна: маємо квартиру в одноповерховому польському будинку, який вже давно визнали аварійним, десь років 9 тому збоку (метр від будинка) почали будувати 7-поверхівку, в квартирах пішли жахливі тріщини, дозвіл на будівництвом був даний з розрахунку на те, що забудівник забезпечує нас аналогічними квартирами у новобудові, 3,5 роки тому жильці підписали в нотаріуса заяви, кому я квартира належить, отримали ключі, нам давали рік, щоб зробити ремонти після того, як будинок здадуть в експлуатацію, тоді наш будинок мали зносити, але не так сталось...
В новобудові вже живуть люди, а з нами ніяких договорів на обмін ніхто не заключає, адвокат фірми-забудівника відтягував час як міг, а тепер можна сказати просто десь ховається, трубку не бере, ключі до квартири вже не підходять, і здається вони вже продані
Звертались у міськвиконком, їхній юрист сказав, що по всіх документах ми праві і маєм одержати квартиру, вже не знаєм що робити, і там жити страшно, бо стіни тріщать і нової нема  d138

Offline Неждана

• Своя Мамка
  • Репутація: +153/-1
  • Вона з тих рідкісних жінок, які не вміють звикати.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик і Яночка
  • Ваше справжнє ім’я: неждана
« Reply #50 : 26 Червень 2012, 12:22:39 »
хто з юристів МВК дививвся ваші документи? ( прізвище)  так тепер з ними судитись треба і сторонами у справі має бути як забудівник так і МВК котрий дав дозвіл на будівництво, третя сторона ще міський голова який мав угоду із забудівником, скажу так тут треба пильно  розбиратись та дивитись документи....