Автор Тема: Потрібна юридична консультація!!!  (Прочитано 26288 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Wikusya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +191/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Re: Потрібна юридична консультація!!!
« Reply #51 : 26 Червень 2012, 21:57:30 »
Цитувати
А на підставі чого Вам мали дати квартири в новобудові? Є якесь рішення міськвиконкому?????????
так рішення є
Стосовно прізвища юриста ще напишу, запитаю тата, бо я не ходила, той так і сказав, згідно всіх документів ми праві, а якщо вони не дають квартири, то подавати в суд, одна проблемка (нашу квартиру здається продали якомусь судді d108), чи існуватиме в такому випадку хоч якийсь шанс виграти суд  d104
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline _ХРУСЬКА_

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юстина
  • Ваше справжнє ім’я: христина
« Reply #52 : 26 Червень 2012, 22:31:52 »
не думаю( хоча стопудово треба до суду іти з нормальним адвокатом, який має звязки і довго працює
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Неждана

• Своя Мамка
  • Репутація: +153/-1
  • Вона з тих рідкісних жінок, які не вміють звикати.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик і Яночка
  • Ваше справжнє ім’я: неждана
« Reply #53 : 27 Червень 2012, 11:31:44 »
та перестаньте, все можна виграти, ну по-перше, якщо не ту квартиру, то ви маєте право на рівноцінну квартиру як не в тому будинку то в іншій новобудові того ж забудівника.... одним словом для початку треба писати лист -претензію до забудівника та такий же лист до МВК та міського голову, дочекатись цих письмових відповідей із всіма документами готувати позовну заяву))) інакше вам ще довго будуть голову морочити як влада так і сам забудівник, а закон на вашій стороні..... я б взагалі ще додала до позовних вимог , вимогу про моральну компенсацію.........!!!!!!!!!

Offline ластівка

• Своя Мамка
  • Репутація: +76/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 2 Кукусі )))
  • Ваше справжнє ім’я: Влада
« Reply #54 : 27 Червень 2012, 12:51:58 »
Цитувати
допоможіть, будь-ласка - скільки коштує оформити довіреність на автомобіль?
(кликните для показа/скрытия)

Цитувати
відчужити його на цьому етапі неможливо, адже для того щоб подарувати будинок, потрібно оформити на нього всі необхідні документи
Можна наразі просто подарувати приватизовану землю,на якій знаходиться будинок (правда деякі нотаріуси просять довідку, що на цій землі немає споруд звязаних фундаментом...а на карті може бути значитись і сарай як тимчасова споруда...),  а потім власник землі легалізує будинок як свою власність d130

Offline NourElShams

• Своя Мамка
  • Репутація: +23/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #55 : 27 Червень 2012, 22:08:34 »
Допоможіть розібратись у такому питанні. Мій робочий графік з 9 до 18. Але також кожного понеділка почергово  хтось має залишатись на чергування до 21-22 вечора. Частота чергувань виходить раз у місяць. Скажіть, чи я будучи вагітною повинна залишатись на таке чергуваня? Якщо ні, то чи можуть через це знизити зарплату?

Offline NourElShams

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #56 : 28 Червень 2012, 14:19:11 »
Але у мене це чергування нічим не компенсується, бо триває всього 3-4 години і раз на місяць. І воно ніде не затверджено, просто усна згода сторін. У нас навіть вихідних на свята немає. От сьогодні День Конституції, вихідний, а я на роботі. Відмовившись від чергування я тм самим підставлю своїх співробітників, які  буду чергувати вже частіше, бо хтось все таки хтось коли моя черга. Тому навіть не уявляю як поставляться на роботі якщо я скажу, що не можу більше чергувати.

Offline Olka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +441/-2
  • Щастя у ваших руках, не опускайте їх!;))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #57 : 28 Червень 2012, 15:25:58 »
Мар"яна!!!!!!!!!
Відкрий очі!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ти ВАГІТНА, це вже означає, що відповідаєш за дитинку!!!!!
То хай їм ще буде соромно, що вони в такому стані тебе беруть на чергування!!!

Ти зобов"язана сказати ні, і все!!!

Offline tana255

• Любіть у коханні, в труді, у бою, як пісню, що лине зорею... Всім серцем любіть Україну свою,- і вічні ми будемо з нею!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +122/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #58 : 30 Червень 2012, 00:10:09 »
Напишіть будь ласка які наслідки відмови від аліментів?

Offline tana255

• Любіть у коханні, в труді, у бою, як пісню, що лине зорею... Всім серцем любіть Україну свою,- і вічні ми будемо з нею!
  • Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #59 : 01 Липень 2012, 14:07:25 »
Мені раніше коли я відмовилась від аліментів, дуже швидко пояснили, що відмовившись
1) колишній батько не має права вимагати на старості років соціального забезпечення від дитини
2) дитина втрачає право на будь-які види соціальних допомог  d143

Чи правда це?

Offline tana255

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #60 : 01 Липень 2012, 15:16:27 »
Цитувати
А як саме Ви "відмовились" від аліментів? В суді? Чи так на словах із власним чоловіком????

Відпишу в приват  d140

Offline NourElShams

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #61 : 04 Липень 2012, 16:49:47 »
І ще мене дуже цікавить таке питання. Якщо вийти в декрет не з 30 тижня, а пізніше, то декрет все одно буде 126 днів чи вже менше? Мені здажться,що краще побути дома довше не до родів, а після, уже разом з дитиною. Що і хочу зробити. Звичайно якщо декрет не скоротять, коли я виду пізніше.

Offline ната80

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3 роки 5 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #62 : 04 Липень 2012, 17:04:48 »
Цитувати
ще мене дуже цікавить таке питання. Якщо вийти в декрет не з 30 тижня, а пізніше, то декрет все одно буде 126 днів чи вже менше? Мені здажться,що краще побути дома довше не до родів, а після, уже разом з дитиною. Що і хочу зробити. Звичайно якщо декрет не скоротять, коли я виду пізніше.
Якщо ви хочете іти пізніше в декрет, то пишете заяву, автоматично ви відмовляєтеся від "до родової допомоги"яку підприємству повертає соцстрах, а отримуєте заробітну плату. Дні нікуди не переносяться. Тому якщо є можливість домовляйтеся з керівництвом за з/ту в конверті, а офіційно бути у відпустці до родовій

Offline NourElShams

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #63 : 04 Липень 2012, 19:22:03 »
ната80
Та ну, так воно не варте того. Я думала, що можу пізніше піти в декрет і пізніше вернутись з нього. У законі вказано, що декрет триває 126 днів. Я так зрозуміла, що він по любому 126, підеш ти з 30 тижня, чи за пару днів до родів.  d143 А тепер вже не знаю.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +480/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #64 : 04 Липень 2012, 20:55:59 »
Та чого не можна, можна йти і на пару тижнів пізніше і на пару тижнів швидше, на допомогу це ніяк не впливає і загальна тривалість нікуди не дівається, всього  126 днів, а чи буде більше до родів чи після це не юридично не має ніякого значення. Я, наприклад, йшла в декрет трошки швидше, бо мені було важко на роботі, то лікар все оформив без проблем.

Offline ната80

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3 роки 5 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #65 : 05 Липень 2012, 11:12:06 »
Цитувати
Згідно із законодавством відпустка по вагітності та пологах надається жінці тривалістю 70 календарних днів до пологів і 56 днів після пологів (70 днів при важких пологах), тому як би Вам не хотілося, нічого перенести не можна. Лікар, яка Вас веде визначає приблизну дату родів, на підставі якої встановлюються межі відпустки по вагітності та пологах
Цілком вірна написано. І хоч ви народили швидше чи пізніше від вказаної дати пологів, відпустка не пересувається нікуди. А на 30 тиждень вамвиписують лікарняний дородовийна 126 днів у зв"язку з тим, що вважають що в цей період жінці важко уже ходити на роботу. От і соцстрах оплачує всі 126 днів, а якщо ви хочете пізніше піти в декретну відпустку то пишете заяву і вам нараховується заробітна плата і платить її підприємство, а не соцстрах.

Цитувати
Та чого не можна, можна йти і на пару тижнів пізніше і на пару тижнів швидше, на допомогу це ніяк не впливає і загальна тривалість нікуди не дівається, всього  126 днів, а чи буде більше до родів чи після це не юридично не має ніякого значення. Я, наприклад, йшла в декрет трошки швидше, бо мені було важко на роботі, то лікар все оформив без проблем.

Оксана, вам давали звичайний лікарняний, який 5 днів оплачувало підприємство, а решта соцтрах.Якщо жінці важко, або є якісь ускладнення то їй надають такий лікарняний, а до цих 126 днів він нічого спільного немає

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +480/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #66 : 05 Липень 2012, 11:34:16 »
Цитувати
Оксана, вам давали звичайний лікарняний, який 5 днів оплачувало підприємство, а решта соцтрах.Якщо жінці важко, або є якісь ускладнення то їй надають такий лікарняний, а до цих 126 днів він нічого спільного немає
Ні, я це взнавала 100%, таке порадив мій лікар, що якщо він пише за медичними показами, то я можу піти в декрет на 2 тижні швидше.

Online KotiKomori

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +94/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
« Reply #67 : 26 Липень 2012, 11:06:14 »
В мене проблеми з водопостачанням...Незнаю куди звернутися бо заколупало...Якусь скаргу на них чи щось самі порадите бо нервів не вистачає d105
Ситуація така: ми нелегально користувалися водою. Вода від Львівської залізниці, не міська. Я була задоволена, бо завжди була і безплатно. В грудні уклали угоду і все офіційне стало. Зате з січня почалося: замерзла....місяць без води....Далі - напір такий змінний що встигаю намочити одяг а сполоснути приходиться чекати коли буде напір для бойлера.... Місяць тому виключили на тиждень!!! І ніхто не попередив....І вже з місяць вночі виявляється не пропадає вода а вони виключають!!!! А в договорі де такі пункти???
Нераз вдень чи вночі ,вибачте на слові, дитині дупу нічим помити.... z2
Вчора знову оплатила рахунки, але вже допекло платити нізащо....Краще би міську воду до себе просила.