Автор Тема: Потрібна юридична консультація!!!  (Прочитано 27587 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Харитя

• Активна Мамка
  • Репутація: +14/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Re: Потрібна юридична консультація!!!
« Reply #544 : 30 Травень 2017, 15:45:51 »
Не знаю, де саме маю написати, але мені потрібна порада з такого питання: працюю в школі вчителем 8 років, в період з листопада 2016 по квітень 2017 перебувала у відпустці по догляду за дитиною. З 07.04.2017 вийшла на роботу. Чи маю я право на щорічну відпустку і скільки днів? Бо мені повідомляють, що я не можу піти у відпустку, так як недавно тільки вийшла на роботу.  Може хтось щось чув про таке.

Сказали спасибо: інессс

Offline каті

• Активна Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: юля 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: катерина
« Reply #545 : 30 Травень 2017, 16:46:32 »
Можливо і мені хтось дасть пораду. Мама хоче взяти кредит на утеплення і держава має повернути %.Чи хтось з таким зустрічався? кажуть Ощадбанк вже не дає а дає Приват. Хто що мені скаже?

Offline N@t@

• Новенька
  • *
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталка
« Reply #546 : 30 Травень 2017, 17:12:22 »
Знаю що дає укргазбанк, знайома брала то повернула держава.

Offline каті

• Активна Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: юля 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: катерина
« Reply #547 : 30 Травень 2017, 22:04:51 »
У всіх банках гроші закінчились зараз дає тільки Приват. Можливо хтось брав у Приват?

Offline Тамара123456789

• Активна Мамка
  • Репутація: +35/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: тамара
« Reply #548 : 30 Травень 2017, 23:07:23 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Не знаю, де саме маю написати, але мені потрібна порада з такого питання: працюю в школі вчителем 8 років, в період з листопада 2016 по квітень 2017 перебувала у відпустці по догляду за дитиною. З 07.04.2017 вийшла на роботу. Чи маю я право на щорічну відпустку і скільки днів? Бо мені повідомляють, що я не можу піти у відпустку, так як недавно тільки вийшла на роботу.  Може хтось щось чув про таке.
Подивіться в відділі кадрів в особовій картці Т-2 за який період роботи ви брали відпустку. Я вам порахую. За період перебування у відпустці по догляду за дитиною до 3 років дні відпустки не нараховуються. Поскільки ви працюєте не перший рік, то думаю Ви маєте право на відпустку.

Offline Олюсік_Б

• Активна Мамка
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ангелінка, Маргаритка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #549 : 05 Червень 2017, 08:14:38 »
..."Керівним, педагогічним, науковим, науково-педагогічним працівникам, спеціалістам навчальних закладів щорічні відпустки повної тривалості у перший та наступні робочі роки надаються у період літніх канікул незалежно від часу прийняття їх на роботу"...
це цитата з ЗУ "про відпустки"
але все залежить від директора, наш, наприклад, не дозволяє брати всю відпустку.
Ще є такий мінус в цій ситуації, що відпустка буде використана наперед, тому при звільненні потрібно буде повернути гроші за неї.
Моя думка, краще взяти лише частину в цьому році, хіба що є залишок відпустки за попередні періоди, тоді можна використати їх.

Offline Олюсік_Б

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #550 : 05 Червень 2017, 08:21:15 »
На "хлопський розум", як порахувати дні -
нехай 365 (рік) це повна відпустка - 56 днів, тоді за 92 (3 місяці) буде 92*56/365=14 днів (це в липні)
і 123*56/365=19 днів (в серпні)
Розрахунки приблизні!

Сказали спасибо: Харитя

Offline Харитя

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #551 : 05 Червень 2017, 10:52:16 »
[quoteЩе є такий мінус в цій ситуації, що відпустка буде використана наперед, тому при звільненні потрібно буде повернути гроші за неї.][/quote]
Я щось не зрозуміла на рахунок повернення коштів, навіщо їх повертати, просто потім можуть не дати мені останню відпустку. І ще, якщо відпустка неповна, наприклад тільки за відроблені дні, то чи передбачає вона нарахування оздоровчих?

Offline Гонак Ірина

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Аліна 12 років, Тимур 2 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #552 : 08 Червень 2017, 00:21:04 »
Хочу купити квартиру (вторинний ринок)які агентства нерухомості перевірені порадите?,і який зараз ріелтори беруть відсоток?

Offline Олюсік_Б

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #553 : 08 Червень 2017, 20:53:12 »
[quoteЩе є такий мінус в цій ситуації, що відпустка буде використана наперед, тому при звільненні потрібно буде повернути гроші за неї.]
Я щось не зрозуміла на рахунок повернення коштів, навіщо їх повертати, просто потім можуть не дати мені останню відпустку. І ще, якщо відпустка неповна, наприклад тільки за відроблені дні, то чи передбачає вона нарахування оздоровчих?
[/quote]
якщо отримати відпускні за всі 56 днів відпустки, а потім звільнитися невідпрацювавши 10 місяців, то треба повернути зайві оплачені дні. А допомогу на оздоровлення мають виплачувати у розмірі до посадового окладу при виході у відпустку. 

Offline Лайла

• Кішок не любить тільки той, хто ще не зустрів свою кішку.
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #554 : 08 Червень 2017, 20:58:08 »
а можете скинути посилання на закон? бо мені дали зараз відпустки, хоч я й не просила. просто годин нема, а фіг його знає чи буду вертатись на роботу. якась фігня. а по догляду за 2 дітьми віком до 15 років? ця відпустка теж прив.язана до кількості місяців?

Offline Олюсік_Б

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #555 : 08 Червень 2017, 21:20:24 »
а можете скинути посилання на закон? бо мені дали зараз відпустки, хоч я й не просила. просто годин нема, а фіг його знає чи буду вертатись на роботу. якась фігня. а по догляду за 2 дітьми віком до 15 років? ця відпустка теж прив.язана до кількості місяців?
якщо 2 дітей, то додаткова відпустка 10 днів раз в рік до 15 років одної дитини.
чи пише в законі про повернення грошей незнаю, а закон так і називається ЗУ "про відпустки",
а ще є купа інших постанов, роз'яснень і т.д. що стосується зарплати педагогів (я бухгалтер, використовую в роботі)

Offline Дафне

• Свідома Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #556 : 09 Червень 2017, 16:38:05 »
а  в чому проблема? дали відпустку значить виплатили відпускні. не берете відпустку значить при звільненні маєте компенсацію

Offline Харитя

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #557 : 10 Червень 2017, 17:05:29 »
[quoteа  в чому проблема? дали відпустку значить виплатили відпускні. не берете відпустку значить при звільненні маєте компенсацію][/quote] Не знаю як в кого, але в мене проблема була в тому, що я хотіла не тільки відпустки і відпускних, а й оздоровчих, які нараховуються, коли йдеш у відпустку. А якщо не йдеш, то відповідно не нараховуються. Для себе я вже все вирішила, добилась часткової відпустки за відпрацьований період (16 днів) + соціальна за діти (10 днів) + оздоровчі, що я й хотіла доказати, а то бухгалтерка взагалі мені казала, що я не маю права на ніяку відпустку.

Offline Тамара123456789

• Активна Мамка
  • Репутація: +35/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: тамара
« Reply #558 : 10 Червень 2017, 22:01:34 »
Відпустка  тривалістю 10 к. д. надається працюючій жінці, яка має двох дітей віком до 15 років незалежно від того скільки  часу ви працювали, один раз в рік. Перед звільненням вигідніше взяти відпустку і тоді звільнитись, тому що час відпустки включиться до стажу і за час відпустки ще набіжить кілька днів відпустки, які оплатяться.

Offline Ася2017

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +9/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #559 : 24 Червень 2017, 19:40:21 »
Дівчата,  потріба порада з приводу зміни паспорта і прізвища. В паспортному столі кажуть,що треба міняти тільки за місцем прописки. Я прописана досить далеко звідси і чекати майже 2 тижні поки зроблять. Чи є якісь причини чи пункти в законодавстві, що я можу поміняти паспорт за місцем проживання і роботи? З мене "+" за консультації) )

Offline Alinash11

• Свідома Мамка
  • Репутація: +50/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Аліна
« Reply #560 : 29 Червень 2017, 21:38:03 »
Порадьте будь ласка, бо далека в цьому ділі..Я закінчила інститу, відразу після закінчення пішла в центр зайнятості, а звідти в декрет, не вийшовши з першого декрету пішла у другий декрет. Скоро меншій дитині буде три роки, планую ще продовжити декрет. Трудової книжки заведеної не маю. Хто повинен завести її, роботодавець? Чи можуть у ЦЗ  завести чи в навчальноиу закладі? Чи рахується цей весь період до стажу?