Автор Тема: Потрібна юридична консультація!!!  (Прочитано 32743 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline каті

• Активна Мамка
  • Репутація: +17/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: юля 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: катерина
Re: Потрібна юридична консультація!!!
« Reply #544 : 30 Травень 2017, 16:46:32 »
Можливо і мені хтось дасть пораду. Мама хоче взяти кредит на утеплення і держава має повернути %.Чи хтось з таким зустрічався? кажуть Ощадбанк вже не дає а дає Приват. Хто що мені скаже?

Offline N@t@

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталка
« Reply #545 : 30 Травень 2017, 17:12:22 »
Знаю що дає укргазбанк, знайома брала то повернула держава.

Offline каті

• Активна Мамка
  • Репутація: +17/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: юля 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: катерина
« Reply #546 : 30 Травень 2017, 22:04:51 »
У всіх банках гроші закінчились зараз дає тільки Приват. Можливо хтось брав у Приват?

Offline Тамара123456789

• Активна Мамка
  • Репутація: +47/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: тамара
« Reply #547 : 30 Травень 2017, 23:07:23 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Не знаю, де саме маю написати, але мені потрібна порада з такого питання: працюю в школі вчителем 8 років, в період з листопада 2016 по квітень 2017 перебувала у відпустці по догляду за дитиною. З 07.04.2017 вийшла на роботу. Чи маю я право на щорічну відпустку і скільки днів? Бо мені повідомляють, що я не можу піти у відпустку, так як недавно тільки вийшла на роботу.  Може хтось щось чув про таке.
Подивіться в відділі кадрів в особовій картці Т-2 за який період роботи ви брали відпустку. Я вам порахую. За період перебування у відпустці по догляду за дитиною до 3 років дні відпустки не нараховуються. Поскільки ви працюєте не перший рік, то думаю Ви маєте право на відпустку.

Offline Олюсік_Б

• Активна Мамка
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ангелінка, Маргаритка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #548 : 05 Червень 2017, 08:14:38 »
Не знаю, де саме маю написати, але мені потрібна порада з такого питання: працюю в школі вчителем 8 років, в період з листопада 2016 по квітень 2017 перебувала у відпустці по догляду за дитиною. З 07.04.2017 вийшла на роботу. Чи маю я право на щорічну відпустку і скільки днів? Бо мені повідомляють, що я не можу піти у відпустку, так як недавно тільки вийшла на роботу.  Може хтось щось чув про таке.
..."Керівним, педагогічним, науковим, науково-педагогічним працівникам, спеціалістам навчальних закладів щорічні відпустки повної тривалості у перший та наступні робочі роки надаються у період літніх канікул незалежно від часу прийняття їх на роботу"...
це цитата з ЗУ "про відпустки"
але все залежить від директора, наш, наприклад, не дозволяє брати всю відпустку.
Ще є такий мінус в цій ситуації, що відпустка буде використана наперед, тому при звільненні потрібно буде повернути гроші за неї.
Моя думка, краще взяти лише частину в цьому році, хіба що є залишок відпустки за попередні періоди, тоді можна використати їх.

Offline Олюсік_Б

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #549 : 05 Червень 2017, 08:21:15 »
На "хлопський розум", як порахувати дні -
нехай 365 (рік) це повна відпустка - 56 днів, тоді за 92 (3 місяці) буде 92*56/365=14 днів (це в липні)
і 123*56/365=19 днів (в серпні)
Розрахунки приблизні!

Сказали спасибо: Харитя

Offline Харитя

• Активна Мамка
  • Репутація: +14/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #550 : 05 Червень 2017, 10:52:16 »
[quoteЩе є такий мінус в цій ситуації, що відпустка буде використана наперед, тому при звільненні потрібно буде повернути гроші за неї.][/quote]
Я щось не зрозуміла на рахунок повернення коштів, навіщо їх повертати, просто потім можуть не дати мені останню відпустку. І ще, якщо відпустка неповна, наприклад тільки за відроблені дні, то чи передбачає вона нарахування оздоровчих?

Offline Гонак Ірина

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Аліна 12 років, Тимур 2 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #551 : 08 Червень 2017, 00:21:04 »
Хочу купити квартиру (вторинний ринок)які агентства нерухомості перевірені порадите?,і який зараз ріелтори беруть відсоток?

Offline Олюсік_Б

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #552 : 08 Червень 2017, 20:53:12 »
[quoteЩе є такий мінус в цій ситуації, що відпустка буде використана наперед, тому при звільненні потрібно буде повернути гроші за неї.]
Я щось не зрозуміла на рахунок повернення коштів, навіщо їх повертати, просто потім можуть не дати мені останню відпустку. І ще, якщо відпустка неповна, наприклад тільки за відроблені дні, то чи передбачає вона нарахування оздоровчих?
[/quote]
якщо отримати відпускні за всі 56 днів відпустки, а потім звільнитися невідпрацювавши 10 місяців, то треба повернути зайві оплачені дні. А допомогу на оздоровлення мають виплачувати у розмірі до посадового окладу при виході у відпустку. 

Offline Лайла

• Кішок не любить тільки той, хто ще не зустрів свою кішку.
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +354/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #553 : 08 Червень 2017, 20:58:08 »
а можете скинути посилання на закон? бо мені дали зараз відпустки, хоч я й не просила. просто годин нема, а фіг його знає чи буду вертатись на роботу. якась фігня. а по догляду за 2 дітьми віком до 15 років? ця відпустка теж прив.язана до кількості місяців?

Offline Олюсік_Б

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #554 : 08 Червень 2017, 21:20:24 »
а можете скинути посилання на закон? бо мені дали зараз відпустки, хоч я й не просила. просто годин нема, а фіг його знає чи буду вертатись на роботу. якась фігня. а по догляду за 2 дітьми віком до 15 років? ця відпустка теж прив.язана до кількості місяців?
якщо 2 дітей, то додаткова відпустка 10 днів раз в рік до 15 років одної дитини.
чи пише в законі про повернення грошей незнаю, а закон так і називається ЗУ "про відпустки",
а ще є купа інших постанов, роз'яснень і т.д. що стосується зарплати педагогів (я бухгалтер, використовую в роботі)

Offline Дафне

• Свідома Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #555 : 09 Червень 2017, 16:38:05 »
а  в чому проблема? дали відпустку значить виплатили відпускні. не берете відпустку значить при звільненні маєте компенсацію

Offline Харитя

• Активна Мамка
  • Репутація: +14/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #556 : 10 Червень 2017, 17:05:29 »
[quoteа  в чому проблема? дали відпустку значить виплатили відпускні. не берете відпустку значить при звільненні маєте компенсацію][/quote] Не знаю як в кого, але в мене проблема була в тому, що я хотіла не тільки відпустки і відпускних, а й оздоровчих, які нараховуються, коли йдеш у відпустку. А якщо не йдеш, то відповідно не нараховуються. Для себе я вже все вирішила, добилась часткової відпустки за відпрацьований період (16 днів) + соціальна за діти (10 днів) + оздоровчі, що я й хотіла доказати, а то бухгалтерка взагалі мені казала, що я не маю права на ніяку відпустку.

Offline Тамара123456789

• Активна Мамка
  • Репутація: +47/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: тамара
« Reply #557 : 10 Червень 2017, 22:01:34 »
Відпустка  тривалістю 10 к. д. надається працюючій жінці, яка має двох дітей віком до 15 років незалежно від того скільки  часу ви працювали, один раз в рік. Перед звільненням вигідніше взяти відпустку і тоді звільнитись, тому що час відпустки включиться до стажу і за час відпустки ще набіжить кілька днів відпустки, які оплатяться.

Offline Ася2017

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +9/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #558 : 24 Червень 2017, 19:40:21 »
Дівчата,  потріба порада з приводу зміни паспорта і прізвища. В паспортному столі кажуть,що треба міняти тільки за місцем прописки. Я прописана досить далеко звідси і чекати майже 2 тижні поки зроблять. Чи є якісь причини чи пункти в законодавстві, що я можу поміняти паспорт за місцем проживання і роботи? З мене "+" за консультації) )

Offline Alinash11

• Активна Мамка
  • Репутація: +52/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Аліна
« Reply #559 : 29 Червень 2017, 21:38:03 »
Порадьте будь ласка, бо далека в цьому ділі..Я закінчила інститу, відразу після закінчення пішла в центр зайнятості, а звідти в декрет, не вийшовши з першого декрету пішла у другий декрет. Скоро меншій дитині буде три роки, планую ще продовжити декрет. Трудової книжки заведеної не маю. Хто повинен завести її, роботодавець? Чи можуть у ЦЗ  завести чи в навчальноиу закладі? Чи рахується цей весь період до стажу?

Offline Мафросія

• Ніколи не припиняй посміхатися, бо хтось може закохатися в твою посмішку!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +166/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярик 14 років, Влад 5місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #560 : 30 Червень 2017, 01:59:34 »
Трудову Вам заведе роботодавець, центр зайнятості не має таких повноважень. На основі диплому впише період навчання.
Період, поки Ви отримували виплату по безробіттю буде включено до страхового стажу, якщо вже гроші не брали, то не рахується.
Саме краще звернутися до Пенсійного фонду і взяти виписку по своєму страховому стажу, там розписано по днях- місяцях. А то буває, що людина й офіційно працює, трудовий стаж йде, а підприємство внесків не сплачує. Значить і страховий стаж не зараховано.

Сказали спасибо: Alinash11