Автор Тема: Потрібна юридична консультація!!!  (Прочитано 26286 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Online Лайла

• Кішок не любить тільки той, хто ще не зустрів свою кішку.
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +343/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Re: Потрібна юридична консультація!!!
« Reply #85 : 17 Вересень 2012, 21:51:18 »
не хочу подавати на аліменти, бо ми навіть одружені небули ніколи офіційно, ще й до того він пригрозив, що взагалі дитину забере. я боюся, бо в його сім.ї зв.язки
а, щоб мати статус одинокої треба через суд доводити, що він не батько

Offline NourElShams

• Своя Мамка
  • Репутація: +23/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #86 : 17 Вересень 2012, 22:09:19 »
На скільки я зрозуміла то для цього статусу діло не в тому хто батько, а чи бере він участь у вихванні дитини. Якщо ні, значить ви одинока матір. Тим більше ви не були одружені. Думаю, якщо є бажання,то можна добитись допомоги від держави.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Online Лайла

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #87 : 17 Вересень 2012, 22:17:52 »
на жаль у нас в державі громадянські шлюби прирівнюються до звичайних в таких питаннях. жаль, що визнав батьківство, хоча я була проти.

Offline NourElShams

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #88 : 17 Вересень 2012, 22:27:39 »
Багато людей живе у громаданському шлюбі і матерям все одно платять допомогу. А я так зрозуміла, що разом ви не живете. Мене би така ситуація дуже заїла і я би по любому шукала якийсь вихід. Треба не боятисья його зв"язків, а щось робити. Хоча би для почуття власної гордості і гідності. Те,що сказав забере дитину, то він перегнув. Ми ж не живемо у якісь ісламській країні, де  з жінками не рахуються.

Online Лайла

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #89 : 18 Вересень 2012, 08:56:15 »
у нашій державі з грошами і зв.язками рахуються. повірте, то кращий аргумент, ніж сльзи матері

Offline NourElShams

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #90 : 18 Вересень 2012, 13:22:55 »
Люче Цілком підтримую.У нашій державі все не так вже і запущено. Якщо є впевненість у своїй правоті і бажання, то всього можна добитись.

Offline Світланка2011

• Активна Мамка
  • Репутація: +17/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 12 р, Олександра8,Євгенія 5р.
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #91 : 18 Вересень 2012, 21:40:31 »
Дівчатка так як я зрозуміла з коментарів жінка не була з чоловіком в шлюбі і якщо вона запише дитину в раці на своє прізвище,а по- батькові дасть по чоловіку ,то вона отримає довідку про статус одинокої матері і буде мати право на отримання допомоги матері одиначки. Але майте на увазі ,щей таке ,що собез має право прийти до Вас додому і опитати ваших сусідів чи живети ви с кимось чи ні і при цьому складають акт або так або ні.

Offline llb

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #92 : 24 Вересень 2012, 09:38:20 »
чи можна оформити дарчу окремо на приватизований будинок (хоч земля також приватизована)  ???

Offline Світланка2011

• Активна Мамка
  • Репутація: +17/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 12 р, Олександра8,Євгенія 5р.
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #93 : 29 Вересень 2012, 21:25:38 »
Дівчатка хто допоможе чи потрібно перед виходом на роботу після декрету повідомляти людину ,яка працює на моєму місці про мій вихід на роботу.

Offline Wikusya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +191/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #94 : 30 Вересень 2012, 00:21:16 »
В будь-якому випадку перед виходом з декрету ви повинні написати заяву на ім"я начальника, пройти медогляд і т.д., думаю та людина вже буде знати, що ви виходите на роботу, її попередить роботодавець  d112

Offline лана лістат

• люблю своїх хлопчиків
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +112/-0
  • Ангели є на землі і це мій Синуля)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маркус,5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Руслана-Катерина
« Reply #95 : 09 Жовтень 2012, 01:28:48 »
привітик дівчата,хтось мене може проконсультувати у сфері освіти...потрібен юрист,щоб по можливості пояснив шо і до чого... d100 d100

Offline Natali_89

• Свідома Мамка
  • Репутація: +106/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #96 : 15 Жовтень 2012, 21:06:14 »
Привіт! Цікавить таке питання: чи може чоловік розраховувати на одноразову матеріальну допомогу на роботі у зв'язку з народженням дитини? І на чиє ім'я в такому випадку пишеться заява, якщо він працює в школі вчителем?

Offline лана лістат

• люблю своїх хлопчиків
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +112/-0
  • Ангели є на землі і це мій Синуля)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маркус,5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Руслана-Катерина
« Reply #97 : 15 Жовтень 2012, 21:33:25 »
Цитувати
А що саме Вас цікавить?
цікавить дискримінація студента викладачем у навчальному закладі...хотілось би проконсультуватися,щоб знати на чому я стою і які права маю! d100

Offline Pozutuvchuk

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +249/-0
  • До мене на "Ти"
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Василинка 14.01.2010р Яночка 16.01.2014р
  • Ваше справжнє ім’я: Мар’яна
« Reply #98 : 17 Жовтень 2012, 21:18:23 »
підкажіть  суд постановив батьку дитини виплачувати еліменти він до 5 раз  переслав пару гривнів і навіть не ту суму що суд присудив  чи можна в даній ситуації подати заяву на поновленя хоть дитині вже за 20років.Чи це марно бо в майбутньому він подасть на еліменти на неї саму щоб  вона оплачувала на його старості літ.дякую :)
Быть мамой – не просто работа, Быть мамой – не просто мечта… Стать самой родной для кого-то Доверил мне Бог неспроста…

0665446308

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +584/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #99 : 20 Жовтень 2012, 20:37:55 »
Порадьте, як бути в такій ситуації. До декрету працювала в штаті у державному вузі. Під час відпустки по догляду вирішила вийти на роботу на 0,5 ставки. У відділі кадрів сказали, що я тепер сумісник, бо декрет -- моя основна робота, і змусили написати заяву на роботу лише до кінця навчального року. Далі на літні місяці мене звільняють, а з першого вересня я маю все писати ще раз, якщо будуть години. З того, що найшла, переконана, що мене грузять (кадровичка посилається при цьому на пояснення в журналі "Бухгалтерський облік", а не на законодавство). Але в моєму універі це типова заява і так пишуть всі декретники. Очевидно, при цьому економлять оздоровчі, премії тощо, бо з нами поводяться, як із сумісниками. Думала звернутися в Інспекцію праці, але не хочу заїдатися з керівництвом. Хто знає, як ця контора працює? Чи можна просити в них пояснення, не вказуючи місця роботи. Буду вдячна за консультацію.

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • http://halynafa.livejournal.com/3916.html
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: галина
« Reply #100 : 21 Жовтень 2012, 10:19:39 »
Порадьте, як бути в такій ситуації. До декрету працювала в штаті у державному вузі. Під час відпустки по догляду в
Цитувати
ирішила вийти на роботу на 0,5 ставки. У відділі кадрів сказали, що я тепер сумісник, бо декрет -- моя основна робота, і змусили написати заяву на роботу лише до кінця навчального року. Далі на літні місяці мене звільняють, а з першого вересня я маю все писати ще раз, якщо будуть години. З того, що найшла, переконана, що мене грузять (кадровичка посилається при цьому на пояснення в журналі "Бухгалтерський облік", а не на законодавство). Але в моєму універі це типова заява і так пишуть всі декретники. Очевидно, при цьому економлять оздоровчі, премії тощо, бо з нами поводяться, як із сумісниками. Думала звернутися в Інспекцію праці, але не хочу заїдатися з керівництвом. Хто знає, як ця контора працює? Чи можна просити в них пояснення, не вказуючи місця роботи. Буду вдячна за консультацію.

скажіть, будь ласка, а Ви  зараз під час відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трьох років (декрет), можливо, вийшли на ті декілька годин як по договору цивільному чи Вас таки точно взяли на півставки, бо якщо так, то відпустка перервана тоді. Напишіть конкретніше на яких умовах Ви зараз працюєте.

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +584/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #101 : 21 Жовтень 2012, 21:36:43 »
Цитую витяги з наказів. Наказ 1: надати відпустку по догляду... з 15.10.12 до 01.06.15. Наказ 2: прийняти з 15.10.12. до 01.07.12 на посаду доцента (0,5 ставки) під час відпустки по догляду за дитиною до досягнення...  Коли я почала допитуватись, хто ж я тепер, якщо з 1 липня мене звільняють, мені сказали, що сумісник, і кадровичка рвалася переробити мені довідку в собез (з якої я цитую), додавши туди слова "за сумісництвом". Може, й наказ вона тепер переробить, бо спогадала завдяки мені, що забула це вказати d107. Раніше (5 років тому), зі старшим я писала таку одну заяву: надати відпустку і дозволити під час неї працювати, і наказ був один, а коли з нового навчального року я вирішила вийти на 0,75, то просто переписувала заяву з першого вересня, але відпускні, оздоровчі мені платили.