Автор Тема: Субсидії  (Прочитано 59545 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Natali24Автор темы

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +1/-0
  • Мама принцеси!
    • Награды
Субсидії
« : 24 Грудень 2009, 16:15:19 »
Ще якщо вам не важко, як можна отримати субсидії. Кому призначають субсидії, які документи потрібні?
А ситуація така: живу з чоловіком і татом, мама закордоном і ми з нею не спілкуємось, чи можливо отримати субсидію без неї? У нас кооперативна квартира, тато власник, мама співвласник, я просто прописана з дитиною?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Світланка 2011

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 8 р.,Олександра 5 р,Євгенія 1р8м
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Re: Субсидії
« Reply #1 : 09 Квітень 2012, 22:51:33 »
Мамусі! Хто оформляв субсидію в 2011-2012рр мають право написати в собезі заяву на встановлення тюнера.Про це вже дуже багато реклами по телевізору. У нас в Чернівцях це роблять в пільгових відділах субсидії.

Offline вишня

• Активна Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марійка, 16.10 2012р
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #2 : 03 Червень 2013, 23:07:45 »
хто ,з мамусь,знає де можна докладно прочитати,про порядок начислення субсидій..будь ласка,напишіть..

Offline вишня

• Активна Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марійка, 16.10 2012р
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #3 : 03 Червень 2013, 23:44:49 »
хто,з мамусь,знає..порядок начислення субсидій,де можна прочитати,будь ласка,напишіть..

Offline Kerri

• Своя Мамка
  • Репутація: +72/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #4 : 25 Жовтень 2013, 23:18:48 »
Цитувати
хто,з мамусь,знає..порядок начислення субсидій,де можна прочитати,будь ласка,напишіть..
Можна просто зайти в собез, в перший кабінет, там де записують на здачу документів на дитячі допомоги та на субсидію. Там все пояснять дадуть листочок, на якому написано, які довідки потрібні. Доречи, їх не є багато.

Offline lesya22

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Олеся
« Reply #5 : 27 Листопад 2013, 20:44:41 »
Ссилочка на Постанову Кабміну № 848  Про спрощення порядку надання населенню субсидій
      для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних
           послуг, придбання скрапленого газу, твердого
               та рідкого пічного побутового палива

детально все розписано: ЩО?КОМУ?як?

Offline NSSnadya

• Свідома Мамка
  • Репутація: +52/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Еліночка
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #6 : 30 Березень 2014, 11:26:08 »
Я оформила субсидію. Подавала свою нульову довідку про доходи і довідку про склад сімї, де прописані лише ми з донею. Чоловік прописаний в батьків. Ще подавала довідку про склад його сімї. Потім ще збирала довідки з усіх комунальних підприємств на субсидію. Але вроді тепер якось це спростили. Я оформляла субсидію в листопаді. І получилося, що я маю платити 10% від щомісячного доходу тих, хто прописаний, а тобто лише допоги на дитини і мені получилося оплата за комуналку 94 грн.
Просыпаешься и слышишь это родное пыхтение в детской кроватке… подходишь… а малыш с серьезным видом изучает свои ручки… увидев тебя, маленький ротик расплывается в обворожительной улыбке… это ведь и есть СЧАСТЬЕ!

Offline tanita28

• Свідома Мамка
  • Репутація: +75/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #7 : 25 Червень 2014, 23:01:07 »
Потрібно просто зайти в соцзабез, підійти до спеціаліста по нарахуванню субсидій, і вона вам по доходах порахує чи виходить у вас субсидія, щоб дурно документи назбирати!!

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +566/-10
    • Награды
« Reply #8 : 28 Лютий 2015, 21:31:19 »
підкажіть, чи маю я право на субсидію, якщо в квартирі прописані тільки я і дитина
чи впливають на неї доходи чоловіка?
[/url]
;) залишки після спДля того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline NSSnadya

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #9 : 01 Березень 2015, 00:30:35 »
Цитувати
підкажіть, чи маю я право на субсидію, якщо в квартирі прописані тільки я і дитина
чи впливають на неї доходи чоловіка?
Доходи беруться тільки прописаних осіб, тобто в даному випадку Ваші лиш. Тому все залежить тільки від Ваших особистих доходів. І вроді там по новому ще площа квартири впливає.
Просыпаешься и слышишь это родное пыхтение в детской кроватке… подходишь… а малыш с серьезным видом изучает свои ручки… увидев тебя, маленький ротик расплывается в обворожительной улыбке… это ведь и есть СЧАСТЬЕ!

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #10 : 01 Березень 2015, 01:00:20 »
а має значення, що вланиками ми обоє є 50 на 50?
 а як впливає площа? дають тільки на соціальну норму
тобто 2 прописані, то 62,52 кв м?
тобто якщо в мене більша площа,  то на опалення я отримую по субсидії 62,52*7 плюс на плитку 2*6 разом 449,64 куб.м. в місяць безкоштовно газу в опалювальний період на всю квартиру, а якщо використаю більше, то за все заплачу в повному об"ємі?
ось звідси брала
[/url]

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #11 : 01 Березень 2015, 01:01:25 »
Цитувати
Что нужно для получения субсидии?
1. Пойти в собес, он же орган социальной защиты населения.
2. Предоставить заявление и и заполнить декларацию о доходах и материальном состоянии.
3. Дождаться решения о назначении субсидии на отопительный период 2014-2015 года.
4. Исправно оплачивать насчитанные согласно с новым порядком начисления субсидии суммы.
28 февраля 2015 года Кабинет Министров Украины существенно упростил процедуру предоставления субсидии. Внесены изменения, которые сделают субсидию более доступной.
Документы для получения субсидии
Так, теперь для предоставления субсидии понадобится сдать только два документа: заявление и декларацию о доходах. Справки о доходах теперь «добывать» и нести в органы социальной защиты не понадобится. Бланки заявлений и деклараций должны будут изготовлять предприятия-предоставили услуг. Они же должны будут и предоставлять эти бланки потребителям вместе со счетами на оплату. Как это будет на практике, мы еще посмотрим. Оговорено, что каждое домовладение вместе со счетами на оплату за апрель и октябрь будет получать и бланки декларации и заявления на предоставление субсидии.
Заполнение декларации
Декларация про доходы заполняется заявителем. Важно указывать только достоверные данные, поскольку они будут проверяться органами соцзащиты после начисления субсидии. Соответствующие запросы в разные учреждения будут направлять соцработники. Это касается обеспечения граждан жилплощадью, объема коммунальных услуг, доходов. Орган соцзащиты сможет обращаться в Государственную фискальную службу, Пенсионный фонд и т.д. Если предоставленные данные окажутся недостоверными или неполными, то субсидия будет остановлена, а суммы взысканы в двойном размере. Это факт должен будет упредить желающих незаконно получить субсидию.

Срок назначения субсидии
Если раньше субсидия назначалась на полгода (отопительный период), то теперь этот срок продлен до одного года.
Если существенных изменений в составе семьи и доходах человека не происходило, то на следующий период субсидия будет назначена автоматически и даже без повторного обращения человека.
Кому будет назначаться субсидия?
Право на получение субсидии будет предоставляться теперь даже тем лицам, которые снимают жилье (арендуют) и оплачивают за него стоимость жилищно-коммунальных услуг, если заключен письменный договор найма жилья.
Цитувати
Для назначения субсидии важно, чтобы трудоспособные члены семьи работали или учились, находились в отпуске по уходу за ребенком и т.д.
цікаво чи можна отриматисубсидію, якщо на біржі чи підприємеці на єдиному податку?
[/url]

Offline NSSnadya

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #12 : 02 Березень 2015, 19:11:40 »
Цитувати
а має значення, що вланиками ми обоє є 50 на 50?
Немає значення.
Цитувати
а як впливає площа? дають тільки на соціальну норму
тобто 2 прописані, то 62,52 кв м?
тобто якщо в мене більша площа,  то на опалення я отримую по субсидії 62,52*7 плюс на плитку 2*6 разом 449,64 куб.м. в місяць безкоштовно газу в опалювальний період на всю квартиру, а якщо використаю більше, то за все заплачу в повному об"ємі?
ось звідси брала
Цього я точно не знаю. То треба питатися.
Цитувати
цікаво чи можна отриматисубсидію, якщо на біржі чи підприємеці на єдиному податку?
Для підприємців вроді ні, але точно не знаю. Для тих хто на біржі, то можна.

Offline малявка))

• Активна Мамка
  • Репутація: +56/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Назарчик 2.6р
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #13 : 06 Березень 2015, 02:03:19 »
а якщо чоловік ніде не оформлений і я вдома в декреті томожуть дати субсидію? і які доходи їм вписувати,якщо офіційний дохід сімї,це допомога на дитину

Offline oli4_ka

• Своя Мамка
  • Репутація: +39/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся 2 роки 6 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #14 : 06 Березень 2015, 08:08:11 »
 :xmm якщо я не помиляюсь для субсидії як і для малозабезпечених треба мати всі офіційні папери
в нас з 7 чоловік приписаних один немає офіційного документу то відмовили в субсидії

Offline Кіра Д

• Своя Мамка
  • Репутація: +65/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Кіра
« Reply #15 : 06 Березень 2015, 09:11:23 »
дівчата, прочитала, що тепер дають субсидію на рік, то що можна зараз пробувати подавати документи чи краще з жовтня? питаю у вас, бо досвіду  з субсидіями не маю

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #16 : 06 Березень 2015, 12:18:46 »
дівчата, прочитала, що тепер дають субсидію на рік, то що можна зараз пробувати подавати документи чи краще з жовтня? питаю у вас, бо досвіду  з субсидіями не маю
я от теж думаю,напевно, врахувати,коли за півроку доходи менші
не думала, що колись прийеться про субсидію думати d111 мені в зимові місяці газу 250-300 кубів зрограє за місяць, деколи й більше, при тому, що деякі кімнати опалюю періодично і еа день відключаю котел mish
[/url]