Автор Тема: Субсидії  (Прочитано 61717 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Анжеліна

• Свідома Мамка
  • Репутація: +32/-0
  • Життя прекрасне!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стася, 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
Re: Субсидії
« Reply #85 : 20 Березень 2015, 08:54:01 »
Розмір субсидії - це те що платить держава, а решту оплачуєте ви? Для сестри хочу розрахувати, бо мені таке щастя не світить d108

Offline Galka11

• Танцюй так, ніби на тебе ніхто не дивиться. Співай так, ніби тебе ніхто не чує. Люби так, ніби тебе ніколи не зраджували, і живи так, ніби земля - ​​це рай. Марк Твен
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +436/-1
  • До мене на ТИ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #86 : 20 Березень 2015, 09:16:03 »
Цитувати
Розмір субсидії - це те що платить держава, а решту оплачуєте ви?
розраховують мінімальну суму платежу, згідно ваших доходів, який ви обовязково маєте платити, а також максимальну кількість газу та світла, яку ви можете використати в зележності від кількості прописаних осіб. Різницю між цими двома сумами оплачує держава. Якщо ви використовуєте більше газу та світла, ніж розраховано по субсидії, то цю різницю теж оплачуєте ви.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Дитина, яка терпить менше образ, виростає людиною, яка більше усвідомлює свою гідність.

Offline Анжеліна

• Свідома Мамка
  • Життя прекрасне!
    • Награды
« Reply #87 : 20 Березень 2015, 09:39:07 »
Дякую. Але я мала на увазі по цьому калькулятору
орієнтовний розмір субсидії - ця сума та яку має погасити споживач,а решту держава  чи навпаки - державна допомага (ця розрахована сума) а решту по квитанціях виставлених оплачує сам споживач?
Перепрошую , якщо когось нервують мої питання - просто ніколи не мала з цим справи , тому туманію від цього всього.

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +573/-10
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #88 : 20 Березень 2015, 09:52:34 »
субсидія-це те, що за вас держава платить, а обов"язковий платіж-платите ви
Цитувати
державна допомага (ця розрахована сума) а решту по квитанціях виставлених оплачує сам споживач
так

когда чувствуешь одиночество, лучше побыть одному, потому что нет ничего хуже, чем чувствовать одиночество рядом с другими людьми, особенно близкими

Offline Veselka

• Активна Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #89 : 20 Березень 2015, 09:55:19 »
А якщо ми живем у квартирі, але ніхто не приписаний в ній(чоловік в себе дома, я в себе в районі), але чоловік є власником і всі рахунки на ньому. То йому обов'язково приписуватись?

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +573/-10
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #90 : 20 Березень 2015, 09:55:28 »
Цитувати
Якщо ви використовуєте більше газу та світла, ніж розраховано по субсидії, то цю різницю теж оплачуєте ви.
хіба не повністю все оплачується, якщо є перерозхід по субсидії?

когда чувствуешь одиночество, лучше побыть одному, потому что нет ничего хуже, чем чувствовать одиночество рядом с другими людьми, особенно близкими

Offline leskin

• Активна Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: леся
« Reply #91 : 20 Березень 2015, 12:46:46 »
Дівчата ось знайшла статтю про субсидію...і можна задати питання які цікавлять

Offline Кіра Д

• Своя Мамка
  • Репутація: +65/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Кіра
« Reply #92 : 20 Березень 2015, 12:50:11 »
у мене за калькуляторам КМУ не виходить субсидія
який дохід треба вказувати нарахований чи реальний?

Offline Magnolia_І

• Активна Мамка
  • Репутація: +27/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Павлик
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #93 : 20 Березень 2015, 12:56:58 »
відмічусь, теж цікавить таке питання

Offline Анжеліна

• Свідома Мамка
  • Життя прекрасне!
    • Награды
« Reply #94 : 20 Березень 2015, 13:10:17 »
 Порахувала своїй сестричці субсидію - а вона каже - НЕ ВІРЮ
Орієнтовний розрахунок розміру субсидії
на оплату житлово-комунальних послуг

Чисельність осіб зареєстрованих у квартирі (будинку) - 4
Дохід всіх осіб, які проживають в квартирі (будинку) за місяць (гривень) -1400 (офіційно працює тільки вона)
Сума нарахувань за житлово-комунальні послуги (гривень) - 500
Орієнтовний розмір субсидії (гривень)
468.75 грн.
Значить їй треба буде платити всього лиш 31,25 грн? Тож і я не вірю, що таке може бути d16. Крім того оплата за ком послуги щомісячно міняється, колись зекономиш, колись ні, тож і розмір субсидії мінятиметься щомісячно, чи що?

Offline Анжеліна

• Свідома Мамка
  • Життя прекрасне!
    • Награды
« Reply #95 : 20 Березень 2015, 13:12:28 »
у мене за калькуляторам КМУ не виходить субсидія
який дохід треба вказувати нарахований чи реальний?
Знаю, що завжди за дохід рахують - нарахований

Offline Анжеліна

• Свідома Мамка
  • Життя прекрасне!
    • Награды
« Reply #96 : 20 Березень 2015, 13:15:50 »
Те що майже третину від суми  ви сплачуєте податки - нікого не обходить

Offline Кіра Д

• Своя Мамка
  • Репутація: +65/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Кіра
« Reply #97 : 20 Березень 2015, 13:42:59 »
мені якщо не дадуть субсидію - я  просто не матиму змоги платити закі суми за комун послуги + кредит
буду платити не більше ніж 1000 і все

Online Тетяна371

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +911/-4
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка 4 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #98 : 20 Березень 2015, 13:48:49 »
Цитувати
Чисельність осіб зареєстрованих у квартирі (будинку) - 4
Дохід всіх осіб, які проживають в квартирі (будинку) за місяць (гривень) -1400 (офіційно працює тільки вона)
Я думаю що їм не буде призначена субсидія, якщо офіційно працює тільки вона, а є приписані працездатні особи, які не працюють і які не числяться на біржі, не доглядають за людьми похилого віку(старше 80-ти років)

Ось витяг

Цитувати
Існують випадки, коли субсидії не призначаються. Так, субсидії не призначаються, якщо:

- серед зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) є працездатні особи, які не працюють, не вчаться за денною формою навчання, не перебувають на обліку у службі зайнятості як такі, що шукають роботу (крім громадян, які доглядають за дітьми до досягнення ними трирічного віку (до шестирічного віку за наявності медичного висновку лікарсько-консультативної комісії); громадян, які мають трьох і більше дітей віком до 16 років і доглядають за ними; громадян, які доглядають за інвалідами I групи або дітьми-інвалідами віком до 18 років, або інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу, або особами, які досягли 80-річного віку; а також фізичних осіб, які надають соціальні послуги);

- житлове приміщення (будинок) здано за договором у найм або в оренду;

- у володінні зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) або членів їх сімей мають у сукупності більше ніж одне житлове приміщення (будинок), загальна площа яких у сумі перевищує встановлені норми володіння чи користування загальною площею житла;

- у володінні зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) або членів їх сімей більше одного автомобіля, транспортного засобу (механізму) (не враховуються транспортні засоби, які згідно із законодавством не є об’єктами оподаткування (крім тракторів на гусеничному ходу);

- житлове приміщення (будинок) придбане менше ніж рік тому;

- будь-хто із зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб, яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги, протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидій здійснив купівлю земельної ділянки, квартири (будинку), автомобіля, транспортного засобу (механізму), будівельних матеріалів, інших товарів довгострокового вжитку тощо або оплатив послуги з навчання, будівництва, ремонту квартири (будинку) або автомобіля, транспортного засобу (механізму), телефонного (в тому числі мобільного) зв’язку тощо, крім житлово-комунальних послуг у межах норм споживання та медичних послуг, пов’язаних із забезпеченням життєдіяльності, на суму, яка на час звернення перевищує 10-кратну величину прожиткового мінімуму для зазначених осіб;

Цитувати
Для призначення субсидії громадянин, особа якого посвідчується паспортом або іншим документом, подає органу праці та соціального захисту населення довідки про доходи кожної особи, зареєстрованої у житловому приміщенні. Зазначені заява та декларація до органу праці та соціального захисту населення можуть бути надіслані поштою.

На запит органів праці та соціального захисту населення відомості для нарахування субсидій надають:

про склад зареєстрованих у житлових приміщеннях - житлово-експлуатаційні організації або інші органи, визначені місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування; у сільській місцевості - сільські (селищні) ради;

про забезпеченість громадян житловою площею та комунальними послугами - житлово-експлуатаційні організації, житлово-будівельні (житлові) кооперативи, об’єднання співвласників багатоквартирного будинку та організації, що надають житлово-комунальні послуги;

про фактичне витрачання за попередній період газу, води, електричної та теплової енергії за наявності засобів обліку - організації, які надають ці послуги.

Рішення про призначення (непризначення) субсидії приймається протягом десяти днів після подання заяви та отримання необхідних відомостей.

Органи праці та соціального захисту населення мають право робити запити та безоплатно отримувати від органів державної податкової служби, підрозділів Державтоінспекції, бюро технічної інвентаризації, органів державної контрольно-ревізійної служби, інших органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування інформацію, необхідну для призначення субсидій та проведення перевірок достовірності даних, отриманих від осіб, які звертаються за призначенням субсидій.

Громадянин несе відповідальність за надані відомості про доходи, майно, що вплинули або могли вплинути на встановлення права на призначення субсидії та на визначення її розміру.

Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається на шість місяців, для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива - на календарний рік за особистим зверненням громадян.

Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та природного газу (електроенергії), що використовуються для індивідуального опалення, надається на опалювальний період починаючи з місяця звернення за її призначенням. У разі коли оплата послуг з теплопостачання провадиться лише в опалювальний період, субсидія призначається на цей період починаючи з місяця звернення за її призначенням. Як виняток, за умови звернення із заявою про призначення субсидії протягом двох місяців з початку опалювального сезону, вона надається на весь опалювальний період.

Якщо у житловому приміщенні (будинку) зареєстровані і проживають тільки пенсіонери, які не працюють, та інші непрацездатні громадяни, джерелом існування яких є лише доходи від особистого селянського господарства, пенсія та інші соціальні виплати, субсидія може призначатись на дванадцять місяців.

По закінченні терміну отримання субсидії громадяни повинні підтвердити право на призначення субсидії на наступний період. Для цього вони подають до органів праці та соціального захисту населення тільки довідки про доходи зареєстрованих громадян та заяву, в якій підтверджується відсутність змін у складі зареєстрованих та у характеристиці житла і послуг з моменту попереднього призначення субсидії.

Якщо у житловому приміщенні (будинку) зареєстровані лише пенсіонери, які не працюють, та інші непрацездатні громадяни, для підтвердження права на призначення субсидії подається лише заява, в якій підтверджується незмінність сукупного доходу, складу зареєстрованих та характеристики житла і послуг з моменту попереднього призначення субсидії.

GrandTrend-мода доступна кожному. Оргзбір 8% на все Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline judi

• Своя Мамка
  • Репутація: +81/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #99 : 20 Березень 2015, 13:54:44 »
Цитувати
Знято наступні обмеження при оформленні субсидії:
щодо майнового стану (окрім одноразової покупки понад 50 тисяч гривень)
щодо наявності у складі домогосподарства осіб працездатного віку, які не працюють, не навчаються і не перебувають на обліку як безробітні
щодо здачі в найм житлового приміщення особами, які оформлюють субсидію

Органам соцзахисту забороняється вимагати від заявників інші документи, крім заяви та декларації. Всі додаткові документи будуть отримані органами соцзахисту у порядку обміну від Пенсійного фонду, Державної фіскальної служби та ін. Вам НЕ потрібно подавати інші документи самостійно.
Пише, що по новим правилам будуть знято такі обмеження
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Анжеліна

• Свідома Мамка
  • Життя прекрасне!
    • Награды
« Reply #100 : 20 Березень 2015, 13:56:07 »
А як тоді бути щодо цього
Знято наступні обмеження при оформленні субсидії:

щодо майнового стану (окрім одноразової покупки понад 50 тисяч гривень)
щодо наявності у складі домогосподарства осіб працездатного віку, які не працюють, не навчаються і не перебувають на обліку як безробітні
щодо здачі в найм житлового приміщення особами, які оформлюють субсидію

Offline Анжеліна

• Свідома Мамка
  • Життя прекрасне!
    • Награды
« Reply #101 : 20 Березень 2015, 13:56:42 »
О, Юля встигла швидше :bo