Автор Тема: Лікарняний чи довідка в соцзабез  (Прочитано 5799 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ната80

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3 роки 5 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Re: Лікарняний чи довідка в соцзабез
« Reply #17 : 28 Серпень 2012, 13:28:39 »
Цитувати
мені соцзабез виплатив гроші, так як би 3 заробітні плати
Вам фонд соціального страхування виплатив гроші, а соцсабез вже оплачував допомогу по догляду за дитиною до 3-х років.
Цитувати
2 місяці буду мати такий же лікарняний лист (напевно!!!) , то чи маю я право знову на одержання компенсації, чи треба взагалі заносити лікарняний на роботу????
Десь була надибала на одну статтю, де писало, що я б мала знов отримати компенсацію, а от гроші на допомогу по догляду за дитиною до 3 років я вже получати не буду!!!!! Незнаю, шо тут правда!!!!
якщо ви офіційно оформлені на роботі і зараз знаходетеся у відустці по догляду за дитиною до 3-х річного віку, маєте занести цей лікарняий на роботу і вам мають нарахувати і виплатити допомогу по вагітності і родах (за 126 днів) по вашому середньому поссадовомц окладу. А коли народиться дитина, то треба документи занести в соцсабез і вони будуть давати допомогу до 3-х років

Offline Надюшка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +59/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #18 : 28 Серпень 2012, 14:01:36 »
Цитувати
якщо ви офіційно оформлені на робі і зааз знаходетеся у відустці по догляду за дитиною до 3-х річного віку, маєте занести цей лікарняий на роботу і вам мають нарахувати і виплатити допомогу по вагітності і родах (за 126 днів) по вашому середньому поссадовомц окладу. А коли народиться дитина, то треба документи занести в соцсабез і вони будуть давати допомогу до 3-х років
дякую! це і цікавило!!!! просто наштовхнулась на ту статтю, вона напевно якась стара або взагалі я неправильно зрозуміла!!!!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Надюшка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +59/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #19 : 28 Серпень 2012, 14:17:08 »
Цитувати
Вам фонд соціального страхування виплатив гроші
так...так... то я спутала назви)

Offline Оля marmyljadka

• Дев'ять місяців носиш, десять годин народжуєш, півроку не спиш, а вона, бачте, на татка схожа...
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +247/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Соломійка 02.07.12.
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #20 : 19 Липень 2013, 10:57:03 »
я щось далі не все розумію, поможіть хто знає. От я зараз в декреті і отримую допомогу з соцзабесу по догляду до 3х років, до відпустки працювала в держ установі, куди і віднесла лікарняний лист по вагітності та пологах. То після других пологів я маю віднести лікарняний лист знов на роботу і знов отримаю з відти кошти? чи треба якусь довідку в соцзабес??? Буду вдячна

ЖІНКИ, МАТЕРІ!!!!! МОЛИМОСЯ ЗА НАШИХ ЧОЛОВІКІВ, БРАТІВ, БАТЬКІВ!!!!!! ЦЕ ЗАРАЗ ЇМ ДУЖЕ ПОТРІБНО!!!!!!

Offline ната80

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #21 : 19 Липень 2013, 11:09:59 »
якщо ви в декретній відпустці по догляду за дитиною на роботі то несете лікарняний лист на роботу, і там вам виплачують до і після родові

Offline ната80

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #22 : 19 Липень 2013, 11:12:18 »
і вам лікарняний лист по вагітності і пологах мають дати на 30 тижні вагітності і зразу віднесіть його на роботу. Якщо я все правильно зрозуміла. І ще можуть продовжити той лікарняний якщо важкі пологи то його теж на роботу. А по допомогу то в соцсабез. Думаю норм. пояснила?

Offline Оля marmyljadka

• Дев'ять місяців носиш, десять годин народжуєш, півроку не спиш, а вона, бачте, на татка схожа...
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +247/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Соломійка 02.07.12.
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #23 : 19 Липень 2013, 11:17:19 »
і вам лікарняний лист по вагітності і пологах мають дати на 30 тижні вагітності і зразу віднесіть його на роботу. Якщо я все правильно зрозуміла. І ще можуть продовжити той лікарняний якщо важкі пологи то його теж на роботу. А по допомогу то в соцсабез. Думаю норм. пояснила?
о, так, дякую, а то вроді прочитала бо вже хтось таке запитував, але думаю чи в мене так само

ЖІНКИ, МАТЕРІ!!!!! МОЛИМОСЯ ЗА НАШИХ ЧОЛОВІКІВ, БРАТІВ, БАТЬКІВ!!!!!! ЦЕ ЗАРАЗ ЇМ ДУЖЕ ПОТРІБНО!!!!!!

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
  • Репутація: +194/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #24 : 20 Вересень 2014, 21:20:47 »
Працюючі несуть лікарняний на роботу в бухгалтерію, а зареєстровані в ЦЗ - особисто напряму в соцзабез (непрацюючі, здається, теж)

Offline Алетейя

• Щаслива
  • Активна Мамка
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #25 : 22 Вересень 2014, 15:44:05 »
Не знаю чи сюди пишу, але допоможіть розібратися....несу документи в соцсобез по тому переліку, що вони дають...

Але є питання - якщо я не стою на біржі і не працювала, то мені все одно треба довідку з біржі, що я там не числюся і якщо я не є приватним підприємцем, то те саме - треба вибивати довідку, що ти не ПП?...

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #26 : 22 Вересень 2014, 20:47:13 »
Наревне тільки трудову і копію. Бо я стояла на біржі, то в трудову відповідний запис роблять, а у вас не буде. Але краще подзвоніть в ЦЗ і уточніть - чи треба до них йти по довідку, якщо не стоїте в них на обліку
За пп не знаю   d104
Але то не страшно - завжди дозволяють донести документи в соцзабез вже без запису в чергу

Offline Алетейя

• Щаслива
  • Активна Мамка
    • Награды
« Reply #27 : 22 Вересень 2014, 21:13:44 »

div4unka-kristik, о, та якщо можна без черги донести, то взагалі не біда)))) А то я вже спереживалася, шо знов скажуть через 2,5 тижні приходити)))
Дякую дуже)

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #28 : 22 Вересень 2014, 21:38:56 »
Цитувати
через 2,5 тижні
то ще за щастя. Я  коли після пологів подавала на державну велику (1ша дитина), то черга була більше 4х тижнів. Пожаліла, що ше бувши вагітною і знаючи дату КР не записалася наперед - гроші б швидше прийшли.

Offline Алетейя

• Щаслива
  • Активна Мамка
    • Награды
« Reply #29 : 22 Вересень 2014, 22:34:54 »
Цитувати
черга була більше 4х тижнів
Жах!!!  d107   :oox   То тоді і справді краще приблизно прикинути з запасом і наперед записатися.... :xmm

Offline andronata

• Свідома Мамка
  • Репутація: +94/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Натанчик
  • Ваше справжнє ім’я: Наталка
« Reply #30 : 01 Вересень 2015, 22:19:40 »
Дівчата, допоможіть, будь-ласка. Не працюю, маю 28 тижнів вагітності і чорнобильське 3 категорії. По закону в мене лікарняна відпустка 180 днів, тобто мала йти в декрет вже в 27 тижнів. Але лікарка сказала, що були якісь зміни і всі пільги для чорнобильців відмінили, тобто маю йти на загальних підставах в 30 тижнів. Я не розпитала, де можна прочитати про ці нові зміни, а інформації такої ніде не знайду. Мама питала у лікарів і соцзабезі в Рівненській обл, де я прописана, то там нічого про нововведення не чули і кажуть, що маю йти в декрет в 27 тижнів. Хочу завтра позвонити в соцзабез і детально розпитати про документи, які маю зібрати, і про своє чорнобильське. Де можна знайти номер телефону соцзабезу, щоб мене могли проконсультувати по моїх питаннях? Чи то треба тільки в індивідуальному порядку приходити і все питати? Була там в п"ятницю, то зайшла і вийшла, бо черги були катастрофічними. Буду в п"ятницю у лікарки знову, то попрошу, щоб сказала де можна прочитати про ці чорнобильські зміни. Але дивно, що ніде про це ніхто не знає d104
І ще питання: чи правильно я розумію, що треба дзвонити і заздалегідь записуватися на прийом в соцзабез чи можна і просто так прийти і вистояти чергу, щоб здати всі необхідні документи для лікарняного?

Online TinaTi

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +358/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #31 : 01 Вересень 2015, 23:20:53 »
Наталя обов"язково потрібно записуватись, там по талончиках все, на талончику номер столу,година і т.д. Ті черги не такі вже й великі якщо записатись наперед то чекати довго не прийдеться, пару хвилин і все. Ось знайшла телефони, можливо додзвонишся і розпитаєш їх все 55 20 83 або 55 23 03

Сказали спасибо: andronata

Offline Женя С.

• Своя Мамка
  • Репутація: +56/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тадейчик
  • Ваше справжнє ім’я: Євгенія
« Reply #32 : 25 Листопад 2015, 16:45:06 »
Дівчата,сьогодні здала пакет документів на дородову допомогу в соцзабез,ще одну довідку маю донести.Підкажіть,хто стикався з виплатою для проживаючих у гірській місцевості.по ходу мала б бути допомога на 20% більшою.А які документи для цього потрібні?і яка ситуація,якщо я фактично за припискою (в гірській місцевості) наразі не проживаю і пакет документів там не здаю?

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #33 : 25 Листопад 2015, 16:53:45 »
Взнайте, може за місцем приписки треба подавати  :xmm хіба якщо з роботи чи біржі - то там інакше