Автор Тема: Рецепти для пароварки  (Прочитано 2448 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline KarapuzАвтор темы

• Свідома Мамка
  • Репутація: +18/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
Рецепти для пароварки
« : 22 Липень 2014, 23:53:28 »
Дівчатка, в кого э досвід готування у пароварках, поділіться? А то нам з чоловіком на весілля подарували ще а я крім рису з гречкою нічого так і не робила, хіба що пляшечки малечі стерилізувала...
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline kasyanas

• Свідома Мамка
  • Репутація: +53/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Re: Рецепти для пароварки
« Reply #1 : 09 Січень 2015, 12:13:47 »
Я в пароварці роблю тільки котлети, мені вони більше подобаються ніж смажені. Більше нічого не пробувала, хоча хотілось би нею частіше користуватися. Треба спробувати зробити рибку) Може хтось підкаже перевірений варіант?

Offline Яська

• Активна Мамка
  • Репутація: +67/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар"яна
« Reply #2 : 09 Січень 2015, 12:50:11 »
Я роблю котлети, ліниві голубці, дуже смачні овочі в мундирі для салату.Ще варю капусту цвітну і броколі. Також деколи варю в пароварці сирну запіканку, вона виходить ніжніша. Пробувала парити м'ясо то воно жорстке як гума. Робила малому омлет разом з тарілочкою кладу і накриваю фольгою щоб вода не капала на 15 хв.
От тільки рибу не пробувала.

Online Nattali

• Своя Мамка
  • Репутація: +56/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анічка і Владик
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #3 : 11 Січень 2015, 13:53:45 »
Я люблю готувати в пароварці, риба виходить дуже смачна і готується швидко, особливо мені подобається лосось, даю приправи або лимонний сік і кладу на 15-20 хв, ще роблю овочі, навіть яблука кладу, м'ясо якщо мариноване то м'яке виходить, мені подобається куряче філе

Offline irishka-marishka

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Влад, Софія
  • Ваше справжнє ім’я: іра
« Reply #4 : 19 Січень 2015, 19:40:32 »
у мене дуже вибагливий малий, він дуже любить легку дієтичну їду, мені прийшлось трішки освоїти пароварку, чищену картоплю малу цілу або велику розрізати, скласти в пароварку не солити бо потемніє, приблизно поставити на 40 хв, попробувати одну чи готова(все залежить від сорту), розтопити масло додати в нього дрібно нарізанох зелені, готову уартоплю перекласти в ємність , посолити та заправити маслом із зеленю, з м!ясом роблю так, можна поставити в пароварку в ємність під картоплю  нарізати тонкими кусками, відбити та посолити, поперчити, додати соєвий соус, дати  трошки промаринуватись, поставити в пароварку на 30-40 хв, можна теж готувати спаржеву квасолю. У мене пароварка в 3 яруса, перший закладаю м!ясо або рибу(самий нижній) другий овочі третій картоплю, це дуже швидко і легко, а ще є функція підігріву це дуже зручно  :chitaju ;)

Offline АннаАннет

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марк
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #5 : 25 Червень 2016, 23:28:55 »
А як ви саме готуєте рибку? Кожний кусок окремо в фольгу замотуєте, як лодочку, чи зразу на тацю?