Автор Тема: Допомога по малозабезпеченості  (Прочитано 43237 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Lesya 166

• Своя Мамка
  • Репутація: +37/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віктор 4 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
Re: Допомога по малозабеченості
« Reply #102 : 19 Січень 2013, 15:42:38 »
 Народиться у вас 2га дитина, виотримаєте одноразову виплату, перші півроку будете отримувати ті виплати що передбачені за 2гу дитину, плюс допомогу по догляду за дитиною до 3 років, не меншу ніж 130, проте перші півроку до доходів сімї враховують одноразову виплату, то набагато більше нвж 130 не вийде. Пізніше візьмуть прожитковий мінімум і від нього відмінусують дохід на одного члена вашої сімї. Наприклад дохід сімї 1600грн\4=400грн від 1147(пр.м)-400грн= ? буде ваша допомога до 3 років. Хоча замість допомоги до 3 років можна оформити допомогу по малозабез. тоді треба рахувати так як ви рахували, деколи вигідніше оформляти допомогу до 3 років.
І ще при виплаті малозабез. не платять більше ніж 75% від мінімума для вашої сімї

Offline Світланка2011

• Активна Мамка
  • Репутація: +17/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 12 р, Олександра8,Євгенія 5р.
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #103 : 19 Січень 2013, 20:18:38 »
На маму їі на тата ця сума на кожного . Рахуєтє суми на кожного члена сімї = сума вона не повинна перевищувати ваші доходиза 6 місяців прицьому їх ділять на 6. Різниця ,що вийде те буде вашою малозабезпеченістю.

Offline Lesya 166

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #104 : 19 Січень 2013, 20:22:51 »
Цитувати
Різниця ,що вийде те буде вашою малозабезпеченістю.
от тут якраз ні, так виходить в допомозі до 3-років, а розмір державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям у 2013 році не може бути більше ніж 75 відсотків від рівня забезпечення прожиткового мінімуму для сім'ї. Тобто я і дитина 3 років, це 240+729=969, але більше ніж 726 мені не виплатять, навіть якщо моя зарплата становить 70грн.

Offline Світланка2011

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #105 : 20 Січень 2013, 21:58:45 »
Я так завжди рахувала  і поки ,що у мене з цим проблем не було.

Offline zoryanochka

• Активна Мамка
  • Репутація: +32/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: зоряна
« Reply #106 : 01 Лютий 2013, 11:14:20 »
питання-коли дитині виповниться 3 роки і я вийду на роботу зарплата невелика.можна оформити як малозабезпечена сімя.чоловік офіційно непрацює?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #107 : 01 Лютий 2013, 11:41:26 »
Цитувати
питання-коли дитині виповниться 3 роки і я вийду на роботу зарплата невелика.можна оформити як малозабезпечена сімя.чоловік офіційно непрацює?

Теоретично можна, але щоб відповісти на це питання хоч напевне, треба взяти доходи своєї сім"ї, і підрахувати собі самій, або ще краще звернутись з ними  у соцзахист і там підійти до будь якого спеціаліста, ще пояснити, що чоловік не працює, ти в декреті (бо такі нюанси теж впливають інколи) і нехай приблизно тобі підрахує, чи виходить тобі допомога чи ні.

Offline Lesya 166

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #108 : 01 Лютий 2013, 11:49:41 »
Зоряно треба рахувати так 240.87( прож. на тебе)+ 240.87( на чол)+729,00(дитина до 6р)+907,50(дитина від 6р)= це прожитковий для вашої сімї, різницю має виплачувати держава, але так як завжди є нюанси сходи в соцбез та спитай. Але цю допомогу не виплатять раніше ніж за півроку після того як ти вийдеш на роботу

Offline zoryanochka

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #109 : 01 Лютий 2013, 12:16:00 »
я поняла так це прожитковий мінус моя зарплата за 6 міс і виходить ця різниця

Offline Lesya 166

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #110 : 02 Лютий 2013, 08:58:29 »
тепер я заплуталась, давай на моєму прикладі 240.87(прож. на мене) + 729,00(дитина до 6р)=969.87 це прожитковий мінімум для моєї сімї на місяць. А зарплата в мене наприклад 100грн. То від 969.87-100=869.87 , але так як вони не виплачують більше 75% для сімї то вийде   969.87*75%=727

Offline zoryanochka

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #111 : 02 Лютий 2013, 09:47:26 »
Леся прочитала всю темку я поняла.жаль що треба чекати буде пів року

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #112 : 02 Лютий 2013, 10:02:47 »
Цитувати
Але цю допомогу не виплатять раніше ніж за півроку після того як ти вийдеш на роботу

Хіба? d104 d143 Жінкам в декреті, якщо вони підпадають під категорію малозабезпечені, теж виплачують цю допомогу. Не треба чекати доки вийдеш на роботу, а потім ще пів року робити d104 Але то таке, це треба уточняти в соц захисті, так як у них дуже часто щось міняється d27

Offline zoryanochka

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #113 : 02 Лютий 2013, 13:10:19 »
Цитувати
жінкам в декреті, якщо вони підпадають під категорію малозабезпечені, теж виплачують цю допомогу. Не треба чекати доки вийдеш на роботу, а потім ще пів року робити  Але то таке, це треба уточняти в соц захисті, так як у них дуже часто щось міняєтьс
совушка я це беру виходить 900  з хвостиком.забула.я хочу після 3 років зарплата в медиків ніяка

Offline Світланка2011

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #114 : 04 Лютий 2013, 09:23:34 »
Дівчатка не треба чекати поки пройде півроку ,просто візіть свої доходи за останні 6 місяців і подивіться чи вам виходить ,якщо так то сміливо збирайте документи і йдіть в собес і оформляйте. Всім удачі :)

Online ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +464/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #115 : 04 Лютий 2013, 12:53:05 »
Цитувати
Щоб продовжити декрет на рік треба оформляти довідку про хворобу дитини ,але це можливо на рік і у вас буде перерваний стаж.
Не вірна відповідь.Щоб продовжити відпустку по догляду за дитиною до 4-х,потім до 5-ти, потім до 6-ти років.Потрібно, щоб були регулярні записи в історії розвитку дитини. На підставі них участкова пише анамнез і подається на ЛКК.На ЛКК встановлюють, що дитина частохворіюча і потребує індивідуального догляду матері (батька). Видається висновок ЛКК, який потім із заявою подається по місцю роботи. Зауважте дитина не може ходити в цей період в садок.Оскільки працедавець матері(батька) має право перевірити, чи дійсно мати здійснює індивідуальний догляд за дитиною. Я зараз знаходжусь в такій ситуації по догляду до 5-ти років.

Offline zoryanochka

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #116 : 04 Лютий 2013, 15:56:44 »
Цитувати
.Щоб продовжити відпустку по догляду за дитиною до 4-х,потім до 5-ти, потім до 6-ти років.Потрібно, щоб були регулярні записи в історії розвитку дитини. На підставі них участкова пише анамнез і подається на ЛКК.На ЛКК встановлюють, що дитина частохворіюча і потребує індивідуального догляду матері (батька). Видається висновок ЛКК, який потім із заявою подається по місцю роботи. Зауважте дитина не може ходити в цей період в садок.Оскільки працедавець матері(батька) має право перевірити, чи дійсно мати здійснює індивідуальний догляд за дитиною. Я зараз знаходжусь в такій ситуації по догляду до 5
правильно.скажу хто незнає
(кликните для показа/скрытия)
Цитувати
и зараховують до страхового стажу для призначення допомоги з тимчасової втрати працездатностi перiод вiдпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирiчного вiку з 01.03.2011 ?
а що є зміни?

Offline zoryanochka

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #117 : 04 Лютий 2013, 15:59:51 »
Цитувати
Дівчатка не треба чекати поки пройде півроку ,просто візіть свої доходи за останні 6 місяців і подивіться чи вам виходить ,якщо так то сміливо збирайте документи і йдіть в собес і оформляйте. Всім удачі
після 3 років мені треба пропрацювати буде ці 6 міс тоді оформляти звідки ж вони візьмуть ці доходи.буду в пятницю в собезі запитаю

Online ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +464/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #118 : 04 Лютий 2013, 16:37:12 »
Цитувати
а що є зміни?