Автор Тема: Допомога при народженні та по догляду за дитиною-2  (Прочитано 4605 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ася2017

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Дякую, просто я прописана зовсім в іншій області. От коли міняла прізвище, то треба їхати за пропискою міняти, а якби в області, то мені б у Франківську поміняли (так у паспортному столі сказали). От я і питаю чи хтось з іншої області не мав такого клопоту.

Offline natali92

• Активна Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Погортайте темку. Десь тут дівчина писала що з іншої області,а допомогу тут оформляла. Можете в неї ще запитати
Нам треба жити кожним днем,
Не ждать омріяної дати.
Горіть сьогоднішнім вогнем,
Бо «потім» може й не настати...
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline інессс

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +211/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
Всім привіт! Підкажіть чи впливає місце прописки при оформленні допомоги при народженні, по догляду та по малозабезпеченості? Я прописана в іншій області, а чоловік тут. Чи потрібно мені буде їздити і робити якісь документи за пропискою чи можна буде все оформити по місцю проживання? Чи краще тут прописатися, щоб не кататися з малою дитиною за 1000 км? З мене всім "+" за інформацію. :*
Не впливає.Ви можете оформляти допомогу де вам зручно. Я живу і прописана в Франківську,а допомогу оформила в Тисмениці. Там чоловік прописаний. Соцсабес сам кидає запит по місцю вашої прописки чи ви не отримуєте вже там допомогу.
Я тепер теж в Тисмениці оформляла.  Чоловік з іншого району,  то треба було його довідку про склад сім'ї  і довідку з собезу,  що він не отримує там домогу.  Треба було їхати брати.  Самі запити не робили  d38
Жаль, що проходить літо, а не війна...

Online Oljusja

• Свідома Мамка
  • Репутація: +50/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ромчик
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
В менк чоловік прописаний в Галицькому районі, то їхав по довідку, що допомогу там не оформляв, ніяких запитів соцзабез не давав сам. Взнавали чи можна взяти ту довідку комусь іншому, то сказали, що ні бо потрібні паспортні дані, то мусів їхати сам

Сказали спасибо: Ася2017

Offline інессс

• Досвідчена Мамка
    • Награды
В менк чоловік прописаний в Галицькому районі, то їхав по довідку, що допомогу там не оформляв, ніяких запитів соцзабез не давав сам. Взнавали чи можна взяти ту довідку комусь іншому, то сказали, що ні бо потрібні паспортні дані, то мусів їхати сам
Ох і мій злий  був.  Питав їх там,  що якби він був з Донецька,  наприклад,  то теж мав би їхати по довідку?!   :/

Подумала і додала ще: 19 Червень 2017, 18:02:26
Добре,  що мама  знайому в собезі мала і дали без нього ту довідку. 

Offline Ася2017

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Всім дякую,  я так і думала. Скажу чоловіку, хай тепер думає.

Offline Женя С.

• Своя Мамка
  • Репутація: +56/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тадейчик
  • Ваше справжнє ім’я: Євгенія
Вони мають самі давати запит,але то буде значно довже,ніж ви самі ту довідку зробите і принесете.Мені так розяснили 1,5роки тому

Offline Tia

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олексій
  • Ваше справжнє ім’я: Anastasia
Привіт усім. Маю таке питання: коли оформляла дородову допомогу, працівник соцзабезу сказав, що після народження дитини заяву на отримання отих коштів по народженню може подати чоловік навіть, і не потрібно буде по новому збирати оті всі документи, а просто донести копію свідоцтва про народження і ще щось, я от призабула (якщо чоловік - то копію його паспорта та ідентифікаційного чи що, не пам'ятаю як назло),  і ці документи просто докладуть в папку до тих, які я подавала на дородову. Хто може про це щось сказати? Я ніц не пам'ятаю, в соцзаабез так і не змогла дозвонитись, трубку не брали((( От хотіла б в понеділок цей щоб піти оформити, а що туди нести - без поняття. Вибачайте, якщо питання тупеньке 

Online Bile Sonce

• Щаслива тричi:-)
  • Своя Мамка
  • Репутація: +124/-0
  • До мене тільки на ''ти''
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Валерія 21.12.08, Віталій 26.11.10, Вікторія 25.09.14
  • Ваше справжнє ім’я: Євгенія
Привіт усім. Маю таке питання: коли оформляла дородову допомогу, працівник соцзабезу сказав, що після народження дитини заяву на отримання отих коштів по народженню може подати чоловік навіть, і не потрібно буде по новому збирати оті всі документи, а просто донести копію свідоцтва про народження і ще щось, я от призабула (якщо чоловік - то копію його паспорта та ідентифікаційного чи що, не пам'ятаю як назло),  і ці документи просто докладуть в папку до тих, які я подавала на дородову. Хто може про це щось сказати? Я ніц не пам'ятаю, в соцзаабез так і не змогла дозвонитись, трубку не брали((( От хотіла б в понеділок цей щоб піти оформити, а що туди нести - без поняття. Вибачайте, якщо питання тупеньке 
d102 Треба свідоцтво і копію про народження, документ з РАГСУ( мали видати разом з свідоцтвом), оригінал і копія паспорта чоловіка
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline інессс

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Я ще  довідку про склад сім'ї давала.  Що дитина вписана.