Автор Тема: Допомога при народженні та по догляду за дитиною-2  (Прочитано 5415 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline TinaTi

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +358/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Якщо до 20 лютого здали документи,то 7-10 березня отримаєте.

Сказали спасибо: Женя С.

Offline andronata

• Свідома Мамка
  • Репутація: +94/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Натанчик
  • Ваше справжнє ім’я: Наталка
я здала 15 грудня, а отримала 8 лютого.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Асюня

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +106/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Нікіта ,Тимофій, Зоя
  • Ваше справжнє ім’я: Ася
Наталка, отримала б раніше якби не свята
Не бойтесь дарить согревающих слов,
И добрые делать дела.
Чем больше в огонь вы положите дров,
Тем больше вернется тепла

Offline andronata

• Свідома Мамка
  • Репутація: +94/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Натанчик
  • Ваше справжнє ім’я: Наталка
Наталка, отримала б раніше якби не свята
а ще можливо затримка через те, що я зареєстрована в іншій області і вони могли робити запит туди :xmm

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
  • Репутація: +194/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Може комусь треба
Цитувати
Особам, які на 30 червня 2014 р. мали право на отримання допомоги при народженні (усиновленні) дитини у розмірі, встановленому на першу дитину, після досягнення дитиною двох років на наступні 12 місяців призначається щомісячна допомога у розмірі 130 гривень.

У разі працевлаштування отримувача допомоги або виходу на роботу виплата допомоги у розмірі 130 гривень припиняється.”.
закон тут  Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Подумала і додала ще: [time]09 Березень 2016, 11:59:50[/time]
Знайшла про 130 і роботу
Цитувати
Як уже зазначалося, виплата допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку припинена, крім осіб, яким призначено допомогу при народженні першої дитини (народженої до 30 червня 2014 року), що виплачується 24 місяці. На наступні 12 місяців буде призначатися допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку у розмірі 130 гривень. Наприклад, жінка народила першу дитину в грудні 2013 року. На дитину отримує щомісячну допомогу при народжені дитини з січня 2014 року по грудень 2015 року у розмірі 860 гривень та по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. З 1 липня 2014 року допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку припиняється. Здійснюється щомісячна виплата допомоги при народженні дитини (860 гривень). Починаючи з січня 2016 року буде виплачуватися допомога по догляду у розмірі 130 гривень (протягом 12 місяців до досягнення дитиною трирічного віку). У разі працевлаштування чи виходу на роботу виплата допомоги у розмірі 130 гривень припиняється

Подумала і додала ще: [time]05 Березень 2016, 18:12:52[/time]
І про дитячі гроші - вихід на роботу не є умовою припинення виплат
Цитувати
Умови припинення виплати допомоги

Такими умовами є:
—          позбавлення отримувача допомоги батьківських прав;
—          відмови отримувача допомоги від виховання дитини;
—         нецільового використання коштів і незабезпечення отримувачем допомоги належних умов для повноцінного утримання та виховання дитини;
—        відібрання дитини в отримувача допомоги без позбавлення батьківських прав;
—         тимчасового влаштування дитини на повне державне утримання;
—         припинення опіки або звільнення опікуна від його повноважень;
—       перебування отримувача допомоги у місцях позбавлення волі за рішенням суду;
—      усиновлення дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування;
—         смерті дитини;
—         смерті отримувача допомоги.

Подумала і додала ще: 09 Березень 2016, 12:00:39
Ще
Цитувати
Якщо я виходжу офіційно на повну ставку на роботу, а дитині 5 місяців, мені не припинять виплачувати допомогу при народженні дитини, ту що розбили на два роки? Підкажіть, будь ласка

Відповідь: На допомогу при народженні дитини не впливає те, що ви будете працювати, а от на допомогу по догляду за дитиною до 3-х років — впливає, для цієї допомоги -порадимо переоформити догляд на іншого родича

Про допомогу по догляду
Цитувати
Важливо зазначити, що якщо говорити про неповний робочий день, то неважливо як працює особа на 0,1 чи 0,99 ставки – допомогу такій особі мають виплачувати у повному розмірі.

Водночас вихід на роботу на умовах повного робочого часу або оформлення відпустки у зв’язку з навчанням, фактично означає переривання відпустки по догляду за дитиною і припинення на цей час виплати допомоги по догляду.

Подумала і додала ще: [time]05 Березень 2016, 18:17:57[/time]
Але допомога по догляду існує тільки для тих мам, які на першу дитину отримують 2 роки виплати, а 3й - по 130. Оті 130 і заберуть при виході на роботу, тому краще на когось переоформити

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
    • Награды
Цитувати
Таким чином, державна допомога 2016 при народженні дитини, матиме наступний розмір: незалежно від того, якою за рахунком народиться дитина (першою, другою або третьою), розмір виплати при народженні дитини в 2016 році становитиме 41 тис. 280 гривень, при цьому одноразова допомога, відразу після народження, складе 10320 грн., а далі протягом 3-х років, буде виплачуватися сума, що залишилася, в розмірі 860 гривень на місяць.

Чи будуть збільшені виплати на дитину в 2016 році в Україні поки невідомо, але попередньо, підвищення таке заплановано на квітень 2016 р., а от чи буде воно затверджене чи ні – покаже час.

Offline tanysja

• Активна Мамка
  • Репутація: +18/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Дівчата, скажіть, будь ласка, чи має право соцзабез контролювати чи витрачається допомога по догляду за дитиною за призначенням? Ситуація така: минулого тижня подзвонили у двері, представилися як представники соцзабезу, сказали що є постанова про таку перевірку, просили пустити у квартиру, щоб перевірити чи ця допомага витрачається на дитину d111 . Я їх у квартиру не пустила. В інтернеті інформації про таку постанову не знайшла, цікаво чи ніхто з форумчан з таким (розводом) не стикався.

Online Устина

• Своя Мамка
  • Репутація: +114/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 5р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Подружка колись казала, що у Львові ходять, правда, якось вибірково. А що проблема, сказати, то кожен день щось дитині купуєш... одні підгузки зараз так коштують, що аби на них ставало mish

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
    • Награды
То дійсно - треба було підгузники показати )) але вони певно перевіряють ті 10 тис - на візок, ліжечко... (великі покупки)

Offline Kolquotrabi Rabat

• Свідома Мамка
  • Репутація: +42/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Микола і Мирослав
дивно це все якось.
ми покупували і візок і ліжечко ще задовго до того як отримали допомогу від держави. а про одяг, підгузники я взагалі мовчу. то якби чекав допомогу від держави ... ну не знаю....
Якщо я онлайн і не відповідаю на повідомлення, значить хтось дивиться мультики або танкіст прийшов з роботи.

Offline Yanusya898

• Своя Мамка
  • Репутація: +150/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Яна
дивно це все якось.
ми покупували і візок і ліжечко ще задовго до того як отримали допомогу від держави. а про одяг, підгузники я взагалі мовчу. то якби чекав допомогу від держави ... ну не знаю....
Ми також,ліжечко,колясочку , шезлонг для дитини,одяг,підгузки,та купу всього, купили перед народженням малюка,а гроші дали ,коли дитині було два місяці,то якби чекав тих грошей,дитина б гола-боса була.Та й ці перевірки,як на мене,абсурд,хіба для галочки, бо в теперішній час коляска хороша 10 тисяч коштує.

Offline lyudmylka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +434/-0
  • Мрійте і мрії обов'язково здійсняться!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуська, Януська і Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Я вже писала про цю перевірку у паралельній темі про виплати. Але хочу зауважити,що перед тим як до мене прийти ,мені подзвонили і попередили.

Offline julkina

• Щасливий той, хто навчився захоплюватись, а не заздритити!!! :))
  • Своя Мамка
  • Репутація: +191/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данило, Поліночка
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
А за якими критеріями вони обирають до кого йти??? Щось сумніваюсь, що перевіряють всіх підряд.  :/

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
    • Награды
От якраз хотіла писати, що каляска 8 тис + ліжечко з матрасом більше 2 тис явно, а щоміс 860 - це реально лиш на підгузники

Подумала і додала ще: [time]10 Квітень 2016, 20:19:44[/time]
І щастя, якщо на суміш не треба витрачатися

Подумала і додала ще: 10 Квітень 2016, 20:20:17
За одяг, іграшки і решту - взагалі мовчу

Offline lyudmylka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +434/-0
  • Мрійте і мрії обов'язково здійсняться!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуська, Януська і Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
А за якими критеріями вони обирають до кого йти??? Щось сумніваюсь, що перевіряють всіх підряд.  :/
Я не знаю,але я на той момент була приписана у іншій області,можливо тому приходили дивитись,чи справді я тут живу,якщо допомогу отримала тут.

Offline Христуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +81/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христя
Прошу розповісти,як хтось матиме час і бажання такі речі. Як нараховуються дородові кошти,що потрібно для цього? А також от ті сорок тисяч? Я ніде не працюю, офіційно не одружена, проживаю не за пропискою,у Коломиї, де й родитити буду. І чи можу я дитину приписати в ІФ, якщо народжу в Коломиї?

Offline Лайла

• Кішок не любить тільки той, хто ще не зустрів свою кішку.
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
дородові тобі нарахують в відділі соцзахисту, я оформляла по своїй прописці, тобто в Франику, хоч проживала в Коломиї. потрібний тільки лікарняний з консультації і карточка (рахунок банку), де бажаєш отримувати кошти, якщо ніде не працюєш. йдеш після 30 тижня, коли матимеш на руках лікарняний, записуєшся, ще папку треба на перший раз купити, (папка-скорозшивач) 40000 тобі дадуть після того, як звернешся знову ж таки в відділ соцзахисту, папери потім підзбираєш. п.с. приписуй дитину, де хочеш, різниці нема. я от дурна малого записала, що він в Коломиї народився, хоч він насправді народився в Франику, бо думала, що пропишуть його в тій Коломиї, а по факту-прописала в себе. і ще нюанс, якщо ти записуєш батька дитини і він писатиме в відділі РАЦСу писульку, що визнає дитину, то потім, щоб прописати в Франику дитину, потрібно буде його дозвіл, тобто він писатиме, що не заперечує проти прописки і т.д.