Автор Тема: Відкриття підприємницької діяльності  (Прочитано 4959 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Наталія280293

• Організатор СП!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Арсенчик
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Re: Відкриття підприємницької діяльності
« Reply #34 : 12 Січень 2016, 11:56:22 »
Добрий день під кажіть будь ласочка мені, мене на роботі оформили підприємцем,і через мене проходять не маленькі гроші...
я зараз вагітна...і незнаю що робити,знімати підприємця чи залишати і йти на біржу ставати (Я оформлена підприємцем десь 4місяці вже)
може вона якусь допомогу дає на дитину,я чула що дають до родові і після робові...але яку суму не знаю.

Порадьде що і в якій ситуації можна робити

Offline ауріс

• Активна Мамка
  • Репутація: +19/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #35 : 12 Січень 2016, 16:30:05 »
Відмічусь
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-10
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #36 : 12 Січень 2016, 16:58:40 »
Добрий день під кажіть будь ласочка мені, мене на роботі оформили підприємцем,і через мене проходять не маленькі гроші...
я зараз вагітна...і незнаю що робити,знімати підприємця чи залишати і йти на біржу ставати (Я оформлена підприємцем десь 4місяці вже)
може вона якусь допомогу дає на дитину,я чула що дають до родові і після робові...але яку суму не знаю.

Порадьде що і в якій ситуації можна робити
на біржі з мінімалки для підприємців на єдиному податку все рахують
припинення підприємницької діяльності=за власним бажанням
при закритті підприємницької діяльності проводиться зустрічна перевірка в податковій

когда чувствуешь одиночество, лучше побыть одному, потому что нет ничего хуже, чем чувствовать одиночество рядом с другими людьми, особенно близкими

Offline Дафне

• Свідома Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс
« Reply #37 : 12 Січень 2016, 17:11:03 »
Та ви так швидко підприємця не закриєте. Яка біржа? Наталя, ви повинні терміново підійти в соцстрах і заключити договір про добровільне страхування. Будете платити податки, (суми копійчані) а  коли будете на 30 тижні візьмете лікарняний і отримаєте лікарняні. Або хай вас оформлять на роботі.

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #38 : 12 Січень 2016, 18:12:55 »
щоб закрити підприємця треба спочатку підійти в той цент, де дитяча стоматологія 2 поверх, написати заяву і вам видадуть довідку, на підставі якої ви станете на біржу, це займає 15 хв, потім в податковій здаєте свідоцтво і т.д., але це вже не має відношення до біржі

когда чувствуешь одиночество, лучше побыть одному, потому что нет ничего хуже, чем чувствовать одиночество рядом с другими людьми, особенно близкими

Offline Liliana1

• Організатор СП!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +26/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юля
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #39 : 12 Січень 2016, 19:55:22 »
Для того, щоб отримати допомогу по вагітності та пологах, підприємцю – платнику єдиного податку (у тому випадку якщо він не зареєстрований) треба зареєструватися у фонді з тимчасової втрати працездатності. Підприємці, що мають найманих робітників, зареєстровані там у будь якому випадку. Підприємці без найманої робочої сили, зазвичай, не реєструються, тому що законодавством не обумовлена обов’язкова реєстрація у фонді з тимчасової втрати працездатності фізичних осіб – платників єдиного податку. Проте, у будь – якому випадку єдинники є застрахованими особами, тому що 11% єдиного податку перераховується до фонду.

Для отримання допомоги необхідно звернутися до фонду за місцем реєстрації та надати наступні документи (вони прописані у Порядку [2]):

- заяву на ім’я директора робочого органу Фонду про надання певного виду матеріального забезпечення (соціальних послуг) із зазначенням реєстраційного номера страхувальника;

- копію трудової книжки (при необхідності), яка підтверджує страховий стаж і може бути завірена працівником робочого органу Фонду;

- довідку органу ДПАУ про суму сплаченого за розрахунковий період податку (єдиного);

- ну і, звісно, листок непрацездатності, виданий у встановленому порядку у лікарні.

Після прийняття рішення про призначення допомоги, належну суму повинні перерахуванти на поточний рахунок підприємця.

Подумала і додала ще: 12 Січень 2016, 19:57:11
А для чого вам закривати підприємця, якщо за вас сплачують всі податки, і т.п., то вам йде страховий стаж.

Offline Дафне

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #40 : 13 Січень 2016, 06:46:28 »
 Liliana1 згідна з вами, ви доповнили мою відповідь, але мені ще здається, що коли підприємець зареєструється в ФСС з ТВП то треба ще додаткого сплачувати відсоток. Зараз вона ЄСВ платила 34,7 а то ще 2,1 треба доплачувати. в гривнях то 29 грн. (так було колись раніше, а тепер зміни то вже і незнаю).
Дівчата, та навіть не рипайтесь закривати підприємця. Ви не закриєте його до 30 тижня, а якщо будете підприємцем то в центрі зайнятості не зареєструєтесь. Втратите все та щей не отримаєте лікарняних. Вще краще офомитись на роботу на тиждень

Offline Liliana1

• Організатор СП!
  • Активна Мамка
    • Награды
« Reply #41 : 13 Січень 2016, 13:36:17 »
так, для ФОПів там треба сплачувати 36,6% єсв.Але зараз, з 1.01 ЄСВ єдине для всіх вже 22%.І тому чи потрібно ше щось додатково сплачувати- невідомо, треба йти у фонд, хоча сумеіваюсь, що вони вже щось знають.А підприємця швидко закривають нічого не сплачуєш поки припинений і чекаєш на перевірку, на яку в них "немає часу". Тому нічого не закривайте, якщо все сплачують за вас, то вам твльки плюс

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #42 : 13 Січень 2016, 14:42:13 »
Дафне, у вас не вірна інформація щодо біржі
треба зробити як я написала вище
сама перевірка може йти дійсно роками, але для всіх в т.ч. біржі ви вже будете особою в стані закриття підприємницької діяльності, що дає вам право стати на біржу
але якщо керівник проводить через вас великі суми, то йому варто було б з власної кишені заплатити вам "лікарняні"

Offline Дафне

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #43 : 13 Січень 2016, 17:03:47 »
А ви собі думаєте що підприємець працює на ньому купа дебіторки, кредиторки, договора заключені. А Ви собі захотіли і завтра взяли і закрились. Так Ви це бачите? Я дивлюсь на речі реально і знаю які є ньюнси. І надаю консультацію з досвіду, а не з книжки.

Offline Liliana1

• Організатор СП!
  • Активна Мамка
    • Награды
« Reply #44 : 13 Січень 2016, 23:40:52 »
Підприємець не веде б/о і не зобов'язаний зберігати первинку, залежно яка група. І зрештою договір- це не перв. докум. А закрити так пішов в реєстр і за день закрили, в податковій припинена діяльність до перевірки

Offline ауріс

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #45 : 14 Січень 2016, 16:08:41 »
Підкажіть,чи можна самому в Інтернеті перевірити чи правильно сплачені всі податки для ФОП  на єдиному?

Offline Дафне

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #46 : 14 Січень 2016, 16:17:22 »
На якій групі не треба вести облік і зберігати документи?
Можна перевірити чи сплачені податки в електронному кабінеті, але для цього потрібно мати електронні ключі податкової

Offline ауріс

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #47 : 14 Січень 2016, 19:54:54 »
Ключ є.а як це зробити?

Offline Liliana1

• Організатор СП!
  • Активна Мамка
    • Награды
« Reply #48 : 14 Січень 2016, 22:07:30 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] скачайте там де вхід у кабінет потім відкрийте, вибється віконечко для шояху на ключ і пароль, але перед тим є внизу імпорт сертифікатів туди їх завантажте( свої) потім шлях на ключ вводите пароль і чекаєте щоб вас з'єднало. Але це тест від податкової і не у всіх підприємців підтягує розрахунки з бюджетом.

Сказали спасибо: ауріс

Offline Наталі-наталі

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +476/-0
    • ПРОСТО ПОСУД
    • Награды
« Reply #49 : 18 Січень 2016, 10:02:54 »
Дівчата,підкажіть будь ласка можливо хтось знає-яку приблизно суму податків оплачує СПД на 1-й групі оподаткування? І чи справді стаж рахується рік як за два?Дякую!

Offline Liliana1

• Організатор СП!
  • Активна Мамка
    • Награды
« Reply #50 : 21 Січень 2016, 20:14:18 »
Дівчата,підкажіть будь ласка можливо хтось знає-яку приблизно суму податків оплачує СПД на 1-й групі оподаткування? І чи справді стаж рахується рік як за два?Дякую!
з 1 січня єдииний податок від 13,78 +137,8 -в місяць + 303,16 ЄСв(можна платити кожного місяця, можна раз в квартал. Де ви таке чули за стаж?