Автор Тема: Консультація нотаріуса  (Прочитано 8102 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +461/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Re: нотаріус консультація
« Reply #51 : 11 Лютий 2013, 11:10:49 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]   подивіться тут. Так це державна нотаріальна контора. Там жива черга. Обслуговує кілька нотаріусів. Дешевше не на багато, чим у приватника. Я там робила доручення, то вистояла добрячу чергу, але не завжди так буває.

Offline Гринька

• Своя Мамка
  • Репутація: +74/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #52 : 11 Лютий 2013, 11:30:18 »
Ще додам що ця контора працює у суботу, натомість у четвер у них архівний день - вихідний.

Offline Aliska

• Активна Мамка
  • Репутація: +23/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #53 : 11 Лютий 2013, 12:32:42 »
Вікторія,дякую вам за консультацію.Але ще таке питання,чи можу я як невістка,замість чоловіка вступити у члени того коперативу і приватизувати дачну ділянку?Бо чоловік збирається у відрядження,може би то йому зробити довіреність на мене?

Offline Гринька

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #54 : 11 Лютий 2013, 12:47:10 »
Леся, то не має значення хто подасть заяву. Ви на даному етапі дієте не як невістка того чоловіка що помер. Ви з чоловіком обоє можете подати таку заяву і тоді обоє будете власниками землі. Це стосовно приватизації. Але, якщо земельна ділянка офіцйно належить померлому чоловікові (тут треба знати чи земля була в оренді, чи передана на праві постійного користування), то схема буде трошки іншою. Від чоловіка довіреність зробіть у будь якому випадку, бажано генеральну. Звичайно, якщо чоловік погодиться. Обговоріть з чоловіком ситуації можуть виникнути за час його відрядження і треба по максимуму це відобразити в довіреності. На жаль, у нашій державі можливо навіть неможливе, тому краще перестрахуватися. Я не здивуюсь якщо вам розкажуть що такого робити не можна, бо вони такого ще не робили і т.д. Нажаль, багатьома треба тикнути носиком у папір де написано що таке можна. На даному етапі сходіть у сільку чи міську раду, до якої відноситься описана ділянка і виясніть чи рахується та земельна ділянка за померлим чоловіком, то найперше. Бажано, отримати якийсь папір про те (в ідеалі - витяг з земельного кадастру). Відразу попереджу, що уся процедура буде довга і може зайняти не один рік. Трохи важко вам дати вичерпну консультацію, бо в процесі переписки виявляються нові деталі. Ви усього відразу не можете вказати, бо не знаєте що про те потрібно сказати, а я всього не можу розпитати, бо ситуацій і нюансів є купа. Тому, давайте будемо діяти поступово :)

Offline Aliska

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #55 : 11 Лютий 2013, 13:37:17 »
Вікторія,поки що за все вам дякую.Спершу звернуся в сільську раду,а тоді буду діяти по обставинах.Подивимося що вони мені там скажуть.Єдиний папірець який я знайшла  у паперах,то копія сусідської земельної ділянки де вказана наша межа,тобто прізвище свекра. і те що ми з ними межуємо.Але там вже два власника помінялися.

Offline Гринька

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #56 : 11 Лютий 2013, 14:04:11 »
Цитувати
Перед тим як говорити про приватизацію потрібно оформити право користування цією землею на особу, яка в майбутньому буде її приватизовувати.

Згодна, але зважаючи на "порядок" із земельними ділянками у нашій державі, який склався на даний момент, то я вважаю що в першу чергу варто визначити чи дана земельна ділянка таки була закріплена за померлим. Нещодавно мала випадок, коли людина купу років користувалась землею, а тут появився інший дядя з паперами що то його. Ну, не думаю що когось цим здивую. У нас це поширена схема, особливо, якщо земельна ділянка розташована в гарному місці. Саме тому і раджу починати з самого початку і збирати усі папери які можуть знадобитись у суді, якщо до нього дійде.

Offline Гринька

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #57 : 11 Лютий 2013, 14:28:52 »
Цитувати
А по-друге, в описаному випадку майже немає шансів на оформлення права власності в судовому порядку, оскільки право постійного користування, на підставі якого швидше за все користувався землею померлий,

Цікаво..... А якщо у цієї ділянки на даний момент уже інший власник? Не підемо до суду? Будемо приватизовувати відразу через оренду чи вступ у товариство?

Зараз нас звідси виженуть :) Я щойно додивилась що тема називається нотаріус консультація  d100 Соррі, будемо чемними :)

Offline Aliska

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #58 : 11 Лютий 2013, 17:48:39 »
Наталя,Вікторія,Дякую ще раз за консультацію,будемо щось пробувати робити,якщо не вийде,то "вішатися "через кусок землі ми не збираємося.
Цитувати
вступ у садове товариство з наступним отриманням землі у користування та приватизацією, 
А в цьому нам можуть відмовити???

Offline ira 11.06

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +268/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #59 : 14 Березень 2013, 12:13:41 »
В мене таке запитаннячко. Підприємство орендує в фіз.особи  автомобіль і уклало з ним нотаріальнозавірений договір. Строк договору вийшов, але підприємство і далі бере в оренду автомобіль, то чи треба укладати новий договір і його завіряти в нотаріуса, чи просто вважається що старий договір просто продовжує діяти?

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #60 : 14 Березень 2013, 13:07:12 »
Цитувати
Строк договору вийшов, але підприємство і далі бере в оренду автомобіль, то чи треба укладати новий договір і його завіряти в нотаріуса, чи просто вважається що старий договір просто продовжує діяти?
Якщо якась сторона не повідомила про анулювання договору за кілька днів до закінчення терміну, який прописаний в договорі, то цей договір вважається продовженим на той самий термін.

Але це при умові що даний нюанс зазначено в самому договорі, тобто ця домовленість (умова) включена в один з пунктів договору.
Думаю я ясно пояснила d143

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #61 : 16 Березень 2013, 12:54:11 »
Цитувати
Не зовсім правильно
Поновлення строку за принципом мовчазної згоди є загальним правилом, яке застосовується до оренди. Тобто, якщо після спливу строку договору оренди наймач продовжує користування, а наймодавець протягом місяця не висуне проти цього заперечень, договір оренди вважається поновленим на строк, який був раніше встановлений договором.
Тому подивіться в пункт договору, який регулює строки. Якщо там нічого не вказано або продубльована вищезазначена норма, то договір вважається продовженим на аналогічний строк.

Люче, якщо Вам не важко, можете сказати де саме це сказано  d100 d100 d100 Ну хоча б, в якому законі  d104

Offline Ксюшка7

• Ребенок должен быть гордостью! Жена достоинством! Муж опорой! Друзья верными... Деньги лишними... Здоровье крепким... А жизнь - прекрасной!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +30/-0
  • Моя сім'я - це моя сила і моя слабкість
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ігорчик, Олежик
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #62 : 21 Квітень 2013, 23:09:45 »
дівчата, підкажіть мені , будь ласка , таке: мій дідо хоче залишити свою хату мені, але вона оформлена ще на мою бабусю, яка вже померла, чи може він оформити дарчу мені, чи треба переписувати хату на нього спочатку, бо є ще прямий спадкоємець - дочка (моя мама) ?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Мужчина, который всегда спешит домой - не подкаблучник - он самий лучший муж и папа!!!

Online Лайла

• Кішок не любить тільки той, хто ще не зустрів свою кішку.
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +343/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #63 : 21 Квітень 2013, 23:46:12 »
ви знаєте раніше було так. у нас в селі хата була на дідові, він помер, потім померла баба, то мама мусіла перше переоформити хату на бабу, а потім вже на себе. такі були закони d110. це було 10 років тому

Offline Гринька

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #64 : 22 Квітень 2013, 12:17:05 »
Цитувати
дівчата, підкажіть мені , будь ласка , таке: мій дідо хоче залишити свою хату мені, але вона оформлена ще на мою бабусю, яка вже померла, чи може він оформити дарчу мені, чи треба переписувати хату на нього спочатку, бо є ще прямий спадкоємець - дочка (моя мама) ?

Ваш дідусь може залишити Вам тільки те, власником чого він являється. Отже, якщо власником будинку він на даний момент не являється, то залишити Вам його він не може. Тому, спочатку потрібно оформити спадщину після Вашої бабусі на дідуся і Вашу маму (саме вони є спадкоємцями першої черги), а вже тоді дарувати будинок Вам. Це у тому випадку, якщо інших спадкоємців крім дідуся і Вашої мами немає. І якщо бабуся не залишила заповіту.

Offline seka

• Активна Мамка
  • Репутація: +32/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Адріанчик
  • Ваше справжнє ім’я: світлана
Re: Консультація нотаріуса
« Reply #65 : 23 Травень 2013, 19:50:26 »
А у мене таке питання:
я вступила в дольову участь на квартиру,а вона вже довгий час нездається(7р.) яка міра впливу з мого боку щоб простимолювати будівництво(написання листа в білий дім чи в прокуратуру,),чи повернення своїх коштів!!?????? :(

Offline Гринька

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #66 : 23 Травень 2013, 21:21:40 »
Цитувати
А у мене таке питання:
я вступила в дольову участь на квартиру,а вона вже довгий час нездається(7р.) яка міра впливу з мого боку щоб простимолювати будівництво(написання листа в білий дім чи в прокуратуру,),чи повернення своїх коштів!!??????

Тут треба спочатку прочитати договір, і тоді уже виходити з ситуаціїї. У Вас у договорі яка відповідальність Забудівника передбачена за несвоєчасне виконання зобов'яхзань? Передбачена можливість повернення коштів?

Offline Айрен

• Активна Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: іра
« Reply #67 : 01 Липень 2013, 12:30:13 »
у мене запитаня я забрала паспорт і малого вписала то мені його фамілію написали Ліскович а правильно Лісковіч. у нього є свій дитячий проїзний і візу ставлю в нього. чи можуть в паспортному виправити помилку.