Автор Тема: Прописка дитини  (Прочитано 10648 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +461/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Re: Прописка дитини
« Reply #17 : 09 Березень 2013, 21:46:42 »
Оля ще прохання відпишіть тут, що вам сказали, бо також ще сина не прописала ніде.
І які документи тепер потрібні, бо також знаю, що помінялось щось в законодавстві , щодо цього питання.

Цитувати
вдруг тато не вкурсі, де ви збираєтесь дитину прописати
Я також чуть раніше зверталась до паспортистки, то неказала такого писати зовсім і в переліку на стіні оголошень такого не було. Кожна крутить як хоче.

Оля в нас тут на мамці є консультація нотаріуса і юриста напишіть туди. Дівчата мають біля себе закони і щось порадять компетентно точно.

Online ЛайлаАвтор темы

• Кішок не любить тільки той, хто ще не зустрів свою кішку.
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +343/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #18 : 14 Березень 2013, 18:31:11 »
дівчатка, я на першій сторінці напишу, що від нас хочуть для прописки дитини. а тут пишу як все відбувалося: ходили ми довго й нудно d111 спершу пішла мама прописати, їй сказали кучу всього, то я рішила взнати все сама, дуже їм треба згода батька дитини, його довідка про склад сім.ї і паспорт, ну і звичайно присутність, тому приїхали ми в понеділок з цим всім ділом, то паспорти не взяли, я написала заяву, а він внизу що незаперечує, щоб місцем проживання була квартира моєї мами. сказали чекати до четверга, тому мама зранку пішла ту довідку брати, а їй сказали прийти в понеділок d111, але потім виявилося, що вже все є, тому малого ми прописали  d41

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #19 : 15 Березень 2013, 14:46:29 »
Ми приписували меншу і старшу в квартирі чоловіка, де він є співвласником, то я писала заяву, що не проти, приписали не зразу, десь на протязі тижня.
Але до того була тяганина, бо то вони казали, що так взагалі не можна (але страша то приписана), то потрібно згода не тільки свекрухи, а ще чоловікового брата, бо вони там теж приписані, але мені знайомі кинули ссилки на закони, то чоловік з тими листочками до них пішов, вони подумали і вирішили не сперечатися d112 До юриста на Лепкого ми так і не дійшли, бо вирішилося все на місці. Такі в нас закони, що всі перестраховуються d104

Offline крутя

• Активна Мамка
  • Репутація: +57/-0
  • Мої найдорожчі!!!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталій 2009, Настуся 2013
  • Ваше справжнє ім’я: крутко ірина
« Reply #20 : 20 Березень 2013, 21:13:11 »
І ми вже малу прописали, так само  без пригод не обійшлося, сказали привести власника хати, я взяла маму, прийшли - сказали мами не треба давайте чоловіка, мама їде до дитини, чоловік приїхав  в паспортний стіл. Одним словом, від 9 до 12 год ми сиділи там, найбільше шкода донечки, і всіх тих діток, які змушені без мами сидіти голодні, бо закони d110 унас такі
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Аліса_в_Країні_Чудес

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Аліса
« Reply #21 : 21 Червень 2013, 13:04:19 »
Питання моє таке:
мама прописана в одному місці, тато з дітьми в іншому (всі прописки в бабусь, де площа досить велика). Тепер Сім"я  (мама, тато і 2 дитини) хоче прописатись в 1-кімнатній квартирі. Чи не буде з цим проблем? Чи пропишуть дітей, і це не буде вважатись погіршенням житлових умов?

Offline melodika

• Своя Мамка
  • Репутація: +156/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана Володимир
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
« Reply #22 : 16 Серпень 2013, 20:37:21 »
ми вчора теж малого приписали- приписували до чоловіка тому мені довилось давати згоду на це ( це я ще можу зрозуміти) , але найбільше вразило те що не потрібно було ні підпису, ні дозволу, ні присутності власника квартири ( свекрухи)  d104 теж зробили не одразу, сказали по довідки прийти в понеділок

Offline klym_valya

• Активна Мамка
  • Репутація: +27/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Таня (6 р.), Яна (3 р.)
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
« Reply #23 : 13 Грудень 2013, 00:38:52 »
А у нас взагалі як не у людей, старшу донечку приписували у моїх батьків (так як я там приписана досі), а меньшу донечку приписали в чоловікових батьків (бо він там приписаний) але тут пам"ятаю потрібно було мою згоду, ми йшли усі в ЖЕК на той час, я давала свою згоду, а також ще потрібно було згода чоловікового брата, який на даний момент живе в Ковелі. Так як нам повезло що паспортисткою була його однокласниця, то все узгодили з братом по телефону, він погодився і не був проти. Приписали одразу в той день.
При оформленні документів в соцзабес (та поновленні документів кожного півроку) надаємо довідки про склад сім"ї як з моєї та і з чоловікової сторони.
А живемо взагал в третій квартирі  d27

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
« Reply #24 : 13 Грудень 2013, 16:05:30 »
та в нас по іншому не виходить, я теж в одному місці приписана, діти з чоловіком в нього дома, а живемо зараз в моєї мами d112

Offline lenad

• Свідома Мамка
  • Репутація: +61/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
« Reply #25 : 16 Грудень 2013, 15:12:30 »
Скажіть  будь ласочка.. моя свекруха не хотіла прописати малого до себе (ми зараз тут живемо) щоб я часом не вкрала в них квартиру  d129, і я уникаючи конфліктів прописала до своєї мами (там де прописана і я)... чи має всерівно малий долю у свекрушиній квартирі??

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +480/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
« Reply #26 : 16 Грудень 2013, 15:16:19 »
Прописка взагалі не дає ніякого права власності чи що ви маєте на увазі? :xmm

Online ЛайлаАвтор темы

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #27 : 16 Грудень 2013, 15:17:58 »
дитині здається дає, хоча я можу помилятися :xmm

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +331/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #28 : 16 Грудень 2013, 15:24:12 »
На квартиру вашої свекрухи претендує її син - ваш чоловік, а син є спадкоємцем свого батька. Я так розумію  :xmm. тобто, як такого "права" якусь частину квартири дитина не має. Тай навряд би дитину прописали до свекрухи без мами. Принаймі, я мусіла робити разом з дітьми тимчасову прописку у бабусі при переїздах і переоформленнях, самих їх не прописували  d104
Лучше плакать у психолога, чем смеяться у психиатра!

Offline lenad

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #29 : 16 Грудень 2013, 15:25:16 »
Цитувати
чи що ви маєте на увазі?
я про те, що свекруха не хотіла мене і малого прописати до себе - щоб я не притендувала з малим на квартиру. Але мені здається що хоч я з дитиною тут і не прописана...але він як син всерівно має частину від чоловікової частини... чи я помиляюсь?

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
« Reply #30 : 16 Грудень 2013, 15:26:10 »
Власником є той, хто вказаний у свідоцтві на право власності, а прописати в квартирі можна кого завгодно. Звичайно, якщо буде прописана неповнолітня дитина, то в разі судових тяганин буде значно більше проблем, щоб її виселити.

Online ЛайлаАвтор темы

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #31 : 16 Грудень 2013, 15:27:33 »
у мене така ж ситуація була (лиш пінився свекор), то я попросила маму, щоб прописала малого. щодо власності, то чоловік ваш має право на її квартиру, а син хіба в спадщину.

Offline lenad

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #32 : 16 Грудень 2013, 15:27:51 »
зрозуміло..ох я сумніваюсь що і мому чоловіку тут щось перепаде d128. Знайшла якось їхній акт на право власності, зовсім нечайно :8... тато, мама, мій чоловік, його брат, його  сестра, , та донька сестри... всі в рівних долях... У когось ще є така карусель??  d111

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
« Reply #33 : 16 Грудень 2013, 15:28:59 »
Цитувати
На квартиру вашої свекрухи претендує її син - ваш чоловік, а син є спадкоємцем свого батька. Я так розумію

Діти ніякої "частини" від батьків не мають, першими спадкоємцями є чоловік/дружина, а потім вже діти, але це хіба у разі смерті, якщо нема іншого заповіту. А так, навіть в разі розлучення батьків, діти жодного права на майно не мають, спільно набуте буде ділитися тільки між чоловіком і дружиною.