Автор Тема: Прописка дитини  (Прочитано 11157 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline lenad

• Свідома Мамка
  • Репутація: +61/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
Re: Прописка дитини
« Reply #34 : 16 Грудень 2013, 15:29:08 »
Цитувати
(лиш пінився свекор)
. В нас власник якраз векор..і він був зовсім не проти цього... але в мене тааака свекруха... короче він без неї і крока не ступає d105. Як вона сказала - так і є.

шкода звичайно :oox...аленічого - можливо колись доживемось до власної кварити...яку не прийдется ні з ким ділити і думати де ти колись опинишся і головне з чим...

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +481/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #35 : 16 Грудень 2013, 15:33:48 »
Але це ж не ваша квартира, що ви маєте перейматися з ким її ділити, батьки чоловіка мають право зробити з власним майном, що захочуть d112
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #36 : 16 Грудень 2013, 15:35:49 »
Цитувати
зрозуміло..ох я сумніваюсь що і мому чоловіку тут щось перепаде . Знайшла якось їхній акт на право власності, зовсім нечайно встидаюсь... тато, мама, мій чоловік, його брат, його  сестра, , та донька сестри... всі в рівних долях... У когось ще є така карусель??  
Та всі власниками не можуть бути, власник один. Вже нижче ви написали, що свекор,тож якщо він не залишить заповіт то автоматично все переходить його дружині після його смерті d112 Якщо ж свекруха не залишить потім заповіт то тоді всім їхнім дітям, а там вони собі вже будуть ділити...можливо хтось і відмову напише від своєї частки) d30 Але то ще й заповіти можна оскаржувати, такщо проблем з тим діленням достатньо :oox ну в будь-якому разі ваш син не претендує ні на яку частку, хібащо ваш чоловік

Offline ЛайлаАвтор темы

• Кішок не любить тільки той, хто ще не зустрів свою кішку.
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #37 : 16 Грудень 2013, 15:36:11 »
Цитувати
В нас власник якраз векор..і він був зовсім не проти цього... але в мене тааака свекруха... короче він без неї і крока не ступає . Як вона сказала - так і є.
ну і в нас він є власником, свекруха просто промовчала. на їх майно мені плювати, але тут просто людське свинство щодо власного онука.

Цитувати
Діти ніякої "частини" від батьків не мають, першими спадкоємцями є чоловік/дружина, а потім вже діти, але це хіба у разі смерті, якщо нема іншого заповіту. А так, навіть в разі розлучення батьків, діти жодного права на майно не мають, спільно набуте буде ділитися тільки між чоловіком і дружиною.
я й мала на увазі заповіт, а так, то звичайно, що ніякого права
Цитувати
Знайшла якось їхній акт на право власності, зовсім нечайно ... тато, мама, мій чоловік, його брат, його  сестра, , та донька сестри... всі в рівних долях..
та так впринципі й колись було, що власник один, а всі інші члени сім.ї мають рівну долю квартири

Відредаговано модератором Люче

Offline justmary

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #38 : 16 Грудень 2013, 15:38:34 »
Цитувати
але тут просто людське свинство щодо власного онука.
От з цим я згідна! Деякі люди навіть чужих приписують, якщо людині потрібна прописка з міста її проживання...а тут не приписати свого внука не розумію як так можна d105

Offline lenad

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #39 : 16 Грудень 2013, 15:43:52 »
я переймаюсь просто тим..що брат має житло своє, сестра має і квартиру і особник... а ми тут живемо так сказати на пташиних правах. І от власне що батьків більше цікавить як живе дочка і син (тото брат мого чоловіка)... а ми так самі по собі.
Я просто спиталась...бо хтось мені колись сказав що навіть якщо син не прописаний, але живе з батьком-  він всерівно має частину від його частини.. значить ні.

Цитувати
тут не приписати свого внука не розумію як так можна
мало того що вони не прописали...вони розіграли все це так - ніби я спеціально хочу сюди дитину прописати щоб більше хапанути їхньої квартири... це такий був скандал d105... що в мене аж молоко пропало..а потім вони сказали  -сама винна ми нічого тобі не робили. Але мусимо  триматись тут бо піти немає куди.  d104

Offline justmary

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #40 : 16 Грудень 2013, 15:45:40 »
Цитувати
я переймаюсь просто тим..що брат має житло своє, сестра має і квартиру і особник... а ми тут живемо так сказати на пташиних правах.
А то батьки вашого чоловіка запезпечили їх своїм житлом чи якось допомогли їм у фінансовому плані щоб придбати житло? :xmm

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
« Reply #41 : 16 Грудень 2013, 15:47:44 »
Прописка давала право на частку майна ще до якогось там 1991 року і то там дуже багато нюансів і невідповідностей у законодавстві, щоб щось відсудити треба дуже багато часу і нервів потратити. А в пізніші роки вже не має значення хто прописаний, бо є власник згідно свідоцтва.

Offline ЛайлаАвтор темы

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #42 : 16 Грудень 2013, 15:50:12 »
Цитувати
Прописка давала право на частку майна ще до якогось там 1991 року і то там дуже багато нюансів і невідповідностей у законодавстві, щоб щось відсудити треба дуже багато часу і нервів потратити. А в пізніші роки вже не має значення хто прописаний, бо є власник згідно свідоцтва.
але ж навіть в паспорті вказана кількість житлової площі, яку ви маєте в квартирі, а зараз, коли прописують повнолітніх(за дітей не знаю), то там є примітка чи дає частину площі чи прописаний просто

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
« Reply #43 : 16 Грудень 2013, 15:51:49 »
Цитувати
але ж навіть в паспорті вказана кількість житлової площі, яку ви маєте в квартирі
В мене в паспорті нічого такого не написано, хоч власність я маю, так само коли я чоловіка до себе прописувала, то там нічого такого не вказано d104

Offline ЛайлаАвтор темы

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #44 : 16 Грудень 2013, 15:53:22 »
Цитувати
мало того що вони не прописали...вони розіграли все це так - ніби я спеціально хочу сюди дитину прописати щоб більше хапанути їхньої квартири... це такий був скандал ... що в мене аж молоко пропало..а потім вони сказали  -сама винна ми нічого тобі не робили. Але мусимо  триматись тут бо піти немає куди.
ну а з чоловіком які у вас стосунки? як на мене, то не ви маєте говорити про цю ситуацію з свекрухою, а її син. бо тут дійсно складається враження, що вам більше всіх треба. мені прописка була потрібна для нарахування допомоги на дитину, якби в нас в країні цього папірчика не треба було б, то я б дитину взагалі ніде не прописувала

Цитувати
В мене в паспорті нічого такого не написано, хоч власність я маю, так само коли я чоловіка до себе прописувала, то там нічого такого не вказано
це певне тому, що ви мешкаєте в особняку, можливо там інша ситуація, а щодо квартир в багатоповерхівках, то у всіх є такі примітки. мені поставили в паспорт, коли видавали. просто цифра в кутку на одній зі сторінок

Offline lenad

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #45 : 16 Грудень 2013, 15:55:56 »
Цитувати
А то батьки вашого чоловіка запезпечили їх своїм житлом чи якось допомогли їм у фінансовому плані щоб придбати житло?
Сестра зі своїм чоловіком мають власний бізнес...тому як кажуть - грошенята в них є. А брат його розлучився з жінкою ще перед нашим весіллям. Вони продали свою квартиру в Крихівцях - поділились... і він купив собі  квартирку.

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +332/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #46 : 16 Грудень 2013, 16:23:07 »
Цитувати
А в пізніші роки вже не має значення хто прописаний, бо є власник згідно свідоцтва.
Саме так. Я коли продала власну квартиру, то хоч там на той момен були прописані і чоловік і син, то це нічого не значило, щоб їх виписати, вони навіть не повинні бути присутніми. А у паспортах раніше клали штамп, що використано якусь там частину власності, що приватизовувалась безкоштовно. Як зараз не знаю.
Лучше плакать у психолога, чем смеяться у психиатра!

Offline lenad

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #47 : 16 Грудень 2013, 16:28:52 »
Цитувати
ну а з чоловіком які у вас стосунки? як на мене, то не ви маєте говорити про цю ситуацію з свекрухою, а її син.
стосунки в нас прекрасні з чоловіком... тьху-тьху-тьху. Але їх мама так виховала що на неї вони ні-ні. Та я навіть не заводжу з нею таку тему - ато знову запідозрять про мої плани викрасти в них квартиру  d30.

Offline justmary

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #48 : 16 Грудень 2013, 16:39:57 »
Цитувати
Сестра зі своїм чоловіком мають власний бізнес...тому як кажуть - грошенята в них є. А брат його розлучився з жінкою ще перед нашим весіллям. Вони продали свою квартиру в Крихівцях - поділились... і він купив собі  квартирку.
Як я зрозуміла, батьки чоловіка нікому з дітей не допомагали в плані житла, а тому залишити суто вам житло буде несправедливо d112 Інша справа, коли б вони забезпечили чи допомогли братові та сестрі чоловіка то можна було б говорити про несправедливість, а так вони нікому нічого, а ви ж живете у них зара :) Розумію і вашу позицію, бо своє власне житло кожен хоче мати і те що вони просто не хотіли приписати внука теж якось неполюдськи вийшло. А за примітку в паспорті навіть й не знала :xmm     

Online Evangelina

• Свідома Мамка
  • Репутація: +96/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #49 : 16 Грудень 2013, 16:51:16 »
Цитувати
але ж навіть в паспорті вказана кількість житлової площі, яку ви маєте в квартирі
В мене теж в паспорті нічого про це не написано. Хоча може тому, що я прописана у мами, а власницею будинку є вона.

Offline lenad

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #50 : 16 Грудень 2013, 17:00:03 »
Цитувати
а тому залишити суто вам житло буде несправедливо
я не кажу суто нам... я прекрасно розумію що діти рівні в правах. Я ось в мами маю свою частину - вона вже поділила між мною і сестрою порівну. То чому тут так не можуть зробити.  Ремонт ми зробили тут (двері, вікна, кухня, туалет, ванна, коридор  і 2 кімнати). Я прийшла сюди жити на кухні був тільки умивальник, плитка кухоння і стіл...все. Все ми сюди...а виявляється ми і ніхто тут...