Автор Тема: Як правильно і дешево оформити документи для виїзду за кордон!  (Прочитано 44746 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline БагіраАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +936/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашунька, Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Білосніжка, дуже рада, що в вас все вдалося і інформація виявилась корисною :*
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Дівчата, а на проізний документ дитини, то заява там на місці пишеться, чи є якийсь зразок.  І ще поясніть про нотаріально засвідчене клопотання?
Думаю заява пишеться на місці, принаймі для того, щоб вписати дитину в паспорт, вони мають роздруковані бланки, які заповнєш на місці :xmm
На рахунок клопотання не знаю d104
Цей пункт в переліку необхідних документів мені теж незрозумілий
Цитувати
нотаріально засвідчене клопотання батьків (або законних представників батьків чи дітей) у разі потреби самостійного виїзду таких осіб за кордон, а у разі, коли батьки не перебувають у шлюбі між собою, - того з них, з ким проживає дитина. За наявності заперечень одного з батьків документ може бути оформлено на підставі рішення суду. Для дітей віком від 14 до 18 років у заяві зазначається відсутність обставин, що обмежують згідно із законодавством право їх виїзду за кордон;
Напевно треба звертатись до нотаріуса d104
Дівчата, в мене змінився основний номер телефону!!!

Offline Irysya

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +650/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
а це таке клопотання  :)
цей документ оформляється в нотаріуса щодо відсутності у батьків заперечення на виїзд дитини закордон. це якщо є добровільна згода обох на виїзд. якщо такої згоди в когось з батьків нема, то вирішується через суд таке питання.
наприклад, таточко, який давно покинув сімю, але заперечує проти того, щоб мама повезла дитину на море закрдон d111
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Offline маріка

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +192/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: хлопчик .дівчинка
  • Ваше справжнє ім’я: Віталіна
Цитувати
Сестра за 2 дітей (проїзні документи заплатила 170грн,35грн -комісія банку)
мала бути ще згода батьків нотаріально завірена на виготовлення проїздних документів від 2 батьків.Чи в 200 кабінеті цього не треба?
СП iHerb  Вітаміни для всієї родини з Америки!!!
Залишки СП iHerb і Кокосовe масло  Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Білосніжка

• Активна Мамка
  • Репутація: +78/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Арсенчик ,5р
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
маріка,згода 2 батьків сестра робила в нотаріуса(обоязково треба)

Offline маріка

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Я знаю про неї,коштує 150 гр(це була найдешевша,бо обзвонила пару нотаріусів,ціни були від 200 до 150).
Залишки СП iHerb і Кокосовe масло  Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline маріка

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Може хтось дешевше робив таку згоду?Я робила на 2 діток,то можна подавати оригінал і на другу дитинку фотокопію завірену нотаріусом.Все разом мені обійшлось 150 гр.

Offline Туся

• Своя Мамка
  • Репутація: +150/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діанка і Арсен
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
маріка 150 то на одну дитинку, чи на двох. Бо я також 2-м хочу робити

я вже зрозуміла, що це згода на виготовлення проізних документів, а то спочатку думала, що на виізд дитини закордон, та й не могла зрозуміти , чи вона обов'язкова, якщо дитина буде іхати з двома батьками

дякую за пояснення! :flv

Offline маріка

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Якщо оформляєтє 2 проїздних документа,то  на одному дозволі пишете згоду на 2 х дітей і з цього дозволу робите фотокопію.Маєте 2 документа(дозвола ) на 2 діток.Фотокопія також завіряється нотаріусом.За це все платила 150 гр.Обов"язкова присутність  двох батьків.

Mum

• Гість
Сьогодні подала документи на зп. Розкажу що і до чого.
Необхідні суми попередньо взнала в 307 кабінеті ДМС. Вони, як і очікувалось, співпали зі вказаними на офіційному сайті ДМС Для того щоб побачити посилання: Register or Login].
Виготовлення зп:
1. Держмито - 170 грн.
2. Вартість послуг - 87,15 грн.
3. Вартість бланка - 120 грн.
4. Вартість послуг за збереження існуючого зп (на підставі заяви, де вказувала, що підставою для збереження є діюча віза) - 60,17 грн
5. Вартість послуг за внесення відомостей про дітей  - 18,63 грн (вписувала двох дітей, але плата вноситься одна в сумі 18,63 грн)
6. За кожен платіж комісія банку - 8 грн.
Оплатила в банку. Далі з документами і квитанціями в 307 кабінет.
Документи, які знадобились:
1. Паспорт гр. України + копія
2. Копія картки з ідентифікаційним кодом
3. Заява з обгрунтуванням збереження старого зп (для тих,кому необхідно мати два діючих зп)
4. Старий зп
5. Свідоцтва про народження дітей + копії
6. Свідоцтво про шлюб + копія
(необхідно у тому випадку, якщо чоловік і дружина на різних прізвищах, а в дітей чоловікове прізвище;
також бажано мати копію першої сторінки зп чоловіка чи знати як правильно транслітерується його прізвище, щоб прізвище дітей транслітерувались аналогічно до чоловікового)
7. по 2 фотокартки на кожну дитину розміром 35х45 мм
(вимога для дітей віком від 5 до 18 років;
якщо Ви збираєтесь подорожувати Європою, бажано і дітям до 5ти років робити фото)
8. вищезгадані квитанції
9. довідка про несудимість (оформляється в Управлінні МВС за адресою вул. Є.Коновальця, 42"б", 3 поверх, 6 кабінет; тел.792317; оформляється безкоштовно напротязі 20ти робочих днів за наявності паспорта гр. України і копії сторінок паспорта з відмітками; написати заяву на отримання довідки можна у всі будні з 10 до 11 год. та з 16 до 17 год.)
Ваша фотографія робиться в тому ж 307 кабінеті. Ось і все.
Вся процедура зайняла в мене 1,5 години.

Це було по суті  ;)
А тепер ліричні відступи. Приємно здивувало адекватне і ввічливе ставлення паспортистки  z4. Неприємно здивувало незнання наших людей про свої елементарні права і наявність "міфічних" талончиків, які видає підприємство "Документ" за день до подачі документів, і з якими люди аналогічно стоять в загальній черзі, причому суттєво переплачуючи за послуги (от тільки які саме - невідомо)  d16.
Перепрошую за великий пост, сподіваюсь ця інформація комусь стане в пригоді.

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
десь в попередній темі здається писали, що держмито відмінили, чи то не на всі послуги?

Mum

• Гість
За вироблення паспорта платиться держмито, а якщо одразу вписуєте дітей то ця послуга без держмита.

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
Розкажу вам, як чоловiк сьогоднi вклеював фото сина в зп, керувались постом Багiри (ДЯКУЮ!), так от почалось все з того, що касирка банку Киiвська русь почала чоловiка переконувати, що вiн не маэ права проплачувати за послугу, тому що не маэ якогось там бланку вiд пп Документ, що грошi пiдуть на марне, що вона не знаэ, як то зробити, коротше мурижила, його 20 хв i здалась зi словами, що це все на його власний страх i ризик. Потiм жiночка в 200 кабiнетi сказала, що вона не маэ права сама отак вклеювати, хай йде питати дозволу головного, пiшов чоловiк до головного, той в уснiй формi пiв години вiв допит, чого чоловiк не звернувся в Документ, чого термiнове вклеювання, каже робiть звичайне, теж мучив- мучив, побачив, що марно i сказав добре iдiть клеiти, отак, мабуть вони там побачили, що вiдкатiв меншаэ i вирiшили всiма шляхами перешкоджати d112
 i до речi треба ще ксерлкопiю закордонного паспорту.

Offline БагіраАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +936/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашунька, Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Це капут  d16 Я платила в Фінансах і кредит - то взяли проплату без всяких зайвих питань. І з жіночкою з кабінету 200 теж все без проблем пройшло і без ксерокопії закордонного паспорта d104 Може дійсно ще треба під настрій попасти d27
Доречі паспорт вже забрала рівно через 10 робочих днів. Ця жіночка яка їх видає дуже чомусь дивувалась, що в мене взяли документи для термінового вклеювання фото.
Дівчата, в мене змінився основний номер телефону!!!

Offline iruna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +366/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: іра
дівчата,і мене не оминуло, це щастя записати малу собі в паспорт, бо записала 2 роки тому чоловіку,а тепер є потреба собі, так от прийшла я в 200 каб. то мене відправили в інший типу дівчинка стажерка оформляє, АЛЕ перед тим сказали йти питати дозволу у начальника, я сказала щоб йшла зімною , бо чого я його маю про щось питати, коли прийшли до начальника я запитала чого мене до вас водять, коли я маю право це зробити без пп документа,він був трохи в шоці але побачив мій настрой спитав " а ви що маєте квитанцію",я кажу так, а він а нащо ви платили  , звідки знаєте і т.д., короче дав дозвіл хоча , хто він такий аби його давати є з-во і воно вже дає право. але менше з тим прийняли документи в мене але не забудьте хто буде йти обовязково ще копія ЗАГРАН ПАСПОРТА. і 2 фотки дитини.
тримаю на руках два щастя.

Offline Білосніжка

• Активна Мамка
  • Репутація: +78/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Арсенчик ,5р
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Я коли здавала, копію паспорта не вимагали,так як він ітак їм дається (щоб вписати дитину)

Offline iruna

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Я коли здавала, копію паспорта не вимагали,так як він ітак їм дається (щоб вписати дитину)

тепер хочуть і її, ну треба до чогось придертись, так скоро всі ходитимуть обізнані  d27

Offline iruna

• Досвідчена Мамка
    • Награды
дівчинка на прийомі мене питає  а маєте ...я маю, а маєте.... я маю маю маю, вона ну давайте d141, прям анегдот  d30

думає собі і все вона має... Багіра тобі плюс і дякую  d9