Автор Тема: Громадська організація "Мами Прикарпаття"  (Прочитано 7763 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +166/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
Re: Громадська організація "Мами Прикарпаття"
« Reply #34 : 07 Листопад 2013, 00:08:35 »

[/img]

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #35 : 12 Листопад 2013, 23:10:12 »
ЯК ЗНАЙТИ МІСЦЕ ДИТИНІ В ДИТСАДКУ?

13 листопада о 17.00 у готелі Станіславів (м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 7, 3-ій поверх, зала засідань) громадська організація «МАМИ ПРИКАРПАТТЯ» за підтримки Клубу-17 проведе круглий стіл «Як знайти місце дитині в дитсадках Франківська?».

Недоліки системи електронної реєстрації в міські ДНЗ.
Проблеми при влаштуванні дітей у дитсадок санаторного типу чи відповідні групи.
Потреба платити за те, щоби дитину прийняли у садок.
Проблеми дошкільного виховання дітей, які не потрапили в списки реєстрації. Створення у місті садочків неповного дня.
Ці та інші проблеми, пов’язані із прийняттям дітей у ДНЗ Івано-Франківська, представники ГО «МАМИ ПРИКАРПАТЯ» обговорять спільно із посадовцями міськвиконкому, міського управління освіти, відповідальними за реєстрацію в ДНЗ та депутатами міської ради.

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #36 : 16 Листопад 2013, 10:28:21 »

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
    • Награды
ГО "МАМИ ПРИКАРПАТТЯ" проведе майстер-клас по виготовленню букетів з цукерок. 12 грудня, четвер, о 18 год. вул.Пд.Бульвар,22 "Екстім-Квадрат" 2-й поверх. Запрошуємо матусь...

Також шукаємо на даний захід психолога чи педагога, який буде гратись з нашими дітками в час проведення майстер-класу.

Кількість учасників 15 чоловік (дітей 9).

Запис та деталі за тел. 0667724997 Вершиніна Мар"яна

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
    • Награды
ГО "Мами Прикарпаття" вибирає світле майбутнє з Європою і підтримує зміни в нашій державі.

Дівчата є велике прохання.
На Незалежності, 5, є дівчата студентки в палатці, які записують тих хто хоче їхати на Київ, і які сидять на телефонах обдзвонюють людей і координують роботу, а також хлопці з Правого сектору, які слідкують за порядком . Вони сидять там на холоді і голодні. Давайте спробуємо організувати для них обіди. Сьогодні вже запізно, завтра на 15-16год це потрібно зробити. Їх там до 20 чол., тому самотужки я їх не нагодую, хоч би і хотіла. Допоможіть будь-ласка це організувати. Давайте підтримаєм один одного.

Дзвоніть 0502786608 Люба Палімон

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Антимайдан на вихідних коштував 60 млн.грн. - це бюджет усіх дитсадків країни на рік

Президент каже, що дуже не любить несправедливість і любить дітей.

Інший представник провладної партії каже, що у дітей вкрали "кусочєк счясьтя".

Варто трошки порівняти цифри і ще раз наочно перевірити щирість таких слів. Ну, раптом, дійсно, все пояснюється якраз тим, що вони просто дітей так люблять і не розуміють, що пластікова "йолка" дітям на майдані уже давно не такий уж і празнік. Конфлікт поколінь, знаєте.

ОТЖЕ:

Бюджет України'13: графа Дошкільна освіта - 71 млн грн.

Бюджет Польщі'13: графа Дошкільна освіта - 320 mln zł (874 млн грн)

Якщо грубо порахувати, то в 12.3 разів їх діти більш забезпечені освітою. Але так рахувати неправильно.

Різні країни, різні потреби і народжуваність. Тому слід рахувати інакше.

У 2009-му в Україні народилось 508540 дітей. В Польщі - 419400.

В Україні - 139.6 грн / дитину в РІК. В Польщі - 2083.9 грн / дєцко.

Виходить ще більш несправедлива цифра - в 15 разів більше. Це навіть якщо не рахувати того, чого без суду не порахуєш - скільки із цих грошей в Україні опиняється поза контролем і насправді розкрадається.

Ну от - ось вони, діти, ось ваш бюджет і ваші витрати на цих ваших же дітей, яких ви так любите. Ви хочете сказати, що у поляків в 15 разів вищий рівень життя? Чи може Євросоюз їх годує? Ні, це виключно їх держбюджет. Просто в них державні пріоритети трошки інші. Справедливіші.

До речі, до цього можна було б додати і те, що діє кілька програм ЄС по дофінансуванню дошкільної освіти в Польщі.

Де ж наші гроші? Чому наші діти страждають в жахливих совкових дитячих садочках з виховательками, які йдуть на таку низьку зарплату з фанатизму або якщо не пощастило в житті знайти іншу роботу?

Боюсь вас засмучувати. Я не буду порівнювати витрати на державний апарат тут і там, хоча це треба обов'язково зробити. Провести оцінку. Витрати на так звані правоохоронні органи і органи, які охороняють особисто тіло.

Але зараз є значно більш кричущі факти як горящі головєшки. За найдешевшими підрахунками і якщо вірити українській міліції на Європейську площу привезли 60 тисяч бюджетників. Цифри:

- 30 мільйонів на гонорари (500 грн/людина - зарплата за 2 дні (хоча деякі отримали лише по 250, тобто кілька мільйонів на цьому теж хтось по-регіоналівськи "заробив").

- 18 мільйонів - транспорт з регіонів і назад, спецпоїзди, автобуси з водіями, ночівля, намети і гуртожитки і годування за два дні - щонайменше ще 300 грн на людину.

- близько 10 мільйонів - атрибутика, сцена, музика і музики (гонорари на тій сцені, до речі, космічні), "зазивали" і організатори.

Загалом вийде майже 60. При найкращих підрахунках. Бо з ними і правда як зі скотом - хліб і гречка, несправжні "Пісняри" і невиплачені гроші. Насправді ж витрачено значно більше, пару десяток вкрадено за традицією "свій у свого за своє", а ще залучені сили міліції і комунальні служби, яким за додаткові години роботи доплатять.

Близько 60 мільйонів. Два дні шабашу-мітингу і наступного року можемо закривати всі дитячі садочки. Бо вони для нашого держбюджету коштують стільки ж. Я розумію, що полум'яні прихильники Регіоналів ніколи цього не прочитають, а їм варто було хоча б раз подивитись на те, як виглядають заклади дошкільної освіти в Польщі і, можливо, вони самі б усе зрозуміли. Дітей вони жаліють. Стабільність вони оберігають. Дебільністю є ваша стабільність.

UAINFO

Offline sofy

• Свідома Мамка
  • Репутація: +65/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Валерія
  • Ваше справжнє ім’я: Софія
З вашого дозволу, й собі скопіюю у вк.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline oksanatravneva

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +71/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Даринка, 10.07.2010 р., Марко, 04.10.2014 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
класна стаття!!!!  d77

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
ось ці сволочі крадуть гроші у наших дітей і нас, а більшість далі сидить вдома і навіть не сується на майдан, задумайтеся! геть цього президента і уряд!

Offline Nina2013

• Своя Мамка
  • Репутація: +130/-0
  • В мене вже є щастячко!!! Родіть і собі!!! :)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ніна
Прекрасна стаття!!!! І взагалі - добре, що створили ГО, яка діє на благо нам(мамкам), а не політикам :/

Обов"язково буду слідкувати за темою та подіями в ній :flv

Offline Maryasha5Автор темы

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Мар"яна

Наприкінці 2006 року Ольгу Осташ із селища Брошнів-Осада Рожнятівського району призначили опікуном онуків після того, як її доньку Віру місяцем раніше суд позбавив батьківських прав. Жінка й гадки не мала, що доля може так круто змінити життя. Ольга Михайлівна з чоловіком Іваном взяли на себе відповідальність за дітей, не вагаючись.

ostash

Тридцять вісім років вона віддала брошнівському лісокомбінату. Коли вийшла на пенсію, клопотів тільки додалося. Хіба до відпочинку, якщо на плечах відповідальність за п'ятеро сиріт? У 2011 році поховала чоловіка і доньку Віру. Важко пережила подвійну трагедію. Це ще більше спонукало мобілізувати внутрішні сили, аби вистояти.

Нині  внук Борис навчається у Брошнівському училищі на столяра. Найбільший помічник бабусі в домашніх справах - Ольга. Дівчинці 12 років. Зранку дорогою до школи вона веде найменшого братика в садок, а після занять забирає. Порається з бабусею, в хаті й на городі. Встигає відвідувати гурток малювання. ЇЇ картини наповненні людським щастям і добром, випромінюють любов та ласку.

Василь і Степан теж не байдужі до позакласного навчання. Після уроків відвідують гурток танців. Василь у музичній школі вчиться грати на акордеоні. Ольга Матвіївна, яка свого часу закінчила Коломийський деревообробний технікум з червоним дипломом, допомагає внукам виконувати домашні завдання. Бувають складні, але в житті доводиться розв'язувати ще важчі. Причому, самостійно.

Минулого року, коли Ольга Матвіївна захворіла і деякий час пролежала в лікарні, внуки встигали і її провідувати, і засадили 17 арів городу. Восени зібрали понад тонну картоплі. Частину врожаю виміняли на цукор.

Уся сім'я поки що проживає у квартирі з трьох кімнат, яку отримали в радянський час. Одну виділили для хлопців. Їм доводиться спати на двоярусних ліжках. Та це найменші проблеми в родині.

У 2008 році Ольга Осташ написала заяву до селищної ради з проханням надати ділянку для будівництва хати. Там їй відмовили нібито через відсутність вільних земель. Не зарадило й районне начальство. Відтоді жінка перестала вірити чиновникам.

Два роки тому родина купила двокімнатну квартиру в сусідньому під'їзді для Степана і Василя. Зробили ремонт. Діти мають змогу там користуватися ванною, бо у теперішньому помешканні вийшло з ладу обладнання.

Наприкінці минулого літа, обласне керівництво гучно заявило про грошову допомогу родині Осташ для придбання житла у розмірі сорок тисяч гривень. Ольга Матвіївна зраділа такому щастю. Вона вирішила знайти майбутнє помешкання для Бориса і Ярослава. Хотіла, щоб біля хати був невеликий город. Для її купівлі жінка потратила чимало власних заощаджень. Обіцяні кошти від влади надійшли тільки в середині грудня. Але до кінця березня родина повинна ще доплатити двадцять тисяч гривень. Тому звертається до всіх із проханням допомогти.

На білборді  біля приміщення селищної ради зображено щасливу сім'ю Осташ, яка, вмостившись на дивані, радісно посміхається. Внизу написано, що за рік із районного бюджету виділили 35 тисяч гривень на придбання житла для цієї родини, з обласного -120 і заможні благодійники дали 89. Хтось, мабуть, хотів похизуватися своїми досягненнями. Виглядає, що родина отримала велику фінансову допомогу. Тепер Ольга Матвіївна змушена всім пояснювати, що надійшло тільки 40 тисяч гривень. Решту коштів в очі не бачила.

Утім, про цю родину в районі не забувають. На свята діти отримують подарунки, під час канікул їздять на екскурсії. Їм би ще знадобився комп'ютер.

З влаштуванням у садок маленького Ярослава не було жодних проблем. А ось із Степаном у 2008 році вийшла ціла морока, згадує Ольга Осташ . Їй відмовляли, доводилося оббивати пороги райдержадміністрації.

Та жінка не любить нарікати на долю, бо до труднощів звикла. Дякує за допомогу сусідам, які з розумінням ставляться до її проблем. Тож діти мають одяг, іграшки. А ті незручності, що спричиняють сусіди Дуляновські, не можуть затьмарити багатодітній родині ставленя до добрих, чуйних людей, яких більшість.

Offline Maryasha5Автор темы

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Мар"яна
Івано-Франківську бракує дитячих садків, а будують… храми
• Субота, 11 Січня 2014, 16:37    69

Джерело: Анонс Контракт
Питання, як кажуть, на засипку. Скільки потрібно ще збудувати церков в Івано-Франківську, щоб їх кількість визнали достатньою й перестали нарешті будувати.

hrest

Боюся, що на це питання не здатен дати відповіді ніхто. Церковні семінарії випускають в світ Божий священиків, а священик без парафії, як корабель без вітрил. А є церква – є парафія.

Нещодавно (8 січня) за участі Архиєпископа і Митрополита Івано-Франківського Кир Володимира Війтишина та Його Преосвященства Томаса Галіксона, нунція Вселенського Архиєрея Папи Римського в Україні було освячено Собор Преображення господнього в мікрорайоні Пасічна.

Цю церкву будували з квітня 1997 року й витратили на будівництво 14 мільйонів гривень. В тому числі 7 мільйонів з міського бюджету. Тобто з кишень тих платників податків, які згаданий собор можливо ніколи в житті й не відвідають. Та збудували й збудували. Най стоїть, най правлять службу, най люди моляться. І може на тому вже варто спинитися? Але ж ні.

На розі вулиць Лепкого-Гаркуші почали будівництво ще одного храму. На цей раз «Святого пророка Іллі».

Скільки потрібно ще збудувати церков в Івано-Франківську, щоб їх кількість визнали достатньою?
І знову за благодійні кошти. Бо от уже все є в місті, лишень церкви пророка Іллі не вистачає. А так все в нормі. Тому скидайся громадо, хто на банківський рахунок, хто в спеціальну скриньку, щоб ще один випускник семінарії мав власну парафію.

І Бог благословить вам за вашу «жертвенність», як з помилкою написано на рекламному плакаті, на якому хтось дописав цілком слушний заклик «Будуй школи та лікарні!».

Скільки потрібно ще збудувати церков в Івано-Франківську, щоб їх кількість визнали достатньою?
Ну, не залежить духовність, чесність, порядність і жертовність відкількості церков на квадратний метр. Від цього залежить лише кількість парафій і працевлаштованих священників. І хворі люди не стануть здоровішими від того, що в місті з’явиться чергова церква. І чиновники не перестануть красти й вимагати хабарі. І лікарі не згадають про свій обов’язок – лікувати, а не обдирати.

Бо присутність Бога вимірюється зовсім не кількістю цегляних споруд з хрестами на дахах.

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
    • Награды
У неділю 2 березня о 17 годині відбудеться нарада членів та прихильників ГО "МАМИ ПРИКАРПАТТЯ" . Місце зустрічі не змінилось м.Івано-Франківськ, вул. Пд.Бульвар, 22 2-й поверх.
Завтра буде виставлено список питань, які ми обговоримо.
Пропозиції, щодо питань, які ви бажаєте обговорити приймаємо до 20 год. 28 лютого.

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #47 : 01 Березень 2014, 13:06:13 »
У неділю 2 березня о 17 годині відбудеться нарада членів та прихильників ГО "МАМИ ПРИКАРПАТТЯ" . Місце зустрічі не змінилось м.Івано-Франківськ, вул. Пд.Бульвар, 22 2-й поверх.
Порядок денний:
1. Обговорення, затвердження та підписання Звернення до діючої влади від ГО "МАМИ ПРИКАРПАТТЯ"
2. Брак місць у ДНЗ
3. Встановлення дитячого майданчика у центральній частині міста
4. Що говорити дітям? (стосовно ситуації в країні)
5. Різне
PS. Батьки, які прийдуть з дітками можуть їх залишити в ігровій кімнаті Маша і Ведмідь (18грн - 1 год.)

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
    • Награды
ГО "МАМИ ПРИКАРПАТТЯ" 30 квітня о 18 год. за адресою: Пд.Бульвар, 22, 2-й поверх. організовує майстер-клас "Листівка для мами". Кожна дітина власноруч виготовить віткритку для своєї матусі.
 Вік дітей 3,5-12 років.
 Вартість - 15 грн.
 Також після майстер-класу малеча відвідатє ігрову кімнату "МАША і МЕДВІДЬ" (1 год-15 грн.)
 Матусі у цей час зможуть відпочити та посвяткувати.
 Чекаємо на вас!
 Запис та деталі за тел. 0667724997 Мар"яна Вершиніна

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Запрошуємо архітекторів, дизайнерів та художників долучитися до розробки проекту дитячого майданчика в центрі Івано-Франківська.
Місце розташування: площа Міцкевича, поблизу кафе „Веранда
Побажання щодо стилю: дитячий майданчик має візуально вписуватися у сформоване архітектурне середовище.
Мета проекту: створення умов для якісного та безпечного відпочинку дітей у центральній частині міста.
Завдання проекту:
— привернути увагу місцевої влади та громади до проблеми дитячого дозвілля у громадських просторах міста;
— залучити творчих людей до розробки проекту дитячого майданчика;
— продемонструвати готовність творчих людей підтримувати креативні проекти громади;
— довести, що дитячі майданчики можуть бути окрасою міста.
Вимоги до дитячого майданчика:
1. Безпека. Повна відповідність існуючим державним та європейським стандартам.
2. Візуальна спорідненість з оточуючим архітектурним середовищем.
3. Використання натуральних матеріалів та кольорів.
4. Доступність виготовлення.
5. Доступність ідеї для дітей, а також мешканців та гостей міста.
Дитячий майданчик може бути виконаний у вигляді як ігрового комплексу, так і окремих ігрових конструкцій. Не бажано використовувати неприродні кольори та складні для розуміння ідеї.
Дитячий майданчик має бути орієнтованим на дошкільний та молодший шкільний вік.
Координатор проекту:Мар"яна Вершиніна ГО "МАМИ ПРИКАРПАТТЯ" - 0667724997

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
    • Награды
ЗАПРОШУЄМО ВСІХ МАМУСЬ З ДІТКАМИ!!!!