Автор Тема: Коли мають виплатити декретні?  (Прочитано 53399 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline КсюшикАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +315/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маринка, Алінка
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Коли мають виплатити декретні?
« : 01 Червень 2010, 13:03:15 »
Допоможіть розібратися. Я з квітня місяця оформила лікарняний з ЖК як пологова відпустка. Працюю на державній службі. Занесла на роботу лікарняний, але по нинішній день грошей не отримала. Кажуть немає. Написали листа на фонд і ждуть повернення коштів звідти. А потім вже мені перечислять, бо закредитували. Дзвоню в фонд. Там кажуть вже 1,5 міс. що грошей нема, поступають малі суми і ще платять березневі суми. Як бути. Чи таке можливо, адже на фонд з різних організацій йдуть відрахування щомісяця, то чому в них має не бути грошей. Певно брешуть су.. :/Короче не знаю шо й думати.
А ви коли отримали свої декретні? Якщо піду сваритись щось поможе. Як гадаєте? d143

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
Re: Декретні виплати
« Reply #1 : 01 Червень 2010, 15:03:55 »
Може бути таке що грошей немає, у мене затримка по догляду за дитиною 130 грн вже 2-й місяць і теж кажуть, що гроші скоро будуть, їм видають частинами.  На рахунок декретних може бути подібна ситуація. 

Offline Romanochko

• Свідома Мамка
  • Репутація: +26/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #2 : 04 Червень 2010, 16:16:47 »
І мені гроші вже другий місяць не дають d104сказали нема коштів!! Ображена я на державу!!!

Offline Скарлет

• Свідома Мамка
  • Репутація: +97/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
« Reply #3 : 04 Червень 2010, 23:30:02 »
На облік в консультацію потрібно ставати десь на 9-10 тижні вагітності. Довідку про допологовий і після пологовий лікарняний дають здається на 30 тижні вагітності. Дикретні отримала на роботі десь через 2 тижні, суму вираховують в бухгалтерії - вичисляють середню зарплату за 6 останніх місяців і якось та нараховують.
Життя занадто коротке, аби носити ще й довгу спідницю.
                                                                         Флоріан Боднар

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #4 : 04 Червень 2010, 23:39:47 »
Цитувати
Девочки не знаю куда написать этот вопрос! До какого срока надо встать на учет, что бы платили потом декретные? И сколько платят?
Взагалі на облік треба стати до 12 тижнів. Але зараз здається гроші нараховують навіть якщо і пізніше стати. Платять приблизно 4 офіційні зарплати і здається без вирахування податків (але точно не знаю)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #5 : 04 Червень 2010, 23:47:28 »
На виплати це може і не вплине, але можна стати зараз щоб впевнитися що з дитинкою все добре. Хоча це особистий вибір кожного d112

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • http://halynafa.livejournal.com/3916.html
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: галина
« Reply #6 : 05 Червень 2010, 10:24:48 »
 На даний момент, немає вимоги ставати на облік до настання певного строку.
На рахунок, виходу у передпологову і післяпологову відпустки (так звані лікарняні), то це залежить від того, чи є у Вас якісь пільги, наприклад якщо чорнобильське посвідчення, то тоді цей термін у сумі складає 180 днів, тобто 90 до пологів і 90 після. А якщо звичайна категорія, то здається 70 і 56, але це я точно не пам"ятаю, дивіться Закон України "Про відпустки"

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #7 : 05 Червень 2010, 12:01:58 »
якщо кесарів, то здається дають 70 днів до і 70 днів після пологів.

Offline Ліля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +135/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #8 : 05 Червень 2010, 15:23:18 »
Цитувати
14 недель уже!
Я саме на такому терміні стала на облік і з виплатою лікарняних ніяких проблем не було d112 Щоб нарахувати лікарняні бухгалтеру потрібно просто знати, коли саме ви йдете на допологове лікарняне, а не коли ви стали на облік.

Offline КсюшикАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +315/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маринка, Алінка
« Reply #9 : 06 Червень 2010, 15:23:54 »
А взагалі то процедура на скільки я знаю то така, принаймі на держслужбі. Ти приносиш лікарняне(Пологове), вже по факту, бо фонд тимч. втрати працездатності тепер сказав, що гроші в них наперед не заказують на ці цілі, як було раніше, а дають потому як організація дасть лист і звіт відповідної форми.З 15.12.2009 помінявся сам розрахунок декретніх, зараз там рахують за календарні дні, а колись за робочі, тому як на мене суми трохи менші. і до розрахунку беруть нараховану З/П за 6 ост. міс. роботи; далі там бухгалтерія якось збиває і вираховує, ну приблизно виходить якщо З/П була 1500 грн в міс., то сума декретніх за 126 днів - близько 6тис. грн. На прив. фірмі бухгалтерія може виплатити декретні з дозволу керівництва, бюджетники - ні, бо в них на все є статті балансу і коди, тобто з коду з/п ти не можеш платити лікарняні, а я коду канцтоварів - ну скажімо за комунпослуги. тому якщо на коді лікарняних не вистачає стягнутих відрахувань з з/п вам не дадуть гроші поки фонд в цю клітинук через казначейство не кине суму відповідну. В разі ускладнених пологів вам дають ще одне лікарняне на більшу кількість днів і роблять перерахунок з доплатою. Вродіби все.

Offline Olli Polli

• omnia mea mecum porto! :)
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +100/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Юлій, 5 міс
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #10 : 08 Червень 2010, 13:58:42 »
Дівчата, можливо хтось був у такій самій ситуації та скаже, на що мені розраховувати: я приватний підприємець і справу закривати однозначно не буду. Що мені тоді положено від держави??? d143

Offline Cinderella

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +54/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стасік
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #11 : 08 Червень 2010, 14:01:27 »
А на якому ти податку?

Offline Olli Polli

• omnia mea mecum porto! :)
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +100/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Юлій, 5 міс
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #12 : 10 Червень 2010, 11:29:55 »
На єдиному

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
« Reply #13 : 12 Червень 2010, 16:59:43 »
Olli Polli, я вже десь здається писала, але повторюся ще, бо багато дівчат не знають, що ПП положені всі виплати і я чула в консультації навіть лікарняні не беруть z2
Я теж приватний підприємець на єдиному податку і діяльність не закривала і не призупиняла.
Ви маєте право отримати всі положені законодавством виплати.
 Декретні - лікарняне допологове і післяпологове, довідка з податкової про сплачений податок (здається за останні пів року) + ще потрібні по списку документи збираєте і здаєте в соцстрах. Півтора року назад з податком 200 грн. лікарняних виходило приблизно 4,5 тис. Якщо раптом пологи виявляються важкими чи кесарське, то в консультації дають продовження лікарняного, знову здаєте і його оплачують. У мене було кесарське, то доплатили ще приблизно грн.400-500.

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #14 : 12 Червень 2010, 17:13:56 »
 Допомога при народженні дитини положена всім без винятку, її отримуєте коли маля народиться і ви маєте свідоцтво про народження.
 З вересня 2009 всі ПП на ЄП мають право отримувати ще і допомогу по догляду за дитиною до 3 років, але не більше 130 грн. щомісяця.
 Всі довідки збирав і здавав чоловік, тому не можу підказати, куди які. Ці 130 грн. до 3 років точно на Грушевського, справа від Білого дому. Ще десь на Сахарова здавав точно.

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #15 : 12 Червень 2010, 17:19:45 »
І ще, я майже місяць лежала на збереженні, то якби була взяла лікарняне і здала в соцстрах, то його були б оплатили.
Трохи не в тему, але десь читала, що для вагітних є навіть пільгові путівки в санаторії, але мало хто про них знає. Запитайте і в консультації, і в соцстрасі. Насолоджуйтесь своєю вагітністю! Це так чудово!

Offline naddy.b

• Своя Мамка
  • Репутація: +28/-0
  • Користувач забанений!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #16 : 12 Червень 2010, 18:52:02 »
Мда... А мене лікарка переконала закрити підприємця, бо казала, що виплат не буде. Я ще на 7-му місяці бігала по всіх установах, збирала довідки :( А з універу лікарняних дали 2 тис. :( Правда, тепер по документах виходить, що у нас на особу менше ,ніж прожитковий мінімум, тож держава мусить доплачувати  d27