Автор Тема: Коли мають виплатити декретні?  (Прочитано 56410 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Re: Коли мають виплатити декретні?
« Reply #51 : 22 Лютий 2012, 16:09:49 »
Дівчатка, незнаю чи в цю темку писати чи ще бухгалтерів наших питати, бо щось сама не можу розібратися d104
В мене питання по лікарняному в зв"язку з вагітністю і пологами, який порядок їх виплати зараз для приватних підприємців на єдиному податку???
Бо знайшла ось таке:
Цитувати
За бажанням  фізичні особи – підприємці можуть взяти добровільну участь в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими на поховання,  ставка єдиного соціального внеску становитиме 36,6%, від нещасного випадку на виробництві – 36,21%, у разі добровільної участі за всіма  видами  загальнообов’язкового державного соціального страхування фізичні особи платитимуть 38,11%  бази оподаткування ЄСВ.
Зараз я плачу 34.7%, виходить мінімальний ЄСВ, а для того щоб отримати потім лікарняні, то треба ще доплачувати зараз???
Хочу порахувати, чи варто мені платити зараз стільки податку (200+370) кожного місяця, а потім ще й лікарняних не отримати, чи вже потрохи призупиняти діяльність d130 d143

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #52 : 22 Лютий 2012, 17:09:40 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
А Ви уклали із ПФУ договір про добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування?
а що це таке?????
бо я також ПП, і через ті внески в ПФУ з цього року не подавала поки заяву на єдиний, щоб той ПФУ майже 400 грн не платити щомісяця  d16
про яку добровільну участь йде мова???

Offline den

• Активна Мамка
  • Репутація: +4/-0
  • моє щастячко
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис, Сергій
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #53 : 22 Лютий 2012, 17:59:51 »
Незнаю куди звернутись. Якщо я оформлюсь на роботу за місяць до декретної відпустки, на яку суму декретних можна розраховувати? Чи варто це робити?  d100 Можливо хтось із цим зустрічався.

Offline _Татьянка_

• Я сама ЩАСЛИВА МАМА
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +343/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 9 років, 8 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #54 : 22 Лютий 2012, 18:58:17 »
den Ви повинні працювати до декрету 6 місяців а так місяць майже нічого не дасть получити так як ті що не працювали на момет до декрету. Коли я робила то працювала взяла 3000 грн а хто був без роботи то получив  від 600-800 грн.

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #55 : 22 Лютий 2012, 22:29:10 »
Та я щось так і зрозуміла, що мені навряд чи щось світить цього разу :( Бо весь минулий рік платила  34,7 %, ну і цей рік також так почала платити, хоч то і так дуже багато того податку виходить d16 Договір не заключала, от зараз збираюся йти здавати в пенсійний звіт до 1 квітня, то піду швидше, може щось вивідаю ще цікаве d130
В мене лишається місяців чотири з хвостиком до декрету, вже нікуди не встигаю з доплатами, тай щось немає бажання платити d104
Я чотири роки назад платила податку 200 грн. і лікарняне оплачували, а зараз виходить платиш 600 грн., і ніяких пільг, то тільки в нас так в державі може бути z2
Люче, тобі + за допомогу :*

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #56 : 22 Лютий 2012, 22:35:31 »
То виходить, що вже і минулого року дівчата-підприємці не отримували оплати лікарняних?
І навіть, якщо я плачу стільки податку, то не буду мати і тої суми, що безробітні? Якось нелогічно виходить... d104

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • http://halynafa.livejournal.com/3916.html
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: галина
« Reply #57 : 23 Лютий 2012, 07:39:20 »
Наскільки я розумію, то такий договір можна укласти і за минулі періоди і внести всю суму необхідну, принаймі в питаннях стажу (щоб його зарахували при призначенні пенсії), можна було укладати договір і вносити суми добровільно, думаю, так можна і цей договір укладати. Зверніться в юридичний відділ Управління Пенсійного фонду України в м. Івано-Франківську.

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #58 : 25 Лютий 2012, 09:51:01 »
Дякую дівчата, я якраз в пенсійний збираюся йти здавати звіт за минулий рік і вже все вивідаю.
Мене вже голова болить від читання всіх нових законів d112
Мені зараз краще оформити договір і доплатити, щоб хоч за пів року вийшло до лікарняного. А потім вже можна і призупиняти діяльність на час декретної відпустки d143 В податковій точно можна написати заяву і не платити податок, поки ти в декреті, а от цікаво чи по ЄСВ таке проходить d104
Про все що вивідаю - напишу, може ще комусь пригодиться :)

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #59 : 01 Березень 2012, 15:55:29 »
Дівчата,  d138 проясніть б ласка ситуацію.
Цікавить питання, чи щось змінилось з виплатою лікарняних по декрету???
Ситуація - жінка найманий працівник в нормальній організації (не державній), вагітна, в березні їй дають лікарняний. От і їй хтось розказав, що вона ті лікарняні по декреті десь отримає після 2 місяців від народження. Чи то вона щось неправильно зрозуміла, чи що, бо як так може бути??? Але це їй розказувала її знайома, яка десь так само надавно родила і працює в аналогічній компанії (але не тій). Я ж наскільки пам"ятаю, то мені виплачували лікарняні на моїй роботі одразу, як я листок приносила, а потім вже моя фірма подавала в соцстрах свій звіт і чекала, коли соцстрах поверне їм гроші. Хіба щось змінилось???
Справа в тому, що людина, для якої я це все взнаю, взагалі не хоче "світити" свою вагітність, а хоче в травні посавити перед фактом. В неї головний офіс і керівництво в іншому місті, бухгалтерію вона сама тут веде, але бухгалтер в неї в цьому плані не компетентна, але я й сама не дуже розумію, як вона збирається приховувати лікарняний чи що??? Чи навіть якщо вона сама тут на місці все нарахує, то все одно десь в балансі це потім відобразиться, чи як???  d143
ну але основне питання - лікарняний оплачується одразу в нормальних організаціях???

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #60 : 01 Березень 2012, 16:12:09 »
Я про це не знаю, може хтось з дівчат підкаже.
От ПП три роки назад теж зразу виплачували, а зараз дуже затримують, десь читала, що теж аж після пологів виплатили d104 А ще щоб стати на облік підприємцю зараз обов"язково потрібно договір в пенсійному заключити, про який ми вище писали d130

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #61 : 01 Березень 2012, 16:20:52 »
про підприємця то вже читала, але я взнаю для простого найманого працівника d143

Offline iruska-87

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +176/-0
  • Боже, Україну бережи....
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #62 : 01 Березень 2012, 22:13:54 »
Ну, мені виплачували теж десь до 2-3-х місяців після родів, але тоді була криза, на роботі були страшні затримки по зарплатах, як воно в ідеалі має бути -  d104
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline LILI4KA

• Активна Мамка
  • Репутація: +14/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макар
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
« Reply #63 : 16 Вересень 2012, 18:09:39 »
А підкажіть будь-ласка користувач "den" Ви влаштовувались на роботу за місяць до дкретної відпустки?
Незнаю на що маю чекати, я влаштувалась...і з понеділка вдекреті...незнаю на яку суму розраховувати...підкажіть z1

Offline LILI4KA

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #64 : 16 Вересень 2012, 18:11:30 »
Або хтось з мамок підкажіть???
 :)

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
« Reply #65 : 17 Вересень 2012, 17:36:15 »
мені виплатили до- та післяпологові минулого тижня, тобто в 38 тижнів, сума склала 1142 грн., так як я не працювала, не рахувалася в ЦЗ, не навчалася - це інфо для таких як я d27

Offline LILI4KA

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #66 : 02 Жовтень 2012, 09:49:38 »
мені сказали що кошти я отримаю через 12 днів  після відкриття рахунку ось чекаю...надіюсь скоро будуть :)

Offline Olesya 1

• Свідома Мамка
  • Репутація: +40/-0
  • Тaк хочeтся побыть хрупкой и бeззaщитной жeнщиной!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: -
« Reply #67 : 05 Листопад 2012, 21:15:41 »
Моя подружка потрапила в цікаву ситуацію. Вона в декреті уже понад 8-й місяць. На днях їй зателефонували з  роботи і втішили новиною, що їй помолково забагато декретних нарахували, ну вона чемно обіцяла віддати, але коли оголосили суму в 10 000,00 грн. то............ була в шоці. Повернути кошти сказали за 3 дні на рахунок і всю зараз....  Підкажіть будь-ласка як юридично правильно в такому випадку має відбуватися повернення і чи може організація вимагати всю суму зараз, адже за стільки часу вона кошти потратила..... d104  d104 d104