Автор Тема: Неадекватні сусіди  (Прочитано 10144 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline NataFАвтор темы

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +193/-0
  • життя прекрасне
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталка
Неадекватні сусіди
« : 10 Серпень 2013, 19:19:37 »
дівчата, може, і в моєму випадку знайдеться якийсь вихід. значить, по-порядку: живемо в приватному секторі (територіально-село). одразу навіюються думки про свіже повітря і цілий день діти надворі. так то воно так, АЛЕ є неадекватний сусід, який живе "на поверсі", а тут за парканом тримає пса, кури, свині. і ,звичайно, ні за чим не прибирає. аромат-жуть, уявіть в цю жару! :oox мало того, всі ті "удобрення" уже пару вечорів виносяться на город у відкритий грунт. вечором на подвір"я вийти неможливо. вся ця "господарка" харчується зі смітника. особисто була свідком, як "газдиня" заготовляла харч. та це просто... жодні розмови результату не дають.на будь-які мої звернення до нього - в відповідь "живу в селі і нічого мені не зробите", а далі нецензурні вислови і посилання. тепер дійшло до того, що на мене свого пса-вівчарку нагудзьгує (типу:фас-чужий). от і що мені робити? уже і на дорогу страшно виходити. дівчата, порадьте
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сезон меду 2017 відкрито!

Offline naduzda

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +289/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталій і Валерія
  • Ваше справжнє ім’я: надія
Re: Неадекватні сусіди
« Reply #1 : 10 Серпень 2013, 20:45:05 »
Оце просто капєц  :oox :oox :oox Я б його вбила  d105 d105 d105 Я не знаю як правильно поступити вам але якась має бути закона управа на нього d104

Offline NataFАвтор темы

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • життя прекрасне
    • Награды
« Reply #2 : 10 Серпень 2013, 22:49:27 »
він просто не йде на контакт. та то і не хочеться, бо в нього одна відповідь: іди... :oox вже надоїло, хочеться якимось офіційним методом, без переговорів з моєї сторони.бо до такого стилю розмови я не звикла.

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +148/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #3 : 10 Серпень 2013, 22:51:50 »
у Вашому територіальному осередку має бути дільничний інспектор,до якого варто звернутись зі скаргою. У мене була протилежна ситуація,наш сусід писав на нас заяви без причин,то йому кущ заважає,то собака,яка гавкає і постійно викрикав нецензурною лексикою,а мою бабцю ще й обзивав. То в черговий раз,коли він написав на бабцю безпідставну заяву, я пішла до дільничного інспектора і написала зворотню заяву про приниження честі і гідності старшої людини (моєї бабці) і вказала про те,що своєю поведінкою він завдає їй моральну шкоду. Я все детально пояснила інспектору і після того,цей інспектор прийшов до нього з попередженням. Таких сусідів мати,то не треба ворогів. Терпіння Вам :)

Offline Кава

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: оля
« Reply #4 : 10 Серпень 2013, 22:56:23 »
Співчуваю тобі ...

Пиши скаргу на голову сільради ,

але чи допоможе...

Offline NataFАвтор темы

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • життя прекрасне
    • Награды
« Reply #5 : 10 Серпень 2013, 23:01:48 »
так-так, от і в мене дійшло до того, що він і мою маму обізвав... то в мене вже на цьому весь терпець увірвався. давно думала над написанням заяви, та все спинялась: вони бідні, якось мусять виживати. але крім того , що бідні, то ще й не зовсім розумні...

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #6 : 11 Серпень 2013, 00:40:30 »
не дурно кажуть "Чому дурні? Бо бідні. А чому бідні? Бо дурні!" d27 таке саме ваш сусід, щиро вам співчуваю, і теж раджу звернутися до дільничого

Offline natali_z

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +652/-0
  • історію творимо МИ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик 5 років, Тамарочка 11 років
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #7 : 11 Серпень 2013, 00:56:17 »
а щодо запаху і нечистот, то можна звернутися зі скаргою у екологічну службу (особливо як залучите ще сусідів - не вам же одним смердить? і скарга буде колективною) з копією в прокуратуру, щоб "екологія" це діло під сукно не поклала  - в них там штрафи добрячі, то думаю, ваш сусід добряче попуститься d107, коли розкажуть йому "по чому в Одесі рубероїд" d27
"Миловарня Димко" - відкриваючи природнє в собі...

Offline milka-2010

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +98/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #8 : 11 Серпень 2013, 01:11:05 »
Які страсті розвиваються, ужас... Я теж думаю треба заяви накатати, може і в міліцію і в сільраду, і в прокуратуру, все за раз, щоб налякати, але він може потім ще більше мстити, хто його знає...
В мене теж колись був за стінкою сусід-алкоголік-наркоман, який тримав весь під'їзд в стресі своїми нічними криками, матами та бійками....всі сусіди нам співчували роками, навіть з інших підїздів його ночами чули  і до нас приходили з співчуттями, як ми його ше терпимо, бо їм мішає, не те що нам під боком, поки він...не помер від отруєння етиловим спиртом...тоді всі зітхнули з полегшенням   :)
Тому тримайтеся, запасіться терпінням, може хоч участковий на вашого сусіда якось вплине та якісь погрози в суд подати, і справді сусідів долучіть у підтримку...колективом легше боротися  ;)

Offline sanja

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +646/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #9 : 11 Серпень 2013, 08:31:05 »
вам треба робити, як кажуть дівчата - писати по всім інстанціям, нервову систему свою виключити на деякий час- бо наші бюрократи то окрема тема - пишуть і в екологіч.службу, в прокуратуру, до дільничного інспектора. скажіть сусіду, що накличете журналістів, ТСН ( d112) ітд, коротше, щоб трохи налякався)))

Offline NataFАвтор темы

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • життя прекрасне
    • Награды
« Reply #10 : 11 Серпень 2013, 11:37:10 »
Цитувати
але він може потім ще більше мстити, хто його знає...
от от...

а на рахунок сусідів, то всі згодні підписати, але "ти тим займись, а ми збоку подивимось".

получається так, що усі ті нечистоти разом з псом розміщені саму біля мого паркану, а там в мене поруч і малина, і груші, і смородина, вишні, і альтанка з гойдалкою . от і відпочивай

Offline 23Lesja

• Активна Мамка
  • Репутація: +144/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марянка
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #11 : 29 Серпень 2013, 20:32:00 »
ой не все так просто. ви бачили сюжет по телеку про дідулькуякий так захламив свою квартиру непотрібом що неміг у неї потрапити і сусіди немогли нічого зцим зробити допоки він сам непопросив допомоги, бо квартира це його власність. у нас закони пишуться не для людей. так, вам дійсно треба набратись терпіння. може вам спочатку підійти до юриста порадитись, алезаяви на голову сільської ради та участковому обовязково треба написати.

Offline milka-2010

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +98/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #12 : 30 Серпень 2013, 00:04:47 »
Наталя, до речі, ви щось робили від тоді, писали якісь заяви чи все досі без змін?

Offline NataFАвтор темы

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • життя прекрасне
    • Награды
« Reply #13 : 30 Серпень 2013, 00:20:23 »
 чесно кажучи-ні. видно, що підключились інші сусіди, і зараз ситуація поправилась (в плані ароматів)
а всім дівчатам дякую за поради.

Offline Скрипачка

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
« Reply #14 : 11 Листопад 2013, 14:52:32 »
чесно кажучи мабуть не має такого закону який бі покарав цього сусіда

Offline iruska-87

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +167/-0
  • Боже, Україну бережи....
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #15 : 11 Листопад 2013, 20:15:12 »
Взагалі-то є санітарні норми, де розписано всі мінімальні відстані різних таких господарських приміщень, стаєнь, курників до сусідських будівель і навіть до паркану  :chitaju я це все ретельно перечитувала, бо сама наприкінці весни мала халепу з добрими сусідами, які вирішили викопати собі септик за кілька метрів від нашої старої хати, то приїхали 3 хлопці з санстанції (бо ми туди писали заяву) і дали їм місяць на перенесення ями (шкода було, бо коли ми сусідів попросили не копати біля нас, бо буде нам текти під хату, то вони зразу ворожо настроїлись і цілою сімейкою вирили свою яму за день - думали, що вже нічого не змінимо, а потім жалко було дивитись, як вони надривалися, поки ті криничні кільця повитягували назад), такот, септик вони собі в результаті зробили за метр від своєї ванни, але відтоді не можуть заспокоїтись, весь час обзиваються, наклепи різні роблять, тому мене цікавить, чи реально отаке
Цитувати
пішла до дільничного інспектора і написала зворотню заяву про приниження честі і гідності старшої людини (моєї бабці) і вказала про те,що своєю поведінкою він завдає їй моральну шкоду
, я маю відеозапис їхніх обзивань на телефоні і мені не важко ще зробити, от чи це допоможе  :xmm До речі, десь два тижні після сварки у нас перестав їсти, а потім не повернувся додому наш любимчик Лорді, собака 5 років, і я впевнена на 100%, що то вони його отравили  d105
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline rainbow

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +314/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Поліна
  • Ваше справжнє ім’я: Маріна
« Reply #16 : 11 Листопад 2013, 20:19:39 »
Дівчата, я вже дурію з тими сусідами. Декілька з них вирішили ходити курити у під'їзд, вікна не відкривають, смердить так що здуріти можна, чого, блін,не йти курити до себе на балкон?? У нас ще ліфт не включили,то я поки догребу з малою на 8 поверх по цілому прокуреному під'їзду, то так двоє смердимо...Чого моя дитина цим має дихати.Робила одному зауваження, то до одного місця.вже і не знаю що робити :( d16 d111

Допоможемо маленькому Назару жити повноцінним життям!!!