Автор Тема: Неадекватні сусіди  (Прочитано 9574 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ната25

• Активна Мамка
  • Репутація: +35/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: наталя
Re: Неадекватні сусіди
« Reply #102 : 20 Червень 2015, 01:15:05 »
забула додати "...і це все буде виставлене в інтернеті ! "

Online Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +238/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
« Reply #103 : 20 Червень 2015, 01:24:04 »
Ага,а ще можна назбирати сечі в баклашку і в той момент на нього знизу полити гарно чи налити на/під його вхідні двері,або взагалі як в дит.таборі-обмотати його вхідні двері туалетним папером чи клейонкою так пощільніше,щоб зранку було вийти важче z5 z5 d140
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Online Gala-Gala

• Активна Мамка
  • Репутація: +30/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #104 : 20 Червень 2015, 04:09:33 »
Боже, дівчата і сміх і гріх (я реально так нареготалася з допису ната25,що дар мови відбирає, але будь-ласка не ображайтеся на мене
BlowingWind
). Прекрасно розумію таку ситуацію бо маю в будинку таких самих ідіотів які ще ніразу за купу років не винесли сміття через двері, в них головний вихід через вікна.
 Але отак спорожнятися наглим чином це вже дикунство і нахабство, та кінець кінців неповага до себе як до людини, вибачте мене, навіть тяжко хворий пес піднімається на ноги щоб таке зробити, то тобі бугаю що, корч зловить як пройдеш 2 метри до туалету!!!???   :maf :maf :maf
Я в шоці з такої безвідповідальності і з його сторони і зі сторони отих що посміялися в трубку, постікало б їм на голову то одразу б зреагували.

Offline Тетяна sw

• Активна Мамка
  • Репутація: +24/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #105 : 20 Червень 2015, 08:55:16 »
я грішним чином вважала,що біля мене придурки,але після "сцуна" мої погляди помінялись. Висловлюю співчуття і бажаю швидкої перемоги над дикуном, Бережіть нерви.

Offline sladkoyeshka

• Активна Мамка
  • Репутація: +8/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ксенія
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #106 : 20 Червень 2015, 12:23:00 »
можна йому на двері приліпити лист, що пісяти з балкону не культурно,
знаю, сестра живе в новобудові, вони були перші хто приїхав жити і підїзд мили самі десь більше року (живуть на 2му пов) ну і з часом почали заселятися нові сусіди, одні з них по всіх традиціях посипали рясно житом пшеницею цукром не лише квартиру а й всі сходи, і звичайно не думали підмести, то на дошці оголошень (так як не знали з якої саме крартири ті посівальники) сестра роздрукувала "Вітаєм нових сусідів з новосіллям, але нажаль та пшениця яку ви посіяли в підїзді не проросте, тож годі даремно чекати, це потрібно поприбирати)))
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline sladkoyeshka

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #107 : 20 Червень 2015, 12:23:47 »
це подіяло і до обіду, все позамітали
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline sladkoyeshka

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #108 : 20 Червень 2015, 12:33:53 »
а цьому курильщику можна фотки роздрукувати (ну ті що малюють на сігарєтах, страшні) якщо звичайно прості попередження не подіють
гадаю що не потрібно спочатку кричати(сама по собі знаю, що тяжко втриматись) але можна якось по дружньому сказати. ой знаєш тут хтось стабільно курить і бички колекціонує, ти незнаєш хто то така свиня??, або жінку йогоспитай.. типу ніяк впіймати не можу хто то такий
нормальній людині мало б стати встидно і менше мав би смітити

Offline інессс

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +211/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
« Reply #109 : 20 Червень 2015, 13:10:44 »
Ната, молодець! Я б таке і не придумала :) я насміялась, хоть то і зовсім не смішно :( ніколи не жила в квартирі, тому і не думала, що таке може бути... Людина дійсно хвора. Ви напевне не дзвоніть, а ідіть в міліцію. Як розкажете на місці, не думаю що їм буде смішно.
П.с Христя, незнала, що і такі приколи були)
Жаль, що проходить літо, а не війна...

Offline BlowingWind

• Активна Мамка
  • Репутація: +73/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ще нема
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #110 : 20 Червень 2015, 13:16:47 »
Як  виявляється, наш сцикун в дощ та коли холодно ходить в туалет таки не з балкону. Певно береже своє газдівство)))Може ним прилякати?)
Дівчата, ні на кого не ображаюсь. Насправді, тут сльозами і образами не допоможеш. З позитивом легше то все переживати...
Щодо сечі в баклашки. Не повірите, нарізала пляшок пластикових та причепила на бортики балкону. На аналізи вже було. Теж хотіла під двері вилити, а потім подумала, що поряд з ним живуть нормальні люди, то їм буде теж заносити в квартиру. Якось неправильно. Але сеча його є))))
Щодо оголошення. Перше хотіла записку написати, а потім роздрукувати великими буквами, наклеїти на двері чи перед під"їздом. Принтер не працює(
Відео в мене є і як ллється, і звідки, але то темно, не видно героя.

Щодо оголошень і комічних ситуацій. Колись готувалась до тестувань по роботі, писала презентації, голова пухла, а сусіди вночі врубали дуже голосно гонки. Таке враження, що була як в кінозалі, але без зображення)))) За 3 дні прослуховування стін виявлено, що то не бокові сусіди, а зверху чи знизу. Тоді надрукувала оголошення, де просто написала, що гонки - це круто, цікаво, але як би це не звучало банально, але дехто вночі хоче тиші. Одним словом, так гарно все описала, спокійно. Прикреїла обережно скотчем вночі на двері нижнім і верхнім. Йду ранком гуляти з собакою, а поверхом нижче висить оголошення, але не моє...Читаю, а там теж написано поважно "шановні сусіди. Вночі ми спимо. Лягаємо рано. т.я. на роботу на 8, а ще є мала дитина." Стало соромно....Тому пішла за шоколадкою, зайшла вибачилась, все пояснила. Посміялись разом. Після цього гонок не було нічних. Значить, верхні сусіди теж поставились із розумінням та усунули неподобство.

Offline BlowingWind

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #111 : 20 Червень 2015, 13:30:38 »
Може за 2 дні дощу привчиться до туалету... :xmm
Найстрашніше навіть не запах і псування майна, а те, що може він може бути хворим, переносником чогось...

Offline маріка

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +179/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: хлопчик .дівчинка
  • Ваше справжнє ім’я: Віталіна
« Reply #112 : 20 Червень 2015, 13:49:25 »
Цитувати
Найстрашніше навіть не запах і псування майна, а те, що може він може бути хворим, переносником чогось...
Ви що!!!!,Якщо б взнали, що в нього сеча здорова ,то далі продовжували спостерігати ці водоспади?Не допускайте цього,те що ви знімаєте квартиру там,дає вам повне право звернутися до дільничного і написати заяву.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
СП iHerb  Вітаміни для всієї родини з Америки!!!

Offline BlowingWind

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #113 : 20 Червень 2015, 14:04:20 »
Віталіна, та ми живемо в квартирі цій з 78 року)
То вони знімають.
Та ясно, що не припустимо. Хочеться спокою коли живеш в своій квартирі. Прихильниця того, що "мій дім - моя фортеця", тобто вдома має бути спокійно та затишно...
То я написала про те, що найбільше боюсь,що оте створіння хворе, щоб нічого не підчепили(

Online Ключик

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +560/-10
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #114 : 20 Червень 2015, 14:07:15 »
а він офіційно там знімає житло?
[/url]
;) залишки після спДля того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline маріка

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +179/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: хлопчик .дівчинка
  • Ваше справжнє ім’я: Віталіна
« Reply #115 : 20 Червень 2015, 14:08:49 »
Розумію вас повністю!Але вважаю що ваш сусід однозначно не адекватний,тому щоб заощадити свої нерви і час звертайтесь зразу без попередження в міліцію.І не збирайте ту гидоту в баночки d106
СП iHerb  Вітаміни для всієї родини з Америки!!!

Offline milka-2010

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +98/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #116 : 20 Червень 2015, 14:14:28 »
BlowingWind, я б на вашому місці срочно десь шукала телефон власників тої квартири, хто здає її цим неадекватни людям, і їх 100% виженуть після почутого, бо ніхто не дозволить, щоб так знущались над їх власним житлом, в даному випадку балконом...а ще невідомого що вони витворяють в самій квартирі, якої шкоди нанесли власникам...певне той чувак і всю ванну та туалет по стінах пообсикав, йому ж певне все рівно, чи в унітаз, чи по стінах, чи на балконі, то ж не його хата, не жалко :xmm

Offline BlowingWind

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #117 : 20 Червень 2015, 14:24:32 »
Чекаю, щоб дощі пройшли, а далі вже робитимемо щось. Надіюсь, він усвідомить, що для таких речей є туалет....
Цікаво, що то ллється на перший поверх, в город, де порпаються жінка, діти та онука сусіда з першого поверху. А йому хоч би що...То я до того, що вуйко з першого поверху амбал і сам вигляд би настрашив...Сидить собі на балконі курить і йому все одно...Навіть коли по дашку барабанить сеча...

До того дуже смерділо в ліфті. Чути, що теж чоловічим. Може в нього якась манія...мочитись в громад.місцях...

Offline BlowingWind

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #118 : 20 Червень 2015, 14:27:13 »
Дякую,дівчата, за підтримку, а то вже руки опускались.
В пляшки збирали, щоб запросити сусідів адекватних понюхати, бо нам не вірили, що таке відбувається (та й я б в таке не одразу повірила б,бо якось в голові не вкладається). Хтось на чай запрошує, а ми на сечу(( Вночі не дуже когось на таке запросиш, от і мусили якось то зробити...