Автор Тема: Неадекватні сусіди  (Прочитано 11181 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ната25

• Активна Мамка
  • Репутація: +36/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: наталя
Re: Неадекватні сусіди
« Reply #136 : 25 Червень 2015, 00:41:29 »
Та то всьо лишиться при ньому 100%, на його балконі і в його панталонах,думаю, вже теє не буде в город кидати d140, а то пальчики замастить!

Offline BlowingWind

• Активна Мамка
  • Репутація: +78/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ще нема
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #137 : 25 Червень 2015, 00:44:03 »
))))))Вже думала прожектора замовити. і в сам момент мочіння забабахати йому світло і озвучку)

Offline ната25

• Активна Мамка
  • Репутація: +36/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: наталя
« Reply #138 : 25 Червень 2015, 00:57:09 »
Кастрація обійдеться дешевше d30 Реально, причепіть йому на двері чи в ліфті писемцо, ну не здогадується хлопець, що вам воняє, він напевне далеко ціляє,а агрегат підпорчений, тай десь протікає, або вітерцем заносить обратку d30

Online ...Я...

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +168/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Назар, Злата
  • Ваше справжнє ім’я: Яна
« Reply #139 : 14 Липень 2015, 15:42:36 »
Цитувати
А хто підкаже. що нам робити. Зняли квартиру якісь люди/нелюди (старожили кажуть, що переселенці). Так, людям важко з переїздом, але ж...Щовечора. як по годиннику. в 23-15 та 00-23 ходить курити і мочиться. То все капає, точніше ллється, на балкон. Сморід страшенний. Балкон не відкрити, душимся в квартирі...

Це просто хамство, жах,  викликайте участкового,  вони мусять зреагувати на звернення.  Співчуваю вам,  таке свинство по сусідству.  А чоловік не пробував до них постукати і   d105?
Тема:Чистка обличчя, Пілінги, Воскова депіляція та інші послуги косметолога.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Професійна  коспетика на розпив. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline BlowingWind

• Активна Мамка
  • Репутація: +78/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ще нема
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #140 : 14 Липень 2015, 16:09:36 »
Нікому двері вони не відкривають.
Дзвінки на 102 - лиш писульки передали дільничому.
Писала заяву у дільничого. Той прийшов, йому не відкрили і він (дільничий) пропав. Глибоко все рівно йому щодо цього. На дзвінки більше не відповідав, а як брав телефон, то казав,що зайнятий і не передзвонював.
Вкотре піднялись до сусідів, надійшлса їх сусідка, надала новер телефону власників квартири, розповіла, що сусід може запивати. До вечора власниця квартири відзвонилась, вибачалась, сказала, що вирішить ці питання. Більше ніхто не мочиться. Нарешті чути як пахне матіола на балконі)
Дякую вам дівчата за підтримку та поради!

Сказали спасибо: gruzinochku

Offline Лариса Данильчук

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Степан, 6 років
  • Ваше справжнє ім’я: Лариса Данильчук
« Reply #141 : 01 Грудень 2015, 16:54:06 »
А що робити з сусідами, які шумлять до 22:00. Пояснювати їм, що діти лягають спати раніше 23 не виходить, бо вони "по закону"  :/

Offline Карола

• Своя Мамка
  • Репутація: +45/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #142 : 01 Грудень 2015, 18:25:56 »
Вони дійсно по закону, і те що лягають спати діти раніше, то ваші проблеми d100 на жаль.... Але до 10, то у вас ще адекватні сусіди d9

Offline Дафне

• Свідома Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #143 : 01 Грудень 2015, 18:34:28 »
я щось незрозуміла, що шуміти вже до 22 год неможна?

Offline Iruna1

• Активна Мамка
  • Репутація: +90/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #144 : 01 Грудень 2015, 18:35:10 »
Вони дійсно по закону. Їм пояснюй-не пояснюй не до йде поки власні діти не з'являться , або на власній шкурі не відчують коли конче треба тиші, а її не має.

Подумала і додала ще: [time]01 Грудень 2015, 18:36:14[/time]
Шуміти можна, але усі ми люди і нехай би так шуміли що б жити іншим не заважали .

Подумала і додала ще: 01 Грудень 2015, 18:36:39
Вони дійсно по закону. Їм пояснюй-не пояснюй не до йде поки власні діти не з'являться , або на власній шкурі не відчують коли конче треба тиші, а її не має.

Offline Дафне

• Свідома Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #145 : 01 Грудень 2015, 18:38:07 »
а в мене інша проблема:
наша сусідка постійно на нас жаліється що ми шумимо. Але пізно лягаємо десь 12 год 1 ночі, а вона в 10 год. спеціально ми не шумимо, але в будинку все чути. Навіть жалілась що ми голосно ходимо. Я такого не розумію

Online Ключик

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-10
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #146 : 01 Грудень 2015, 18:41:29 »
залежить від чого той шум
ремонт можна робити до 21-00
Цитувати
Згідно статті 24 Закону України «Про забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення» на «захищених об’єктах», до яких відносяться в тому числі житлові будинки і прибудинкові території забороняється:
Перевищувати рівень шуму, встановлений санітарними нормами для відповідного часу доби, при здійсненні будь-яких видів діяльності;
У нічний час (з 22.00. До 8.00.) гучний спів і викрики, користування звукопідсилюючої апаратурою та іншими джерелами побутового шуму, проведення салютів, феєрверків, використання піротехнічних засобів;
У робочі дні з 21.00. до 8.00. (маємо на увазі в будні дні), а у святкові та неробочі дні – цілодобово, проведення ремонтних робіт, що супроводжуються шумом, хоча в останньому випадку, за згодою мешканців усіх прилеглих квартир, ремонтні роботи таки проводити можна. Нормативний рівень шуму під час проведення ремонтно-будівельних робіт в прилеглих приміщеннях та будинках не повинен перевищувати 40 децибел.   

Відповідальність передбачається ст.182 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях -тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від п'яти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і накладення штрафу на посадових осіб та громадян - суб'єктів господарської діяльності - від п'ятнадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі ж порушення, - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від п'ятнадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із конфіскацією звуковідтворювальної апаратури, піротехнічних засобів, інших предметів порушення тиші або без такої і на посадових осіб та громадян - суб'єктів господарської діяльності - від п'ятдесяти до ста п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із конфіскацією звуковідтворювальної апаратури, піротехнічних засобів, інших предметів порушення тиші.

когда чувствуешь одиночество, лучше побыть одному, потому что нет ничего хуже, чем чувствовать одиночество рядом с другими людьми, особенно близкими

Offline Олівія

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +612/-0
  • Дуже багато було добре зроблено не тим людям
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #147 : 01 Грудень 2015, 18:49:04 »
Цитувати
а в мене інша проблема:
наша сусідка постійно на нас жаліється що ми шумимо. Але пізно лягаємо десь 12 год 1 ночі, а вона в 10 год. спеціально ми не шумимо, але в будинку все чути. Навіть жалілась що ми голосно ходимо. Я такого не розумію
ви не одна така. У нас в під"їзді живе дід якраз під нами, посилився самий перший у новобудові і тишу йому подавай  d12
Коли ще робили квартиру то він постійно прибігав до нас і кричав щоб не шуміти (і вдень - бо його голова болить, і вечером - бо ми йому мішаєм). Цирк.

Та й там де ми зараз живем не краще, нажаль  d111 d111
Самое большое счастье - чуствовать, что тебя люблят.
Не знать, а чуствовать!

Online Санька32

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +148/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
« Reply #148 : 01 Грудень 2015, 18:54:35 »
Цитувати
Коли ще робили квартиру то він постійно прибігав до нас і кричав щоб не шуміти (і вдень - бо його голова болить, і вечером - бо ми йому мішаєм). Цирк.

Та й там де ми зараз живем не краще, нажаль
Я б на вашому місці його ігнорувала...Як можна зробити ремонт і не шуміти?
Прежде, чем гoворить МНЕ, как вoспитывать МОЕГО ребенка, покажите СВОЕГО идеального!

Offline Lyubа

• Не важливо скільки днів в твоєму житті...Важливо скільки життя в твоїх днях...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +131/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
« Reply #149 : 01 Грудень 2015, 18:57:56 »
в мене сусідка взагалі  не може спати,бо моя дитина кричить  d12 постійно питала чого мала вночі плакала? і як їй було пояснити що то дитина...добре що тепер мала моя спить спокійніше..і то вона собі придумує що дитина її будить..Але як я вагітна була,то вона бухала до ранку з якимось ухажором,і спати вона тоді не хотіла,аж тепер..

Offline Карола

• Своя Мамка
  • Репутація: +45/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #150 : 01 Грудень 2015, 18:58:25 »
Наприклад моя дитина не лягає спати в гвидко і пояснити йому щоб не шумів нереально, бо він маленький і не розуміє)

Offline Олівія

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +612/-0
  • Дуже багато було добре зроблено не тим людям
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #151 : 01 Грудень 2015, 19:03:31 »
Цитувати
Я б на вашому місці його ігнорувала...Як можна зробити ремонт і не шуміти?
та от чоловік ігнорував до пори до часу, але був якось не стримався  :maf то того діда каже, що після того десь місяць не бачив  d30
Самое большое счастье - чуствовать, что тебя люблят.
Не знать, а чуствовать!

Offline Iruna1

• Активна Мамка
  • Репутація: +90/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #152 : 01 Грудень 2015, 19:18:46 »
А в нас взагалі прокол був. Сестра почала робити ремонт, то почала бігати сусідка як це так без попередження( хоча сама залила квартиру моїй сестрі а вона добра душа навіть нічого їй не казала вона їй усю ванну залила о 4 ранку що аж вода в коридор пішла і паркет вздувся) і навіть міліцію викликала, її чоловік записки писав з погрозами . Взагалі жах а я їй тепер кажу нема чого жаліти всяких.