Автор Тема: Неадекватні сусіди  (Прочитано 9573 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline kvitonka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +36/-2
  • Женщина — это приглашение к счастью!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
Re: Неадекватні сусіди
« Reply #34 : 22 Лютий 2015, 16:34:14 »
а як мені своїх неадекватів виховати d143
живуть наді мною жінка українка і її чоловік поляк,приїхала вона по -справах на декілька місяців,а він дуже частенько приїзджає до неї в гості на україну...тут вони нічим мне займаються...сплять до обіду,а потім починають пів ночі до 2 до 3 двіжувати. поляк говорить як польське радіо,вона кричить як навіжена,дивляться гучно телевізор,тупають, і під кінець вона ще пів години стогне під ним і ліжко рипляче таке,що здається на голову нам впаде.це все в однокімнатній,нам подітись від них нікуди.
ходила я до них з дитиною,просила,щоб тихіше поводились після 23- помахали головами,але висновків не зробили.
вчора така ситуація,починається веселуха в 1 ночі,я швабру в руки і стукати їм (вони зверху),в відповідь мені було таке: вони двоє,як малолітні ідіоти стрибали по ліжку,насміхались,стукали по підлозі спеціально і дубали ногами,як солдати...короче маразм напевно...вони вже в роках...десь по 50 точно їм.
я вже аж розплакалась,дитина будиться,лякається...а тут такі придурки... :(жах просто, і знають,що в мене маленька дитина,що мені робити  d16

Offline Tanyanya

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #35 : 22 Лютий 2015, 16:52:02 »
Марія, дуже вам співчуваю. Але ви пишите, що вона приїхала на декілька місяців, то може вже скоро поїде? То буде вам спокій. Бо , здається, з такими ненормальними ви по-нормальному не домовитесь.
Ум богатеет от того, что он получает. Сердце – от того, что оно отдает.

Offline kvitonka

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #36 : 22 Лютий 2015, 17:05:19 »
та вона одразу таке плела,ніби тільки на місяць..але живе вже десь півроку, казала недавно що на курси якісь ходить..тепер я навіть на неї дивитись незможу d141..а чоловік напевно завтра їх там порозпотрошує d24 як приїде з роботи

надіюсь,що швидко заберуться,бо з такими хворими жити нереально, краще квартиру поміняти...

Offline tanyar

• Активна Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анна, 15, Дарья 3.5рочки
  • Ваше справжнє ім’я: тетяна
« Reply #37 : 22 Лютий 2015, 17:19:05 »
Викликайте 102, як я своїм співакам. В 22.01 має наступати тиша! МІж іншим завжди приїжджають і досить швидко- кожного разу виписують штраф і , якщо , такий співак п"янезний, що не може відкрити двері- то вони вимикають світло. Просто будьте готові, що міліція прийде до вас і піде з вами до дебоширів.

Offline Сашка

• Свідома Мамка
  • Репутація: +25/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #38 : 22 Лютий 2015, 17:31:40 »
У нас ідентична ситуація починають співати в 22.00. і цей раз я пішла сваритися дітям зранку у школу вставати!!!! Я подумала що міліцію викликати нетреба,а потім ще пожаліла,Сусіди ,,Молода сімя,,почали пригати  до мене ,а що таке ,як ми друзям в очі подивимося???І я пожаліла ,що не подзвонила у міліцію відразу,це вже була 23,30.до того часу я стукала качалкою по стіні аж дири появилися на стінах.А їм одинаково.....вони тільки ноту набирають.... d111

Offline kvitonka

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #39 : 22 Лютий 2015, 17:38:56 »
напевно і дійсно викликатиму  міліцію :(  бо інакше не договоримось

Online Gala-Gala

• Активна Мамка
  • Репутація: +30/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #40 : 22 Лютий 2015, 17:50:20 »
Я так для своїх сусідів і зробила.Полюдськи просила щоб замовкли, це могла бути 1, 2, і навіть 3 ночі коли я до них піднімалася.Бачу що результату ноль, почала викликати міліцію.І так вони мене достали, що я щоночі дзвонила міліціянтам, а вже коли я добре дістала їх,то вони зробили порядок з пацанвою, за деякий час їх там вже не було.А от як воювати із власниками квартири не уявляю,і співчуваю вам дівчата.

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ната
« Reply #41 : 22 Лютий 2015, 17:59:43 »
а чому в 22 я роблю що хочу до 23 год
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +480/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #42 : 22 Лютий 2015, 18:06:29 »
Цитувати
а чому в 22 я роблю що хочу до 23 год
Не можна шуміти в нічний час з 22 до 8 год., а у вихідні здається цілий день.

Online Gala-Gala

• Активна Мамка
  • Репутація: +30/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #43 : 22 Лютий 2015, 18:16:22 »
А то якраз і навпаки виходить, в суботу більше шуму так як вихідний, бо на тижні працюють.А взагалі, то це залежить від злагодженості між мешканцями, в нас в будинку, люди заселені в 80-х, всі всіх знають, і стараються не створювати між собою проблем.

Offline Сашка

• Свідома Мамка
  • Репутація: +25/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #44 : 22 Лютий 2015, 18:28:38 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] тут написано що можна шуміти до 22.000. от тепер коли я прочитала усі закони буду я сусідів строїти !!!!

Offline jordik

• Активна Мамка
  • Репутація: +24/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богуслав, 7р., Богодар 6Р. Августин 2міс
  • Ваше справжнє ім’я: Йордана
« Reply #45 : 24 Лютий 2015, 14:53:07 »
у кого там сусід кілька постів вище - жаліється, що його газом травлять- будьте обачні з ним. класичний психіатричний пацієнт.

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ната
« Reply #46 : 24 Лютий 2015, 14:56:04 »
я напевно являюсь неадекватним сусідом бо бабуля увесь час жаліється що їй шумно.Треба ходити на носочках а не цілою ступнею. (мій чоловік важить 95 кг то він буде на носочках ходити?)
Так от я не сиджу в тишині і не прислухаюсь хто чим займається і мені нічого не заваджає, а якщо сидіти в гробовій тиші то певно що вам все буде не так

Offline kvitonka

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #47 : 24 Лютий 2015, 15:17:06 »
я напевно являюсь неадекватним сусідом бо бабуля увесь час жаліється що їй шумно.Треба ходити на носочках а не цілою ступнею. (мій чоловік важить 95 кг то він буде на носочках ходити?)
Так от я не сиджу в тишині і не прислухаюсь хто чим займається і мені нічого не заваджає, а якщо сидіти в гробовій тиші то певно що вам все буде не так

сумніваюсь, що коли вночі будуть над вами танцювати,стогнати і слухати музику ви будете цим задоволені...ніколи не зрозумієте цього поки не опинитесь самі в такій ситуації...то ж думаю недоречно з вашої сторони дописувати,що "нам все не так"

Offline Irysya

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +643/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #48 : 24 Лютий 2015, 15:28:40 »
Ніби спеціально для вас kvitonka, вчора читала про цікавий спосіб спілкування з неадекватними сусідами. Про його ефективність не скажу, але можете спробувати d112

Цитувати
Достали соседи сверху?
Достали соседи сверху. Недавно прочёл вот это:

"Есть один старинный способ. Узнал его от физички еще когда в школе учился.
Берешь кастрюлю литров на 8-10, заполняешь ее водой так, чтоб 1,5-2 см оставалось до края, ставишь ее на шкаф и подсовываешь под нее книги или твердые журналы, бортик кастрюли должен быть плотно прижат к потолку. Подносишь к кастрюльке источник звука, больших наушников будет достаточно (надень их на кастрюлю как на голову). Самой музыки соседи не услышат, но эхо и басы будут долбить им уши до тех пор, пока не выключишь музыку.
Большой плюс данного метода в том, что тебе музыка никак не помешает, ибо даже очень тихое звучание для тебя, кастрюля приумножит и передаст верхним соседям.
Два года назад мой верхний сосед и его громко топающие дети искали источник шума 3 дня. Он даже спускался ко мне, вслушивался, звонил жене, которая ему подтверждала, что шум продолжается, и уходил ни с чем :)"

И соорудил дома такую вот конструкцию строго по инструкции, и врубил Hitler Gangnam Style 10 HOURS!

Жду результатов. (Немного проверил теорию - встал у дальней стены, заткнул свободное ухо а другим прижался к стенке. Слышно внутри стенки даже на другом конце комнаты. Так что возможно работает.

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Offline kvitonka

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #49 : 24 Лютий 2015, 15:47:47 »
клас :boзацінила

Offline Анют@

• Своя Мамка
  • Репутація: +47/-0
  • Любима и люблю )))
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синуля 2008 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #50 : 24 Лютий 2015, 16:10:23 »
Irysya метод дуже гарний. Я своїм сусідам зранку (по часовим нормам закону) включала музику послухати. Підкручувала баси. В мене чотири колонки під стелею висять. Ви думаєете допомогло??? Сусідка почала жалітись іншим сусідам, що я їм до обіду спати не даю! Це нічого, що вони до другої-третьої ночі товчуться щодня.
В мене теж є дитина, я розумію, що дитина не буде на ципочках ходити. Але є адекватні часові норми. Вдень хоч на голові хай ходять, а вночі всі мають спати.
Краще з мудрим загубити ...