Автор Тема: Неадекватні сусіди  (Прочитано 10124 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Irysya

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +643/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Re: Неадекватні сусіди
« Reply #51 : 24 Лютий 2015, 16:11:37 »
Ну тоді єдиним виходом є міліція. Я б викликала не задумуючись!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Offline Анют@

• Своя Мамка
  • Репутація: +47/-0
  • Любима и люблю )))
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синуля 2008 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #52 : 24 Лютий 2015, 16:13:19 »
Цитувати
Ну тоді єдиним виходом є міліція. Я б викликала не задумуючись!

Вже їх лякали декілька разів, на місяць часу вистачало. Але до таких кардинальних кроків ще не доходило.
Краще з мудрим загубити ...

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ната
« Reply #53 : 24 Лютий 2015, 16:22:46 »
kvitonka, я взагалі не коментувала вашу ситуацію, а описала свою, що моїй сусідці все не так бо в неї клімакс і всі мають ходити на носочках
коли падав дощ то чоловік взяв швабру і помив вікна, то також недобре бо капає на її вікна які вона помила днем раніше.
Коли в нашого малого були коліки, ми носили його на руках погойдуючи то ходила до голови ОСББ і жалілась що чоловік гирі таскає. Не дай Бог впаде іграшка на підлогу дитини то також гантелі чоловік ніби то кидає.
Машинка на радіоуправлінні також їй заважає. То що тепер не жити бо їй все заважає?
А ще одна сусідка з іншого підїзду ходила до голови ОСББ що за стіною дуже сильно стогнуть вночі, а інші ходять що в навісній стелі бігає миша.

Offline Irysya

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +643/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #54 : 24 Лютий 2015, 16:23:39 »
У мене теж цікаві сусіди зверху (7 поверх) :)
моя мала восени навіть "з'їхала" з своєї кімнати і до грудня спала у вітальні, бо не могла там заснути, вони зараза ввечері активізовуються чомусь :/
Таке враження, що вони то тягають по підлозі щось важке, або кидають з гуркотом важкі речі, то сваряться так, що я чую всю сварку, то б'ються mish
Коли я не витримала і коректно сусідці натякнула на шум, вона зробила великі очі і сказала вбивчу фразу: та де, то не ми! то вам так відлунює, бо сусід п'яний з восьмого так гупає!
Після розмови помогло десь на кілька днів, а далі знов те саме. Тепер роблять в тій кімнаті ремонт, то вдень перфоратор, зате ввечері тиша z5
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Offline Jessica

• Свідома Мамка
  • Репутація: +120/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #55 : 24 Лютий 2015, 16:52:33 »
Цитувати
Ніби спеціально для вас kvitonka, вчора читала про цікавий спосіб спілкування з неадекватними сусідами. Про його ефективність не скажу, але можете спробувати
 :bo :bo :bo
І в мене з сусідами весело
До одруження в мами було так: від сусідів знизу таракани поселялись до нас, доки вони не переїхали. Зверху нас топила 3 раза одна і та ж бабулька, останній раз йшли казати, що потоп, то ще й її песик чуть не напав на маму ( жив під її дверима), регулярно вішала мокру не викручену білизну за вікно, і наше вікно тут же до середини було обтраскане. Через поверх вище поливала дама квіти і все знов таки на наші вікна текло. Збоку сусідка зажди викручує лампочки на поверсі, постійно темно, це триває вже більше 5 років, це вона аргументує тим, щоб не лякали її котів, яких вона приютила в себе, і які постійно пісяють на мамин коврик для ніг ( свій вона ж забрала)
В чоловіка ніби спокійно. Але є на 4 поверсі пес мілкий, який гавкає без кінця і краю, днями і ночами. Нап'ються, а тварина мучиться. Дві попередні вже подохли, та вони беруть таку саму знов.
Ще планокури залазять по газовій трубі на кришу над входом в підїзд, далі через через вікна і на 9 поверх. Позабивали ці вікна, то вже маєм спокій mish

Offline Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +241/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
« Reply #56 : 24 Лютий 2015, 17:16:11 »
У мене теж є сусід цікавий,п"є безбожно,живе з мамою,то вона його на деякий час напевно кудись здає,на Бельведерську чи на Софіівку,але по кілька місяців його нема,потім вертається пострижений налисо і ніби адекватніше виглядає,але того стає ненадовго,потім знову за старе,і таким поглядом дивиться,що мороз по шкірі,бррр
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Offline Ната1980

• Своя Мамка
  • Репутація: +91/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: вже більший від мами)))
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #57 : 24 Лютий 2015, 19:29:07 »
Цитувати
я напевно являюсь неадекватним сусідом бо бабуля увесь час жаліється що їй шумно.Треба ходити на носочках а не цілою ступнею. (мій чоловік важить 95 кг то він буде на носочках ходити?)
Так от я не сиджу в тишині і не прислухаюсь хто чим займається і мені нічого не заваджає, а якщо сидіти в гробовій тиші то певно що вам все буде не так
Погоджуюсь на 100%. Є категорія людей, яким варто переселятися в бункер. Ну якщо дратує абсолютно все і всі, то, може, варто хоча б нерви перевірити?
Мої недавно заявили, що у мене пралка заголосно пере і вода в унітазі зі страшним шумом зливається!! То мені тепер що, прати руками? А в туалет ходити в кущики під будинком!?

Offline Санька32

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +139/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
« Reply #58 : 24 Лютий 2015, 19:50:08 »
Цитувати
Погоджуюсь на 100%. Є категорія людей, яким варто переселятися в бункер. Ну якщо дратує абсолютно все і всі, то може варто хоча б нерви перевірити?
Я мабуть така...В мене постійно головні болі і шум мене дратує....Тому зробила шумоізоляцію і вікна багатокамерні....мммммм...навіть холодильник безшумно працює......Колись в сестри ночувала а вона жила на першому поверсі-то хто не зайде зимою дубає взуттям щоб сніг струсити .сусід напроти дверми гупає вічно  .зверхи сусідка з чоловіком товчуться .ще один ненормальний постійно собаку бив а та скавчала......Я б довго так не витримала...
Прежде, чем гoворить МНЕ, как вoспитывать МОЕГО ребенка, покажите СВОЕГО идеального!

Offline Едель

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #59 : 24 Лютий 2015, 20:11:03 »
Вам протипоказані багатоповерхівки d27 z5 z5
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ната
« Reply #60 : 24 Лютий 2015, 21:17:11 »
Санька32, але Ви ж за себе подбали щоб вам було комфортно, а тут я немаю права пересуватись по квартирі бо комусь заважаю

Offline kvitonka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +36/-2
  • Женщина — это приглашение к счастью!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #61 : 24 Лютий 2015, 21:21:36 »
Ната1980, бункер кажете?
та дай Бог вам не відчути такого нічного дискомфорту,коли неможливо навіть з берушами заснути...і дитина будиться цілу ніч від шуму і плаче...і вже навіть замічаю,що боїться через постійні крики зверху.

Offline Ната1980

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #62 : 24 Лютий 2015, 21:30:10 »
Цитувати
Ната1980, бункер кажете?
та дай Бог вам не відчути такого нічного дискомфорту,коли неможливо навіть з берушами заснути...і дитина будиться цілу ніч від шуму і плаче...і вже навіть замічаю,що боїться через постійні крики зверху.
kvitonka, про такі випадки не йдеться! Тут однозначно міліцію викликати треба!
 Писала про те, що окремим особам заважає все: і як Ви ходите, і як у туалет йдете, і пралка, і телевізор, і шум на вулиці... ВСЕ!!! Ну не можуть усі навколо бути скандальними, шумними і дурними, а я одна біла і пухнаста! Так не буває. У таких випадках причину слід шукати у собі, у своєму ставленні до життя і сусідів зокрема.

Offline Санька32

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +139/-2
    • Награды
« Reply #63 : 24 Лютий 2015, 21:37:52 »
Цитувати
Санька32, але Ви ж за себе подбали щоб вам було комфортно, а тут я немаю права пересуватись по квартирі бо комусь заважаю
В своїй квартирі ви маєте право робити що завгодно в час від 8-22 не перевищуючи допустимого рівня шуму!
Прежде, чем гoворить МНЕ, как вoспитывать МОЕГО ребенка, покажите СВОЕГО идеального!

Offline kvitonka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +36/-2
  • Женщина — это приглашение к счастью!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #64 : 24 Лютий 2015, 21:45:40 »
ну так...вдень і в мене так шумно,що напевно цілий будинок так не шумить, як мій малий d27 d27 d27...

Offline Ната1980

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #65 : 24 Лютий 2015, 21:47:36 »
Цитувати
ну так...вдень і в мене так шумно,що напевно цілий будинок так не шумить, як мій малий   ...
Це Ваше право. :)

Offline Едель

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #66 : 24 Лютий 2015, 21:53:10 »
Мені в цьому плані пощастило,малий гупає,скаче,кидає важкі іграшки,але в мене сусідка знизу глухувата(деколи вітаюсь,а вона не чує і може не відповісти),а збоку теж пенсіонерка хороша,розказує де є знижки в магазинах і ще питає чи не заважає нам своім храпом,але я кажу,що ні,бо реально від мого малого набагато більше шуму.

Offline Саша В

• Своя Мамка
  • Репутація: +85/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Хлопчик, дівчинка
« Reply #67 : 25 Лютий 2015, 08:59:36 »
Я, нажаль, така, як і Санька32... Мене дратує і машинка в сусідів (я чую машинку в чотирьох сусідів..., наша спальня має спільну стіну з ванною), і як сусіди зверху дупають ногами при ходьбі, і як сусіди зверху табуретками по підлозі їздять, а як вони починають готуватися до сну, то починається така біготня, ніби землетрус..., а за стінкою живе молода сім"я з трьома дітьми, то їхні діти мені чомусь не заважають, тільки шкода їх, коли мама на них дуже кричить. Чоловік каже, щоб я нерви лікувала, а хіба це допоможе?  чекаю на весну, може буду більше з дитиною гуляти на вулиці і трошки стане мені легше