Автор Тема: Неадекватні сусіди  (Прочитано 10097 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +86/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Re: Неадекватні сусіди
« Reply #68 : 25 Лютий 2015, 09:12:37 »
Мені цікаво,в яких будинках ви живете,що так все чути.У нас чути як сусідка на тренажері займається,бо то колесо дуже гупає по підлозі,як дитина знизу грає на піаніно.Але я не зважаю,бо ми усі в одному домі живемо.Найгірше,що сусіди збоку дуже гучно телевізор слухають-от це дратує.Я думаю,що і мої діти добряче шумлять.В нас дім цегляний,десь 90 років,ще радянський.Знаю,що добре чути в панельних.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline tanyar

• Активна Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анна, 15, Дарья 3.5рочки
  • Ваше справжнє ім’я: тетяна
« Reply #69 : 25 Лютий 2015, 09:47:35 »

Luda75, так ви не менше чуєте ніж всі решта..... Я живу в новобудові цегляній і в порівнянні з іншими новобудовами в мене майже нічого не чути, крім нічних волань . От в "елітній" будові по Франка, кгд-шній, там чути як хтось п*сяє в туалеті- були в гостях, то це жуть повна.

Offline Саша В

• Своя Мамка
  • Репутація: +85/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Хлопчик, дівчинка
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
« Reply #70 : 25 Лютий 2015, 10:21:38 »
Я живу в новобудові цегляній біля Тролейбусного депо (Івано-Франківськбуд будував), чую ВСЕ! правда сусідів знизу поганенько чую, вони у мене чемні.

Offline Ната1980

• Своя Мамка
  • Репутація: +91/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: вже більший від мами)))
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #71 : 25 Лютий 2015, 10:45:24 »
 Дівчата, коли Ви чуєте, як сусіди пісяють і воду зливають чи ванну приймають d100, то вони точно чують, як це робите Ви!  Якщо чуєте Ви, то чують і Вас! Просто одні пишуть записки, скандалять, сваряться, а іншим вистачає такту про це не говорити!
P.S. Одразу ж зауважу (щоб у мене зараз не полетіли помідири), що не маю на увазі нічних скандалів. З цим таки треба щось робити...

Offline хуліганка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +245/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галка
« Reply #72 : 25 Лютий 2015, 10:54:21 »
А мені нічого не заважає,інколи караоке серед ночі,але добре,що це  рідко-по великих святах,ДН чи НР.Все інше мене не дратує,чи то ремонт,діти,машинки пральні,сварки, скрипуче ліжко,я не звертаю уваги!Так само у мене і пралка,і посудомийка,і діти які весь час в дома,і табуретки перевертає малий  d112 Хтось же терпить нас,так само як я терплю їх  d27

Offline Ната1980

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #73 : 25 Лютий 2015, 10:55:59 »
Цитувати
А мені нічого не заважає,інколи караоке серед ночі,але добре,що це  рідко по великих святах,ДН чи НР.Все інше мене не дратує,я не звертаю уваги,ремонт,діти,машинки пральні,сварки, скрипуче ліжко я не звертаю уваги!Так само у мене і пралка,і посудомийка,і діти які весь час в дома,і табуретки перевертає малий   Хтось же терпить нас,так само як я терплю їх  
:bo :bo :bo  Підтримую!

Offline Irysya

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +643/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #74 : 25 Лютий 2015, 10:58:07 »
Давайте лиш не переходимо на особистості, хто і який, оскільки зараз почнуться звичайно коментарі.
Взагалі тема ніби то про юридичні аспекти вирішення цієї проблеми. Давайте хоч приблизно її дотримуватися!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Offline мися

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +361/-0
  • до мене на ти :)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #75 : 25 Лютий 2015, 14:28:24 »
о, а у мене такі сусіди, що як гуляють - то вже по повній програмі, ще як вони починають всі разом в такт танцювати ще й приспівуючи.... о, то такий кайф :)), щоправда, рівно о 23 все стихає і такі гулянки у них 2-3 рази в рік

П.С. живуть вони на 3 поверхи вище, до недавна їх було дуже сильно чути, а тепер трохи заселились квартири і стало чуть тихіше
Рухаюсь без шуму, бачу в темноті, чую здалеку, можу не спати ночами... Я-ніндзя??? -Ні-я мама!

СП Покупки з Англії Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Залишки моїх СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Alenka-28

• Активна Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #76 : 25 Лютий 2015, 16:58:58 »
Цитувати
Дівчата, я вже дурію з тими сусідами. Декілька з них вирішили ходити курити у під'їзд, вікна не відкривають, смердить так що здуріти можна, чого, блін,не йти курити до себе на балкон?? У нас ще ліфт не включили,то я поки догребу з малою на 8 поверх по цілому прокуреному під'їзду, то так двоє смердимо...Чого моя дитина цим має дихати.Робила одному зауваження, то до одного місця.вже і не знаю що робити
У мене в під"їзді теж час від часу хтось накурює, але найгірше те, що хтось у моєму стояку курить прямо в квартирі і, коли я включаю витяжку на кухні, весь дим валить мені в квартиру :(.

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ната
« Reply #77 : 25 Лютий 2015, 17:06:54 »
я живу в новобудові цегляній, то через стіну до сусідів нечути. А от що робиться зверху то чути кожен крок, тож перекривають плитами, може десь забудовник зекономив чи що. В мене ще під ламінатом є чорнова підлога. але стара що живе під нами постійно жаліється що чує кожен наш крок. Казала щоб ми ще один коврик постелили (один на один)

Offline Ната1980

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #78 : 25 Лютий 2015, 17:11:17 »
Цитувати
В мене ще під ламінатом є чорнова підлога. але стара що живе під нами постійно жаліється що чує кожен наш крок. Казала щоб ми ще один коврик постелили (один на один)
ефект барабана

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #79 : 25 Лютий 2015, 17:20:16 »
Та ніби ні. бо то все продумано, заливали стяжку, потім та підлога. потім ще якась плівка і зверху ламінат, а чути все одно, і я сусідів чую. Значить якісь норми при будівництві порушили

Offline tanyar

• Активна Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анна, 15, Дарья 3.5рочки
  • Ваше справжнє ім’я: тетяна
« Reply #80 : 16 Березень 2015, 09:36:23 »
Між іншим, чути абсолютно не однаково. Чоловік спец. ходив до сусідів пвд нами, питався і прислухався , бо якраз прац. посудомийка і пралка- то нічого від нас не чути. Знаю, що ми щось ще заливали, вирівнювали , доробляли підлогу, а от нам зверху все чути. Але я починаю приймати законні міри тільки після 22,00

Offline Сашка

• Свідома Мамка
  • Репутація: +25/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #81 : 16 Березень 2015, 09:48:02 »
Так після 22.00 Ви маєте повне право на тишину!!!!!!

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #82 : 16 Березень 2015, 15:27:13 »
тобто ми в себе вдома  не маємо права ходити по своїй квартирі бо сусідка  хоче тишини?

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +148/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #83 : 16 Березень 2015, 15:30:46 »
В мене зараз над головою так свердлять,що аж малий проснувся.Я маю право на тишину???

Offline Санька32

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +139/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
« Reply #84 : 16 Березень 2015, 16:05:16 »
Цитувати
В мене зараз над головою так свердлять,що аж малий проснувся.Я маю право на тишину?
Моя сестра домовлялась з робочими щоб на час коли спить вони робили таку роботу яка не вимагає дрельки і перфоратора...Є звісно час в який можна шуміти але шум той теж не повинен перевищувати допустимих норм...
Прежде, чем гoворить МНЕ, как вoспитывать МОЕГО ребенка, покажите СВОЕГО идеального!