Автор Тема: Дитина їде закордон: як правильно оформити документи???  (Прочитано 20826 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline nananet

• Активна Мамка
  • Репутація: +101/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: три донечки
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
А я прочитала це все і тепер злюща на чоловіка, і на ту міграційну службу.
Вже би йшла в той ПП Документ сваритися, але малій треба на 15 травня документи, можемо не встигнути заново зробити.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline маріка

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +192/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: хлопчик .дівчинка
  • Ваше справжнє ім’я: Віталіна
Та перестань сварити чоловіка,ти би бачила якій там дурдом, d16
СП iHerb  Вітаміни для всієї родини з Америки!!!
Залишки СП iHerb і Кокосовe масло  Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Багіра

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +936/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашунька, Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Цитувати
Дівчатка, маю ще таке питання, у нас з чоловіком в паспортах порізному записали прізвища (транслітерація відрізняється), а дитина вписана лише у мене, чи не буде з цим проблем при виїзді?
І в нас по-різному :xmm
Дівчата, в мене змінився основний номер телефону!!!

Offline маріка

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +192/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: хлопчик .дівчинка
  • Ваше справжнє ім’я: Віталіна
транслітерація є нова і стара,якщо паспорт давнішній то стара.Мені так пояснили,будуть міняти паспорт,то дадуть вже нову транслітерацію.
СП iHerb  Вітаміни для всієї родини з Америки!!!
Залишки СП iHerb і Кокосовe масло  Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Катя Я.

• Своя Мамка
  • Репутація: +60/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юляся, 8 рочків
  • Ваше справжнє ім’я: Катерина
Ох, надіюсь, що на кордоні не доведеться доводити, що то дійсно наш татко  d112

Offline natik_

• Своя Мамка
  • Репутація: +42/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик - 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Цитувати
Дівчатка, маю ще таке питання, у нас з чоловіком в паспортах порізному записали прізвища (транслітерація відрізняється), а дитина вписана лише у мене, чи не буде з цим проблем при виїзді?
В нас така ж ситуація, правда, відрізняється тільки перша буква. Проблем не виникало ніколи.
url=http://www.malecha.org.ua][/url]

Offline Muwka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +114/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мариночка
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
Ходила і я вклеювати дитяче фото в закордонний паспорт  d16 прочитала всю темку, записала список документів, номер кабінету і поїхала. для початку зайшла в банк на першому поверсі, щоб вже мати квитанцію, і кажу, що хочу оплатити послугу внесення змін в закордонний паспорт, тобто вписати дитину, а вони мені так впевнено кажуть, що в міграційній службі такого не роблять, треба іти лише(!) в ПП Документ  :/ ладно, ви собі говоріть, а я своє знаю! пішла без квитанції під каб.№200 (прочитала тут в темці  d104). прочекала годину поки прийшла тітонька і ще майже годину, поки пройшли люди перед мною. і тут добра тітонька виходить, закриває кабінет і збирається кудись знову майнути, але я запитала її чи в неї можна вклеїти дитяче фото, а вона мене послала в кабінет №206!!! в цьому кабінеті дівчина пояснила, що термінове вклеювання (10 днів) зараз не роблять, бо працює лише один комп"ютер і якщо мені дуже треба, то іти до якогось начальника. начальник мені пояснив, що терміново роблять лише за наявності запрошення чи путівки (документа, де вказано дату виїзду за кордон), а так лише за 30 днів. також він додивився, що в мене прописка в Рогатинському районі і звернутись мені треба було в районний відділ, бо в Ів-Фр. роблять тільки місцево прописаним. щоб я не поверталась ні з чим відіслав мене оплатити послугу (18,63+комісія банку, а не 160 як в "документі"!!!) і відправив мене ще до однієї тітоньки. вона прийняла в мене документи і сказала, прийти через 30 днів або швидше, якщо отримаю документ з датою виїзду (тоді треба буде лише доплатити різницю між терміновим та нетерміновим внесенням змін).
ось так мене намагались намахати в банку і допоміг начальник, за що йому велике спасибі  :flv
п.с.: якщо у вас з чоловіком різні прізвища, то потрібна також копія свідоцтва про шлюб!
Кому-то – любимая… Кому-то – дочь… Кому-то – мама… Кому-то – кума… кому-то – сестра… Кому-то – подруга… а кому-то – и поперек горла..!!! Горжусь своїй универсальностю!!!

Offline Катя Я.

• Своя Мамка
    • Награды
Йду завтра здавати документи, тримайте кулачки, бо вклеяти фото мені потрібно не просто терміново, а дуже-дуже терміново  :oox :oox

Offline Катя Я.

• Своя Мамка
    • Награды
Дівчатка! Всім величезне спасибки!!! Завдяки інфі з темки, без жодних проблем за 30 хв. здала документи, щоб вклеїти фото кнопи в паспорт, обійшлося все в 45 грн.   13 числа йду забирати d41 d41 d41

Offline Muwka

• Досвідчена Мамка
    • Награды
дуже корисна темка  z4 я, якби не почитала тут, то точно би опинилась в Документі  ;)
Катя, дякую

Дівчатка, в мене ще питання: чи потрібні якісь медичні довідки щоб поїхати за кордон (прививки і т.д.)???  d138
Кому-то – любимая… Кому-то – дочь… Кому-то – мама… Кому-то – кума… кому-то – сестра… Кому-то – подруга… а кому-то – и поперек горла..!!! Горжусь своїй универсальностю!!!

Offline Катя Я.

• Своя Мамка
    • Награды
Цитувати
начальник мені пояснив, що терміново роблять лише за наявності запрошення чи путівки (документа, де вказано дату виїзду за кордон), а так лише за 30 днів.
я показала йому паспорт, в якому перша шопінг віза закінчується 11 числа і він дозволив робити терміново за 10 днів

Offline Muwka

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
13 числа йду забирати
Цитувати
віза закінчується 11 числа
то чому 13-го забирати? тобі ж 11-го закінчується віза?  d104

Offline Катя Я.

• Своя Мамка
    • Награды
бо вони виготовляють терміново за 10 робочих днів, а віза закінчується і я одразу подаю на нову на рік і її відкриваю вже й на дитину

Offline Катя Я.

• Своя Мамка
    • Награды
ото незрозуміло написала..... У мене була перша шопінг віза на 21 день вона закінчується 11 числа, на дитину я її не відкривала. А тепер відкриватиму річну шопінг візу уже на себе і на дитину  d112

Offline Тoma

• Активна Мамка
  • Репутація: +26/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Красуня
  • Ваше справжнє ім’я: Тамара
 Хочу подякувати за цю темку, я її уважно прочитала, сьогодні швиденько зайшла на 2 поверх Державної імміграційної служби у 200 кабінет (там сидить заступник начальника) прізвище не запам'ятала, але ім'я Олена Володимирівна, вона направила у 206 кабінет, де всі документи прийняли за 15 хвилин, оформили повторну вклейку фотографії дитини у мій закордонний паспорт, єдине, що в банку треба було комісію сплатити :/ 7 гривень, недаремно там банк Золоті Ворота зразу при вході. Я подумала що якби були відомі реквізити, то в ощадбанку це коштувало б ще менше, адже у них найменша комісія за сплату у держказначейство , наприклад, за садочок чи музичну школу. Ще хотіла додати, що крім копії українського паспорта, та ксерокопії свідоцтва про народження ще потрібна копія закордонного паспорта, цієї інформації в темці я не бачила. Моїй донечці зараз 7, а попередня вклейка була у 2,7 роки, тому потрібно було поновлювати. Мій похід обійшовся у 25,63 грн, так як робила не термінову вклейку. Забирати потрібно у 306 кабінеті мати при собі український паспорт.

Offline Muwka

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Катя Я., вже все зрозуміла. ще поясни мені умови відкриття шопінг-візи  :) ти будеш мати шенгенську візу чи лише до Польщі?

Offline Adelita

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +226/-0
  • Тримаю на ручках свій скарб)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
Як зачасто треба поновлювати дитяче фото в закордонному паспорті. 
Нам в аерпорті радили щоб ще мій чоловік вклеїв фото дитини. Попалась на паспортному контролі примхлива баба...