Автор Тема: Дитина їде закордон: як правильно оформити документи???  (Прочитано 20550 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline snakewifeАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Цитувати
Фото дитини ми не вклеювали в паспорт,так дитина може їздити до 5 років.
polya Таня, уточни будь ласка, як це так дитина може до 5 років їздити??? з проїздним документом, чияк? d104

Offline AntoshaG08

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +42/-0
  • everything's happen for reason !!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Антоніна
Цитувати
нотаріально завірений дозвіл на вивіз дитини закордон\а не підкажете скільки цей документ коштує ?
то така собі заява і коштує вона зараз 100грн в будь-якого нотаріуса, термін оформлення пару хвилин
от з проїздним трішки складніше, там можна обирати різні терміни оформлення і відповідно міняється ціна.ще мені казали щось типу якщо дитина (навіть маленька) їде у напрямку Іспанії, Італії і т.п, то оформляють звичний закорд паспорт
Цитувати
то робили дозв1л на дитину (350грн заплатили)
то скоріш за все проїздний документ ;)

Offline Багіра

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +936/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашунька, Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Цитувати
нотаріально завірений дозвіл на вивіз дитини закордон\а не підкажете скільки цей документ коштує ?
В мене місяць тому мала їхала з дідусем і бабусею на море в Росію, то заплатили за дозвіл 100 грн. А проїзний документ дитини при виїзді в Росію не потрібен  :)
А знайома їхала зі своєю малою в Туреччину, то проїзний документ дитини зараз дійсно 350 грн. коштує
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Дівчата, в мене змінився основний номер телефону!!!

Offline pcholka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +331/-0
    • Мобільний шиномонтаж
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко,Матей
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Цитувати
навтіь платиш за ту візу повноцінну ціну...ну принаймі в Канаду так точно!
В нас малий має свій проїздний документ, ми з чоловіком вже мали візи, а алому не відкрили. Їздили за тою візою пару раз, нарешті відкрили щей без коштовно. Відкривали ми через польське посольтво.
Ласкаво запрошую на мої посиденьки Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Я смотрю на мир голубыми глазами сквозь розовые очки и мне фиолетово!

Offline polya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Поліна.17.05.2009
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Цитувати
polya Таня, уточни будь ласка, як це так дитина може до 5 років їздити??? з проїздним документом, чияк?
просто записали в паспорт чоловіка ім"я і прізвище малої і рік народження і все.
Цитувати
Таня, а куди ви їхали , якщо не секрет? цікаво просто, мені на малого бесплатно дали.
Іра,я попутала :8,на дітей і пенсіонерів віза безплатна,мене щось просто заорало,то я за місце в автобусі за малу плачу d30

Offline Віра

• Своя Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софія - 07.08.07, Назар - 20.11.09.
я сьогодні подавала на закордонний паспорт, то чула як жінка питала про те, на який термін дійсна фотка дитини в паспорті мами чи тата, то їй сказали що термін дії 3 роки, а потім треба міняти, але ще треба дивитися, на стільки міняється з віком,  що може і швидше треба міняти фото

Offline Багіра

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +936/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашунька, Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Дівчата, ось дуже корисна стаття, може комусь стане в пригоді:

Щоб подорож не завершилася на кордоні
Під час прямої лінії, яку з читачами “ВЗ” проводив начальник Західного регіонального управління Держприкордонслужби генерал-майор Артур Горбенко, з’ясувалося, що чимало наших громадян, збираючись в іншу країну, через брак необхідної інформації ризикують завершити свою подорож на кордоні. Щоб цього не трапилося, радимо уважно прочитати всі відповіді генерала на телефонні дзвінки.

Іноземці в Україні

( Мій чоловік – громадянин Молдови. Упродовж трьох років реєструється у ВВІРі й отримує дозвіл на перебування в Україні протягом 90 днів. Після завершення цього терміну чоловік змушений їхати до Молдови і повертатися в Україну, щоб знову отримати дозвіл 90 днів перебувати в Україні. Чи можна щось змінити у цьому питанні?

- Справді, з липня минулого року набули чинності зміни до законодавства, якими іноземцям дозволили протягом півроку перебувати 90 діб в Україні. Та ваш чоловік може оформити дозвіл на тимчасове або постійне проживання в Україні в органах ВВІР за місцем вашого проживання. Тоді не доведеться виїжджати за межі країни лише для того, щоб знову легально повернутися.

( Громадянин Німеччини, літня людина, перебуваючи в Україні, після 90 днів не продовжив реєстрації. Зараз він збирається повертатися на батьківщину. Що йому загрожує під час перетину кордону?

- Адміністративна відповідальність за порушення правил перебування іноземців в Україні. Згідно зі статтею 203 Адмінкодексу України, його можуть покарати штрафом, а також заборонити в’їзд в Україну терміном на 6 місяців чи рік. Коли цей іноземець покидатиме Україну, прикордонний наряд затримає його у пункті пропуску, після оформлення затримання його скерують у місцевий суд, який і прийматиме рішення. За наявності пом’якшувальних обставин іноземця можуть звільнити від адміністративної відповідальності.

( Збираюся в серпні поїхати до Польщі. Обов’язкове медичне страхування для поїздки у цю країну нібито відмінили?

- Ні, медичне страхування необхідне. Його оформляють чимало львівських фірм, та й коштує воно недорого. У межах 20-40 гривень, якщо перебуватимете в Польщі протягом двох тижнів.

- Я хочу взяти зі собою гроші не готівкою, а на банківській картці. Чи маю декларувати при перетині кордону, яка на ній сума?

- Банківських карток не декларують. Та пам’ятайте, що для в’їзду у Польщу (такі вимоги законодавства цієї країни) ви повинні мати близько 200-300 доларів (залежно від терміну перебування). Чи маєте ви таку суму, перевірятимуть польські прикордонники. Якщо гроші лише на картці, вас можуть не пропустити до своєї країни.

Через кордон – автомобілем

( Телефонує житель Самбора. Мій син працює в Італії, приїжджає у відпустку своєю машиною. Та йому на кордоні дають дозвіл лише протягом трьох днів перебувати в Україні. У нього тут батьки, родина, хіба це правильно?

- Це питання регулюється Митним кодексом України, в якому зазначено, що громадянин України – резидент, тобто той, хто постійно проживає на її території, не може ввозити транспортних засобів, не знятих з реєстрації в інших країнах для вільного використання цих засобів на території України. Йому надається лише дозвіл на триденний транзит. Щоб ваш син міг автомобілем іноземної реєстрації приїжджати в Україну і протягом року перебувати з машиною на її території, йому слід через українське консульство в Італії оформити у цій країні постійне проживання.

( Я часто перевожу заробітчан до Польщі вантажно-пасажирським автомобілем “Фіат-Кубо”. Мені прикордонники наказують їхати лінією, якою кордон перетинають фури. Чому?

- Справді, вантажно-пасажирські транспортні засоби, навіть маленькі легкові автомобілі типу “пиріжок”, мають перетинати кордон вантажним каналом. Таку ініціативу у рамках програми боротьби з контрабандою висунула Держмитслужба. Адже саме на таких автомобілях часто намагаються провезти контрабанду.

Болюче дитяче питання

( Хочу разом зі семирічним онуком поїхати в Росію. Які документи треба оформити для перетину кордону?

- Для поїздки в Росію з дитиною достатньо мати свідоцтво про її народження та нотаріально завірене доручення від обох батьків, що вони доручають вам вивезти дитину за кордон.

( Мій син живе в Росії, хоче приїхати до нас зі своїми 10-річним та 15-річним синами. Які для цього необхідно документи?

- Дітей, громадян Росії, якщо вони їдуть в Україну з обома батьками, українські прикордонники пропустять лише за свідоцтвом про народження.

( Збираюся їхати у Санкт-Петербург зі своєю 12-річною дитиною. Що треба для перетину кордону?

- Поїзд до Санкт-Петербурга йде через Білорусь. Для в’їзду дитини у цю країну необхідно оформити у ВВІРі проїзний документ дитини – своєрідний дитячий закордонний паспорт. Або дитина має бути вписана у ваш закордонний паспорт. Якщо їдете без дружини, треба мати нотаріально завірене доручення від матері дитини.

( Збираємося разом з дітьми на відпочинок на Кубань. Чи потрібні для цього закордонні паспорти?

- У Росію можна їхати й за внутрішнім паспортом. Якщо їдете всією родиною, для проїзду дітей вистачить мати лише свідоцтва про народження.

( Моєму синові 15 років. Збираюся разом з ним у Болгарію, на море. Батько сина – громадянин Польщі. Минулого року він дав дозвіл на вивіз сина за кордон. Цей дозвіл ще дійсний?

- Ні. 3 липня минулого року внесено зміни в законодавство. Тепер у дозволі слід обов’язково вказувати країну, куди вивозять дитину, і термін перебування у ній.

( Три роки тому моя онука отримала від батька, який живе в Росії, дозвіл на постійне проживання за кордоном з мамою. Зараз їй сімнадцять років. Оригінал батьківського дозволу забрали у консульстві, а дівчина хоче на канікули в Росію, щоб потім повернутися. Чи треба їй оформляти новий дозвіл від батька?

- Якщо дитині більше як шістнадцять років, дозволу їй не потрібно. Вона може самостійно їздити за кордон за своїм паспортом.

Дівчата, в мене змінився основний номер телефону!!!

Offline Віра

• Своя Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софія - 07.08.07, Назар - 20.11.09.
добре, що я прочитала цю статтю, а то навіть іне знала, що в довіреності на дітей треба вказувати країну, куди везу дітей, і термін перебування

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
щодо місць в автобусі,то за дитину до 2-х років не платиться за місце, якщо на момент поїздки дитині виповнюється 2 роки,то відповідно місце оплачується,правда трішечки дешевше :)

Offline AntoshaG08

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +42/-0
  • everything's happen for reason !!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Антоніна
доречі про нотаріально оформлений дозвіл, він потрібен був мені тільки, коли їхали туди і то на нашому кордоні, іншим митникам він не знадобився d104, хоча важко уявити що би було, якби ми його не мали d112

Offline ІРИНОНЬКА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +216/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віктор 8 рочки і Юрчик 6 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
в мене також сину вже більше як чотири роки, а у паспорті вклеєний в 6міс віці. Думаю цього роу переклеїти і зрізу меншого. Доречі не залежить скільки дітей вклеюєш в один день, то плата все одно як за одного.

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +87/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Дитині 10років.Хочу наступного літа на канікули відправити в США(саму) до моєї сестри на канікули.Може хто знає,які документи потрібно і чи відкриють ій візу без батьків.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ІРИНОНЬКА

• Досвідчена Мамка
    • Награды
таке чула ніби роблять доручення на стюардесу, що вона має нести відповідальність від того моменту коли ви дитину передаєте їй і до того поки її хтось зустріне там. Та я невпевнена чи то так, бо чула від інших людей

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +87/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Чи то ті стюардеси схочуть,і десь добре влетить мені в копієчку.А в посольство з якими документами треба їхати? d130
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

• Досвідчена Мамка
    • Награды
дівчата, хто знає, скільки часу треба, щоб вклеїти дитячу фотку у свій зак. паспорт??? і скільки це коштує? і які прийомні дні там???  d138

Offline ІРИНОНЬКА

• Досвідчена Мамка
    • Награды
за одинь день я платила 100грн в Тернополі. Потрібно від батька дозвіл нотаріально завірений, що дозволяє Вам вклеїти фото в паспот або, щоб він був присутній

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Потрібно від батька дозвіл нотаріально завірений
d107 d107 d107 вперше чую про таке, що потрібен батько для вклейки, як Дениса вклеювали, то такого не було  d104
Вік, дякую :)