Автор Тема: Як ви відучували від соски  (Прочитано 16686 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Re: Як ви відучували від соски
« Reply #119 : 02 Травень 2012, 23:36:48 »
ми раніше в день без соски не могли обійтись, а зараз то тільки засинаєм з нею і то коли міцніше засне то випльовує, теж спеціально відучувати не буду, прийде час відучу, а зараз нехай смокче собі на здоров*я d112
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #120 : 02 Травень 2012, 23:53:32 »
Моя так радіє сосці, так прикольно спостерігати, коли в ліжечко кладешь то аж смієтся до неї  d27, але коли прокидаєтся після сну і її забираєш з ліжечка, то соску вона тут же викидує в нього, а зранку якщо не викине то чоловік мій каже Варі "Варя, сосчка всю ночь работала, так устала, пусть отдохнет" і мала біжить скоріше і сосочку в ліжко кидає  d30 (а я в полусні зранку ліжу і думаю, може то він про мене каже  d30).

Offline Kreollina

• Свідома Мамка
  • Репутація: +10/-0
  • Не бери за истину то, что видишь чужими глазами.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка Юлічка
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
« Reply #121 : 18 Травень 2012, 21:43:19 »
переживала я але якось само собою получилося і ми вже майже три місяці без пустушки обходимось, відучувала поступово, спочатку просто забрала з очей щоб лишній раз на очі малій не попадалась але давала відразу як починала вередувати, ну це перед сном, Тільки час коли вона не спала чи на вулиці була, то пустушку я ніколи не давала так що і на період відучування все було просто супер в ці години. Потім на денний сон старалася не давати пустушку важко було, так як доводилося колисати деколи і по дві години (вона собі спокійно лежала в ліжечку і гойдалась, а переставала гойдати то відразу на ноги підскакувала), а враховуючи що мала до сих пір ще спить два рази на день то було важко. і не забирала я так щоб забрати, і все, коли плакала то я віддавала, але так і поступово ми і вночі навчились засинати без пустушки, і тільки тоді я перестала давати пустушку коли моя дитина сама взяла і викинула три рази підряд під ліжко путушку, їй тоді більше радості було як я її бігала мити, ніж то щоб в роті тримати. і все. тепер це в нас просто іграшка яку вона в рот не бере зато тицяє до рота всі кого бачить і тішиться то як, що вона до рота таткові "пипу" дає

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #122 : 18 Травень 2012, 22:16:52 »
Цитувати
так як доводилося колисати деколи і по дві години
капец, якщо чесно я такого не розумію, та вже краще соска на сон ніж таке колисання  d111

Offline Kreollina

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #123 : 19 Травень 2012, 09:49:31 »
ну якщо вона за соскою не плаче то я й не давала, а якщо їй подобається колисатися то що я буду казати спи сама, мала в мене постійно колишеться і спить двійчі на день, коли я від багатьох знайомих чую що дитина після року вже тільки раз спить і то не довго, а я навчила що обовязково два рази і спить не менше ніж по дві години і на ніч лягає 9 год само пізніше і спить цілу ніч. і добре дуже що вона висипляється, а пустушку я давала коли вона про неї згадувала постійно, просто раніше вона ще й сама якщо бачила то брала до рота, а я заховала від її очей на той період коли відучувала щоб сама до рота її не клала, а на сон старалась давати по через раз, я не відбирала так щоб забрати і все тому плачів ніяких не було

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #124 : 19 Травень 2012, 10:52:55 »
Цитувати
коли я від багатьох знайомих чую що дитина після року вже тільки раз спить і то не довго, а я навчила що обовязково два рази і спить не менше ніж по дві години і на ніч лягає 9 год само пізніше і спить цілу ніч. і добре дуже що вона висипляється,
та в мене все те саме - і в 9 лягає і спить цілу ніч, тільки вдень один раз але теж 3-4 години (мені би було не зручно 2разовий сон день - це сильно до хати привязує, а ми постійно десь ходимо), але ж яке то має відношення до пустушки?  d104
Я так розумію що я вас просто не зрозуміля повністю, я думала, що ви колишитесь по 2 години саме тому що соску забрали, а ви кажете що ви із соскою колишитесь.  d104

Offline Kreollina

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #125 : 20 Травень 2012, 13:40:00 »
нічого подібного ми буваємо і в розїздах цілий день мала в колясочці спить а коли я від соски відучувала то ми дійсно довго колисалися, а так то зазвичай вистачає 5-10 хв поколисати і мала спить тепер уже навіть і без колисання засинає інколи але то мабуть тому що вона сама себе колише скільки їй хочеться в ліжечку

Offline @Аліна

• Діти - це АНГЕЛИ...
  • Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
  • Діти - це квіти життя!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дениско
  • Ваше справжнє ім’я: Галина Ленюк
« Reply #126 : 21 Червень 2012, 23:58:18 »
а в нас такої проблеми взагалі не було...малий просто від народження не брав соску...з однієї сторони це не погано,хоча з іншої нічого доброго,поскільки ми родились зимою виходили на прогулянки із за чого вже в три місяці попали в лікарню :(
Діти - це безмежна ще не зіпсована щирість і відвертість. Їх майбутнє залежить від нас. Наше майбутнє залежить від них.

Offline Танюшка 1986

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володька 8 років, Софія 2 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #127 : 25 Червень 2012, 14:57:59 »
мси від соски від училися, коли моя сестра забрала в моєї малої і сказала що потім віддасть, і ми так пішли додому без соски, мала вечером запитала я сказала що завтра підем і заберем, так кожний день і ми забули про соску, і вона не колишеться іне колисалася від народження.

Offline Наталя***

• Активна Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Женічка 17.06.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #128 : 03 Липень 2012, 10:35:12 »
І в нас не було такої проблеми, бо відмовився від неї ще з народження. Я до 4 місяців пробувала пхати, бо на вулиці вона виручає, а мені, щоб заспокоїти нічого крім ціці не було(не завжди зручно). Так і не підійшли нам ніякі варіації тих сось d79

Offline Slava

• Свідома Мамка
  • Репутація: +20/-1
    • Награды
« Reply #129 : 03 Липень 2012, 10:50:40 »
мій дуже любив мати багато сосок,одна в ротику,дві в ручках,коли засинав - ставив собі на очка соски ті...а потім мені надоїло як він їх цмокав вночі....і відстригла соску а дві сховала...і сказала "мшка відкусила" то він так довго її обстрижено тримав, в ротик не пхав,дивився,ні разу не заплакав...так потім і не давала більше ніколи.....так само різко відовчила від памперса..зняла і вночі спав без нього...бувало що і вночі прала по три пеленочки що пісяні були...сушила на батареї,щоб були весь час сухі і чисті..і так десь 2тижні,а потім спросоння казав вже "хоцу пісяти"... d112
Краще зробити і жаліти ніж не зробити і жаліти...

Offline tetka

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #130 : 11 Серпень 2012, 16:57:44 »
А ми так легко відучились,що мені аж не віриться,у малої був забитий носик не могла ним дихати,ну то дихала ротиком,а соска звичайно тоді заважала то вона її випльовувала десь три дні підряд,ну а далі я вже їй і не давала,так що ми без соски від 11місяців.

Offline judi

• Своя Мамка
  • Репутація: +83/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #131 : 18 Серпень 2012, 21:17:50 »
а у нас просто збилася бутилочка і так відучилися
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline В ритмі щастя

• Свідома Мамка
  • Репутація: +56/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #132 : 27 Серпень 2012, 09:16:50 »
Нам рочок, ще незавелика дуже, але планую відлучати осінню, ближче до зими!!!!Вже забирала, декілька днів недавала, то мала капризувала, але коли лізуть зуби-то вона рятує як ніщо з препаратів)))))

Offline Ksjuha

• мій тел. 099 50 40 501
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • HandMade by Ksjusha
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тадей
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #133 : 06 Вересень 2012, 10:41:26 »
соску можна мастити крутим настоєм полину!
Мій творчий блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Online Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #134 : 06 Вересень 2012, 13:48:32 »
Мої ту соску вже дуже любили-ну,друга мама.Щоб відучити,то я спочатку прорізала невелику дірочку.Ну і здивування було d107 d107 d107!А потім раз в два дня відрізала по трошки,соски не забирала.Так помалу і відучилися-бо що то за смоктання з диркою :8?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline alla_if

• Активна Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Аліса
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #135 : 25 Жовтень 2012, 00:01:16 »
Цікаво, треба спробувати.