Автор Тема: Як ви відучували від соски  (Прочитано 18697 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline зорьчик

• Свідома Мамка
  • Репутація: +83/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настуся, Катруся
  • Ваше справжнє ім’я: зорина
Re: Як ви відучували від соски
« Reply #153 : 01 Грудень 2012, 23:32:58 »
Нам скоро 2р. вже потрохи відвикали від соски, але коли почали лізти зубки доня так гризла пальці, що прям рани поробилися, прийшлося дати соску  :(

Offline ххМілахх

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +58/-0
    • Korealove
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим 14.04.2000 і Владік 10.01.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #154 : 04 Грудень 2012, 18:08:58 »
Ми дві соски згризли і я вже не купляла,ми вже давненько без неї з 1,5року,хоча періодично пальці в роті,не купляю нову і вночі навчилися спати без неї,якось в нас цей процес пройшов тихо

Offline sashao

• Активна Мамка
  • Репутація: +59/-1
  • Серце матері - невичерпне джерело дива
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
« Reply #155 : 13 Грудень 2012, 13:36:47 »
а ми неможемо заснути без соски, вочі як вилетить то так кричимо......

Offline Ksjuha

• мій тел. 099 50 40 501
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • HandMade by Ksjusha
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тадей
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #156 : 06 Січень 2013, 11:35:01 »
а внас соску жук забрав, d108 в подруги в дитини соску мишка забрала d27 d27 d27, бо ми тоже і відрізали і полином мастили, щоб гірка була. Але я забирала поступово, спочатку не брала соску на вулицю, потім дома менше давали, потім лише на ніч. Ось так і відлучились, в нас це пройшло без істерек і недоспаних ночей. Навіть коли мій синочок бачив соску в інших дітей, то сам казав що - "сьосю зук забяв" d140
Мій творчий блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline p.marina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
« Reply #157 : 06 Січень 2013, 13:09:31 »
     Ой, а я трохи раніше писала, що на день соску ховаю і ми з нею тільки спимо і так пробуєм відучатись. Але останні дні почався зворотній процес. Малий не віддає соску, хоче з нею ходити, і заховати так щоб він цього не замітив дуже тяжко. Можливо, це через зуби. Тепер незнаю,ховати далі чи хай собі ходить.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +334/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #158 : 06 Січень 2013, 14:50:13 »
Цитувати
а внас соску жук забрав,  в подруги в дитини соску мишка забрала
Мусять батьки активно фантазію підключати  z4 d27 d27 d27

Offline Танюша)

• Активна Мамка
  • Репутація: +75/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олічка
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #159 : 08 Січень 2013, 14:12:06 »
Ми теж з сосочкою засипали, без неї ніяк!! Але вже 3  місяці як з цією подружкою ми розлучилися! :) В нас пів осочки мишка відкусила :), а така сосочка нам не потрібна. Мала сама закинула її за диван і казала, щоб мишка її геть забрала! Перша нічка пройшла майже безсонно, а потім ми вже за неї і не згадуєм! d41

Offline ostapuxa

• Активна Мамка
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Младена
« Reply #160 : 19 Січень 2013, 21:04:15 »
А в нас було так:  старалася соску взагалі давати чи по-менше і лише в напівсвідомому стані - тобто, коли в сонної забирала з рота цицю і давала соску, щоб було менше кіпішу. Кілька разів я взагалі вдома її забувала і ми гуляли без неї, а в 8 міс. забули соску в мами в Луцьку і 4 дні жили без неї, поки мама передала назад, але мала вже соски сама несхотіла - коли засинала і я замість циці пхала соску - вона просиналася, відпихала її руками і нервувалася...І так дотепер вже без неї живемо. І я дуже рада, що це сталося саме в той час і не доведеться в більш свідомий період відучати.
Але згідна, що це треба робити поступово - спочатку обходитись без неї вдень на прогулянках, а потім вже і на ніч і тоді хай мишка забирає)))

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #161 : 19 Січень 2013, 21:08:10 »
А моя малеча сама від неї відмовилась в 3м, спочатку ми зраділи але дуже скоро почала пхати палець в рот і так дотепер заснути без пальця ну ніяк...то не знаю як від того відовчити, соску хоч забереш а палець вже нікуди d112

Offline ostapuxa

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #162 : 19 Січень 2013, 21:25:20 »
а вона палець смокче, чи просто чухає ним ясна? Бо в мене мала теж часом пальці в роті тримає, але вона не смокче, а чухає, ну і чим більше чухає, тим скоріше вилізуть зуби...Такшо я не переживаю) Зрештою, пальці теж можна чимось недобрим намазати в крайньому випадку...

Offline mawka

• Своя Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим і Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Маруся
« Reply #163 : 26 Січень 2013, 00:12:48 »
Ми з соскою були досить довгий період. Син виріс на штучному годуванні, то в перші місяці вибору просто не було. Потрібно було якось задовільняти смоктальний рефлекс. Майже завжди у роті була соска. Так тривало до року. Потім він тільки засинав з нею, а на вулиці просто любив носити в руці) Зараз соска у нас ще є, але син її уже не смокче. Просто засинає з нею в руках, або вона має лежати поруч. Так йому спокійніше, напевне.
Якось так вийшло, що я не загострювала на цьому уваги і все пройшло само-собою. Мене дуже "напрягали" моменти, коли чужі люди (або знайомі) казали синові, що соска то так погано, що то страшна кака і відбирали прямо з рота. В такі моменти він в неї чіплявся ще гірше і я бачила, що таким методом доб’юсь зворотнього результату.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #164 : 26 Січень 2013, 02:21:33 »
Цитувати
коли чужі люди (або знайомі) казали синові, що соска то так погано, що то страшна кака і відбирали прямо з рота. В такі моменти він в неї чіплявся ще гірше і я бачила, що таким методом доб’юсь зворотнього результату.
Боже, та то взагалі жах просто!!!! Ці порадники, то їм соска не подобаєтся, то дитина річна в памперсі, то палец в роті, то за ручку ходить погано, то сам їде погано, короче просто задовбали вже!!!! Невже людям немає чим зайнятись??????

Мені не подобаєтся доречі подвійні стандарти на рахунок соски. Одразу скажу, що взагалі то я проти того, щоб дитина після року вдень була з соскою, щоб дитину заспокоювали соскою, бо це призводить до постійного смоктання, а це звичайно впливає на прикус. Але мені так око мулюють ці подвійні стандарти!!! Бо коли дитину 1,5-2 років заспокоюють від капризів соскою, чи коли вона на вулиці соску бере, чи коли засинає з соскою - то вже все дитина ледь не дебил, а батькі ліниві створіння. А ось коли все те саме мама родить груддю то вже це супер корисно і мама героїня! але ж це смішно?  d104 Механізм то однаковий (за виключенням того, що звичайно грудь не псує прикус)! Тобто однаково нормально, що дитина в 1,5 року засинає з соскою , также як дитина в 1,5 року засинає на груді! І також не нормально при любому плачі совати дитині що соску, що груди!

Ми засинаємо з соскою, але пки вона реально не засинає вона її в рот не бере і з ліжка викідає. вдень не візьме. В такому ритмі соска точно не зіпсує прикус. Планую відучувати десь до літа, щоб до садка без неї була, різко забирати не буду, певно зроблю як тут радили, відріжу кусочок і скажу, що то Патя відгризла, коли Варя кидала соску.

Не подобаєтся мені той надрив коли жорстко до чогось привчають чи відучають, іножді таке враження, що в цьому для деяко вся суть виховання обовязково повинно бути складно і муторно.

Offline mawka

• Своя Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим і Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Маруся
« Reply #165 : 26 Січень 2013, 10:29:32 »
Іванка повністю з тобою згідна z4 І щось тут пояснити, чи переспорити просто нереально. Маю парочку таких прикладів....навіть моя мама пробувала у малого соску декілька раз відбирати, але я їй пояснила і це припинилось. А от чоловікові мама не піддається) Добре, що батьки живуть далеко і не бачать всього d108

Offline ostapuxa

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #166 : 26 Січень 2013, 18:55:14 »
Мене теж нервує, коли сторонні люди або "доброзичливі" родичі починають вирішувати, чи МОЇЙ дитині потрібна соска, скільки і коли вона має їсти, як спати і куди пісяти d109
Думаю, це справа тільки мами і тата - давати дитині соску і до якого віку і в яких кількостях вона має смоктати її.

Offline Viktorija

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • http://vikitoys.blogspot.com/
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Евелінка 14.07.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія♥
« Reply #167 : 29 Січень 2013, 00:36:47 »
Сама не знаю як так сталось, але ми вже без соски, поки мені не віриться, але то факт ттт
Минулого тижня на обідній сон не змогла знайти і Евелінка, якось тай заснула.
Сама собі придумала "відмазку"-сказала мені , що мишка забрала d30, мабуть зрозуміла, що мама цей раз дійсно не бреше d112
На ніч, то я вже не шукала , доня лягла і взяла з собою іграшки в ліжко і заснула, яка я була здивована, то не передам, бо раніше істерика була б на довго.
На другий день вже мене питала де її дурак то я вже казала що мишка забрала, хоча його знайшла і заховала від всіх, щоб спокуси не було d27. На ніч вже тяжче засинала, довго крутилась але якось заснула.На обідній сон, то я стараюсь її добре вигуляти, щоб дуже змучилась і шидко вкладалась.
Сьогодні теж тяжко було, заснула десь пів дванадцятої, то для неї пізно дуже, але як її приспати без дурака я не знаю d104
А ще як вона за нього згадує, то так жалісно питає, що в мене аж серце щемить, мені мабуть тяжче ніж їй :( може то смішно, але я не можу, правда тримаюсь і точно вже не дам, добре що хоч не плакала за ним, а то б точно здалась d16

Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Пишіть мені з таких питань:
Проблеми з входом на форум, пишіть сюди: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +334/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #168 : 29 Січень 2013, 09:40:55 »
Цитувати
Сама не знаю як так сталось, але ми вже без соски, поки мені не віриться, але то факт ттт
Дорослішаєте  z4!
Цитувати
мені мабуть тяжче ніж їй
Таки так, з мамами таке буває  d27. Треба триматись!!!!

Offline Camry

• Активна Мамка
  • Репутація: +24/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настенька 4р
  • Ваше справжнє ім’я: Ліда
« Reply #169 : 29 Січень 2013, 15:23:35 »
В мене дитина взагалі без соски виросла!!! правда в роддомі одна зміна медсестер казали не давати соску,бо буде не правильно груди брати,а інша зміна казала-давай, одна мама казала давай попробуєм,а друга постійно-не давай і всьо, я сама так була запуталася давати чи не давати-був жах! вообщем-не давала,а вже дома якось дитинка одного дня плакала-я і то і сьо-а вона всьо плаче бідолашка,ну от тоді дала я соску-вона трошки її пожувала,потім ще пару днів і ВСЬО!!! на цьому наша "епопея" з соскою закінчилася до сих пір!!! сама не захотіла!!!