Автор Тема: Як ви відучували від соски  (Прочитано 19335 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
Re: Як ви відучували від соски
« Reply #17 : 09 Липень 2011, 23:38:49 »
треба і мені таку книжечку,де б іі знайти d130
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #18 : 09 Липень 2011, 23:54:07 »
То така маленька і тоненька, купили просто по ходу в Гармидері, бо дитина хотіла щось купити, а ще й пригодилася, вона так і називалася здається, щось типу Казка про соску d27

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
« Reply #19 : 10 Липень 2011, 00:05:28 »
треба буде там глянути,дякую :)

Offline Веснулька

• Своя Мамка
  • Репутація: +64/-0
    • Награды
« Reply #20 : 10 Липень 2011, 11:04:50 »
А я свою доцю відучила в 1,5 року.Сказала,що мишка попісяла z1,сама намочила соску трошки в сіль і дала доці.Перед тим сказала,що сося воняє,недобра,бо ж мишка попісяла,а вона все-таки вирішила перевірити :),переконалась,що недобра.Як моя дитина фукала,мені було смішно,але я трималась.Потім ще раз захотіла сосю,я нагадала,що мишка попісяла і перепитала чи дати,вона сказала,що ні.Потім всім розказувала,що сталося з її сосею.

Offline Muwka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +117/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мариночка
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
« Reply #21 : 11 Липень 2011, 22:30:18 »
ми лишили соску в 1р і 2міс., бо біля ротика почалась жахлива висипка і дерматолог сказала що то від соски. та я й сама вже хотіла тоді забирати соску, тим більш мала вдень її не смоктала, лиш на денний і нічний сон. тай то частіше засинала біля циці і на вулицю ми її вже не брали. перші дні трошки нудилась коли засинала, але за тиждень звикла.
Кому-то – любимая… Кому-то – дочь… Кому-то – мама… Кому-то – кума… кому-то – сестра… Кому-то – подруга… а кому-то – и поперек горла..!!! Горжусь своїй универсальностю!!!

Offline наталочка-мамочка

• Віддана Мамка
  • Репутація: +573/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #22 : 11 Липень 2011, 22:51:51 »
Від соски треба обовязково відучати, бо мене довго не відучали, а потім вже не могли ніяк. То я смоктала соску до 5 років d107 Сама в шоці! d27 d112

Offline Synjooka

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка 29.09.2009
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #23 : 14 Липень 2011, 20:42:11 »
Я так розумію причиною відлучення від соски є те що вона вже велика і деж таким великим дітям смоктати соску чи дійсно вона впливає на привкус і чи є інші важливі причини відлучення???

В мене дитина обожнює соски, підкидає їх, ловить, зі мною дражниться дає а потім забирає, при тому спокійно якщо гарно себе почуває може бути спокійно вдень
 без неї (окрім нічки). От я дамую наскільки фе важливо відлучити її зараз від соски, і чи вартує це тих всіх нервів????
Багато дорослих ще досі сплять з мягкими ігрушками... То чому ж так важливо щоб діти спали без соски d79????

Offline iruska-87

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +184/-0
  • Боже, Україну бережи....
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #24 : 15 Липень 2011, 00:04:37 »
Я була проти соски. Можна сказати, що почала давати її свекруха, і так вже малий її смоктав, але я ніколи не пхала, лиш перед сном. Почав смоктати десь в півтора місяця, але лише в гостях у неї давали, і десь через півроку чи трохи більше я забрала. Марко, коли засинав, випльовував її і спав без неї добре, то я якось не дала раз, так якось його приспала, потім вже і не брав.
До речі, дуже багато начиталась була статей, що чимало затятих курців в дитинстві були прив*язані до соски, це типу на психологічному рівні задається, і коли нервується людина, то одразу виникає бажання щось запхати в рот  d104
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline AntoshaG08

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +42/-0
  • everything's happen for reason !!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Антоніна
« Reply #25 : 15 Липень 2011, 10:54:48 »
Цитувати
чи дійсно вона впливає на привкус
Юля, ти вважаєш, що це безпідставно???
Для дівчинки зміна прикусу, це катастрофа!!!
Маю знайомих, які дотримувались таких самих принципів - результат верхня щелепа дівчинки "виїхала"над нижньою.... ще один приклад - знайома б"є себе в груди і каже, що нізащо не відбере в дитини дитинство, бо сама майже до школи з соскою ходила, а у неї нижня щелепа виступає (бо мама мабуть теж не хотіла відбирати дитинство) - і виглядає це реально просто жахливо,далеко і не треба ходити, мій свекор і той з неправильним прикусом, зате груди ссав до 6 років (сам розказував, бо пам"ятає d111) та таких прикладів тисячі
Висновки робіть самі!!!

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #26 : 15 Липень 2011, 10:58:06 »
Я соску не давала, хоч багато мені радили, бо може спав би краще і спокійніший би був.. Але бачу, що добре робила. І з другою дитиною так буду робити, соску не дам.
А хіба наявність дитинства визначається, чи дала соску чи ні?

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
« Reply #27 : 15 Липень 2011, 11:29:09 »
Я теж жалію, що дала соску, бо зараз не можу відучити, другій дитині вже би точно не давала. А на рахунок прикусу, то не думаю, що неправильний прикус тільки від соски залежить. Я смоктала соску до 4-х років :8, але з прикусом в мене все добре.

Offline anne

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +482/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #28 : 15 Липень 2011, 15:07:35 »
А як задумала матінка-природа? Хто із ссавців пхає своїм дітям і рот сторонні предмети? Тому питання давати пустишку чи ні вирішила для себе однозначно.
Краще не привчати, щоб потім не потрібно було відучувати. А якщо вже так сталося, то хоча б не затягувати цей процес.

Offline Nin4ikoАвтор темы

• Активна Мамка
  • Репутація: +22/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, 2 роки 5 міс
  • Ваше справжнє ім’я: Ніна
« Reply #29 : 15 Липень 2011, 15:38:59 »
Я, коли була ще в роддомі, навіть забула про соску. Малого заспокоювала, колишучи. Як приїхала додому, почалося: бабуся швиденько купила соску, бо то так треба. Я навіть  не встигла заперечити.  :(

Offline Muwka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +117/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мариночка
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
« Reply #30 : 16 Липень 2011, 20:51:40 »
Synjooka Юля, запропонуйте і ви Софійці взамін іграшку для сну. я коли відводила малу в садочок запропонувала їй декілька іграшок і, ніби то вона сама, вибрала їй зайчика. спить в садочку з зайчиком без проблем (ттт...)
Кому-то – любимая… Кому-то – дочь… Кому-то – мама… Кому-то – кума… кому-то – сестра… Кому-то – подруга… а кому-то – и поперек горла..!!! Горжусь своїй универсальностю!!!

Offline Antonin@

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стас 2рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Антоніна
« Reply #31 : 03 Серпень 2011, 17:54:54 »
А ми відучали так...я з усієї дурі взяла соску(перед тим ледве її найша так як він її під ліжко сховати міг чи в іграшках, а заснути без неї ніяк) знач так взяла соску і обрізала ножицями кінчик і віддала йому кажу на смокчи:))) він взяв  скривився - не то і виплюнув після того ніяку соску більше до рота не брав. Я пригадала як чоловік найшов пропозиції різні відлучки від соски в інтернеті. так там писало, що треба по маленьку відрізати кінчик соски один день чуть, d79 на другий ще трішки , а я відразу відрізала ту бурульку і все як рукою зняло:) СТАЛО НАБАГАТО ЛЕГШЕ БЕЗ СОСКИ І ГОВОРИТИ ТОДІ ПОЧАВ АКТИВНІШЕ І ЛЕГШЕ ЗАСИНАТИ І Я НЕ ШАРЮ ПО ВСІХ КІМНАТАХ В ПОШУКАХ ЙОГО СОСКИ

Offline rosco

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +186/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
« Reply #32 : 03 Серпень 2011, 18:12:52 »
А мені і відрізати нічого не треба було, в 1.6міс. мала вама свою соску погризла і незахотіла смоктати,казала що то кака.

Offline Мартусічка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +135/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша, Владочка
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
« Reply #33 : 30 Вересень 2011, 14:23:25 »
Ось спішу похвалитись d41 я нарешті наважилась забрати в малого соску d41 d41 d41
Він взагаліто тільки спав з сосокою, або коли дуже вже вередував, плакав, то вона його заспокоювала, але тут почалось таке, що ми лиш на вулицю виходим, а він: -Кока, тай кока (то в нього так соска називалася d27) і в плач. От чотири дні тому невитримала, прийшли з гуляння, я її порізала ножницями, як лягав спати дала, сказала, що мишка погризла, він плакав десь 10 хв., а потім заснув. А тепер нормально засинає без соски, а як згадує, то я кажу що мишка погризла соску, і він далі грається. Я така рада, що я це зробила, думала буде набагато гірше, а то так легко все обійшлось d41