Автор Тема: Як ви відучували від соски  (Прочитано 19728 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
Re: Як ви відучували від соски
« Reply #170 : 29 Січень 2013, 15:32:48 »
Цитувати
у от тоді дала я соску-вона трошки її пожувала,потім ще пару днів і ВСЬО!!! на цьому наша "епопея" з соскою закінчилася до сих пір!!! сама не захотіла!!!
а чого вас це так дивує?  d104 та купа дітей є яки не беруть соску, а ще є купа батьків яки до соски привчають спеціально. Моя взяла соску в 3 тижні (коли почались коліки) і не випускала пару годин. Соска нам полегшела життя надзвичайно на мою думку, ніколи не було проблем зі сном, з засинанням, з відлученням від груди і т.д. Але якби дитина соску не хотіла (а так було в більшості дітей моїх знайомих, хто був на ГВ) то я би точно не привчала! Хоча як згадати, що мені не разу за 2 роки не довелося дитину укачувати на сон чи взагалі з нею в кімнаті бути при засинання, то це дуже звичайно полегшує життя  d112

Offline Янінка

• Свідома Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Яніна
« Reply #171 : 29 Січень 2013, 15:37:02 »
А ми не пробували забрати соску. В нього був цілий культ "соски"  :8, то було щось найкраще для нього, з нею Даня був не розлучний. Але в один момент йому щось шибнуло в голову і сам просто взяв і викинув її, так просто. Сказав:"все! більше не хочу!". Тоді йому було десь 2 - 2.2 р. (бо в яслі ми пішли в 2.3, але точно без соски). А, і головне, що проблем із засинанням не було, жодних!!!  d104
Багато нам говорили про прикус, то я завжди відповідала так, що власне я (з розповідей батьків, звичайно) ніколи не "гризла" соску, взагалі. проте, проблем з прикусом і з зубами мала дуже багато  d108

Offline Янінка

• Свідома Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Яніна
« Reply #172 : 29 Січень 2013, 15:39:14 »
Цитувати
Хоча як згадати, що мені не разу за 2 роки не довелося дитину укачувати на сон чи взагалі з нею в кімнаті бути при засинання, то це дуже звичайно полегшує життя  d112
wow!  d124

Offline Pasadena

• Своя Мамка
  • Репутація: +79/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Таїсія
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #173 : 29 Січень 2013, 15:42:35 »
Нас соска не цікавила від народження, брала пару раз, але посмоктавши пару секунд зразу ж випльовувала.

Offline Camry

• Активна Мамка
  • Репутація: +24/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настенька 4р
  • Ваше справжнє ім’я: Ліда
« Reply #174 : 29 Січень 2013, 15:47:57 »
мене це не дивує зовсім,я до цього відношуся нормально,просто в мене знайомі у яких діти всі з соскою,а ми одні-ні!!! правда ми ще на ГВ і коли буду відучувати -можливо прийдеться і нам бути з соскою!хто його знає!

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #175 : 29 Січень 2013, 15:54:38 »
Цитувати
просто в мене знайомі у яких діти всі з соскою,а ми одні-ні!!!
може всы вони штучники?  d143, або забагато бабсуиних порад слухають  d27, бо в мене быльша частина батькыв хто був на ГВ без соски. 2 дытей на сумышах звичайно з соскою. але ніхто з них ніколи не привчав до соски! Смокче дитина - то нехай смокче, не бере соску, то і не треба вчити!

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #176 : 29 Січень 2013, 15:55:44 »
Цитувати
правда ми ще на ГВ і коли буду відучувати -можливо прийдеться і нам бути з соскою!хто його знає!
ніколи ще такого не чула, щоб дитина після року взяла соску , коли до того її не признавала  d27, та і взагалі навіщо в такому віці вже соску давати впереш???

Offline Camry

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #177 : 29 Січень 2013, 16:18:30 »
вони не штучники,скоріше бабусині поради!я то не думаю давати, просто переживаю як буде зі сном,чи дитинка буде спокійна коли почну відучувати від груді!

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #178 : 29 Січень 2013, 16:25:40 »
Цитувати
просто переживаю як буде зі сном,чи дитинка буде спокійна коли почну відучувати від груді!
але я не розумію який вихід? відучувати від груди, щоб навичти засинати з соскою? то потім придется ще раз відучувати без соски засинати! Яка між тим різниця то? Навіщо 2 рази стрес для дитини влаштовувати?

Offline Camry

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #179 : 29 Січень 2013, 16:38:41 »
Панакота,я з тобою згідна,але всі тут обмінюються своїм досвідом,тому можна "тіпа свою допомогу" виражати більш делікатно!

Offline юльчик_22

• Я щаслива, у мене чудова сім*я
  • Активна Мамка
  • Репутація: +9/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимко, Артемко
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #180 : 30 Січень 2013, 17:01:08 »
Ой а в нас було ціла купа сосок, і язичкові і звичайні. І дорощі і дешевші всі пішли в смітник, то погризем, то загубим.Але тепер вже нам їх непотрібно. Я була якось сховала соску, а малий навіть про неї і незгадав, так і забули.
Максимкові 5років
Артемкові 4 рочки

Offline LUCKY

• Своя Мамка
  • Репутація: +73/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діанка 2-03-2011 марко 14-08-2014
  • Ваше справжнє ім’я: Руслана
« Reply #181 : 30 Січень 2013, 17:40:46 »
А ми якось легко від соски відучились,я думала буде значно важче.Я десь за тиждень до Свята Миколая казала донечці,що прийде Миколай принесе багато-багато подарунків,але забере соску,так говорила постійно.І коли зранку на Миколая вона побачила подарунки,то й забула про неї.Потім вдень просила перед сном,я їй знов пояснювала.Вона заснула без соски.Внрочіколи клала спати то коли донечка крізь сон сплакувала,то дала,потім під ранок забрала.Ще пару разів Діанка згадувала,просила,але я стояла на своєму.Тепер вона як бачить в когось то каже сося,але не просить ттт
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #182 : 06 Лютий 2013, 11:58:28 »
Моє золотко навіть близько пустушку бачити не хотіла! Вона постійно випльовувала її. Зараз я за це Катрусі вдячна - відучувати не треба  d79  z4

Offline Таня1111

• Активна Мамка
  • Репутація: +18/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша- 5 років, Максим- 5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #183 : 13 Лютий 2013, 17:30:56 »
А я своїх швидко відучила, одного вечора сказала,що мишка вкрала і все нема. І нормально засинали без неї, хоча по губах було видно,такі рухи ніби він щось смокче, але так було декілька днів.

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #184 : 26 Лютий 2013, 23:32:55 »
Цитувати
і в яких кількостях вона має смоктати її.

А Ви що, по кілька одразу дитині запихуєте???  d140 d140 d140 (Жартую)

Я знаю один дієвий спосіб, спрацьовує на 100% - не привчати  z5

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #185 : 26 Лютий 2013, 23:45:26 »
Цитувати
Я знаю один дієвий спосіб, спрацьовує на 100% - не привчати  
Безумовно гарний спосіб, але...... Ви можете себе позволити спати не прокидаючись 10 годин вночі з народження? Ви можете займатись своїм чоловіком і читати книжку поки ваша дитина самостійно засинає одна в кімнаті ? А також відсутності колік і нормального безтурботного прорізування зубів (бо коли коліки починались для полегшення болю мала сосала груди по 4-5 годин, а соска вирішила це с першого разу). Це дуже дорого коштує! Я за 2 роки з дитиною не мала ні безсонних ночей, а також мала куууууупуууу вільного часу, більше ніж колись в житті  d112. Я відпочила на всі 100%. Я згодна на ще 2 як мінмум дітей а то і більше. Я так відпочивала за період сна дитини денного і ночного, що в мене не було соблазну пихати їй соску в день.
От соски отучали більше місяцу тому - ні однієї слізинки, ні одного крику! Тільки в першу ніч читала нам вірші з ліжечка, бо з непривички не могла заснути одразу  d27.
Аааа ще величезний плюс абсолютне самостійне безболісне відлучення в рік і 3 міс  d112. Не думаю, що людина яка невикористовувала соску може таким похвалитися))))).

Так що не все так райдужно як ви намагаєтесь описати  ;).
Другій дитині буду пропонувати соску теж обовзяково, настоювати звичайно не буду, але сподіваюсь, що як і варя вона візьме її з першого разу.

Подруга моя без соски потрепає страшенно, бо так вже вийшло що прийшлось відлучити дитину в рік і пару тижнів! Відлучились то відлучились (звичайно не без скандалів), а ось дитині треба ще задовільняти смоктальний рефлекс чимось! І уходить по 4 повноцінні пляшки суміши за ніч! То що добре без соски?

Offline Viktorija

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • Награды
« Reply #186 : 26 Лютий 2013, 23:52:26 »
Ой, а я думала, що то мені дитина така золота попалась, ще жартувала, що з другою так не повезе d27 а то справа в сосці була d30
Правда ще зараз трохи тяжко буває без неї, але я вже  пов"язую з нашим норовливим характером d112
Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]