Автор Тема: Як ви відучували від соски  (Прочитано 18111 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Re: Як ви відучували від соски
« Reply #68 : 03 Листопад 2011, 23:57:54 »
Цікава стаття, багато інформації знала і згадала. Деяку дізналась вперше.

Offline TinaTi

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +359/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #69 : 04 Листопад 2011, 00:03:38 »
Цитувати
1.  Ребенок находится на искуственном вскармливании. Пустышка используется как средство успокоить малыша в промежутках между кормлениями из бутылки. Но и в этом случае ребенку лучше сосать грудь для успокоения.
d107 d107 d107 Вперше чую що навіть на штучному вигодовуванні заммісь соски треба давати груди!

Offline anne

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +482/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #70 : 04 Листопад 2011, 00:04:54 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Цитувати
1.  Ребенок находится на искуственном вскармливании. Пустышка используется как средство успокоить малыша в промежутках между кормлениями из бутылки. Но и в этом случае ребенку лучше сосать грудь для успокоения.
d107 d107 d107 Вперше чую що навіть на штучному вигодовуванні заммісь соски треба давати груди!
Було б непогано  z5

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #71 : 04 Листопад 2011, 00:09:52 »
Цитувати
На цю тему мені дуже сподобалася стаття, яку я недавно прочитала в темці із корисними посиланнями на тему ГВ Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
статья интересная но очень спорная.
в самом главном не согласна - там сосательный рефлекс приравнивается к голоду, это не правда за любыми животными замечено, что если их вскармливать искусственно, из бутылочек, то они начинают сосать лапки братьев и свои удовлетворяя свой ненасыщенный сосательный рефлекс.  
Идеал безусловно - давать ребенку грудь по требованию с этим никто не спорит. Но так ведь не всегда получается  d112. Мы же сойиальные существа а не животные, поэтому у нас куча других интересов и обязанностей. Конечно же ребенок на первом месте! Вот приведу свой пример с соской, я была категорически против соски (боялась за молоко), даже не покупала. Первый месяц обходилась вообще без соски без всяких проблем. Но потом у ребенка начались колики не сильные, но ребенок постоянно хотел сосать грудь (наш рекорд 6 часов без перерыва), сначало я думала, что это такой лактационный криз, но потом и врач сказал и сама уже нарыла в литературе, что сосательные движения очень стимулируют и регулируют работу кишечника, поэтому когда ребенок сосет  у него не болит животик. При этом надо не забывать, что наиболее частой причиной колик является транзиторная физиологическая лактазная недостаточность поджелудочной железы и проблема решается просто - необходимо установить перерыв между кормленими 1,5 часа. И как же в таком случае поступить? когда надо и перерыв сделать и сосать постоянно? решение простое  - соска!  
Или например все мы прекрасно знаем, что часть детей начинает сосать палец! так что же лучше - грязный палец или соска? Ведь есть такие тревожные дети, которые готовы сосать вообще все время! Если мама готова 24 часа в сутки давать сосать грудь то вообще нет проблем. но редко кто выдерживает до 3 лет  d112. По мне так лучше разумное использование соски и счастье в отдохнувшей семье  z4

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #72 : 04 Листопад 2011, 00:12:01 »
Цитувати
Вперше чую що навіть на штучному вигодовуванні заммісь соски треба давати груди!
знаю одну такой девочку!!! Вот это я называю подвиг  z4. С молоком не получилось, но вместо того, чтобы использовать единственный плюс искуственного вскармливания - свободу и не привязанность к ребенку, она все время с ним и прикладывает к груди для успокоения и на засыпание! Респект!

Offline TinaTi

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #73 : 04 Листопад 2011, 00:15:54 »
А я зла, бо після пологів ще погано себе почувала і місяць шви заживали, а моя свекруха прийшла в роддом і зразу малому соску запхала  в рот, я ще боялась щоб він не задихнувся від неї, така вона була здоровенна  d107 і ГВ не лагодилось, бо усі думали що знають краще за мене і вчили жити, ти роби так, нє ти роби так  d111 і з допоюванням теж переборщили наші бабусі, якби я знала тоді усе що знаю на досвідді тепер, НІКОЛИ б такого не допустила!

Offline anne

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #74 : 04 Листопад 2011, 00:19:27 »
Цитувати
Вперше чую що навіть на штучному вигодовуванні заммісь соски треба давати груди!
знаю одну такой девочку!!! Вот это я называю подвиг  z4. С молоком не получилось, но вместо того, чтобы использовать единственный плюс искуственного вскармливания - свободу и не привязанность к ребенку, она все время с ним и прикладывает к груди для успокоения и на засыпание! Респект!
Справді респект!!!  z4

Я даю груди по вимозі. Пальчики або щось інше ляля не смокче (крім того, що все досліджує як руками, так і ротиком). Що таке коліки я не знаю  d104
Але, можливо, зробила б як ви в вашій ситуації... Не можу уявити, тому що обом дітям соску не давала...

Offline anne

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #75 : 04 Листопад 2011, 00:21:50 »
А я зла, бо після пологів ще погано себе почувала і місяць шви заживали, а моя свекруха прийшла в роддом і зразу малому соску запхала  в рот, я ще боялась щоб він не задихнувся від неї, така вона була здоровенна  d107 і ГВ не лагодилось, бо усі думали що знають краще за мене і вчили жити, ти роби так, нє ти роби так  d111 і з допоюванням теж переборщили наші бабусі, якби я знала тоді усе що знаю на досвідді тепер, НІКОЛИ б такого не допустила!
Нічого, головне - це те, що ти вкладаєш в свого синочка зараз, і вкладатимеш надалі. Не вийшло з цим, вийде з усім іншим!!!

Offline kizylja

• Своя Мамка
  • Репутація: +226/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Надія,
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
« Reply #76 : 04 Листопад 2011, 00:28:25 »
А у нас якось саме собою получилось, спочатку почала брати тільки на ніч, а потім і в ночі випльовувала,
а навіщо їй сося, якщо можна мамину цицю.. :)

Offline TinaTi

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #77 : 04 Листопад 2011, 00:33:32 »
Цитувати
Нічого, головне - це те, що ти вкладаєш в свого синочка зараз, і вкладатимеш надалі. Не вийшло з цим, вийде з усім іншим!
Дай Бог! Дякую! :*

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
« Reply #78 : 04 Листопад 2011, 12:25:28 »
Цитувати
А такое я считаю возможно практически только при кормлении по требованию до 1,5-2 лет, вот тогда можно обойтись без соски. Во всех других случаях ребенку надо удовлетворять свой сосательный рефлекс для психологического комфорта и в ход идут тряпочки, пальцы, а в тяжелых случаях вырывание волос и битье головой об кроватку. Так что соска выручает тех, кто кормится ГЫВ по режиму или тех, кто на ИВ.
Повністю згідна.

Offline Юляшка

• Активна Мамка
  • Репутація: +41/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочку 7 рочків, донечці 5 рочки
« Reply #79 : 17 Листопад 2011, 16:26:30 »
Я противник соски, своїм дітям не давала. Вважаю, що соска полегшує життя мамі і погіршує ГВ. Довкола купа прикладів.
Але поважаю думку прихильників.

Знаю, що моя сестра до 4 років ссала соску, ніяк не могли відучити, а коли занесла собі нею вітрянку глибоко до ротика, то просто батьки забрали і вже не зважали на плачі та істерики, бо була серйозніша причина не давати соски.
Думаю, важливо, як і при відлучені від груді, поводитись впевнено, не йти на поводу в дитини.

Offline marta.t

• Активна Мамка
  • Репутація: +17/-0
  • я
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софія 2008р.н,Анна 2011р.н.
  • Ваше справжнє ім’я: марта
« Reply #80 : 06 Грудень 2011, 22:11:51 »
потрібен підходящий момент.Нам було 2 і 3 міс,коли ми були на новорічному рсвяті і там була страшна баба яга ,от вона в нас її вкрала .Дитина на той час вже була свідома ,прекрасно все зрозуміла і сказала "ну нічо,я вже велика".
Щаслива бути жінкою.........

Offline zabenja

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #81 : 24 Січень 2012, 23:28:40 »
Я вирішила свого Даньку відучувати від дурака. Він зараз з ним лиш засинає. В моєї знайомої теж так було, але після рочку дитина почала постійно хотіти його смоктати. От я і наважилась зараз відучити, поки малюк не постійно з ним. Думала це буде трудніше, хоч все ще може бути-у післяобідній сон і нічний Данилко гарно заснув, навіть не крикнув ні разу. І ще я замітила різницю-він швидше засинав, бо нічого не смоктав, і не відволікався. Бо він любить дураком гратись-собі в роті крутити, мені в рот запихати і потім назад собі...який тоді сон... d30

Offline Валерівна

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +312/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся, Даринка
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #82 : 24 Січень 2012, 23:46:54 »
В нас катастрофа з тою соскою  d111 хоче все більше і більше  d16
і це при тому, що я грудьми годувала півтора року на вимогу  d104
Маю ще питання: а як у ваших дітей з зубами? бо бачу, що в моєї Каті верхні зуби чуть вперед пішли  d143

Offline двічі мамуся

• Своя Мамка
  • Репутація: +201/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олечка і Настінька
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #83 : 25 Січень 2012, 10:43:08 »
Моя Олечка сала соску до 2 років і 9 місяців. З зубами все добре, неікий "привкус" не змінився. Я пішла в роддом, а наш татко забув дати на ніч і так і відучилась. Хоч як була вдома я і не давала на ніч, то це було "щось з чимось". Груди при цьому сала до 2 років і 2 міс.

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #84 : 25 Січень 2012, 11:15:00 »
Я планую відлучати ближче до 3-х років, але ми не зловживаємо соскою, тільки на ніч і коли син дуже схвильований. А останнім часом бачу, що він її взагалі не смокче, а засовує наполовину в рот з тою пласмаскою d107 і гризе