Автор Тема: Дай пару копійок  (Прочитано 18651 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline мамуся Анастасійки

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +406/-3
    • Награды
Re: Дай пару копійок
« Reply #119 : 19 Липень 2012, 22:56:08 »
Цитувати
Мені завжди шкода старих бабусь, що стоять під катедрою,чи біля ратуші чи деінде...
І мені також їх шкода і стараюся завжди дати 1 чи 2 грн.

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Репутація: +608/-0
  • Фотограф
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дві донечки
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #120 : 19 Липень 2012, 23:01:33 »
а як подивилася різні передачі про те шо всі ці попрошайки, в т.ч бабусі і діти то всьо мафія - то відтоді ніколи нікому нічого....  d141

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #121 : 20 Липень 2012, 09:44:41 »
Цитувати
Мені завжди шкода старих бабусь, що стоять під катедрою,чи біля ратуші чи деінде...
В них якісь такі очі, що не знаю, не можу пройти просто так мимо...
Тоді 1,2,5,10 грн не мають значення.

точно так же, тільки їм і можу дати

Offline kivi

• Свідома Мамка
  • Репутація: +63/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #122 : 28 Вересень 2012, 10:17:16 »
А я всім подаю, навіть, якщо видно що просять на випивку. Дивлюсь на це просто - просить - значить треба.Значить гірше ніж мені. І мені все рівно чи випити чи хліба купити. І знаю, що провокую цим розвиток цього бізнесу, але щиро надіюсь, що хоча б комусь Я справді допоможу.

Offline Мар*янушка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +462/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #123 : 28 Вересень 2012, 10:24:04 »
Цитувати
В них якісь такі очі, що не знаю, не можу пройти просто так мимо...
Тоді 1,2,5,10 грн не мають значення.
і мені дуже шкода тих бабульок  :( видно, що не від добра вони то роблять.... правда, пару раз там бачила одну бабку таку повненьку - хамка ще та: я йду з малим, а вона давай таким тоном до мене ніби я їй щось винна, дай та й дай. не люблю таких  d141 а ще дуже не подобається коли в церкві під час служби ходять просять, або не дають вийти з церкви стоїть їх ціла банда і видно ж що можуть піти заробити, але впадло, краще попросити...  а ще дуже шкода жіночок, які просять на операцію для дитини, таким обов*язково допомагаю
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

хто сказав, що з появою дітей життя закінчується... Моє життя тільки починається - я граю в м"яч, малюю, дивлюся мультики... У мене попереду дитячий садок і перший клас,перше кохання, випускні іспити... І я ЩАСЛИВА!!!!!!!!!

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #124 : 28 Вересень 2012, 10:29:05 »
Цитувати
а ще дуже шкода жіночок, які просять на операцію для дитини, таким обов*язково допомагаю
Мар*янушка, ну невже ти віриш, що вони справді для дітей просять, та жодна жінка не лишить дитину і не піде по маршрутках клянчити d104 в Богородчанах одна панянка вже 3 роки просить на операцію дитині d109 Я таким ніколи не нічого не подаю, краще дам бомжу, хоч і на випивку, він хоча б не бреше

Offline kivi

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #125 : 28 Вересень 2012, 10:31:59 »
До мене в вівторок на вокзалі коли я купувала дещо в кіоску підійшов дядько  і прямим текстом каже - Пані. купіть мені пиво, бо так мені зле.  :)

Offline Мар*янушка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +462/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #126 : 28 Вересень 2012, 10:34:03 »
я бачу по людині - якщо вона тиждень-два стоїть на одному місці і все просить, то по-любому - не для дитини, а для себе... а очі все говорять. плюс  психологічний фактор - дуже шкода хворих діток і їхніх мам... коли  кидаєш в скриньку теж нема гарантії, що ті гроші підуть дитинці... знаю, що багато хто дурить, але якщо хоча б одному з десяти тих пару гривень реально допоможе я і цьому буду дуже рада....

Цитувати
До мене в вівторок на вокзалі коли я купувала дещо в кіоску підійшов дядько  і прямим текстом каже - Пані. купіть мені пиво, бо так мені зле.
ну принаймі чесний, а це вже великий плюс  z4

хто сказав, що з появою дітей життя закінчується... Моє життя тільки починається - я граю в м"яч, малюю, дивлюся мультики... У мене попереду дитячий садок і перший клас,перше кохання, випускні іспити... І я ЩАСЛИВА!!!!!!!!!

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Фотограф
    • Награды
« Reply #127 : 28 Вересень 2012, 10:35:35 »
я б не купила  d141 хай йде грузчиком і заробить  d109
а я не переварюю як біля катедри ті бабки просять, і коли виходять молодята з церкви і кидають цукерки то лиш одні ті бабки в кадрі, щей нагло лізуть брудними руками в кошик цукерки виймати  d16 d111 оця наглість мене вбиває - якщо просиш то будь скромною а не показуй що ти якась голота....

Offline kivi

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #128 : 28 Вересень 2012, 10:52:09 »
А я купила. Живу по принципу плати наперед d112 А раптом я буду потребувати допомоги від чужих людей і мені допоможуть. І йому добре стало  z5

Offline TinaTi

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +359/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #129 : 28 Вересень 2012, 11:17:08 »
Надя ну ви і молодець, хороший принцип, але не  завжди як бачите діє на наших людей, але я також вірю добро повертається добром  z4

Offline iruna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +367/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: іра
« Reply #130 : 28 Вересень 2012, 11:22:27 »
Надя, молодець z4 а що..ну буває ж так буває...зле і по допомогу до людей, все в житі вертається діє принцип бумерангу.
тримаю на руках два щастя.

Online Вишенька))

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +236/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #131 : 28 Вересень 2012, 14:11:30 »
Цитувати
все в житі вертається діє принцип бумерангу.
один з моїх девізів  z4
В мене одного разу стався такий випадок: йшли ми з хлопцем біля ратуші - назустріч чоловік йде і просить їсти, пройшли мимо і стали його обговорювати, бо дивно стало що не гроші просить, а їсти, а на вигляд нормальний мужчина, одяг трішки брудний, але не бомж. Вирішили йому купити хот-дог, якраз поруч була будка.....поки стояли в черзі, то йому напевно хтось дав гроші, бо він сам підійшов до тієї будки з хот-догами, і якраз ми підійшли і дали йому хот-дог.....він аж, бідний, розгубився, очі здивовані були -їду прийняв, подякував нам. Коли просять гроші, то це ще на свій розсуд -давати чи ні, але коли їду - думаю відмовляти не варто.

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Фотограф
    • Награды
« Reply #132 : 28 Вересень 2012, 21:11:42 »

Цитувати
Коли просять гроші, то це ще на свій розсуд -давати чи ні, але коли їду - думаю відмовляти не варто.
оце 100 % в мене були випадки коли я купляла також одній бабусі і одному хлопчику їжу, бо вони просили саме поїсти!!!! а випивку я б ніколи не купила  d112

Offline ulala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +281/-0
  • Щасливе дитинство залишається з нами назавжди )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: ольга
« Reply #133 : 28 Вересень 2012, 21:25:00 »
не пам"ятаю,чи писала я вже цю історію чи ні.розказав чоловік.йшов він десь по місту,а йому ця "сладка парочка-Юхим і Одарочка"(їх певно всі знають,такі довговязі і патлаті мама з сином(мене завжди цікавить чи вони все разом роблять? d130 z3не відкидаю такий варіант...)) на зустріч.він в мене чоловік видний,в тілі,не жирний,а такий здоровий.а йому та мамаша і каже-бачиш який ти грубий,а ми які худі.ділитись треба
от такий в нас в місті пролетаріат,що виступає за комунізм.
так мені і чешеться їм сказати-"та на вас пахать надо"

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #134 : 28 Вересень 2012, 22:43:31 »
Улала ти це про яких? Бо в нас э в центры мама з сином такы досить заможны ЯКы по кафе сидять, всюду разом, син такий рокыв 16-18 патлатой дуже худенький? Якась як на мене не дуже здорова связь мати в сина d143. А э такы конкретно нездоровы психычно мати з сином , я чула шо вона закончила мед з червоним дипломом ы одразу ж ый кришу рвануло - шизофреныя. А подруга з ними в одному будинку жила, то говорила що вони викликають швидку ы якщо приезжаэ жынка лыкарь то замикають ыы у себе в квартиры поки мылыцыя не приыде. Я ых щось побоююсь, якысь вони ну зовсым неодекватны(((

Offline ulala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +281/-0
  • Щасливе дитинство залишається з нами назавжди )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: ольга
« Reply #135 : 28 Вересень 2012, 22:45:23 »
та ні.той син не молодий,йому під 30 певно.я раз бачила,що він в маминаму кардигані був одягнутий,вони ще в шапках влітку ходять d110