Автор Тема: Дай пару копійок  (Прочитано 19862 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Re: Дай пару копійок
« Reply #17 : 12 Липень 2011, 22:27:16 »
а ми з чоловіком ще зустрічалися ну і десь на районі зайшли в мінімаркет. Ну і забігає туди хлопчинка і просить гроші на їжу. А ми кажем на тобі от булочку. А він "ні , треба гроші" і так серйозно впирався. Ну то ніц і не отримав само собою.

ту бабулю з-під Промінвестбанку і я ще пам"ятаю. ...

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #18 : 12 Липень 2011, 22:28:25 »
Цитувати
Я дуже рідко даю милостиню на вулиці, ну хіба дуже розчулюся, а так то краще хворим діткам ці гроші перерахувати
Згідна на всі  100%

Offline ІРИНОНЬКА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +216/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віктор 8 рочки і Юрчик 6 рочки
« Reply #19 : 12 Липень 2011, 22:38:14 »
За того дай пару копійок, то до мене з Молдавії приїзджали гості і казали, щоб я їх завела подивитись на того дідка, бо у них вже анігдти про нього розказують
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #20 : 12 Липень 2011, 22:40:13 »
Цитувати
За того дай пару копійок, то до мене з Молдавії приїзджали гості і казали, щоб я їх завела подивитись на того дідка, бо у них вже анігдти про нього розказують

Ого, який він вже відомий і без преси!

Offline ІРИНОНЬКА

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #21 : 12 Липень 2011, 22:53:58 »
А був у мене такий випадок. Коли я була вагітною, то чоловік мені купив морську свинку, щоб мені було веселіше бо сам часто у відрядження їздив. То я їшла в магазин купити їй корму. Ішла від Вічевого майдану біля книжкових прилавок в сторону ТЦ Легенди (там є таки ЗООмагазин), то по дорозі ішла і кинула каліці декілька гривень. Я зразу відвела огляд у бік, бо відчула, що хтось на мене глянув і побачила молодога цигана, котрий на мене дивився. Я зробила вигляд, що його непобачила і йшла дальше в магазин. Помітила, що він почав іти за мною. Зайшла в магазин, купила корму і гроші з кошелька витягнула і запхала під рука (бо він також зайшов в магазин і я зрозуміла, що він слідкує за мною), щоб ніхто незамітив. Вийшла. а він дальше за мно, то я почала в кожний магазин заходити і довго розглядати і де на якомус надцятому магазині він невитерпів і відстав. Якби він виривав у мене сумочку, то я б дуже неупиралась, бо те що у пузику було для мене важливіше, та й і він розумів, що вагітна з величезним пузом за ним не побіжить (шкода лиш було паспорта який би вкрали, бо потім у міліції би довго розбирались) А так дякую Богу, що все обійшлось

Offline barambosya

• Життя прекрасне і я цьому підтвердження!!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +174/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #22 : 12 Липень 2011, 23:09:16 »
А я недавно йшла попри голубу церку і побачила як одна жінка подавала якомусь чоловіку, що там просить і сказала - даю, але моліться за померлих...
і мені згадалось, що в дитинстві мама теж колись казала, що коли сниться хтось з померлих, то тре дати бідним гроші і попросити молитись

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #23 : 12 Липень 2011, 23:09:37 »
Цитувати
Більшість цих бабульок, калік, жінок з дітьми під "кришою" працюють. Їх спеціально привозять, по місцях розставляють
На жаль це так і є.
Я раніше давала калікам і старим, от циганам ніколи d128, людям молодим ,здоровим, які ходять і просять по хатах, це взагалі для мене недопустимо.

Я як жила ще в селі, там частенько ходили,то прийшла жінка, десь 35рок. просити, мол все згоріло...бла-бла, ніц грошей нема, діти вже тиждень ніц не їли, я їй кажу"Добре зараз" пішла я і приношу їй кульок бульби, а вона мені кидає до ніх і каже"Мені нащо бульби я ж грошей прошу". Ну і що ви на це скажете? от такі в неї діти голодні.
А ще раз було.
Ходим мужик по селі, прийшов і просить, а я чуть невипала, здоровий хлопака, а дурницями займається.

Я йому кажу, чому я вам просто так гроші маю давати,заробіть.
Давайте мені ось це докопайте (я саме квіти сапала), тай я тоді вам пару гривень тай дам.а він до мене в сміх, мол ви що d110

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #24 : 12 Липень 2011, 23:11:23 »
Я тільки тепер і то еколи кидаю старим бабкам, ну дуже м іні їх жаль, може вони і підослані, але я неможу пройти повз них спокійно

Offline galyusja

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #25 : 12 Липень 2011, 23:12:35 »
Цитувати
Я тільки тепер і то еколи кидаю старим бабкам, ну дуже м іні їх жаль, може вони і підослані, але я неможу пройти повз них спокійно
І в мене так.

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #26 : 12 Липень 2011, 23:12:48 »
Я також згідна з дівчатами якщо маєш великий намір допомогти комусь, то краще надати ті гроші хворим дітям, в дитячі будинки, інвалідам (якщо ми впевнені, що їм вони потрібні). Але і дуже добре якщо ми пару копійок, що валяються в кишені кинем кому небудь, хто просить на вулиці.

Offline barambosya

• Життя прекрасне і я цьому підтвердження!!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +174/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #27 : 12 Липень 2011, 23:15:45 »
ще згадала випадок з одним нібито бідним старим чоловіком. колись, давно ще як починала працювати в аптеці, зайшов старенький і дав мені список, щоб я ліки зібрала. там не було багато і дешеве все, вийшло десь коло 10грн. я йому склала все в кульочок, він його схопив, поклав у торбу і давай йти геть. я йому кажу, а гроші? а він мені - нема, я бідний, а лікуватись тре...а моя напарниця не розгубилась, дігнала його коло дверей і забрала пакет у нього з повної харчами сумки. то він вернувся і все таки заплатив. а потім мені напарниця сказала, що він просить гроші і зовсім не такий вже нещасний...

Offline ІРИНОНЬКА

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #28 : 12 Липень 2011, 23:18:29 »
Так колись мені розказував чоловік, що з сусіднього села до них ходила жінка і просила грошей, бо мають копати їм криницю( а в них це святе діло і на таке всі дають гроші). Ходила тай ходила, коли вже почали люди давати зауваження, що вже затой час можна було декілька криниць викопати, то вона після того пропала та на цьому історія незакінчилась d140 d140 Поїхала чоловікова тьотя в Білоусовку, що в Чернівецькій обл. Сидить там в гостя і тут стук у двері. Господиня відкриває двері і тьотя чує такі слова з коридор, мол у нас копають криницю, а грошей нема, допоможіть і тут виходить тьотя з кімнати і питає її чи дати їй лопату, чи самій вже йти викопати, то та попрошайка зразу вилетіла з дому бо впізнала її. От так і помагай

Offline galyusja

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #29 : 12 Липень 2011, 23:20:53 »
Цитувати
і тут виходить тьотя з кімнати і питає її чи дати їй лопату, чи самій вже йти викопати, то та попрошайка зразу вилетіла з дому бо впізнала її. От так і помагай
Оце класно d140 d140 d140
Так, наглих є багато d130

Offline Кар

• Своя Мамка
  • Репутація: +25/-0
  • В мене щастя є!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Міланчику 2ріки 4 міс
  • Ваше справжнє ім’я: Каріна
« Reply #30 : 12 Липень 2011, 23:22:44 »
Цитувати
galyusja  Одного разу в Калуші ще давно до нас прийшов попрошайка, попросив, щоб ми дали хоть що не будь. Мама дала йому їди, то потім наш пакут з цим ми знайшли в будинку на кілька поверхів нижче.
Ситуація один в один і в мене була. Ось такі вони бідні!!

Offline Kriska

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +304/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик - 1,5 року
« Reply #31 : 12 Липень 2011, 23:27:24 »
А в мене була зовсім пртилежна ситуація. Я ще мала зовсім була і прийшла якоссь до нас додому дівчинка, так нормально вбрана, років певно 10-12, але заплакана вся. І каже що в неї мама померла, показує справку, що має сестру меншу і прсила трохи їжі якоїсь. Мама щось не зразу зрозуміла та й дає гроші, а дівчинка принципово каже, що гроші не візьме, хіба з харчів щось. Так і пішла, то мама бігом щось напакувала, та й погнала доганяти ту дівчинку. Вона якраз у сусідів була, вони її додому запросили, бо дітей у них не було, розпитували про щось, пригощали. Той випадок на все життя запамятала, та дівчинка дуже щирою здалася, очі сумні такі, заплакані.

Ще даю майже завжди музикантам, що грають на стометрівці, все таки хоть щось роблять. Там скрипаль буває, що і в мороз грає цілий день, так мені його жаль.

Offline galyusja

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #32 : 12 Липень 2011, 23:33:28 »
Цитувати
Ще даю майже завжди музикантам, що грають на стометрівці, все таки хоть щось роблять. Там скрипаль буває, що і в мороз грає цілий день, так мені його жаль
І я деколи даю музикантам, вони не росять, а заробляють таким способом. Так деколи 4 музикантів, ну дуже гарно грають. Одне задоволення їх слухати. Прада цього року їх ще не чула, чи то я центр майже не виходжу d143

Offline Кар

• Своя Мамка
  • Репутація: +25/-0
  • В мене щастя є!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Міланчику 2ріки 4 міс
  • Ваше справжнє ім’я: Каріна
« Reply #33 : 12 Липень 2011, 23:41:14 »
Цитувати
заробляють таким способом
Я теж вважаю ,що потрібно заробляти у будь-якому випадку. А всі, хто ссилається на якісь проблеми ,це просто ледащо. У війну маленьки діти йшли, щоб хоть щось зробити і якось допомогти. Йшли, та подавали патрони, тощо. А тут...