Автор Тема: Дай пару копійок  (Прочитано 19864 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Re: Дай пару копійок
« Reply #34 : 12 Липень 2011, 23:43:35 »
Цитувати
І я деколи даю музикантам, вони не росять, а заробляють таким способом.

Я також. У центрі є жіночка яка співає і грає на баяні, ще одна яка на скрипці.

Offline mikrobo4ka

• Віддана Мамка
  • Репутація: +293/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс і Даня
  • Ваше справжнє ім’я: Ірішка
« Reply #35 : 12 Липень 2011, 23:47:56 »
І я завжди-завжди музикантам даю.Шкода їх.Переважно це люди з вищою освіто,які закінчили консерваторії і так далі...але в нашій довба..ій державі мусять стояти в любу погоду,шоб заробити собі на прожиття...Деколи ще даєм бабулькам старенькім,які ходять...але ніколи не даю циганам і алкашам! d128
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline _Татьянка_

• Я сама ЩАСЛИВА МАМА
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +345/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 9 років, 8 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #36 : 12 Липень 2011, 23:58:39 »
Колись на базарі просив милостиню мужчик без рук. Всі його жаліли кидали гроші. А ніхто не знав чому в нього відразані руки. Виявляється сидів в тюрмі за згвалтування маленьких дівчаток. А сокамерники як взнала і за це йому відрубали руки, а він всім казав що авганістані постраждав. Я взгалалі ніколи не даю милостиню. А то зайде тепер коло базару пацан здоровий нічого не бракує помолиться і подай йому та йди і працюй, мені в житті за дурно ніхто нічого не дає.

Offline Руся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +108/-1
  • Я - ЩАСЛИВА ... Поділюся хорошим настроєм...
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #37 : 13 Липень 2011, 12:06:05 »
Цитувати
Там скрипаль буває, що і в мороз грає цілий день, так мені його жаль.
А я бачила як той скрипаль назбиравши на 100 грам ішов до найближчого кафе і там брав собі стаканчик і лимон. І так кожен день.....

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #38 : 13 Липень 2011, 13:31:05 »
Я ніколи не даю на вулиці милостиню d128, бо це все бізнес. Сама не раз бачила такі випадки, після яких будь-яке бажання подавати пропадає. Один раз я була в селі і прийшли просити хлопець і дівчина, молоді, здорові, руки-ноги на місці (тоді ще всі просили на Закарпаття, що їх затопило). А мій дідо такого страшно не любить, але зразу їм не грубив, але каже я дам вам лопату, йдіть собі на город і накопайте картоплі і ще чогось можете взяти, а вони взлилися, почали матюкатися і пішли з подвір"я d107 А ще був випадок в пижику біля вокзалу, якийсь хлопчик зайшов просити, а жінка дала йому булочку, то він тільки вийшов з пижика і зразу ту булочку викинув. А ще пам"ятаю випадок, коли на перехресті на світлофорі в Угорниках просив якийсь інвалід на візку, а біля стояв здоровий "напарник", який ніби то помагав йому пересуватися, це ми їхали в Франківськ і їх бачили, а через пару годин як верталися, то вони помінялися місцями, інвалід став ходячим d27
А от музикантам на стометрівці я можу дати гроші, якщо мені подобається як вони грають. Пару тижнів тому грав взагалі безподобний колектив, всі люди стояли і слухали їх. 

Offline Tasiya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +281/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрій
  • Ваше справжнє ім’я: НАТАЛЯ
« Reply #39 : 13 Липень 2011, 13:48:48 »
Я милостиню не даю, погоджуюся з дівчатками, що краще хворим діткам перерахувати чи в дитячий будинок. Перестала давати після одного випадку.Ми з кумою сиділи в парку Міцкевича, до нас підійшла стара та немічна бабуся і каже " я вже енний день іду з лікарні до дому, син мене вигнав з хати, з лікарні не забрав, от вже три дні не їла-не пила ( коза-дереза )... і так далі. Дайте хоч гривню-дві" .. Я віддала їй останні гроші  d110 (розчулилася). А потім  ( за пів години)  d109 та Коза-дереза, п"яна як ніч з якимось бомжами по засосах лупилася... От так я зневірилася. :( :( :( :(

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #40 : 13 Липень 2011, 13:59:21 »
Розкажу один випадок. Це було цього року, десь зимою. Стою я з братом біля свого будинку і чекаєм ще чоловіка, що мав вийти за нами. Біжить жінка, реве що сили має. Підбігає і розказує свою  історію, що живе тут недалеко , йшла з сином через дорогу, малого і єдиного сина збила машина, таксіст... Забрала швидка в Пасічну... Малий в лікарні  і йому зараз мають робити операцію, треба грошей, ДАЙТЕ, ПОМОЖІТЬ. Я б щось дала може, але мене насторожило те, що як малого хлопчика могли забрати в дорослу лікарню, щоб там робити операцію.  d104 І до того ми не мали з собою грошей, тільки кредитку. Ну вона побігла далі просити... А чи то наступного дня чи через пару день, вона прибігла в ЦУМ з тою історією ж. Мій брат там працює і я була біля нього. Отоді я вже була впевнена що вона шахрайка.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #41 : 13 Липень 2011, 14:01:51 »
Людина, в якої дійсно якась біда не побіжить першим ділом милостиню просити d128, а буде сама думати як вийти з тої ситуації.

Offline AntoshaG08

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +42/-0
  • everything's happen for reason !!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Антоніна
« Reply #42 : 13 Липень 2011, 16:39:04 »
теж маю кілька історій для розповіді, але перш за все скажу, що ніколи не даю милостиню, хіба що музикантам на сотці, бо теж подобається їхня гра.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #43 : 13 Липень 2011, 16:59:54 »
Ще даю майже завжди музикантам, що грають на стометрівці, все таки хоть щось роблять. Там скрипаль буває, що і в мороз грає цілий день, так мені його жаль.
я теж даю, це в них типу як робота, хоч по чесному, а не тупо просити і давити на жалість. Пам"ятаю, стояв на стометрівці мужик і грав Машину времени на гітарі. Або ще біля медакадемії на скрипці, здається, хлопчик, ну чудесно грав. Я як їх чула, завжди аж повільніше проходилася.

Offline Kriska

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +304/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик - 1,5 року
« Reply #44 : 13 Липень 2011, 22:15:58 »
Я впринципі даю милостиню інколи, як душа ляже і просто ніколи не задумуюсь куди ті гроші ідуть.Попросили, я допомогла, а як далі, то хай та людина по своїй совісті робить. Не мені її судити.

Offline Tana

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +270/-0
    • Награды
« Reply #45 : 13 Липень 2011, 23:30:53 »
і я не можу, що не вставити своїх "5 копійок". Майже ніколи не даю милостиню тому, що не раз переконалася, що вона не потрібна тим, хто просить!!!
Цитувати
Людина, в якої дійсно якась біда не побіжить першим ділом милостиню просити
До нас вже десь більше 10 р. приходили просити діти, мама якраз спекла свіжого хліба і дала їм, а вони поставили біля ліфта і пішли...і ще покидали біля хліба папірці від дорогих цукерків.

Цитувати
кидаю старим бабкам, ну дуже м іні їх жаль, може вони і підослані
Я сама бачила, як стару бабусю залишала просити молода, гарно одіта жінка. По-перше баба має пенсію, по-друге не треба кожного року купувати новий одяг, на відмінувід дітей, які виростають...і не такі вони хворі, як теперішні молоді люди та діти.

Ще маю на доказ одного діда з паличкою, який сидить під голубою церквою і в інших місцях. Маю "велику честь " - бути сусідами, там робиться щось і з чимось: купа дітей, ніхто не працює, всі з мобілками, навіть стара баба, ще й зяті мають за що пити і не просихати... Деколи дідо їздить на таксі, за яке не платить, каже :-"ще заробиш, синку!!!"
Може хтось скаже, що інваліду треба дати, але вибачте - інвалід має більшу пенсію, ніж здорова людина на роботі.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Tana

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #46 : 13 Липень 2011, 23:42:58 »
Щось ті жебраки стали дуже наглі, не відчепляться, поки не даш або не пошлеш...
Згадала ще, як недавно була з родичкою в одній лікарні. Приперлася дівиця обкурена, "тіпа вагітна" з пачкою грубих грошей (мінімум 20, 50, 100)в кулаці і нагло каже: - "давайте 20 грн", один чоловік дає 50 і каже дайте здачу, а вона йому - "обійдешся!!!" Я була в шоці!!! Хто не давав, то всякі гадості казала...кляла. Ну, звичайно, і мені в тому числі.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Tana

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #47 : 13 Липень 2011, 23:55:41 »
І на рахунок дитячих будинків - дуже сумніваюся, що діти щось з того мають, особливо з грошової допомоги!!! Більше вірю,що все розприділяється між керівництвом. Навіть знаю такий факт, що гуманітарну допомогу (одяг) перше перебирають собі старше керівництво, потім молодші працівники, а той непотріб, що залишився, віддають дітям.

Offline Кар

• Своя Мамка
  • Репутація: +25/-0
  • В мене щастя є!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Міланчику 2ріки 4 міс
  • Ваше справжнє ім’я: Каріна
« Reply #48 : 14 Липень 2011, 00:17:37 »
Одного разу я проводила "Благодійну акцію" підшефного дитбудинку. Там складна історія, проводили спартакіаду ,а перед цим все фарбували, переносили. Жара, грязюка..... І факт у тому, що наприкінці спартакіади, ми вручали у кожній віковій категорії призи. Я тоді працювала на ТМ "Левада" це пельменя та вареники (заморозка). І ми давали брендові футболки у подарунок. Правді сказати, нам вчителі там раді не були (хоча я завжди вважала ,що дітям там не солодко живеться). І коли я вручала подарунки - вчителі відбирали, і так кожного разу. Я не витрамала, і кажу
"Це ж їх і нехай вони і тримають".
А вона ТАК глянула і каже "Вони загублять!"
Я потім кажу: "Ану вдягайте футболки." І діти в них ходили деякий час. А коли ми збиралися іхать додому, я бачила у туалеті, як вихователька перевдягала дитину у іі одяг, що був ДО того.
Оце так!!

Offline Олічк@

• Активна Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Валюша
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #49 : 14 Липень 2011, 09:41:12 »
Я також практично не подаю милостиню. Хіба що старенькій скрученій бабусі і музикантам. А ще хочу розказати один випадок. По стометрівці деінколи ходить дівчина десь коло 20 років (може старша) похожа на циганку. Вона ходить з паличкою, попереду якої кульок, і нібито дуже криває. Так от я якось їй дала пару гривень. Через кілька днів їду я в пижику по Будівельників і бачу йде знайоме обличчя: ноги стали прямими і хромота десь ділась. Ось так d104

Offline AntoshaG08

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +42/-0
  • everything's happen for reason !!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Антоніна
« Reply #50 : 14 Липень 2011, 10:06:58 »
продовження до мого поста:
думаю багато хто з нас міг побачити картину на базарній зупинці - коли молодий хлопчина заходить до маршрутки і починає молитись.Ну я в шоці, а люди за просту молитву платятять гроші d110......Кожного разу одна і та ж завчена історія, я вперше, коли почула дуже розчулилась , (бо надто впєчєтлітєльна) і дала гроші, але коли я наступного разу почула з найому історію, постало питатння, чому молодий хлопчина, маючи руки і ноги не може піти простим грузчиком - йому простіше прийти в маршрутку і помолитись, бо в нас виявляється за молитву люди гроші дають d110.Навіщо працювати???!!!